Prandelli nowym trenerem Juve ?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 marca 2010, 10:45

Prandelli nowym trenerem Juve ?
Według doniesień Corriere dello Sport dziś rano firma podjęła już decyzję o zmianie trenera Juventusu i starają się o Cesare Prandelli
Wierzyć czy nie? Osobiście wolę Prandelliego niż Zaca i bym się ucieszył gdyby potwierdzili tę informacje :)
Prandelli w Turynie byłoby jako nowy projekt
Znów jakieś głupie projekty?
Trzy zakupy wysokim poziomie, umowa z firmą trzy lata z opcją na kolejne dwa od dwóch i pół miliona, aby zakończyć na trzy.
Już ustalone warunki ? :smile:


Amarillo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2009
Posty: 356
Rejestracja: 08 listopada 2009

Nieprzeczytany post 20 marca 2010, 11:23

Nie napalajmy się niepotrzebnie. To samo było z Hiddinkiem swoją drogą ; ) Dopóki nie będzie nic powiedziane oficjalnie nie uwierzę. Aczkolwiek Prandelli w Juve to byłoby coś bardzo fajnego i na pewno miałoby pozytywny wpływ na grę i wyniki. Czekam na jakiś oficjalny komunikat bo na razie to Blanc rozważa opcję przedłużenia współpracy z Zaciem ; )


Sapere Aude!
cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 20 marca 2010, 11:30

ja jakos nie moge przekonac sie do prandelliego... zobaczcie co viola prezentuje w serie a w tym sezonie? srodek tabeli... to nie jest trener ktory doprowadzi nas wysoko w serie a, nie wspominajac o CL... :/


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
Arcadio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 229
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 marca 2010, 11:37

marcusftb pisze:ja jakos nie moge przekonac sie do prandelliego... zobaczcie co viola prezentuje w serie a w tym sezonie? srodek tabeli... to nie jest trener ktory doprowadzi nas wysoko w serie a, nie wspominajac o CL... :/
Już nieraz się przecież zdarzało, ze jak drużyna zaczynała grać w CL to słabiutko stałą w lidze, taki przypadek, który chodzi mi po głowie to choćby Celta Vigo- grając w CL spadła z La Liga...

W Violi z całym szacunkiem nie ta ławka i nie te możliwości, ale Prandelli odwala dobrą robotę i byłbym zadowolony gdyby zawitał do nas.

Swoją drogą czytałem też sporo o naszym zainteresowaniu Massimiliano Allegrim, to też wydaje mi się ciekawa opcja, napewno lepsza niż Zaca.


Żaden zwycięzca nie wierzy w przypadek.
playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 20 marca 2010, 11:40

Też nie jestem w 100% do niego przekonany, ale może okazać się dobrym rozwiązaniem :)


marek.siedlce

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2009
Posty: 537
Rejestracja: 16 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 20 marca 2010, 11:42

marcusftb pisze:ja jakos nie moge przekonac sie do prandelliego... zobaczcie co viola prezentuje w serie a w tym sezonie? srodek tabeli... to nie jest trener ktory doprowadzi nas wysoko w serie a, nie wspominając o CL... :/
No i mnie zastanawia, czy nie szukać kogoś lepszego na stanowisko trenera. Przed sezonem stawiałem że Fiorentina powinna być troszkę wyżej. Chociaż jak ktoś wspomniał, rewelacji to tam nie ma jeśli chodzi o ławkę ( wartościowych zmienników ), a to jak dobrze wszyscy wiedzą jest niezwykle istotne. Tak więc z takim składem Prandelli radzi sobie przyzwoicie. Po za tym grali też w CL i wyszli z grupy ( a my NIE )
Mimo wszystko jestem pewien że Prandelli sprawdził by się napewno lepiej niż Ferrara czy Zac. Nie było by głupio jak by się dogadali z nim już teraz. Była by szansa rozpocząć pewne operacje transferowe odpowiednio wcześnie, żeby nowy trener od początku dysponował kompletną ekipą.
Ostatnio zmieniony 20 marca 2010, 11:51 przez marek.siedlce, łącznie zmieniany 2 razy.


FORZA JUVE !!!
cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 20 marca 2010, 11:44

a mogl nas Didier prowadzic zeby sie na siwego nie pokusili... :/ zastanawia mnie jedna rzecz... skoro mieli zalozenia by trenowal nas trener mlody i brali przyklad z barcy - dlaczego Didier z nami nie zostal? o wiele bardziej doswiadczony niz zoltodziob Ciro... moze ktos mi udzielic odpowiedzi?

2 POST:

z zawodnikow violi 2 bym bral w ciemno - vargas i jovetic...


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
marek.siedlce

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2009
Posty: 537
Rejestracja: 16 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 20 marca 2010, 11:46

marcusftb pisze:a mogl nas Didier prowadzic zeby sie na siwego nie pokusili... :/ zastanawia mnie jedna rzecz... skoro mieli zalozenia by trenowal nas trener mlody i brali przyklad z barcy - dlaczego Didier z nami nie zostal? o wiele bardziej doswiadczony niz zoltodziob Ciro... moze ktos mi udzielic odpowiedzi?
Nie wiem czy dobrze pamiętam ,ale chyba chodziło coś o wizję drużyny. Niestety nasi przywódcy ( tfu ) mieli chyba trochę inne pomysły, których efekty niestety musimy teraz podziwiać :angry:
Ostatnio zmieniony 20 marca 2010, 11:48 przez marek.siedlce, łącznie zmieniany 1 raz.


FORZA JUVE !!!
Arcadio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 229
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 marca 2010, 11:47

Didier nie dogadał sie z naszym rewelacyjnym zarządem m.in. co do kwesti transferów i naszego genialnego 5-LETNIEGO PROJEKTU.


Żaden zwycięzca nie wierzy w przypadek.
cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 20 marca 2010, 11:50

i o jest kolejna rzecz ktora poruszyles... tzw. plan 5-letni. Blanc bodajze powiedzial, ze Juve bedzie potrzebowalo 5 lat by wrocic na szczyt, a narazie jestesmy w Rowie Marianskim. A 5 lat mija za rok... ;/


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 20 marca 2010, 11:59

Nie byłoby źle, Prandelli to we Włoszech marka. Tylko sędziowanie sprawiło, że jego Fiorentina nie gra obecnie zamiast Bayernu w LM. Tylko jego przyjście nieodwołalnie oznaczałoby duże wydatki, a po doświadczeniach z Diego i Melo zaczynam się o to obawiać.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Ya-Qb 25

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 marca 2010
Posty: 251
Rejestracja: 17 marca 2010

Nieprzeczytany post 20 marca 2010, 12:05

Jak dla mnie bobma ale ja w to w sumie nie wierze już sie nasłuchałem o tych trenerach tyle że jak słysze "Hiddink" to mi sie nie dobrze robi ^^


Jedna matka
Jedno serce
Jedno życie
Jedno JUVE !!!
Portfel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 62
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 20 marca 2010, 13:09

marcusftb pisze:ja jakos nie moge przekonac sie do prandelliego... zobaczcie co viola prezentuje w serie a w tym sezonie? srodek tabeli... to nie jest trener ktory doprowadzi nas wysoko w serie a, nie wspominajac o CL... :/
Nie można patrzeć tylko i wyłącznie na tabelę. Fiorentinę w tym sezonie prześladuje nieprawdopodobny pech, bardziej właśnie pech, niż wina samej gry, bo to co Prandelli zrobił z Fiorą możnaby (w mniejszym stopniu) porównać do tego, co Wenger uczynił z Arsenalem. Jak dla mnie Cesare byłby dobrym wyborem - może nie zaczęlibyśmy od razu wygrywać, ale przynajmniej byłoby 99% pewności, że będziemy grać piękną piłkę, której od czasów Lippiego u nas brak.


SirRose

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2007
Posty: 357
Rejestracja: 22 października 2007

Nieprzeczytany post 21 marca 2010, 18:01

Facet zrobił we Florencji na prawdę dobrą drużynę. Co prawda, bez spektakularnych sukcesów ale z umiarkowanym budżetem poskładał ekipę która potrafi sprawić kłopot praktycznie każdemu. Ciężko powiedzieć jak poradzi sobie w Juve ale na pewno warto zaryzykować. Jeśli będzie miał sporo kasy i miejsce w LM na przyszły rok to można się spodziewać trochę lepszego sezonu niż obecny :)


Portfel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 62
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 28 marca 2010, 12:16

http://acffiorentina.pl/?news=3110
Oto wywiad jakiego udzielił dla “ La Gazzetta dello Sport” właściciel Fiorentiny Diego Della Valle:

"Wiecie jaki prezent chciałbym znaleźć w jajku wielkanocnym dla naszych kibiców?"

Co takiego?

"Kartkę podpisaną przez cztery osoby na której jest napisane - 'Ja w przyszłym roku nie odejdę do Juventusu'. Trzy podpisy już mam."

I kogo są podpisy?

Ja, Diego Della Valle w przyszłym roku nie będę właścicielem Juventusu. Mój brat nie zostanie prezydentem Juventusu. I Pantaleo Corvino, który wykonuje wspaniale swoją pracę, nie będzie w przyszłym roku dyrektorem sportowym Juventusu.

Czyli czekamy jeszcze na podpis Cesare Prandelli’ego?

"Tak, właśnie. Spodobało by mi się gdyby nasz trener potraktował ten apel poważnie z szacunku dla naszych kibiców. A nawet jestem zdziwiony że nasi kibice jeszcze nie wystosowali takiego apelu do trenera Prandellie’go. Bo na każdym meczu śpiewają” kto nie skacze to jest kibicem Juventusu” ale nikt z nich nie chce wiedzieć czy Prandelli w przyszłym sezonie będzie trenerem Juventusu. Dziwne".
To się nazywa WYWIERAĆ PRESJĘ.
Biorą ten nasz Juventus poważnie, aż za poważnie. Jak tak będą "uciskać" Prandelliego to wątpię że go w Turynie zobaczymy.

A tak poza tematem - Ktoś mi w ogóle wskaże kontinuum czasoprzestrzenne, w którym chcieliśmy mieć u siebie braci Della Valle?


ODPOWIEDZ