Kto jest najbardziej winien nieudanego sezonu?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Kto jest najbardziej winien nieudanego sezonu?

Czas głosowania minął 18 maja 2010, 13:44

Decyzje zarządu (transfery, zmiany trenerów itd.)
119
67%
Piłkarze
16
9%
Kontuzje
30
17%
Błędy trenerów
12
7%
Inne
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 177
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2010, 00:34

Azrael pisze:
W to chyba nikt już w tym momencie nie wierzy. Piękna by to była klapa w tak radosnych okolicznościach.
No właśnie, ale cuda się przecież dzieją. Może i dla naszego "zarządu" cud stanie się rzeczywistością. Oby nie...chociaż, tak boli perspektywa pozostania z niczym...boli i przeraża zarazem, bo konsekwencje mogą być tragiczne (patrz niżej).
Azrael pisze: Ci wszyscy ludzie mają przecież swój honor i choćby odrobina rozumu w głowie musi sprawić, że zdadzą sobie sprawę z tego, że tylko pieniądze mogą odwrócić obecną sytuację.
Czy aby na pewno? Gdzie był ich honor do tej pory? Czy rozum nie podpowiada: lepiej zapobiegać niż leczyć? Tak, pieniądze, tylko one, zgadzam się. Myślę jednak, że ci wszyscy ludzie myślą o pieniądzach, o tym jak przyoszczędzić i zostawić jak najwięcej w kieszeni jak najmniejszym kosztem. Niestety, Perezów to my nie mamy...
Azrael pisze:Albo chcemy się zaliczać do grona klubów takich jak Barcelona, Real, ManU, Chelsea, Liverpool, Arsenal, Bayern, Inter czy Milan, albo dajemy sobie spokój. Po prostu nie wyobrażam sobie sytuacji, aby w 2012 roku członkowie zarządu i akcjonariusze klubu, nie oglądali Ligi Mistrzów na nowo wybudowanym stadionie. To przecież byłby jak policzek prosto w twarz dla tych ludzi. Wstyd.
No właśnie, chcemy? Chcemy dawać nie tylko kasę, ale także oglądać pięknie grającą i żyjącą drużynę? Być może chcemy jedynie jak najwięcej zarobić nie zwracając uwagi na resztę. Chociaż logika każe inwestować a nie skąpić. (co do tej logiki to patrz wyżej) Stadion to projekt lepszych czasów, kiedy wszystko wydawało się piękne i różowe. Budowany po to, żeby jak najwięcej zarobić. Znów ta kasa, kasa, kasa! No aaa notowania lecą na łeb, na szyję...
Azrael pisze: Niestety może tak się stać. Miejmy nadzieję, że czara goryczy przelała się już do tego stopnia, że odpowiedni ludzie zrozumieli, iż nie pora już na powolne ewolucje i przyszedł czas na rewolucję.
Miejmy nadzieję. Jedynie to może nas uratować...noo i jeszcze kibice, ale po co komu niepotrzebny rozlew krwi?!

EDIT

Aha, chciałem jeszcze dodać słówko co do tego honoru. Nie wiem jak jest z akcjonariuszami bo tych po prostu nie znamy. Mogę się za to wypowiedzieć o Elkannach i "zażondźe"(3 błędy = 3 nieodpowiednich ludzi).

Spadkobiercy honoru to wg mnie mają niewiele. Wiedząc jaka odpowiedzialność na nich spadła wraz ze śmiercią Umberto i mając na sobie brzemię wielkich przodków i tradycji, oni zachowują się jak jakieś lolitki. Wiadomo, można mieć fajne kształty, ładne włosy i białe zęby, ale co z tego skoro w głowie ma się źle...są kompletnie oddaleni od drużyny, nie wspierają jej, nie wymagają od niej - to destrukcyjna postawa. Niestety, oni prowadzą życie, które na razie nie pozwala na całkowite oddanie się sprawom klubu. To młodzi miliarderzy - niech się wyszumią, potem, na starość niech zajmą się klubem...chociaż, tutaj pewnie dochodzą jeszcze takie sprawy jak oddanie czy miłość do klubu - im tego widocznie brakuje, to nie to samo co u Gianniego.

Zarząd? No cóż, ci to już kompletne dno. Zachowują się jak jakiś eunuch z kobietą w łóżku. Sorry za dosłowność, ale można nie mieć jąder, można nie mieć penisa - można nie mieć NIC, być Kenem, ale próbować zawsze warto, wykazać się - w końcu każdy mężczyzna na poziomie potrafi myśleć 2 częściami ciała. Niestety, naszym włodarzom brakuje obu...ani mądrych, ani odważnych decyzji, nic - MIERNOTA! O honorze nie będę już wspominał bo gdybym zrobił komuś tyle dziadostwa, gdyby mnie ktoś tak bardzo nie cierpiał i chciał się mnie pozbyć (kibice, właściciele chyba mniej :| ) to nie miałbym honoru robić z gęby cholewę i co tydzień opowiadać w kółko te same bzdury.

Zach to tylko pionek. Chłop długo na zasiłku więc te 3 miesiące pozwolą mu znów na godziwe życie przez parę lat. Jego akurat rozumiem, miał nie skorzystać?

Rozumiem też wszystkie poważniejsze osoby (Trap, Moggi, Benitez, Hiddink itp.) - też nie chciałbym pracować z taką bandą kastratów.


Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2010, 08:43

winą głownie można obarczyć piłkarzy bo mamy dobrych ale co oni grają w tym sezonie to głowy sie nietrzyma ,zarzad tez ciała daje bo oszczedza na trenerze około 2 mln - Hiddink i bierze Zaca i myśla ,ze to oszczędnośc ale jak nie awansujemy do LM to możemy stracić około 30 mln euro czy nawet wiecej wiec , połowa składu do wymiany i 80 % zarządu ,, pisać można by było ksiażke ale po co. tak to w skrocie ujme wiec na następny sezon zmiany , zmiany i jeszcze raz zmiany ...


http://yanosik.org/nieoznakowani - niedajcie sie Tajniakom - Wszystkie nieoznakowane pojazdy Policyjne w Polsce ( o których wiadomo).
http://alkomaty.biz/wirtualny_alkomat/
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2010, 09:06

zmiana trenera nic nie dała, bo ferrara źle przygorował zespół, juventus był przygotowany do połowy grudnia, potem zaczęła się agonia,
oczywiście przez juventus musi przejść wielka rewolucja
potrzebni są kompetentni ludzie na stanowisku prezydenta i dyrektora sportowego
osobiście sądzę że juz teraz powinno dojsc do zmiany zarządu, aby to juz nowy zarzad wybral nowego trenera


Feeps

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 321
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2010, 16:45

Decyzje zarządu i przygotowanie fizyczne.


Nie ma nic piękniejszego niż Juve
fruwajacy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2005
Posty: 180
Rejestracja: 17 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2010, 13:00

po trochu wszyscy - nie można zwalić winy na jedną osobę(w tym i w zeszłym sezonie już pokazaliśmy wyniki obwiniania wyłącznie trenera). Powinno się przede wszystkim zrobić coś z tym cholernym Vinovo! Osuszenie terenu wchodzi w grę? Kontuzjami moglibyśmy w tym roku obdarować cała pierwszą i pół drugiej włoskiej ligi :angry:

Swoją drogą nie wiem czy wstrzymanie wypłaty pensji zawodnikom zmusi ich do lepszej gry...


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2010, 13:04

fruwajacy pisze:po trochu wszyscy - nie można zwalić winy na jedną osobę(w tym i w zeszłym sezonie już pokazaliśmy wyniki obwiniania wyłącznie trenera). Powinno się przede wszystkim zrobić coś z tym cholernym Vinovo!
Bo ja wiem... może egzorcyzmować?
fruwajacy pisze:
Swoją drogą nie wiem czy wstrzymanie wypłaty pensji zawodnikom zmusi ich do lepszej gry...
Jeśli nie Oxford, to co? Jak się nie da inaczej, to tonący Blanc chwyci za brzytwę i poleci po szmalu. Gorzej być chyba nie może... :pray:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
ODPOWIEDZ