Piłkarze Juventusu na MŚ2010 w RPA

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 02 maja 2010, 21:13

Jest i Criscito. Ciekawe jak sie chlopak zaprezentuje i czy wogole uda mu sie przebic do pierwszej jedenastki (jak narazie Grosso nie gra, wiec szansa jest). Jesli rozegra dobre zawody to jest szansa ze nasz zarzad sie znowu zainteresuje Domenico.

Rozwalilo mnie to:
In view of the Coppa Italia final between Roma and Inter on Wednesday night, the Azzurri tactician has opted not to call up any personnel from either side due to club commitments.

No bo z Interu to duzo jest do powolania :prochno:

Ogolnie to Wlochy moim zdaniem maja calkiem ciekawy atak. Quagliarella, Pazzini - oni moga byc bardzo waznym punktem Azzurich.
Czy Rossi ma kontuzje, czy po prostu nie jest w formie?


Od ponad 20 lat nie mieszkam w Polsce i z jezykiem mam malo kontaktu, wiec w razie bledu ortograficznego daruj sobie poprawianie mnie.
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 02 maja 2010, 21:23

dziewięciu piłkarzy Juventusu spędzi na zgrupowaniach swoich kadr narodowych. Wśród nich znajduje się sześciu reprezentantów Włoch (Buffon, Chiellini, Cannavaro, Marchisio, Camoranesi i Iaquinta), oraz po jednym graczu z Brazylii (Melo), Danii (Poulsen) i Urugwaju (Caceres)
http://www.juvepoland.com/news.php?id=16262

PS: 4 lata temu w Niemczech tylu mieliśmy w finale :smile:


ODPOWIEDZ