Piłkarze Juventusu na MŚ2010 w RPA

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
sebastian10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 665
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 27 lutego 2010, 16:10

italia ogólnie ma kłopot mało zdolnych młodych zawodników zanosi sie na wycieczke weteranów lippiego jak sie cos zmieni to tylko z powodu kontuzji któregos pewniaka


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 lutego 2010, 18:37

Co do Cassano to uważam, ze jego wartość jest trochę wyolbrzymiana. W tym sezonie widziałem tylko jeden jego mecz przeciwko nam i zagrał w nim katastrofalnie. Dostał parę kos od Momo i zaczął stroić jakieś fochy. Wciąż jawi mi się jako mocno rozkapryszony gracz. Poza tym, Łukasz napisałeś, że od 17 stycznia nie grał. Od tego momentu Sampa notuje same zwycięstwa. Przypadek?
Wiem, ze ma wielki potencjał, może największy z włoskich ofensywnych piłkarzy. Ale to nie znaczy, że Lippi musi mu zaufać.


Łukasz pisze: Kwestia jest tego rodzaju, że w 4-3-3, a raczej tym Italia będzie grać, oprócz Di Natale brakuje niekonwencjonalnych skrzydłowych.
To po co w takim razie grać 4-3-3? Lippi chyba liczy na zdrowego Iaquinte albo Camora, że pociągną mu prawą stronę. na tego drugiego ciężko liczyć, skoro jest tak podatny na urazy.

Osobiście nie przewiduję dla Italii sukcesów w zbliżających się mistrzostwach. Owszem, defensywa z Nestą i Chiellinim prezentowałaby się znakomicie, ale im dalej do przodu tym większa mizeria.

Liczę, że Marchisio wywalczy sobie miejsce w pierwszym składzie. Osobiście też mam nadzieję, że Alex jednak spełni swoje marzenie i powołanie otrzyma. Gdyby tak jak teraz, przez resztę był dla nas kluczowym graczem, myślę, że szansa byłaby realna.


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 27 lutego 2010, 18:56

Corcky pisze:
Łukasz pisze: Kwestia jest tego rodzaju, że w 4-3-3, a raczej tym Italia będzie grać, oprócz Di Natale brakuje niekonwencjonalnych skrzydłowych.
To po co w takim razie grać 4-3-3?
A czym? 4-4-2 nie ukręcisz, do tego sytemu skrzydłowych we Włoszech brak już od wielu lat. 4-3-1-2 z "Pyrlo" na rozegraniu odpada, bo Andrea nie grywa od dawien dawna na trequartiście, a gra byłaby jeszcze bardziej podporządkowana pod niego.

Czym więc - pytam?


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 28 lutego 2010, 20:40

Powołania Lippiego:

Bramka: Morgan De Sanctis (Napoli), Federico Marchetti (Cagliari), Salvatore Sirigu (Palermo)
Obrona: Daniele Bonera (Milan), Leonardo Bonucci (Bari), Fabio Cannavaro, Giorgio Chiellini, Nicola Legrottaglie (Juventus), Mattia Cassani (Palermo), Domenico Criscito (Genoa).
Pomoc: Andrea Cossu (Cagliari), Daniele De Rossi (Roma), Andrea Pirlo i Rino Gattuso (Milan), Claudio Marchisio (Juve), Riccardo Montolivo (Fiorentina), Angelo Palombo (Sampdoria), Simone Pepe (Udinese), Christian Maggio (Napoli)
Atak: Antonio Di Natale (Udinese), Fabio Quagliarella (Napoli), Giampaolo Pazzini (Samp), Marco Borriello (Milan).

Pare ciekawych powołań - Bonucci, Cossu, Sirigu. Brak Nesty i Tottiego, ale do MŚ jeszcze troche czasu na podjęcie decyzji. Buffona i Camora nie ma ze względu na urazy. Brak Grosso też o czymś świadczy. Gilardino rozumiem, że jest kontuzjowany.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 28 lutego 2010, 20:47

eslk pisze:Powołania Lippiego:

Bramka: Morgan De Sanctis (Napoli), Federico Marchetti (Cagliari), Salvatore Sirigu (Palermo)
Obrona: Daniele Bonera (Milan), Leonardo Bonucci (Bari), Fabio Cannavaro, Giorgio Chiellini, Nicola Legrottaglie (Juventus), Mattia Cassani (Palermo), Domenico Criscito (Genoa).
Pomoc: Andrea Cossu (Cagliari), Daniele De Rossi (Roma), Andrea Pirlo i Rino Gattuso (Milan), Claudio Marchisio (Juve), Riccardo Montolivo (Fiorentina), Angelo Palombo (Sampdoria), Simone Pepe (Udinese), Christian Maggio (Napoli)
Atak: Antonio Di Natale (Udinese), Fabio Quagliarella (Napoli), Giampaolo Pazzini (Samp), Marco Borriello (Milan).

Pare ciekawych powołań - Bonucci, Cossu, Sirigu. Brak Nesty i Tottiego, ale do MŚ jeszcze troche czasu na podjęcie decyzji. Buffona i Camora nie ma ze względu na urazy. Brak Grosso też o czymś świadczy. Gilardino rozumiem, że jest kontuzjowany.
dla mnie osobiście zaskoczeniem jest bonera :shock: aa tak i cossu, cassani, bonucci i sirigu zasłużyli na powołania swoją formą, reszta jest powoływana regularnie


gruzin_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 grudnia 2007
Posty: 457
Rejestracja: 28 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 28 lutego 2010, 22:39

o ile przed mundialem w 2006 roku przez zcały rok szkolny wbijałem kumplom w liceum do głów że Włosi mają kadrę na medal, tak teraz patrząc na zaprezentowane powołania...czarno to widze. jęsli podobnie ma wyglądać kadra na mistrzostwa to jesteśmy w czarnej sra## :/ 4 lata temu na każdą pozycje mieliśmy wartościowych zmienników, a na niektóre nawet lepszych,tak teraz ciężko będzie wystawić godną mistrzów świata jedenastke


CIAO IL CAPITANO
Boksic9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 98
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 01 marca 2010, 01:15

nie no powołania lippiego jak widze to mi sie chce śmiać !!! Gattuso ? przeciez on nic nie gra w ACM grzeje tam ławe czy lippi wybiera kogo lubi ? a po drugie juz predzej powinien grac Ambrosini w życiowej formie jest !! Bonera ? nie no padaka czarno widze w RPA Włochów :/


Ty pajacyku i menago twoj Jacykow
Tede Jakuza , LUKS WGS trzech przestrzelonych typów
Hyde

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2009
Posty: 58
Rejestracja: 06 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 marca 2010, 13:53

ornen pisze:o ile przed mundialem w 2006 roku przez zcały rok szkolny wbijałem kumplom w liceum do głów że Włosi mają kadrę na medal, tak teraz patrząc na zaprezentowane powołania...czarno to widze. jęsli podobnie ma wyglądać kadra na mistrzostwa to jesteśmy w czarnej sra## :/ 4 lata temu na każdą pozycje mieliśmy wartościowych zmienników, a na niektóre nawet lepszych,tak teraz ciężko będzie wystawić godną mistrzów świata jedenastke
Haha ja rozumiem solidarność z klubem, któremu się kibicuje, ale mówienie o reprezentacji Włoch per "my", "mieliśmy" wydaje mi się już mocno śmieszne, chyba że masz włoskie pochodzenie, w takim wypadku przepraszam.


sebastian10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 665
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 01 marca 2010, 14:09

patrząc na te powołania mało zawodników z wielkich klubów De Rossi Pirlo srodek to będzie mocny ale reszta formacji to wielka nie wiadoma pierwszy raz na MS nie bede za włochami maja nie ciekawa druzyne


sk1le

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2008
Posty: 304
Rejestracja: 22 marca 2008

Nieprzeczytany post 01 marca 2010, 14:26

Włosi pewnie będą grać formacją 4-3-3. Moim zdaniem powołania powinni dostać Marchisio, Chiellini, Buffon, Camoranesi (jeśli będzie w pełni sił), Cannavaro (ale na ławę) i ewentaulnie Iaquinta jeśli będzie w formie. Grosso nie powinien zostać powołany na MŚ. Mam nadzieje że jego miejsce zajmie Santon bądź Criscito. Na prawej obronie jeszcze większy jest problem... Na kogo Lippi tam postawi ? Na Zambrotte ? :rotfl:



Buffon

??????- Nesta - Chiellini - Santon
Marchisio-------Pirlo------De Rossi
Camoranesi---------Pazzini------Di Natale


Motor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2008
Posty: 452
Rejestracja: 27 marca 2008

Nieprzeczytany post 01 marca 2010, 16:01

Skład reprezentacji Włoch wygląda śmiesznie, ale nie da się ukryć po 4 latasch ta drużyna zmieniła się. Piłkarze się postarzeli grają slabiej, a na choryzącie nie wstaje nowa gwiazda która mogla by ruszyć grę. Wątpie w sukces Włochów, ale nie ukrywam nie kibicuje im :roll: .


Za wszelki nie ład w moich wypowiedziach odpowiedzialni są kosmici.

27 marca 2010 - 2 lata na Forum JuvePoland
gruzin_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 grudnia 2007
Posty: 457
Rejestracja: 28 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 01 marca 2010, 16:19

Haha ja rozumiem solidarność z klubem, któremu się kibicuje, ale mówienie o reprezentacji Włoch per "my", "mieliśmy" wydaje mi się już mocno śmieszne, chyba że masz włoskie pochodzenie, w takim wypadku przepraszam.
haha jak chcesz to kibicuj Polsce na mistrzostwach świata :wink: nie mam pochodzenia włoskiego, ale od mistrzostw we Francji (czyli 1 imprezy rangi mistrzowskiej którą śledziłem i w całości pamiętam)kibicuje Włochom. taki już jestem, ale nie martw się jak przyjdzie w 2012 mecz Polska Włochy to będe wiedział jaki szalik włożyć


CIAO IL CAPITANO
Hyde

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2009
Posty: 58
Rejestracja: 06 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 07 marca 2010, 10:45

Kibicuj sobie komu chcesz, nie obchodzi mnie to. Jak już powiedziałem, rozumiem trzymanie kciuków za nieswoją reprezentację (ja sam osobiście mam nadzieję, że Hiszpanie wywalczą mistrzostwo), ale mówienie o Włochach, Brazylijczykach, Anglikach czy jakiejkolwiek reprezentacji per "my", "nasi" jest dla mnie po prostu śmieszne.


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 27 marca 2010, 17:44

Dla mnie to właśnie obrona jest problemem, środek kadry to środek Juve a tam tylko Chiellini przyzwoicie się prezentuje, Cannavaro już nie w dawnej formie a Legro zawsze to był średniak. Nesta nie gra od jakiegoś czasu, Materazzi wiekowy, podobnie jak Panucci, który i tak nie jest ulubieńcem Lippiego. Barzagli pokazał jaki jest słaby chociażby w ME...

Wracając do tematu, do RPA powinni pojechać:
Buffon, Chiellini, jeśli będą zdrowi to Camoranesi i Iaquinta, być może Marchisio i Candreva (ten to dla mnie zagadka jest). Grosso też bo nie ma zbyt wiele ciekawych opcji, jest wprawdzie Dossena, ale nie zachwycał w Pucharze Konfederacji.
Alex? Fajnie by było, ale Lippi dawno go nie powołał więc wątpie. Ciekawe co zrobi Marcelo, postawi na tych sprawdzonych Mistrzów Świata, czy może perspektywicznych mlodych? Pewnie troche jednych i drugich...


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 02 maja 2010, 20:41



ODPOWIEDZ