Boski Diego

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
kan1os

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2010
Posty: 6
Rejestracja: 10 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 19 lutego 2010, 17:47

Witam wszystkich. Wszyscy się zastanawiamy co jest nie TAK z Juve w tym sezonie. Po moich długich przemyśleniach doszedłem do jednego wniosku: Diego.

Właśnie naszą gwiazdeczkę obwiniam za cały kryzys, za przegraną z Interem, Romą, Milanem, Bayernem, itd. itp. Sprawa jest prosta. Gdyby nie on gralibyśmy sobie nasze stare 4-4-2, być może wszyscy na trzy cztery krzyczelibyśmy, drapali i piętnowali w jakikolwiek sposób nasz zarząd, "bo nie kupił". Nie byłoby blasku, ale jednak.

Chłopacy marniutko wypadali w tej nowej perfekt-diegowej taktyce i nie ma tutaj co obwiniać Ferrarę.

Przynajmniej gralibyśmy sobie teraz z Olympiakosem, a nie Ajaxem.

:ok:


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 19 lutego 2010, 18:01

kan1os pisze:Witam wszystkich. Wszyscy się zastanawiamy co jest nie TAK z Juve w tym sezonie. Po moich długich przemyśleniach doszedłem do jednego wniosku: Diego.

Właśnie naszą gwiazdeczkę obwiniam za cały kryzys, za przegraną z Interem, Romą, Milanem, Bayernem, itd. itp. Sprawa jest prosta. Gdyby nie on gralibyśmy sobie nasze stare 4-4-2, być może wszyscy na trzy cztery krzyczelibyśmy, drapali i piętnowali w jakikolwiek sposób nasz zarząd, "bo nie kupił". Nie byłoby blasku, ale jednak.

Chłopacy marniutko wypadali w tej nowej perfekt-diegowej taktyce i nie ma tutaj co obwiniać Ferrarę.

Przynajmniej gralibyśmy sobie teraz z Olympiakosem, a nie Ajaxem.

:ok:
Za krótko myślałeś, spróbuj jeszcze trochę.
Rok temu odszedł Nedved. Ten dzień był końcem epoki 4-4-2 z Nedvedem i Camorem na flankach. Skoro największy problem Juventusu to najbardziej kreatywny zawodnik w drużynie to... nie zgadzamy się.
Ciro nie podołał wprowadzeniu nowej taktyki wraz z Diego, i to jego wina. Zawodnicy sami podkreślali że nie wiedzą co robić. A nie wiedząc co robić podawali do najbardziej chętnego gry zawodnika, czy Diego. A on podawał, wracał się, asystował, strzelał nawet czasem....
Oj gdyby naprawdę największym problemem Juventusu był zawodnik Diego... Pięknie by było :pray:

@dav1d :C
Ostatnio zmieniony 19 lutego 2010, 18:04 przez Brutalo, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 19 lutego 2010, 18:02

kan1os pisze:Witam wszystkich. Wszyscy się zastanawiamy co jest nie TAK z Juve w tym sezonie. Po moich długich przemyśleniach doszedłem do jednego wniosku: Diego.

Właśnie naszą gwiazdeczkę obwiniam za cały kryzys, za przegraną z Interem, Romą, Milanem, Bayernem, itd. itp. Sprawa jest prosta. Gdyby nie on gralibyśmy sobie nasze stare 4-4-2, być może wszyscy na trzy cztery krzyczelibyśmy, drapali i piętnowali w jakikolwiek sposób nasz zarząd, "bo nie kupił". Nie byłoby blasku, ale jednak.

Chłopacy marniutko wypadali w tej nowej perfekt-diegowej taktyce i nie ma tutaj co obwiniać Ferrarę.

Przynajmniej gralibyśmy sobie teraz z Olympiakosem, a nie Ajaxem.

:ok:
Adres: Corso Galileo Ferraris 32, 10128 Torino.
Telefon: +39 01165631

Pisz do nich! Dzwon! Ocalisz Juventus!


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 19 lutego 2010, 18:09

Nie masz kompletnie za grosz racji, w ogóle się z Tobą nie zgadzam, ale szanuję Twoje zdanie które... samo sobie zaprzecza.
To nie Diego sam na siebie wydał około 30 mln euro, zrobił to nasz zarząd - więc to naszych włodarzy powinieneś obwiniać za kryzys a nie Diego który na boisku dwoi się i troi byśmy z niego wyszli.


eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 19 lutego 2010, 18:19

Fakt jest faktem, że Diego gra piach. Ale jego "fenomen" przypomina trochę zjawisko uwielbienia dla Tiago, kiedy Portugalczyk jeszcze grał u Nas.

W sumie, to wydaje mi się, że Ci piłkarze mają bardzo wiele ze sobą wspólnego. Począwszy od "entuzjazmu fanów" a kończąc na umiejętnościach czysto piłkarskich. Ani jeden ani drugi nie miał na tyle dobrego przeglądu pola, żeby zagrać jakąś kluczową piłkę częściej, niż raz na parę spotkań. Może Diego lepiej się trzyma na nogach, ale Tiago za to pewniej grał z tyłu. No tak - wiadomo, inna pozycja.

Moja ocena w skali od 1 do 10 wygląda następująco:
Strzał z dystansu: Diego 4; Tiago 5.
Kreatywność: Diego 5,5; Tiago 5.
Drybling: Diego 5,5; Tiago 5.
Szybkość: Diego 5,5; Tiago 5,5.
Przyspieszenie: Diego 7; Tiago 5,5.
Wrzutki/Przerzuty: Diego 6; Tiago 6.
Podania w uliczke: Diego 4; Tiago 5.

Tiago - 37 punktów, Diego - 37,5.

Cóż, niewielka różnica; ciekawe czy za Diego też przepłaciliśmy (w tym przypadku 15 baniek). Sądzę, iż powinniśmy go wymienic po sezonie na ktoregos z pilkarzy Realu. I wcale nie prowokuje


Dravil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2009
Posty: 92
Rejestracja: 13 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 19 lutego 2010, 18:34

@eslk
Jeśli Diego dajesz w "wrzutki, przerzutki 6 i Tiago tez 6 to ja nie mam pytań. Praktycznie każdy wolny, róg jest idealnie bity wiec kompletnie nie rozumiem tak niskiej wg Ciebie oceny. I jeśli uważasz że Diego jest prawie tak samo kreatywny co Tiago to też chyba mocno zaniżasz umiejętności Brazylijczyka. Mecze Tiago które zagrał przyzwoicie można policzyć na palcach. Diego narazie nie olśniewa ale problem jest to że on nie ma z kim grać, co często powoduje, że zbyt długo holuje piłkę.


Obrazek
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 19 lutego 2010, 18:37

eslk pisze: Drybling: Diego 5,5; Tiago 5.
A Del Piero ma 1, no nie? :lol:


Od ponad 20 lat nie mieszkam w Polsce i z jezykiem mam malo kontaktu, wiec w razie bledu ortograficznego daruj sobie poprawianie mnie.
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 19 lutego 2010, 18:39

eslk, błagam Cię powiedz że sobie robisz jaja, bo jeżeli nie to kwestią czasu jest kiedy trafisz do forumowych Złotych Ust :D.


eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 19 lutego 2010, 18:41

@Dravil

No dobrze, to ile proponujesz? 6,5? 7? Moze dojdziemy do porozumienia ;]


Dravil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2009
Posty: 92
Rejestracja: 13 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 19 lutego 2010, 18:42

W sprawie wrzutek dałbym 9,5. W ogóle zaniżyłeś Diego według mnie.
Edit: Porównanie rodem z BravoSportu :)


Obrazek
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 19 lutego 2010, 18:44

eslk pisze: Tiago - 37 punktów, Diego - 37,5.
:shock: :shock: :shock: Poważnie?
Nie będę tutaj tłumaczył, że takie kalkulację nie mają sensu... Diego to zawodnik, który wykazuję w naszej drużynie najwięcej determinacji. Myślę, że z biegiem czasu będzie grał coraz lepiej. Porównywanie Tiago Mendesa z Diego Ribasem to nieporozumienie.
Do zdrowia powraca Camoranesi, zdolni do gry są Giovinco oraz Candreva. Naprawdę z optymizmem patrzę na wyniki zespołu w drugiej połowie sezonu.


Kolokwialny

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 grudnia 2009
Posty: 20
Rejestracja: 21 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 lutego 2010, 18:50

Moja ocena w skali od 1 do 10 wygląda następująco:
Strzał z dystansu: Diego 4; Tiago 5. HAHAHAHHAHA!
Kreatywność: Diego 5,5; Tiago 5. - HAHA! :D
Drybling: Diego 5,5; Tiago 5. - HAHAHA!
Szybkość: Diego 5,5; Tiago 5,5. HA HA HA!
Przyspieszenie: Diego 7; Tiago 5,5.
Wrzutki/Przerzuty: Diego 6; Tiago 6. Bez Komentarza.
Podania w uliczke: Diego 4; Tiago 5. Doszedłeś do ostatniej flaszki?


kan1os

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2010
Posty: 6
Rejestracja: 10 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 19 lutego 2010, 18:51

Ejejejejjeej! Nie obwiniam Diego jako osoby! Samo jego kupno było strzałem w stopę, ot co!
:ok:


Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 19 lutego 2010, 18:56

eslk pisze:
Moja ocena w skali od 1 do 10 wygląda następująco:
Strzał z dystansu: Diego 4; Tiago 5.
Kreatywność: Diego 5,5; Tiago 5.
Drybling: Diego 5,5; Tiago 5.
Szybkość: Diego 5,5; Tiago 5,5.
Przyspieszenie: Diego 7; Tiago 5,5.
Wrzutki/Przerzuty: Diego 6; Tiago 6.
Podania w uliczke: Diego 4; Tiago 5.

Tiago - 37 punktów, Diego - 37,5.

Cóż, niewielka różnica; ciekawe czy za Diego też przepłaciliśmy (w tym przypadku 15 baniek). Sądzę, iż powinniśmy go wymienic po sezonie na ktoregos z pilkarzy Realu. I wcale nie prowokuje
Co to kurde za pierdoły... :rotfl: :rotfl: dawno się tak nie uśmiałem,
Porównywać Diego do Tiago...sam fakt iż grają na różnych pozycjach dyskwalifikuje jakiekolwiek porównywanie tych dwóch graczy...
Zresztą te oceny to jest jakiś kosmos...
Naszczęście teraz już nie będziesz miał okazji obejrzenia Tiago w naszych barwach, ale proponuje Ci obejrzenie kilku meczy w wykonaniu tego gracza u nas(nie ma tego za wiele) to może zmienisz swoje poglądy, ostatecznie pozostaje ci liczyć na jego występy w Atletico M.

U nas Diego napewno nie pokazał jeszcze wszystkich swoich umiejętności jeszcze, ale Brutalo dobrze wytłumaczył dlaczego...

EDIT:
Pokazałem kumplowi te twoje ocenki i doszliśmy do takich wniosków:
Drybling: Diego 5,5; Tiago 5.
Tiago osiąga drybling na poziomie 5 jak sam ze sobą się kiwa

Podania w uliczke: Diego 4; Tiago 5.
Tiago ma lepsze podania w uliczkę, ale jak podaje do tyłu...
pozdrawiam...


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 19 lutego 2010, 19:23

kan1os pisze:Wszyscy się zastanawiamy co jest nie TAK z Juve w tym sezonie. Po moich długich przemyśleniach doszedłem do jednego wniosku: Diego.
eslk pisze:Tiago - 37 punktów, Diego - 37,5.
ROTFL! Jeden doszedł i drugiemu chyba strzelił w oczy.

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 19 lutego 2010, 19:36 przez szczypek, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ