Gigli i Blanc umoczeni?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Czy Blanc powinien podać się do dymisji?

Tak
132
94%
Nie
9
6%
 
Liczba głosów: 141
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 12 lutego 2010, 19:17

To sobie przypomnij, jak Inter zwalniał Manciniego i skończmy tę jałową dyskusję. Nie od tego jest ten temat.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Lord of San Siro

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2006
Posty: 396
Rejestracja: 08 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 12 lutego 2010, 19:50

deszczowy pisze:To sobie przypomnij, jak Inter zwalniał Manciniego i skończmy tę jałową dyskusję. Nie od tego jest ten temat.
Mancini zwolnił się sam po meczu z Liverpoolem. Odwidziało mu się później i stwierdził, że jednak zostanie. Jednak po horrorze, który zafundował wszystkim na koniec sezonu, gdzie roztrwoniliśmy całą przewagę i zdobyliśmy tytuł w ostatniej kolejce stało się jasne, że facet przestał kontrolować sytuację i dlatego poleciał.


Cent'anni di storia ... di serie B non ho memoria!!!
sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 12 lutego 2010, 23:25

Lord of San Siro pisze:
deszczowy pisze:To sobie przypomnij, jak Inter zwalniał Manciniego i skończmy tę jałową dyskusję. Nie od tego jest ten temat.
Mancini zwolnił się sam po meczu z Liverpoolem. Odwidziało mu się później i stwierdził, że jednak zostanie. Jednak po horrorze, który zafundował wszystkim na koniec sezonu, gdzie roztrwoniliśmy całą przewagę i zdobyliśmy tytuł w ostatniej kolejce stało się jasne, że facet przestał kontrolować sytuację i dlatego poleciał.
Nie zapomnij jednak, że do samego końca Moratti zapewnieł, że trenerem pozostanie Mancini. Musiałbyć lekko zaskoczony.


Day after day I'm getting better and better.
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 13 lutego 2010, 01:36

Jak to powiedział inny prezes... szczerość w naszym klubie to norma :smile:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Lord of San Siro

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2006
Posty: 396
Rejestracja: 08 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 13 lutego 2010, 15:02

sisman pisze: Nie zapomnij jednak, że do samego końca Moratti zapewnieł, że trenerem pozostanie Mancini. Musiałbyć lekko zaskoczony.
Nie wnikałbym aż w takie szczegóły, sprawa wisiała w powietrzu od momentu, kiedy zaczeliśmy tracić punkty na potęgę, a Balotelli (tak, właśnie on) ciągnął grę w kryzysie. Doceniam to ile zrobił dla nas Mancini, jednak jego czas dobiegł końca w Interze i musiał odejść. Sam jest sobie winny. Co do faktu zwolnienia, to nie nastąpiło to nigdy. Mancini przestał być trenerem, jednak Moratti płacił mu do momentu zatrudnienia go przez City. Facet dostał wolną rękę, nikt z nim nie próbował się dogadywać, iść na układy itp. Mógł sobie bezstresowo szukać zajęcia, albo jechać na długie wakacje.


Cent'anni di storia ... di serie B non ho memoria!!!
Feeps

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 321
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2010, 20:38

Jak zwykle, odwieczna walka z interistami.

Co do tematu, niech oddadzą Juve rodzinie Agnellich, Elkannowie za bardzo się panoszą i generalnie nic z tego nie ma. Prócz zysku w kieszeni, którego i tak niedługo nie będzie a wtedy to już za późno na odbudowę jak całkowicie zmasakrują ten klub (odejdzie resztka wartościowych graczy,zero pucharów itp.).


Nie ma nic piękniejszego niż Juve
Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2010, 20:52

Feeps pisze:Jak zwykle, odwieczna walka z interistami.

Co do tematu, niech oddadzą Juve rodzinie Agnellich, Elkannowie za bardzo się panoszą i generalnie nic z tego nie ma. Prócz zysku w kieszeni, którego i tak niedługo nie będzie a wtedy to już za późno na odbudowę jak całkowicie zmasakrują ten klub (odejdzie resztka wartościowych graczy,zero pucharów itp.).
Co do tych Agnellich to też chciałem aby przejął , ale dzisiaj dokopałem się do wywiadu przeprowadzonego w grudniu 2009 z Andreą Agnellim po wizycie w Vinovo i jakoś nie wydaje mi się żeby on miał Juve w sercu jak jego dziadek. http://www.tuttosport.com/calcio/serie_ ... 0...%C2%BB . Link wysłałem do mnowo , może przetłumaczy i wrzuci w felietonach, ale rzeczy które najbardziej mnie zraziły to:
"Kiedy ostatnio odwiedziłeś piłkarzy"
"W 2006 , jakieś 3,5 roku temu"
"A dlaczego odwiedziłeś właśnie teraz"
"Bo w tym momencie przeżywamy najtrudniejsze moment od 3 lat"
"Wielu kibiców się zastanawia , kiedy obejmiesz władze w Juve"
"Dzisiaj jest realizowany projekt w rękach Blanca, a jutro kto wie"
Także czy taka osoba nam jest potrzebna? Nie mówię , że musi być jak jego dziadek, który był na każdym meczu i wydzwaniał do zawodników i trenera codziennie, ale skoro spotkał się z piłkarzami 3 lata temu , to nie najlepsze świadectwo moim zdaniem. Prezydentem musi być ktoś kto ma nasz klub głęboko w sercu i który odda swoje życie za kierowanie Juve.
PS. mój włoski nie jest idealny ale sens zachowałem ;p jak coś to poprawić mnie


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
ODPOWIEDZ