Calciopoli powraca

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2010, 20:18

Już dawno, dawno temu pisano o tych "rewelacjach Bobo". Stare są jak świat, chyba nawet sprzed 2 lat, taki odgrzany kotlet. Wydaje mi się, że był już nawet podobny tekstna forum, na ten sam temat wklejony w jakimś temacie.

Poczekajmy na jakieś nowe fakty, bo jak do tej pory wszystko zostało powiedziane. Szkoda sobie nerwów szargać tym.
Ostatnio zmieniony 18 stycznia 2010, 20:24 przez wojti-s, łącznie zmieniany 1 raz.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2010, 20:19

Nie ma szans żeby ten przekręt pozostał na zawsze tajemnicą. To jest tylko kwestia czasu gdy na światło dzienne będą wychodzić kolejne elementy układanki. Kilka, kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt lat... ale w końcu prawda wyjdzie na jaw. Mam nadzieję, że Moratti doczeka tego dnia.


calma calma
Zahir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2010
Posty: 116
Rejestracja: 18 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2010, 20:24

Internazionale pisze:
Zahir pisze:
Internazionale pisze: Tak jak teraz Juve, wymyślając takie brednie...
Oczywiście to co mówi Vieri to też są brednie Juve?
Obudził się po kilku latach snu z jakimiś "dokumentami". Niech je pokaże, a nie tylko o nich mówi. Słysze o tym już od 2-3 lat i jakoś nic nie widać. Poobrażał się z Morattim i próbuje załawić własne interesy. Nie jest to tym razem "brednia Juve", tylko brednia człowieka, który przeszedł bezpośrednio z Interu do Milanu.
A co powiesz na to że wszyscy sędziowie zamieszani w tą aferę zostali uniewinnieni?


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2010, 20:32

No to byłoby moje marzenie !! Inter do serie B i jest skończony a my oczyszczeni z zarzutów ;) Ale i tak do tego nie dojdzie bo inter ustawi przebieg w sądzie :C :C


Bianconeri23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2007
Posty: 281
Rejestracja: 03 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2010, 20:33

Zahir pisze:
Internazionale pisze:
Zahir pisze:
Oczywiście to co mówi Vieri to też są brednie Juve?
Obudził się po kilku latach snu z jakimiś "dokumentami". Niech je pokaże, a nie tylko o nich mówi. Słysze o tym już od 2-3 lat i jakoś nic nie widać. Poobrażał się z Morattim i próbuje załawić własne interesy. Nie jest to tym razem "brednia Juve", tylko brednia człowieka, który przeszedł bezpośrednio z Interu do Milanu.
A co powiesz na to że wszyscy sędziowie zamieszani w tą aferę zostali uniewinnieni?
Guido Rossi zasiadał wcześniej w zarządzie Interu, a w maju 2006 został w trybie pilnym wybrany szefem FIGC, by decydować o karach dla zamieszanych zespołów. Co ciekawsze, innym dyrektorem Nerazzurrich był Marco Tronchetti Provera, jednocześnie szef Telecom Italia, który - jak się okazało - był bardzo często podsłuchiwany. Czy udział wspomnianej dwójki, tak bardzo powiązanej z Interem, nie jest podejrzany?
O tym też nic nie powie. Pozostaje nadzieja że kiedyś prawda wyjdzie na jaw. Szkoda tylko, że w taki sposób dostaniemy się na fotel lidera Serie A bo teraz innego wyjścia raczej nie ma :roll:


Obrazek
Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2010, 13:52

Kilka, kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt lat...
Niestety nawet we wloskim prawie istnieje cos takiego jak przedawnienie.

Abstrahujac: propounuje nie leczyc obolalej dumy i ambicji, skrzywdzonej dodatkowo postawa naszych pseudo-zawodnikow w tym sezonie takimi marzeniami. Ten proces byl z cala pewnoscia komedia uchybien, ale nikt nikomu jego ustawienia od poczatku do konca nie udowodni.

Spadlismy w chwili obecnej jako Juventus jeszcze nizej niz po aferze i powinnismy starac sie podniesc bez mrzonek o degradacji interu do serie b i kolosalnych odszkodowaniach. Ale z obecnym zarzadem nie bedzie nam to niestety pisane.


Make friends for life or make hardcore enemies!
ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2010, 20:10

Ciekawy materiał... oby sytuacja się rozwinęła, a ta mniej prestiżowa społeczność piłkarska Mediolanu zwana przez niektórych hołotą posmakowała serie B...

Internazionale pisze:
Tak jak teraz Juve, wymyślając takie brednie...
Ja rozumiem, że nie możecie się pogodzić z tym, że Juve oszukiwało, ale niech raz na zawsze skończą się te wszystkie "teorie spiskowe", które są tylko próbą odwrócenia uwagi od beznadziejnych wyników Juve w tym sezonie i tym, że przegrywają rywalizacje z Interem od kilku lat: bo kazano im grać uczciwie.
Nie wiem, po co to piszesz. Zmień forum.


Zahir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2010
Posty: 116
Rejestracja: 18 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2010, 20:41

triada pisze:
Nie wiem, po co to piszesz. Zmień forum.
polscy kibice Interu nie mają takiego fajnego forum dlatego tu pisze :)
he he


risto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2005
Posty: 264
Rejestracja: 19 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2010, 03:01

to nie jest ze gramy slabo to szukamy czegos. Ta sprawa ciagle sie kreci. To nie jest film ze 2 godziny i wszystko rozwiazane. Jesli Moggi sie z tego wywinie i przez przypadek bedzie znowu w Juve to mysle ze wszystko moze sie odkrecic. Bo jak moglibysmy byc skazani, a wszyscy osoby "winne" uniewinnione. Albo to jakas dziwna logika albo ja jestem niekumaty. I nie chcialbym zeby Juve dostalo czyjes tytuly mistrzowskie. My chcemy swoje. Czuje ze bedzie młyn. Interowi nawet nie pasuje grac na murawie ktorej 24h wczesniej byl grany mecz. Nic im nie pasuje. Może niech sobie wejda, na żal.pl


mimik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 5
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2010, 09:28

Na pewno warto walczyć o to by prawda ujrzała światło dzienne .
Wielu ludzi zostało skrzywdzonych w tej sprawie.
A skutki , jak choćby w przypadku Juve są odczuwalne do dzisiaj .
Co do odbierania i przyznawania tytułów mistrzowskich się nie wypowiadam, zabrano dwa scudetta Juventusowi , które każdy to widział wywalczyli sobie sami ponieważ grali świetnie :bravo:
A że Inter od lat mógł o mistrzostwie pomarzyć :angry: , to cóż ...
:whistle:
Wierzę w jedno , jeśli Juve zostało ukarane słusznie to nadal pokutuje za swoje , jeżeli zostaliśmy skrzywdzeni to sprawiedliwość i tak dosięgnie winnych - i to nie za kilkadziesiąt lat tylko już niebawem.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2010, 09:56

w tym artykule jest mowa o ogromnym odszkodowaniu chodzi o kase ?? Sprawiedliwość musi być!!


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2010, 10:00

Co nam po kasie, jak albo jej nie rusyzmy, albo nakupujemy legiony Poulsenów i zastępy Almironów?


Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2010, 10:27

Wszyscy pewnie czujemy to samo odnośnie tego tematu. Jednak nikt z nas nie zna dokładnej prawdy co do całej sytuacji.
Dla mnie pewne jest tylko to że nawet jeśli byliśmy winni to zostaliśmy ukarani niesprawiedliwie.
Nie ma co się podniecać takimi artykułami. Trzeba poczekać na fakty, które mam nadzieję rzucą inne światło na to wszystko


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
damian11021

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2008
Posty: 85
Rejestracja: 29 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2010, 11:25

Ja tam wierze w sprawiedliwość. Wszyscy widza że Inter do dzisiaj prezentuje anty-futbol. Juventus został zdegradowany mam nadzieję że niewinnie. Nic nam nie da ogromne odszkodowanie bo to tak to pocisnęło na naszej reputacji że żaden piłkarz z wielkiej Angielskiej lub hiszpańskiej ligi do nas nie przyjdzie.
Prawda zawsze kiedyś wyjdzie na jaw i inter dostanie to na co zasługiwał gre w Serie b. To przykre że takie rzeczy dzieją się w świecie futbolu ale poprostu Inter racjonalnie rzecz biorąc nie ma "jaj" nie umiał pogodzić się z wyższością innych zespołów. Ale przyjdzie taki dzień, gdzie będzie robił pod siebie.
Prawda jest taka - nie biorac pod uwagę finalizacji tej sprawy - trzeba budować zespół od początku zaczynając od władzy kończąc na piłkarzach. Inter to zawsze bedzie inter i nieważne gdzie i jak ale zawsze będzie wielkim wrogiem Juve. Jedynie co nam pozostaje to wiara i doping. Wiemy kto tak zasługuje na degradację i życze im tego ale pozostawie tą sprawe dla siebie. Cała ta afera totalnie zniszczyła nasz klub a jej efekty będą widoczne przez długie kolejny czas ale jak już mówiłem trzeba budować zespół od początku i tylko gorąco dopingować. Wierze że kiedys Inter dostanie na swoje bo jak narazie to nawet nie zasługuje na pisanie jego nazwy wielką literą. :ball:


ODPOWIEDZ