Nowy zarząd?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 475
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2022, 18:07

kacek_ pisze:
30 listopada 2022, 22:15
Szczególnie w Serie B lub C.
Jak czytam o potencjalnych aresztowaniach Andreii A. i jego świty to ze łzą w oku wspominam czasy Almironów i Amaurich.

To byłby prawdziwy majatersztyk tego ciulika Agnellego. Od zera do poziomu poniżej zera :dance:
To bylo za Secco.
Jakby nie bylo Agnelli wprowadzil duo z Sampdorii Marotte i Del Neriego u ktorego Krasic byl jednym z najlepszych zawodnikow a Fabio Q. ktory sie niestety polamal robil robote.
Gosc naprawde zrobil robote w Juve. Natomiast jego milosc/kumoterstwo do Allegriego nas zniszczyla poniekad, no i ta walka z kibicami od tamtej pory to byl spadek poziomu.

Mysle ze te wszystkie zarzuty sa na wyrost i skonczy sie na niczym.

Teraz niestety Juve bedzie zarzadzane przez ekonomistow a 9mln pensja Allegriego bedzie czyms nie do przeskoczenia dla takich ludzi.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2022, 20:07

Musimy być otwarci na wszystko. Priorytetem będzie sprzedaż z pierwszej drużyny i pozyskanie zawodników. Jakoś nam się to uda… Jestem pewien, że jesteśmy zbyt dobrzy i zbyt wyszkoleni”.
- Paratici do Cherubiniego / La Repubblica

Jeśli dasz mi takie same warunki jak Arsenalowi jaka jest wartość dodana naszego 10-letniego związku? Co się stało z 8 milionami, które zarobiłeś z Demiralem? Te 13 milionów, które zabrałeś z Lirolą?!
-Cherubini podczas rozmowy telefonicznej z Carnavellim (być może podczas negocjacji umowy z Loca)

Jak mam to zrobić z Genuą? Daję mu ustaloną kwotę, daję mu premię, która zostaje w Genui, daję mu premię, kiedy przybędzie do Juve. Mam nadzieję, że za dużo pieniędzy dla wszystkich! Zaufaj mi, pozwól mi zrobić operację”.
- Paratici rozmawia przez telefon z dyrektorem sportowym Pizy

W marcu mówiono o zarobieniu 300 milionów zysków kapitałowych. Przysięgam, że wróciłem do domu i miałem ochotę wymiotować na samą myśl o tym. Bezsensowne zakupy, nieosiągalne inwestycje (Kulusevski), nadmierne wykorzystywanie zyski kapitałowe. Paratici odurzył rynek.
- Cherubini

Byliśmy aroganccy na rynku. A wraz z Ronaldo uruchomiono nasze błędne koło, ponieważ pieniądze Pogby (sprzedaż w 2016 roku) zostały wydane na opłacenie dwóch klauzul odejścia”. (Higuain i Pjanic)

Agnelli: „Zawsze podejmowaliśmy ryzyko i zarząd zawsze był o tym informowany”.

Elkann: „Tak, ale powiedziałeś, że były to kierunki sportowe… Rozszerzyły się. Przeprowadzili całą serię operacji”.

- Z podsłuchów rozmów telefonicznych / Corriere
W tej chwili muszę stać w miejscu, ponieważ mamy policję finansową i cokolwiek ona na nas patrzy przez ostatnie dwa lata. Więc chciałbym zamknąć tę sprawę tutaj, a potem wrócić do sprzątania”.

- Agnelli na przechwyconej rozmowie telefonicznej / GdS


xemi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2021
Posty: 100
Rejestracja: 27 sierpnia 2021

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2022, 21:48

Niech wujj idzie siedzieć, za zniszczenie klubu!


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2022, 09:26

Czytam sobie newsa na głównej o podsłuchach naszego zarządu co najmniej już w 2019 roku - ciekawe na jakiej podstawie ich podsłuchiwali już wtedy... Jakieś pomysły?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2022, 10:04

Prewencyjnie :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2022, 12:32

Ja to mam tylko gorącą nadzieje że nowy zarząd razem z Del Piero przywrócą nasz stary, dobry herb... Moim zdaniem zmiana logo nic nie dała pod wzgledem marketingowym tak jak to zapowiadal Agnelli a na pewno nie w takim stopniu jak to hucznie zapowiadali.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2022, 16:23

Jak zwykle tylko Juventus zły. A te wymiany piłkarzy sami robili ? Dlaczego nie ma nawet słowa o Barcelonie w największym przekręcie czyli wymianie Pjanic - Arthur ???


Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2022, 17:36

Sorek21 pisze:
05 grudnia 2022, 16:23
Jak zwykle tylko Juventus zły. A te wymiany piłkarzy sami robili ? Dlaczego nie ma nawet słowa o Barcelonie w największym przekręcie czyli wymianie Pjanic - Arthur ???
Jestem przekonany, że Mafia zwana Juventusem po prostu robiła nalot na siedzibę klubu, z którym plusvalenza ma mieć miejsce i przystawiają im broń do głowy, by podpisali zawyżone kwoty.

:prochno:


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2022, 08:14

Ja nie wierze że to się dzieje, nawet jak robi się wałki "a w piłce to norma" mam przyjaciela prezesa w pewnym klubie nie w ekstraklasie czy pierwszej lidze, ale jednak, to jest wyjątkowo "podatny na wałki" sport. Ale ludzie drodzy bitcoiny, signal, telegram po co to zostało wymyślone... ? Ci milionery z Turynu o tym nie wiedzą? Co to za ignoranci? Oczywiście dziś nie wiemy niczego, ale skoro poszły takie ruchy od Elkanna to oznacza tylko że być może widmo Serie B znów się pojawiło i chce tego uniknąć.

Nie wierze że nie zostało przepracowane Serie B parę lat temu. Skoro Inter, Milan, Napoli mają "swoich ludzi" od podsłuchów, to czemu my nie mamy swoich na to by pomachać im paluszkiem "hola hola" my też Was mamy?


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2022, 11:04

Paratici miał silną pozycję na rynku: mógł kupić do € 25 mln bez „pozwolenia”. Od € 25M- € 50M potrzebował podpisu Nedveda; między € 50M a € 75M wymagane było OK Agnelli. W przypadku inwestycji +75 mln cały zarząd powiedział tak/nie. [GdS przez
@SCUtweet
]


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2022, 11:59

Dziwię się spokojowi większości kibiców.
Jeśli np. ostetnie scudetto wygraliśmy dzięki bramkom Ronaldo a w rzeczywistości nie było nas na niego stać i zrobiono w tym kierunku wałki finansowe to logiczne, że są podstawy żeby nam ten tytuł odebrać.
Jeśli pandemia wymagała od nas sprzedaży i zaciskania pasa a my zrobiliśmy hokus pokus i nadal mogliśmy kupować za miliony to podstawy do kar sportowych wydają się bardzo mocne.
Minęło już dużo czasu a do tej pory nie pojawiły się informacje, ktore by taki przebieg zdarzeń wykluczyły co jest dodatkowo martwiące.


calma calma
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2022, 12:02

Podobno mieliśmy dług u Udinese i dlatego musieliśmy kupić Campagnona za 4,5mln.
Jak czyta się te podsłuchy to ma się wrażenie że u nas od paru lat nie ma polityki transferowej.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2022, 12:15

Pluto pisze:
06 grudnia 2022, 11:59
Dziwię się spokojowi większości kibiców.
Bo doniesienia są jakie są, każdy je interpretuje pod sobie. Mi np. się wydaje, że po 1 wałków w 2019 nie było i cała ta pluvalenza jest nie do udowodnienia co już zostało zresztą stwierdzone przez sąd nie tylko w naszym przypadku ale wcześniej w przypadku innych klubów.
Po 2 to chodzi zdaje się "jedynie" o księgowanie pensji odroczonych w 2020, czyli o ew. licencje na 2020/21, być może też na 2021/22 a może i teraz też. Pytanie brzmi czy to nam pomogło ją uzyskać czy jedynie sprawiło, że lepiej wyglądało dla giełdy? No i tu nikt nie zna z nas raczej odpowiedzi. Patrząc, że licencje w Serie A to nie jest jakiś problem jak w Hiszpanii gdzie przykładowa Barca miała problemy przez limity płac. Mogę więc jedynie obstawiać, że to burza w szklance wody i tylko pytanie jak bardzo będzie to rozdmuchane i jak bardzo dla przykładu będą nas chcieli ukarać. Degradacja to strata dla całej ligi a nawet kraju więc nikt nie powinien jej ponownie rozważać, nikt przy zdrowych zmysłach.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3947
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2022, 13:14

Zasadniczo w tym co zebrała i opublikowała calcio di finanza nie było to na zasadzie, ze tych pensji klub nie wykazał, tylko wykazał je w inny sposób. Może faktycznie się okazać, ze nie miało to wpływu na licencje, ale po prostu klub przedstawił względem akcjonariuszy i innych użytkowników rynków finansowych zniekształcone informacje. Co zasadniczo wydaje się być głównym problemem. Gdyż innych klubów jakoś nie ruszają za tę plusvalenze a w kontekście Juve dalej się to przewija. Niemniej udowodnienie w jakikolwiek sposób, że plusvalenza był wałkiem tak naprawdę podważa w pewnym sensie istotę działania rynku transferowego. Gdyż podważając owe transakcje organy rządowe będą musiały zasadniczo same w jakiś sposób oszacować wartość poszczególnych graczy. A to może być w sumie np. na podstawie wartości księgowej danego gracza co realnie zburzy całą strukturę rynkową. Także tutaj raczej nikt tego nie ugryzie w taki sposób, że zaneguje transakcje same w sobie. Większy problem to te rozmowy, które mogą być w jakiś sposób traktowane jako wpływanie na wycenę poszczególnych zawodników. No i te niby odroczone pensje a potem wypłacone, niestety mogło to mieć wpływ na giełdę.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2022, 15:58

https://www.meczyki.pl/newsy/juventus-s ... i/201723-n

Klikać klikać, każdy chce zarobić na przekrętach w Juve.


ODPOWIEDZ