Nowy zarząd?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2355
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 28 maja 2019, 05:44

Don Paolo pisze:@Maly to jakaś rodzina z niejakim @zahorem :ahsisi: ???

Do dziś pamiętam dyskusje z nim. Ostatnia dotyczyła bodaj CR7. Ja upierałem się, że Ronaldo nie miałby takich liczb we Włoszech jakie miał w Hiszpanii. On twierdził, że młóciłby ligę strzelając po 40 goli, albo więcej.

Dziś budzimy się w rzeczywistości gdzie Krzysztof Piątek w barwach Genoi i Milanu :-) strzela więcej bramek od Ronaldo w Serie A. Obaj oczywiście do granicy choćby 30 goli mają jeszcze bardzo daleko.

Jak łatwo strzela się w Serie A potwierdza bilans Ronaldo na tle jednej z najgorszych ekip w historii ligi, czyli Chievo. 2 mecze po 90 minut, 0 goli i 1 niewykorzystany rzut karny.

No ale zahor wiedział lepiej :P

Dyskusje z Malym wyglądają podobnie xD Dlatego potem czytamy o wielkości Conte nad Allegrim albo o przewadze Moraty nad Mandzukiciem i tym podobne brednie :ahsisi:
Tutaj bym tak nie generalizował. Zobaczymy jak będzie wyglądał przyszły sezon, bo nie oszukujmy się w tym sezonie Ronaldo pewnie nawet nie miał 50% sytuacji jakie miał grając w Realu. Nasza drużyna nie bardzo chciała atakować, a jak już atakowała to bezsensownymi wrzutkami.

Higuain w Napoli zdobył 36 bramek, a u nas odpowiednio 24 w sezonie 16/17 (gdzie gra całego zespołu była lepsza) i 18 w sezonie 17/18 (gdzie gra przypominała grę z tego sezonu, choć mimo wszystko była odrobinę ciekawsza).

Myślę, że przy nowym trenerze Ronaldo strzeli więcej bramek niż te 20, a warto zauważyć, że będzie miał już 35 lat.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 maja 2019, 08:14

po 1 to nie ja mówiłem o złotej piłce Moraty także pudło a nie zaoranie ;]
po 2 jak gadaliście z zahorem to ile Ronaldo miał lat a ile teraz?
po 3 to co wyżej - nie jest powiedziane, że przy normalnym trenerze za rok CR7 nie walnie 30-40
po 4 wyższość Allegriego nad Conte? :D nie rozśmieszaj mnie, tego ogóra nikt nie chce zatrudnić nawet, gość poczeka 2 lata aż zrozumie, że nikt nie da mu 10mln za sezon i w końcu zdecyduje się przyjąć ofertę jakieś Romy, walczącej o LE... przespał swoje 5 minut fejmu gdy mógł iść podobno do Anglii czy Realu, teraz już każdy doskonale wie czym on się je i jak wyglądają jego autorskie drużyny
po 5 wyższość Moraty nad Mandzukicem? powtórzę tylko jedno zdanie - sezon Moraty uznany za słaby jest lepszy niż dobry a nawet świetny sezon Mandzukica... i to podsumowuje doskonale obu tych zawodników, nic więcej nie trzeba dodawać ;] Mario miał szczęście, że w swojej karierze trafił na takiego trenera jak Allegri i w dodatku w takim Juve, my nie mieliśmy szczęścia bo to duo zmarnowało nam 4 lata szans na LM

ps. to temat o zarządzie ale wy jak zwykle wycieczki personalne i próby ośmieszenia mniejszości


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2019, 15:07

"Zarząd spartaczył nam letnie mercato! Darmowe gówno transfery! Gdzie boki obrony! 0 jakości w pomocy!"
Fabio Paratici z nagrodą dla najlepszego managera w Europie w 2019 r.
:prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
harcownia

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2017
Posty: 137
Rejestracja: 17 maja 2017

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2019, 15:56

jackop pisze:
16 grudnia 2019, 15:07
"Zarząd spartaczył nam letnie mercato! Darmowe gówno transfery! Gdzie boki obrony! 0 jakości w pomocy!"
Fabio Paratici z nagrodą dla najlepszego managera w Europie w 2019 r.
:prochno:
Wg jakich kryteriów jest przyznawana ta nagroda? Bo raczej nie chodzi o wygląd pierwszego składu.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 16 lipca 2020, 11:56

Czy Andrea nie widzi, że pion sportowy tego klubu od lat jest tragicznie zarządzany i woła o pomstę do nieba? Max powinien wylecieć po Cardiff, Marotta w momencie przedstawienia pomysłu sprzedaży Pogby i kupna Grubego, a Kiep nigdy nie powinien tu trafić.

Smutne, że Agnelli na oczach milionów kibiców niszczy to, co sam stworzył.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 16 lipca 2020, 12:13

jackop pisze:
16 lipca 2020, 11:56
Czy Andrea nie widzi, że pion sportowy tego klubu od lat jest tragicznie zarządzany i woła o pomstę do nieba? Max powinien wylecieć po Cardiff, Marotta w momencie przedstawienia pomysłu sprzedaży Pogby i kupna Grubego, a Kiep nigdy nie powinien tu trafić.

Smutne, że Agnelli na oczach milionów kibiców niszczy to, co sam stworzył.
Rok 2020 jest zaprawdę dziwny, bo drugi raz jednego dnia zgadzam się z jackopem. Agnelli co rusz mówi o zmniejszeniu dystansu do czołówki nie tylko sportowo, ale i marketingowo, ale patrzcie jak drużynę buduje Bayern, który robi transfery marotta style 2.0, a my w międzyczasie ściągamy grubasa za 90 mln, Ramseya niby za darmo, ale z grubym kontraktem i zerową przydatnością. Szarpnęliśmy się marketingowo za CR, który nas wywindował do przodu, ale imo zaczynam się skłaniać ku tezie, że za te monety z zakupu i monety z wynagrodzenia lepiej byśmy wyszli w uzupełnianiu drużyny.

Teraz - Kiep. Czytam, że Nedved i Fabio naciskali na niego, bo chcieli się pożegnać z Maxem. Jak rozumiem już to, że z Maxem trzeba było się pożegnać, to kurna, ustala się to wcześniej i w międzyczasie w trakcie sezonu szuka się odpowiedniego trenera a nie dlatego, że kiep był wolny, bo puściła go CFC. Widać nie mieliśmy argumentów, aby przekonać innych (czyt. Pepa), żeby przyszedł już a nie tam niby w formie niepisanych porozumień pitu-pitu.

Jak już gramy taką nieprzekonującą kupę w trakcie sezonu to nagle tarcia w zarządzie, bo Andrzej się obudził i może dostrzegł tę bryndzę. Imo zastanowiłbym się nad zmianami w zarządzie po tym okienku uzależnionym od sprzedaży i zakupów. Jak zostaniemy z Khedirą to na boga, wywaliłbym połowę.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 lipca 2020, 00:27

Taka tam myśl: Juventus, Barcelona i United/Arsenal to trzy najgorzej zarządzane w ostatnich latach TOPowe kluby. Na drugim biegunie Real, Liverpool i Bayern.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2355
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 17 lipca 2020, 07:47

Sila Spokoju pisze:
28 maja 2019, 05:44
Myślę, że przy nowym trenerze Ronaldo strzeli więcej bramek niż te 20, a warto zauważyć, że będzie miał już 35 lat.

O przypadkiem odświeżyliście temat i widzę i się nie pomyliłem. Ronaldo na dzień dzisiejszy 28 bramek w SerieA, a zostało jeszcze 5 kolejek. I to w dodatku przy trenerze, który też nie poustawiał zespołu w ofensywie :prochno:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Wolf05

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 27 lipca 2020, 23:28

Dlatego wszelkie teksty pod tytułem,że liga włoska to taką trudna a hiszpańska czy inne łatwe można sobie wsadzić. 35 letni (!) Cris przebije 30 bramek. Gdyby grał tu w swoim prime to waliłby takie wyniki jak w La Liga. Druga strona to Immobile, który odbił się od też ofensywnej Bundesligi (i to kto wie czy nie najbardziej ofensywnej drużyny) a w Serie A jest królem.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 lipca 2020, 23:47

oczywiście w ostatnich latach pada więcej goli w Serie A niż wcześniej ale przede wszystkim weź pod uwagę liczbę goli z karnych: Ronaldo 12 trafień a Ciro aż 14

a że Immobile odbił się od innych lig i klubów? cóż, w kadrze też tak nie błyszczy co pokazuje, że potrzebuje drużyny grającej tylko pod niego, w BVB nie poradził sobie z powodu języka i mentalności niemców, kiedyś o tym mówił


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Paolo_Rossi_1892

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2019
Posty: 12
Rejestracja: 16 czerwca 2019

Nieprzeczytany post 27 lipca 2020, 23:53

CsDJ / Paratici e Nedved l’formato anulla c’e comque labraccio.

No, to robi się ciekawie...


MRN: to się dzieje, Pepuś jest nasz, Pepunio do nas należy!!!
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2020, 08:57

Paolo_Rossi_1892 pisze:
27 lipca 2020, 23:53
CsDJ / Paratici e Nedved l’formato anulla c’e comque labraccio.

No, to robi się ciekawie...
CsDJ? Co to jest? Skąd takie informacje? Ile jeszcze będziesz trolował jakimiś newsami z dupy?


Paolo_Rossi_1892

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2019
Posty: 12
Rejestracja: 16 czerwca 2019

Nieprzeczytany post 28 lipca 2020, 09:30

Osgiliath pisze:
28 lipca 2020, 08:57
Paolo_Rossi_1892 pisze:
27 lipca 2020, 23:53
CsDJ / Paratici e Nedved l’formato anulla c’e comque labraccio.

No, to robi się ciekawie...
CsDJ? Co to jest? Skąd takie informacje? Ile jeszcze będziesz trolował jakimiś newsami z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>?
Centrale Serata Desiciva Juve - największy twitterowy, insiderski profil na Ćwierkaczu. :cooler:


MRN: to się dzieje, Pepuś jest nasz, Pepunio do nas należy!!!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2020, 09:49

już po chłopie . spokojnie :)


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2020, 10:42

On jeszcze nie doszedł do siebie po tym co nawywijał w zeszłym roku na forum :prochno:


Obrazek
ODPOWIEDZ