Nowy zarząd?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 września 2017, 17:43

Jeżeli wyklucza jakiekolwiek powiązania to skąd ten wyrok ? Na podstawie domysłów kilku popaprańców ?
A niedorozwoje z gorszej części Mediolanu mają radochę a ja beke z nich, zaświtała im nadzieja, że to może nam zaszkodzić :lol:


Obrazek
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 25 września 2017, 17:44

Vincitore pisze:
MRN pisze:Ja teraz liczę na to, że Agnelli wystąpi o odszkodowanie do związku. Skoro oni tak pogrywają to warto wystąpić o odszkodowanie za 2006 rok bez poczucia winy, że związek padnie.
Ale ten ban nic nie oznacza bo Agnelli nadal będzie rządził z tym, że nie oficjalnie i nie przed kamerami. Nieudaczniki z Rzymu i Mediolanu nie mogą znowu wygrać na boisku, nie mogą afery farsopolli rozpocząć to w inny sposób - żenada Morattich i spółki.
Nic z tych rzeczy, jesteśmy ponoć zadowoleni z dzisiejszych rozstrzygnięć i wierzymy w sprawiedliwość systemu.
http://www.juventus.com/en/news/news/20 ... 092017.php
No tak nie do końca jesteśmy zadowoleni, bo klub będzie apelował ten wyrok, zapewne wyłącznie w zakresie kary nałożonej na Agnelliego. Zadowoleni jesteśmy z tego, że wyrok sądu całkowicie wyklucza powiązania Juve ze światem przestępczym. Zastanawia mnie tylko, za co w takim razie ta kara? :think:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 września 2017, 17:51

O to mi właśnie chodzi a gdzieś jeszcze wyczytałem, że Agnellemu nie przysługuje odwołanie od werdyktu.


Obrazek
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 25 września 2017, 18:21

MRN pisze:O to mi właśnie chodzi a gdzieś jeszcze wyczytałem, że Agnellemu nie przysługuje odwołanie od werdyktu.
To w takim razie dwie sprawy:
1. Co Juve chcę apelować?
2. Jak to możliwe, że od orzeczenia nie przysługuje odwołanie?

Czy tutaj nie może być podobnej ścieżki jak w przypadku farsopoli?


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 25 września 2017, 18:40

Żałosna decyzja, znowu jesteśmy winni, bo w inny sposób nie da się z nami rywalizować, ja bym nas jeszcze zdegradował, może znowu kilka lat, by wygrywały inne drużyny. Zgadzam się z tymi, którzy mówią zarówno o tym, że trzeba nie mieć już żadnych skrupułów w walce o odzyskanie mistrzostw i odszkodowanie, za 2006r., bo skoro włoska federacja chce iść na wojnę z nami to proszę bardzo, wcale ich nie żałuję. Niestety macie też rację co do tego, że najgorsze jest iż znowu w świat pójdzie wieść, że Juve robi machlojki i jest złym, skorumpowanym klubem. a wszyscy inni są dobrzy. Trzeba im wszystkim odpowiedzieć w najlepszy możliwy sposób czyli na boisku :juve:


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 września 2017, 18:54

Ale pozytywem jest to, że to jedyne radosne chwile kibiców interu w tym sezonie :prochno:


Obrazek
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 września 2017, 19:11

Więcej szczegółów na temat wyroku:
- 1 rok zawieszenia oraz 20 tysięcy euro grzywny dla Andrei Agnellego
- 1 rok zawieszenia oraz 20 tysięcy euro grzywny dla Francesco Calvo (dyrektor handlowy klubu)
- 1 rok zawieszenia oraz 20 tysięcy euro grzywny dla Stefano Merulli (kierownik sekcji sprzedaży biletów)
- 1 rok i 3 miesiące zawieszenia oraz 20 tysięcy euro grzywny dla Alessandro Nicoli D'Angelo (kierownik ochrony)
- 300 tysięcy euro grzywny dla Juventusu

Prokuratura żądała m.in. 30 miesięcy zawieszenia dla Andrei Agnellego oraz kary dla Juventusu w postaci dwóch meczów przy pustych trybunach.


Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 25 września 2017, 19:15

To niech ktoś mi teraz wyjaśni co znaczy zawierzenie dla Andrei? Nie może robić niczego w klubie czy jak to działa?


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 września 2017, 19:15

Po co ten Agnelli w ogóle w takie coś się bawił ? Dlaczego nas to tylko dotyka ? Jestem pewien, że gdyby inni robili to samo to i tak do Juve przypieprzyliby się. Poza tym związek dalej wojuje z nami, czyżby jakieś roszczenia Juve za 2006 rok uległy przedawnieniu ?


Obrazek
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 25 września 2017, 19:36

Dunio333 pisze:To niech ktoś mi teraz wyjaśni co znaczy zawierzenie dla Andrei? Nie może robić niczego w klubie czy jak to działa?
Nie znam włoskiego prawa, ale podejrzewam, że po prostu nie będzie mógł oficjalnie pełnić roli prezesa klubu, czyli utraci wszystkie swoje kompetencje i uprawnienia, przysługujące mu w związku z tym stanowiskiem na okres zawieszenia.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 25 września 2017, 19:49

pff. zamiast nam oddać kasę, to te lewackie, leśne dziady jeszcze kary dają, nie wiadomo za co...olaboga co za burdel, w tych włoszech...


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Michellaga

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 września 2013
Posty: 40
Rejestracja: 09 września 2013

Nieprzeczytany post 25 września 2017, 20:18

Moratti podał się za agnellego i sprzedawał bilety przestępcom, ależ to rozegrał.

Nie zakłamujcie historii Juve co kilkanaście lat odwala jakąś ciemną akcje, później dostają wyrok, i za kilka lat znowu odwalają coś podobnego. I tak w w kółko.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 września 2017, 20:28

@up: WIECIE CO Z NIM ZROBIĆ! :prochno:

A tak powazniej, to nie wiem po co tu Michellaga przychodzisz, skoro nie zbliza sie mecz pomiedzy naszymi klubami.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Michellaga

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 września 2013
Posty: 40
Rejestracja: 09 września 2013

Nieprzeczytany post 25 września 2017, 20:36

Jacky pisze:@up: WIECIE CO Z NIM ZROBIĆ! :prochno:

A tak powazniej, to nie wiem po co tu Michellaga przychodzisz, skoro nie zbliza sie mecz pomiedzy naszymi klubami.
Chodzi mi o to, że twój kolega żyje w swoim świecie, i widzi wszędzie spisek ze strony Interu. Sorry ale to jest chore podejście, bo według niego Juve jest chyba krystalicznie czyste. A tak chyba nie jest? ;)

Pozdro.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 25 września 2017, 20:42

podsłuchiwanie vieriego, afera recoby, przekupywanie sędziów, cyrk z guarinem, groźby icardiego, wiele lat zero tytułów, aż do farsopoli mimo wydania miliardów przez morattiego, itd...idź troluj na fanpejdż rafonixa albo bravo sportu...


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
ODPOWIEDZ