Nowy zarząd?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 10 maja 2021, 15:30

Razem z latami sukcesów sportowych Juventus rósł także finansowo, co o ironio przyczyniło się do obecnego upadku.Przykładowo Ramsey i Rabiot dostali wysokie kontrakty bo przyszli za darmo ale generalnie przez to klub było na nie stać. To samo Bonucci czy Szczęsny. Była kasa to się lekko wydawało bez zastanowienia.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1703
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 10 maja 2021, 15:47

Michael_M pisze:
10 maja 2021, 14:53
Ale wiesz, że Fabs sprowadzał nam najlepszych zawodników i wszędzie znajdziesz jakieś faile itp ale to Fabs sprowadził Pogbę, Pirlo, Vidala, Teveza i innych. Rozumiem, że można mu wiele zarzucić, ale bez przesady.
Fabs ich sprowadzał? Dyrektorem sportowym Juventusu był Marotta, Paratici czymś tam się podobno zajmował. Ja nie wiem czym, może jeździł Jeepem po browar i na lotnisko?
Oczywiście jestem złośliwy, ale po dwóch latach z Paraticim nie mam żadnych wątpliwości, że to Marotta był mózgiem poprzedniego układu.
Jak sam widzisz, dwa na trzy już autorskie transfery Fabsa to całkowite niewypały. Wcześniej też się zdarzało, ale raczej w propocji 1/3 i żaden randomowy dzban nie dostawał w Juventusie pensji jak Ramsey, a tacy bez kolan nie mieli wstępu.

Danilo też nie potrafi bronić, co drugi mecz ktoś go przeskakuje. Facet ma zaraz 30 lat i jakieś doszukiwanie się jego rozwoju, bo znalazł sobie miejsce w najsłabszym Juventusie dekady pokazuje tylko skalę problemu. Naprawdę miał lepsze sezony, ostatni w Porto czy pierwszy w Realu.
BTW kogo byś użył do Saribola, Cancelo czy Danilo? Nie śledzę na bieżąco humorów Guardioli, jak widać dogadali się ku chwale City.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2559
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 maja 2021, 16:20

@Michael_M
De Ligt to będzie kołem ratunkowym naszej sytuacji finansowej po braku awansu do fazy grupowej LM, a nie żadnym kapitanem Juve, bo reszta szrotu typu Costa, Pjaca, Ramsey, Arthur, Bernardeschi, Rugani jest niesprzedawalna. Holender obok Chiesy to chyba jedyni zawodnicy z obecnej kadry, na których bez problemu znajdą się kupcy, bo nawet z pozbyciem się Ronaldo (przez jego gigantyczne zarobki) będziemy mieć wielki problem. Demiral niestety doznał tej parszywej kontuzji i obawiam się, że już do końca kariery może mieć ciągłe problemy z urazami (aczkolwiek jest jeszcze młody i jeśli w najbliższym czasie nie zerwie więzadła, to może jeszcze się rozwinąć), więc tu raczej upatrywałbym pecha niż błędnej decyzji Paraticiego. Kulusevski oczywiście powinien dostać szansę na pokazanie się w przyszłym sezonie aczkolwiek chłop prezentuje się okropnie pod względem wydolnościowym, bo po 15 minutach na boisku porusza się gorzej niż goście, którzy mają 70 minut meczu w nogach. Morata powinien zostać wypożyczony na następny sezon, ale absolutni nie powinniśmy się nabrać na jego stosunkowo dobre statystyki i odpuścić sobie jego wykup.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 10 maja 2021, 16:36

Nie wiem, w którym temacie to napisać, więc napiszę w tym.
Ogólnie każdy od dłuższego czasu wie, że sytuacja jest na chwilę obecną dramatyczna.
- Brak trenera
- Słaba kadra
- Siedzenie w tej Superlidze nie wiadomo po co (jestem przekonany, że jak będą chcieli to nas wywalą z ligi w nowym sezonie)
- Zarząd z prezesem na czele, działający bez żadnej "mapy"
- Raczej pewny brak LM w następnym sezonie.
- Coraz większe straty finansowe.
Ogólnie jesteśmy pod każdym względem czy to sportowym, czy wizerunkowym w głębokiej pupie. Nic nie funkcjonuje jak należy. Teraz jest moment, kiedy należałoby powoli wprowadzać plan naprawczy. Jednak im więcej czytam o tym co się dzieje, jestem coraz bardziej przerażony, bo okazuje się, że żaden plan chyba nie istnieje. Jak wyżej wspomniałem sytuacja jest dramatyczna, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by z niej wyjść, tylko trzeba zacząć działać.
Skoro beznadziejny Pirlo nie poleciał i ma czas do końca sezonu, to już trzeba przyklepać trenera, który to poskłada do kupy w następnym sezonie. Kadrę już TERAZ należy przebudować. Pozbyć się tych wszystkich partaczy, Ronaldo, starej gwardii, za wszelką cenę zostawić MDL i Chiese i budować z nimi nową drużynę. Nie jestem dzieckiem FM-a, wiem, że nie damy rady ściągnąć 5 topów do składu, ale dobry (nowy?) DS musi ściągnąć przynajmniej wyróżniających się ligowców ( Vlahovic, Locatelli, Donnarumma), postarać się ściągnąć kogoś z darmowego transferu (np. Depay) i ściągnąć kogoś w miarę ogarniętego z dużą szansą rozwoju (Vidal te prawie 10 lat temu). Przyszłość nawet grając w LE, wyglądałaby już lepiej. W dodatku najlepiej nowy prezes powinien od razu odciąć się od Superligi. Nic z tego już nie będzie, a może nas to naprawdę sporo kosztować. Ktoś musi <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>... pięścią w stół i po prostu zrobić generalny porządek. Nie ma już od dawna czasu, by tego trupa malować. Reasumując, ja LE przeżyję, przeżyłem milion przegranych finałów od 98 roku, degradację i 2x7 miejsce, przeżyję i to. Chcę widzieć, że jest jakiś pomysł, byśmy nie zostali poza 4, przez kolejne lata. Reasumując, DS się nie sprawdził (chociaż wydawało się, że mamy topa topów) i powinien odejść, PIrlo to wiadomo, go już od dawna nie powinno być i jeżeli AA nie ma jakiegoś planu, a co gorsza chce jeszcze siedzieć w tej Superldze, by pokazać jaki jest prawilny to on jako pierwszy powinien zrobić wypad (pamiętam o zasługach, ale to obecnie nic nie znaczy)
Pozdro


AdiZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2010
Posty: 437
Rejestracja: 21 lipca 2010

Nieprzeczytany post 10 maja 2021, 17:38

Piękny upadek najlepszego fachowca transferowego Partacziego, Nedveda i wizjonera od superligi Agnellego. Oczy krwawią ale świadomość, że powoli zbliża się koniec tej kiepskiej repliki Triady daje nadzieje na lepsze jutro. Z takim zarządem, kadrą i pseudo trenerem epicko musiały by wyglądać te spotkania w SuperLidze.

Partaczi&Nedved&Agnelli&Pirlo :bye: :bye: :bye:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 maja 2021, 09:35

Elkann i Agnelli stoją po jednej stronie jeśli chodzi o Super Lige. Agnelli ma pełne wsparcie Elkanna. Istnieją obawy co do krótkoterminowych skutków finansowych, jeśli Juve wypadnie poza CL (nie zostanie zakwalifikuje się / zostanie zbanowany). 27 maja odbędzie się walne zgromadzenie Exoru na , którym zarząd będzie dyskutował nam nowym podwyższeniem kapitału Juve. (tuttosport)


zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 11 maja 2021, 15:46

Chyba się powoli zaczyna wykruszać o ile Ferrero mówi prawdę.



Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 maja 2021, 20:54



Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 maja 2021, 21:15

Ktoś wie dlaczego nie widzę tych postów z TT na forum tylko muszę klikać w linki?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2559
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 11 maja 2021, 21:50

@Maly
To za karę za szkalowanie Allegriego :D Tak na poważnie, to nie wiem o co chodzi, ale część postów z TT widzę normalnie, a część również muszę otwierać poprzez link.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1703
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 11 maja 2021, 22:15

Maly pisze:
11 maja 2021, 21:15
Ktoś wie dlaczego nie widzę tych postów z TT na forum tylko muszę klikać w linki?
Jeśli Firefox to pewnie tracking protection :P


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 maja 2021, 22:22

Podobno nawiązaliśmy kontakt z Tare, Lotito jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> z tego powodu.


Obrazek
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 11 maja 2021, 22:41

MRN pisze:
11 maja 2021, 22:22
Podobno nawiązaliśmy kontakt z Tare, Lotito jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> z tego powodu.
To chyba jego normalny stan ;)


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 13 maja 2021, 17:55

19 pisze:
13 maja 2021, 17:09
Według SKY Juventus, Arsenal i Man Utd interesują się Luisem Camposem. Byłym dyrektorem sportowym Lille, a wcześniej Monaco. Od grudnia wolny.
Uuu, to jest kandydatura interesująca. Campos ma nosa do łowienia talentów. Dwa fajne teksty o nim:
1) Po polsku (no może nie do końca po polsku...): https://weszlo.com/2020/05/19/luis-campos-monaco-lille
2) I tekst z Bleacherreport: https://bleacherreport.com/articles/284 ... wanted-men


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 maja 2021, 18:10

No, zgadza się...interesująca.
Obrazek


Obrazek
ODPOWIEDZ