Nowy zarząd?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 13 maja 2021, 18:41

Tylko, że te talenty muszą dostać szanse gry a w Juve to raczej mało realne, by gracz znikąd za darmo dostawał wiele szans (Pogba wyjątek). Monchi to idealny przykład, że nie każdy dyrektor sportowy sprawdzi się mając zupełnie inne cele przed sobą. W Juve nikt nie nastawi się na wychowanie młodzieży i czekanie aż odpalą, stad Marotta był wręcz idealny do stylu Juve.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 13 maja 2021, 19:29

Trudno mi uwierzyć, że Juventus zatrudni na to stanowisko kogoś kto nie jest Włochem lub kogoś kto Włochami nie przesiąkł. Prędzej zatrudnimy Masare z Milanu lub Tare z Lazio. Tacy z nas konserwatyści.
Taki dyrektor sportowy to również diametralnie inne podejście. Szukanie piłkarzy młodych, z niskimi kontraktami. Pewnie z czasem dalibyśmy sobie spokój z zawyżonymi wymianami z innymi desperatami.
Wątpię w jego przyjście.


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 14 maja 2021, 09:59

@19
Ja również. Campos "nie zna specyfiki Serie A" i dla AA to wystarczający argument. Tare z pakiecie z Inzaghim poproszę ;)


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 maja 2021, 10:08

Najlepiej nie nastawiajcie się na nic bo Agresti dziś napisał, że nawet odejście Pyrlo nie jest przesądzone. Mnie w tym klubie już nic nie zdziwi.


Obrazek
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 maja 2021, 10:13

MRN pisze:
14 maja 2021, 10:08
Najlepiej nie nastawiajcie się na nic bo Agresti dziś napisał, że nawet odejście Pyrlo nie jest przesądzone. Mnie w tym klubie już nic nie zdziwi.
Agresti nie był czasem pewny, że Sarri zostanie?


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 14 maja 2021, 10:36

Ja bym nie chciał żeby Fabs odchodził. Wolałbym żeby został i zajął jakieś inne stanowisko czy coś w tym stylu. Gość nam finansowo wykręcił świetne liczby. Nasza sytuacja która znajduje się na granicy FFP gdzie w perspektywie 10 lat jesteśmy 420 mln na minus, a takie City nie ma żadnych problemów mimo iż jest 1 MILIARD na minus. Ot...UEFA. Odrodzenie i sukces Juventusu miał wielu ojców i Fabs jest jednym z nich. Nie uniknął wpadek bo nikt ich nie unika, ale ilość świetnych transferów przeważa zdecydowanie. Teraz możliwe, że załatwi nam za darmo najlepszego młodego włoskiego bramkarza od czasów Buffona.


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 14 maja 2021, 10:51

Michael_M pisze:
14 maja 2021, 10:36
Ja bym nie chciał żeby Fabs odchodził. Wolałbym żeby został i zajął jakieś inne stanowisko czy coś w tym stylu. Gość nam finansowo wykręcił świetne liczby. Nasza sytuacja która znajduje się na granicy FFP gdzie w perspektywie 10 lat jesteśmy 420 mln na minus, a takie City nie ma żadnych problemów mimo iż jest 1 MILIARD na minus. Ot...UEFA. Odrodzenie i sukces Juventusu miał wielu ojców i Fabs jest jednym z nich. Nie uniknął wpadek bo nikt ich nie unika, ale ilość świetnych transferów przeważa zdecydowanie. Teraz możliwe, że załatwi nam za darmo najlepszego młodego włoskiego bramkarza od czasów Buffona.
Gdzie jest rezerwowy lewy obrońca, tak żeby typ z Serie C nie musiał łatać dziur? Kto przysłużył się w tworzeniu komina płacowego - Rabiot i Ramsey po 7-7,5M, gdzie jest druga linia, kto uczynił Szczęsnego niesprzedawalnym, kto dał luksusowy, dożywotni kontrakt dla przeciętnego Bonucciego? Paratici powinien wziąć pod rękę Pirlo i w pierwszy dzień po finale CI opuścić Turyn. Na zawsze.

Ja dziękuję za takiego "najlepszego" bramkarza, a szczególnie z wypłatą 10/12M. Nie daj Boże potem zostaniemy jak Chelsea z Kepą. Poza tym nie sprzedamy Wojtka, bo ten "świetny" Fabs dał mu za wysoki kontrakt.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 maja 2021, 11:11

Agresi był pewien, że Sarri zostanie a nawet, że Max zostanie ale tutaj na forum przyjęto go za najbardziej wiarygodna postać dotyczącą Juve. Wrzuciłem info, że odejście Sarriego jest przesądzone z VS to mnie tutaj atakowano. A skoro o tym, na VS pojawiła się plota, że Allegri będzie ponownie trenerem Juve bez względu na to czy zakwalifikujemy się do LM czy też nie a Paratici na pewno odejdzie.


Obrazek
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 14 maja 2021, 11:35

Volto pisze:
14 maja 2021, 10:51
Michael_M pisze:
14 maja 2021, 10:36
Ja bym nie chciał żeby Fabs odchodził. Wolałbym żeby został i zajął jakieś inne stanowisko czy coś w tym stylu. Gość nam finansowo wykręcił świetne liczby. Nasza sytuacja która znajduje się na granicy FFP gdzie w perspektywie 10 lat jesteśmy 420 mln na minus, a takie City nie ma żadnych problemów mimo iż jest 1 MILIARD na minus. Ot...UEFA. Odrodzenie i sukces Juventusu miał wielu ojców i Fabs jest jednym z nich. Nie uniknął wpadek bo nikt ich nie unika, ale ilość świetnych transferów przeważa zdecydowanie. Teraz możliwe, że załatwi nam za darmo najlepszego młodego włoskiego bramkarza od czasów Buffona.
Gdzie jest rezerwowy lewy obrońca, tak żeby typ z Serie C nie musiał łatać dziur? Kto przysłużył się w tworzeniu komina płacowego - Rabiot i Ramsey po 7-7,5M, gdzie jest druga linia, kto uczynił Szczęsnego niesprzedawalnym, kto dał luksusowy, dożywotni kontrakt dla przeciętnego Bonucciego? Paratici powinien wziąć pod rękę Pirlo i w pierwszy dzień po finale CI opuścić Turyn. Na zawsze.

Ja dziękuję za takiego "najlepszego" bramkarza, a szczególnie z wypłatą 10/12M. Nie daj Boże potem zostaniemy jak Chelsea z Kepą. Poza tym nie sprzedamy Wojtka, bo ten "świetny" Fabs dał mu za wysoki kontrakt.
Nie wiem czego Ty oczekujesz...najlepsi lub nawet bardzo dobrzy zawodnicy nie będą grać za 3-5 mln. Zapomnij o tym. Ramsey i Rabiot to fakt mają wysokie kontrakty natomiast oni przyszli za darmo. Inaczej to wygląda w papierach. Jedyny komin jaki można tutaj uznać to Ronaldo który przyszedł do nas po wygraniu 3 LM z rzędu jako najlepszy piłkarz świata i jako TOP 1,2,3 (jak tam kto uważa) w historii. De Ligt to najlepszy i największy prospekt wśród obrońców na świecie. Nie ma tutaj nawet co dyskutować. Donnarumma to z obowiązującym kontraktem kosztowałby pewnie między 60-100 mln. Nie wiadomo i chciałby zarabiać również porządnie. Donnarumma to De Ligt na bramce. Jak wspomniałem wcześniej - każdy popełnia błędy. Sprzątamy w kadrze. Ja jestem dobrej myśli.


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 14 maja 2021, 12:51

@Michael_M
Co z tego, że przyszli za darmo? Wytłumacz to reszcie drużyny, każdy przy przedłużeniu kontraktu, czy na starcie od razu będzie żądał podwyżki/więcej. Mamy komin płacowy jak tralala. Sam Ronaldo by przeszedł, ale nie Rabiot z Ramseyem, tym bardziej, że wielkie g grają, Walijczyk w szczególności, luksusowy rezerwowy za 7M. De Ligta się nie czepiam. Donnarumma??? De Ligtem na bramce??? Toż na chwilę obecną nie jest lepszy od Szczęsnego. Nikt za niego by nie dał 60 baniek, nie ma mowy. Nawet ManU go nie chce za 12M na sezon. Pozyskanie Włocha byłoby skrajną głupotą. Wtedy to byle rezerwowy by wołał na starcie 5 baniek, nie idźmy tą drogą.

Mam nadzieję, że @MRN nie myli się ze swoim źródłem i pożegnamy Paraticiego - i dopiero wtedy można zacząć sprzątać burdel.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 maja 2021, 13:59

Weź pod uwagę kwoty brutto to może zmienisz zdanie. Kwoty "mniej więcej":
Ronaldo - 60
Dybala - 14.5
Szczesny - 13
Bonucci - 13
De Ligt - 12
Sandro - 12
Rabiot - 10.5
Ramsey - 10.5
Chiesa - 10
Cuadrado - 10
Bernardeshi - 8
Arthur - 7.5
Morata - 7.5
Chiellini - 7
Danilo - 6
Bentancur - 5
Kulusevski - 5
McKennie - 4
Demiral - 3.5


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 maja 2021, 14:17

Dobrze rozumiem, że powyższe kwoty są na dwóch różnych stawkach podatkowych?


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 maja 2021, 14:51

Jeśli chodzi o moje zestawienie to tak, to są kwoty brutto, koszt klubu można powiedzieć. Uproszczone do stawek 50% normalnie i 25% dla tych z ulgami (nie pamiętam ile tam dokładnie było ale coś takiego kojarzę).


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 14 maja 2021, 16:48

Volto pisze:
14 maja 2021, 12:51
Mamy komin płacowy jak tralala. Sam Ronaldo by przeszedł
Nie przeszedłby, bo to on jest tym kominem.
Dla mnie cały zarząd do wymiany, ew. Agnelli może zostać za nazwisko.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 11:07

Tuttosport

Więź między Elkannem a Agnellim jest silniejsza niż kiedykolwiek. Andrea zostanie na stanowisku prezydenta klubu.
Ostatnio zmieniony 24 maja 2021, 12:58 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ