Nowy zarząd?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2010, 18:18

Oby to wykupienie akcji nie skończyło się tak jak to ma miejsce w ManU lub Liverpoolu


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2010, 00:21

Chciałbym zadedykować naszemu zarządowi utwór Wojciecha Młynarskiego w wykonaniu Piotra Machalicy pod tytułem "Co by tu jeszcze spieprzyć panowie...".


Obrazek
Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2010, 00:32

Dajmy im frytki do tego. A co, niech mają!

Panowie, jedno mnie ciekawi. Najpierw wszyscy najeżdżacie na Balboe, a po wypowiedziach kilku bardziej medialnych osób na temat zła, które wyrządza zarząd nagle tym największym złem jest nasze trio, a nie Ciro.


Sky is the limit!
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2010, 00:36

Pawełek pisze:Panowie, jedno mnie ciekawi. Najpierw wszyscy najeżdżacie na Balboe, a po wypowiedziach kilku bardziej medialnych osób na temat zła, które wyrządza zarząd nagle tym największym złem jest nasze trio, a nie Ciro.
Ferrara odpowiada za kiepską grę drużyny, zarząd odpowiada za jego zatrudnienie i za nieudolne poszukiwania jego następcy. Jedno jest powiązane z drugim. Dlaczego próbujesz doszukiwać się w tym jakichś medialnych wpływów?
Ostatnio zmieniony 29 stycznia 2010, 00:39 przez Vimes, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2010, 00:38

Pawełek pisze:Dajmy im frytki do tego. A co, niech mają!

Panowie, jedno mnie ciekawi. Najpierw wszyscy najeżdżacie na Balboe, a po wypowiedziach kilku bardziej medialnych osób na temat zła, które wyrządza zarząd nagle tym największym złem jest nasze trio, a nie Ciro.
Ciro to mimo wszystko Juventino z krwi i kości. Zresztą, fakt jest faktem - trenerem nie jest najlepszym (i swiadcza o tym rzeczy ewidentne, jak chociazby zmiany, taktyka, ustawienie na boisku, brak wycwiczonych rozwiazan ataku pozycyjnego).

Problem jednak polega tez na tym, kto Nas w taką sytuacje wmanewrował, kto wydał grube miliony na bezproduktywnych zawodnikow, kto nie potrafi sobie poradzic z plagą kontuzji od 3 lat, etc (to nie jest wina trenera, ani treningów, poniewaz za Ranieriego było to samo, wiec problem lezy gdzies indziej).

Ten zarząd to ZUO.


sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2010, 00:40

madmo pisze:
Pawełek pisze:Panowie, jedno mnie ciekawi. Najpierw wszyscy najeżdżacie na Balboe, a po wypowiedziach kilku bardziej medialnych osób na temat zła, które wyrządza zarząd nagle tym największym złem jest nasze trio, a nie Ciro.
Ferrara odpowiada za kiepską grę drużyny, zarząd odpowiada za jego zatrudnienie i za nieudolne poszukiwania jego następcy. Jedno jest powiązane z drugim. Dlaczego próbujesz doszukiwać się w tym jakichś medialnych wpływów?
@Madmo: z ust mi to wyjąłeś:)


Day after day I'm getting better and better.
Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2010, 00:41

Hola hola. Ja nie mówię kto jest tym waszym ZUEM, a kto nie, lecz zastanawiam się, dlaczego od początku nie widzieliście również winy zarządu, a tylko samego Ciro, a to...
madmo pisze:Ferrara odpowiada za kiepską grę drużyny, zarząd odpowiada za jego zatrudnienie i za nieudolne poszukiwania jego następcy.
... zaczęliście zauważać dopiero, gdy ktoś medialny (np. Moggi) powiedział o tym publicznie.


Sky is the limit!
sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2010, 00:45

Pawełek pisze: ... zaczęliście zauważać dopiero, gdy ktoś medialny (np. Moggi) powiedział o tym publicznie.
no rzeczywiście jest takie takie trudne. Dopiero don Luciano otworzył nam oczy na świat.


Day after day I'm getting better and better.
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2010, 00:51

Pawełek pisze:Hola hola. Ja nie mówię kto jest tym waszym ZUEM, a kto nie, lecz zastanawiam się, dlaczego od początku nie widzieliście również winy zarządu, a tylko samego Ciro, a to...
madmo pisze:Ferrara odpowiada za kiepską grę drużyny, zarząd odpowiada za jego zatrudnienie i za nieudolne poszukiwania jego następcy.
... zaczęliście zauważać dopiero, gdy ktoś medialny (np. Moggi) powiedział o tym publicznie.
No i widzisz, widzisz, po co Ci to było? :wink: Pewnie dla Ciebie nie jestem zbyt medialny, ale osobiście już jakiś rok temu (jak nie więcej) okazywałem swoje wielkie niezadowolenie z naszego zarządu i porównywałem go do Wielkich - Zasłużonych Juve.
Jechałem po nich za dbanie tylko o finanse, za miernotę i brak jaj: co wynikało z zatrudnienia przeciętnych szkoleniowców i bardzo zachowawczej polityki transferowej.

Wtedy byłem traktowany przez tuzów (tudzież dinozaurów) forum za frajera, który nie zna się na niczym i nie wie, że plany 5cio letnie to świetny pomysł bo po takim bagnie jakim było Serie B trzeba zadbać najpierw o stabilność finansową klubu.

OK. Do pewnego momentu taka opozycja do mojej rewolucyjnej myśli była może i słuszna, ale w momencie, gdy zaczął się 2 sezon Ranieriego, kiedy znów zostaliśmy z przeciętnym trenerem (teraz czeka nas jeszcze gorszy) i bez większych i odważniejszych ruchów na rynku transferowym wszelkie głosy pochwał dla zarządu zaczęły milknąć.

Pamiętam, że sam Pan Zambrotta (czasem Miś) nabijał się ze mnie...teraz sam płacze i lamentuje nad beznadzieją zarządu i trenera - to moja wielka, osobista satysfakcja.

Niestety, Ci ludzie się nie zmieniają jak widać. Dalej chcą nas ciągnąć w miernotę w postaci nowych, tandetnych trenerów, mizernych rozwiązań (odwlekanie poważnych zmian na koniec sezonu, kiedy może być już za późno na cokolwiek - może być po obecnym i co gorsza po przyszłym sezonie) oraz ściąganie do nas zawodników, którzy obecnie grają regularnie w 1. składnie a dawniej mogli conajwyżej sobie w juniorach pograć.

Mam wielką nadzieję, że Elkann sprzeda część tych tanich akcji i rozpędzi z "doktorkami" ten cały majdanek bo problemem jest niekompetentny trener, ale trener się zmieni (na gorszego zapewne) a niekompetentny zarząd będzie ciągle podejmował destruktywne decyzję tak jak robi to już przez 4 lata.

Viva la stabilność finansowa! Viva la Blanc, Secco e Gigli! :lol:
Ostatnio zmieniony 29 stycznia 2010, 00:54 przez LordJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2010, 00:51

Podaję przykład. Nie tylko on zaczął uwidaczniać błędy zarządu. Wszyscy wcześniej jako jedynego winnego postrzegali Ciro.

Ot, taki ten świat.

Bez pozdrowień. :(


Sky is the limit!
eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2010, 00:51

Pawełek pisze:Hola hola. Ja nie mówię kto jest tym waszym ZUEM, a kto nie, lecz zastanawiam się, dlaczego od początku nie widzieliście również winy zarządu, a tylko samego Ciro, a to...
madmo pisze:Ferrara odpowiada za kiepską grę drużyny, zarząd odpowiada za jego zatrudnienie i za nieudolne poszukiwania jego następcy.
... zaczęliście zauważać dopiero, gdy ktoś medialny (np. Moggi) powiedział o tym publicznie.
Wywalenia Secco to wszyscy domagają się juz od jakiegos czasu (co najmniej poltora roku). Co prawda, troche sie uspokoiła wokol Alessio sytuacja po ostatnim mercato, ale jak widac co się odwlecze...


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2010, 00:56

Pawełek pisze:Hola hola. Ja nie mówię kto jest tym waszym ZUEM, a kto nie, lecz zastanawiam się, dlaczego od początku nie widzieliście również winy zarządu, a tylko samego Ciro, a to...
madmo pisze:Ferrara odpowiada za kiepską grę drużyny, zarząd odpowiada za jego zatrudnienie i za nieudolne poszukiwania jego następcy.
... zaczęliście zauważać dopiero, gdy ktoś medialny (np. Moggi) powiedział o tym publicznie.
Wybacz, ale śmiem się nie zgodzić. Już w połowie grudnia mieliśmy na stronie sondę "Co dalej z Juventusem?", w której niektórzy, w tym moja skromna osoba (post) na pytanie "Najbardziej pilnym działaniem jest obecnie:" odpowiedzieli "zmiana składu zarządu klubu".


Obrazek
Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2010, 01:02

LordJuve pisze:Wtedy byłem traktowany przez tuzów (tudzież dinozaurów) forum za frajera, który nie zna się na niczym i nie wie, że plany 5cio letnie to świetny pomysł bo bo takim bagnie jakim było Serie B trzeba zadbać najpierw o stabilność finansową klubu.
No popatrz. Właśnie o tych dinozaurach mówię. O tych, którzy zaślepieni wizją pięcioletniego planu mieli swoje móżdżki pochowane głęboko w dupach. Tu się zgodzę - viva la stabilność finansowa!
LordJuve pisze:Pamiętam, że sam Pan Zambrotta (czasem Miś) nabijał się ze mnie...teraz sam płacze i lamentuje nad beznadzieją zarządu i trenera - to moja wielka, osobista satysfakcja.
O tak, fajnie jest mieć rację. Bardzo Ci zazdroszczę, wielki Lordzie, pogromco dinozaurów.
LordJuve pisze:Niestety, Ci ludzie się nie zmieniają jak widać. Dalej chcą nas ciągnąć w miernotę w postaci nowych, tandetnych trenerów, mizernych rozwiązań (odwlekanie poważnych zmian na koniec sezonu, kiedy może być już za późno na cokolwiek - może być po obecnym i co gorsza po przyszłym sezonie) oraz ściąganie do nas zawodników, którzy obecnie grają regularnie w 1. składnie a dawniej mogli conajwyżej sobie w juniorach pograć.
Aby nie szukać daleko - Del Piero za czasów Capello nie mieścił się w pierwszym składzie. Za Ranieriego lub Ferrary wszyscy z utęsknieniem oczekują powrotu 'wielkiego Alexa" oraz zbawienia zespołu. Dziwne?
madmo pisze:
Pawełek pisze:Hola hola. Ja nie mówię kto jest tym waszym ZUEM, a kto nie, lecz zastanawiam się, dlaczego od początku nie widzieliście również winy zarządu, a tylko samego Ciro, a to...
madmo pisze:Ferrara odpowiada za kiepską grę drużyny, zarząd odpowiada za jego zatrudnienie i za nieudolne poszukiwania jego następcy.
... zaczęliście zauważać dopiero, gdy ktoś medialny (np. Moggi) powiedział o tym publicznie.
Wybacz, ale śmiem się nie zgodzić. Już w połowie grudnia mieliśmy na stronie sondę "Co dalej z Juventusem?", w której niektórzy, w tym moja skromna osoba (post) na pytanie "Najbardziej pilnym działaniem jest obecnie:" odpowiedzieli "zmiana składu zarządu klubu".
Słucham więc, masz jakieś konkretne kandydatury na stanowiska w zarządzie?
Ostatnio zmieniony 29 stycznia 2010, 01:06 przez Pawełek, łącznie zmieniany 2 razy.


Sky is the limit!
Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2010, 01:03

Entschuldigung, do usunięcia.


Sky is the limit!
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2010, 01:32

Pawełek pisze:
madmo pisze:
Pawełek pisze:Hola hola. Ja nie mówię kto jest tym waszym ZUEM, a kto nie, lecz zastanawiam się, dlaczego od początku nie widzieliście również winy zarządu, a tylko samego Ciro, a to...

... zaczęliście zauważać dopiero, gdy ktoś medialny (np. Moggi) powiedział o tym publicznie.
Wybacz, ale śmiem się nie zgodzić. Już w połowie grudnia mieliśmy na stronie sondę "Co dalej z Juventusem?", w której niektórzy, w tym moja skromna osoba (post) na pytanie "Najbardziej pilnym działaniem jest obecnie:" odpowiedzieli "zmiana składu zarządu klubu".
Słucham więc, masz jakieś konkretne kandydatury na stanowiska w zarządzie?
Panie Pawełku, żeby odpowiedzieć na takie pytanie trzeba bardzo dobrze znać rynek menadżerów, wiedzieć kto jest wolny lub kto jest gotowy zmienić miejsce pracy, jeżeli zaoferować mu odpowiednie wynagrodzenie. Przydałoby się też znać stan klubowej kasy, żeby wiedzieć czy jest za co szaleć. Jeżeli oczekujesz ode mnie wskazania konkretnych osób i liczysz, że nie będę potrafił tego zrobić, to masz rację. Nie znam włoskich menadżerów. Byłoby miło, gdyby prezydentem klubu został ktoś spokrewniony z Agnellimi i dobrał sobie takich współpracowników jakich uzna za najlepszych.


Obrazek
ODPOWIEDZ