Następca Del Piero

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Kto powinien zastąpić Del Piero?

G. Rossi
41
26%
A. Cassano
15
10%
Powinniśmy dać szansę Giovinco
74
47%
Mamy Diego, grajmy 2 wysokimi napastnikami
26
17%
 
Liczba głosów: 156
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 21 września 2009, 18:40

Łukasz pisze:
mrozzi pisze:dodatkowe podniesienie jakości gry raczej mu już nie grozi.
Nie jest potrzebne. Umiejętności mu nigdy nie brakowało, a ostatnio jest w wybornej formie.
Niby tak. Jednak w sytuacji, kiedy szukamy NASTĘPCY jakiegoś zawodnika, myślimy raczej o tym, aby był perspektywiczny - mógł się w drużynie znacząco rozwinąć. Tego po Fantantonio nie możemy się już spodziewać.


Madara

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 kwietnia 2009
Posty: 802
Rejestracja: 29 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 21 września 2009, 18:42

Rossi nie bardzo mi się widzi.
Może to głupie porównując go do Del Piero, ale wystarczy spojrzeć na osiągnięcia tych dwóch graczy.
Rossi nawet w połowie nie gra tak dobrze teraz jak Del Piero wtedy.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 21 września 2009, 18:45

Coby-Shaddix69 pisze: Rossi nawet w połowie nie gra tak dobrze teraz jak Del Piero wtedy.
To pokaż mi piłkarza, który grałby tak cudownie jak Alex za młodu. Mówię oczywiście o zawodnikach, na których ewentualnie byłoby nas stać. Aguero czy Messiego ze względów finansowych (nie tylko zresztą) odrzucam.


Madara

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 kwietnia 2009
Posty: 802
Rejestracja: 29 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 21 września 2009, 18:49

Po prostu takiego nie ma.
Zwyczajnie porównując Rossiego do Del Piero stwierdzam, że Rossi to nie ta liga.
Większość z nas tak desperacko pragnie jak nigdy jakiegoś następcy czy wielkiego talentu w Juve jak nigdy wcześniej.
Mamy wrażenie, że te talenty pojawiają się wszędzie tylko nie u nas.
Anglia czy Hiszpania. Tam talentów jest w brud.
W Calcio bardzo mało, dlatego gdy tylko jakiś młodzian się wyróżnia od razu jest nazywany "Nowym Panem X".
Wszystko na wyrost.
Jak na razie na moje oko szanse na stanie się wielkim talentem ma w Juve tylko Marchisio, który moim zdaniem jest najlepszym z naszych młodzików i jednym z najlepszych pomocników w drużynie.
Ostatnio zmieniony 21 września 2009, 18:56 przez Madara, łącznie zmieniany 1 raz.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 21 września 2009, 18:53

Mówicie, że Giovinco to skrzydłowy. Ja się zgadzam, że bardzo ciągnie go do skrzydła i dlatego przy obecnym systemie mógłby się wyszaleć chyba tylko i wyłącznie jako cofnięty napastnik, który ma całkiem dużo swobody przy obecnej taktyce patrząc na sposób poruszania się po boisku Amauriego (sytuacja wygląda inaczej, kiedy grają VI i Treze...).

Poza naszym wychowankiem jest trzech faworytów: Lavezzi, Rossi i Cassano. Co ciekawe każdy w swoim nazwisku ma dublujące się litery obok siebie :prochno: .

Podobno jeszcze interesujemy się Pandevem :think: . Jeśli odszedłby Treze, Gio grałby w ataku i pełnił rolę zmiennika dla Diego to całkiem ciekawy pomysł :think: .


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 21 września 2009, 18:55

Coby-Shaddix69 pisze: Zwyczajnie porównując Rossiego do Del Piero stwierdzam, że Rossi to nie ta liga.
Niestety, ale też gracze pokroju Alexa, czy, nie przymierzając Tottiego pojawiają się rzadko - w końcu Alex jest jednym z najwybitniejszych graczy z Półwyspu Apenińskiego w historii. Dlatego też przed zarządem arcytrudne zadanie, bo zastąpienie Del Piero jako takie nigdy nie będzie mieć miejsca. Możemy jedynie pozyskać kogoś, kto wypełni po nim lukę, czyli doskonale wyszkolonego technicznie napastnika.


SirRose

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2007
Posty: 357
Rejestracja: 22 października 2007

Nieprzeczytany post 22 września 2009, 12:24

Jeśli nie gra dwoma wysokimi napastnikami to zdecydowanie Cassano - w 4 meczach tego sezonu zdobył bramkę i ma 5 !! asyst. Tylko, że w takie sytuacji musielibyśmy mienić taktykę.


FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 22 września 2009, 12:46

Ja bym dal szanse Giovinco jako cofnietemu napadziorowi! Od głowkoania byly by nasze wieże a Govinco wspolnie z Diego mogli by zrobic niezle zamieszanie w polu karnym! Do tego mysle ze Sebe czesto by faulowali w polu karnym co by obfitowalo karnymi, badz tez bali by sie go dotknac zeby sedzia nie odgwizdal faulu wtedy Mrówa wjechala by do bramki :prochno: :P


BTW. Conte trenerem Atalanty :P


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 września 2009, 16:57

Jeżeli Seba grałby jako napastnik, to (tak mi się wydaje) nasza taktyka zmieniłaby się z 4-3-1-2 na 4-3-2-1, bo Seba schodziłby na bok, zostawał z tyłu itd. A choinki, przynajmniej ja, nie chcę.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 22 września 2009, 18:13

Szanse na to, że Seba zostanie przemianowany na napadziora są raczej znikome i chyba doskonale o tym wiecie. Sam Ferrara podkreślał ostatnio wielokrotnie, że jego zdaniem flagową pozycją dla Gio jest ustawienie za napastnikami - jednym słowem trequartista. Mi osobiście bardziej podoba się gra Mrówy na skrzydle - na środek jest nieco za słaby fizycznie, co dobitnie pokazało spotkanie z Bordeaux. Diego niby też niski, ale na nogach trzyma się już zupełnie inaczej...


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 września 2009, 18:38

Zaznaczyłyem opcję nr 4. Giovinoco według mnie lepiej pasuje na ofensywnego pomocnika, narazie następce Diego, a potem się zobaczy. Skoro mamy Diego, który jest gwiazdą, Iaquinte, Amauriego w ataku. Zawsze w obwodzie zostaje Trezeguet. I trzeba będzie kupić jakiegoś napastnika. Ale na pewno nie Cassano. Nie bawmy się w Milan i nie odmładzajmy składu zawodnikami około 30-tki.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 września 2009, 19:10

Sebastian!

Wierzę w niego. Co prawda nie pasuje on nijak do włoskich realiów piłkarskich, gdyż przy wielkich stoperach wydaje się przegrany na starcie. Gio nie radzi sobie jeszcze z tym dobrze, ale ma czas! Nie możemy oczywiście zapomnieć o jego nieziemskiej sprawności, szybkości oraz technice. Giovinco sobie poradzi tylko dajmy mu czas.


Obrazek
jaccek24

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 listopada 2005
Posty: 102
Rejestracja: 20 listopada 2005

Nieprzeczytany post 23 września 2009, 19:15

ja akurat jestem zwolennikiem Cassano:P

Cassano to jest rocznik 1982 czyli ma 27 lat w przyszłym roku bedzie miał 28 -czyli najlepszy wiek dla piłkarza - i pozostaje mu 4-5 lat gry na bardzo wysokim poziomie.

Dlaczego nie Rossi I Giovinco??
Giovinco - narazie nie rozwinął w pełni skrzydeł mam nadzieje ze w tym otrzyma więcej szans i sie rozwinie i w tedy może zastąpić Del Piero

Rossi - to kolejny młody który ma talent ale nic wielkiego nie pokazał tylko cholernie drogi ( jeden mecz nie wystarczy żeby stac się gwiazdą)
Ferguson go odsprzedał, choc zostawił sobie klauzule pierwszeństwa- to ni eświadczy dobrze o Rossim

My potrzebujemy gwiazdy a nie kogoś kto może sie rozwinie potrzebujemy kogos kto wraz z Diego będzie odpoiwadał że ofensywe Juve a to nie mozę być jakiś uczniak tylko ktoś kto potarfi wziąc cięzar gry na siebie tak jak Cassano - mój ulubieniec:P


nad gopłem

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 kwietnia 2009
Posty: 59
Rejestracja: 21 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 23 września 2009, 19:58

ja myślę że następca Alexa jest jeszcze nieznanym młodym talentem


JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 23 września 2009, 20:34

nad gopłem pisze:ja myślę że następca Alexa jest jeszcze nieznanym młodym talentem
Kłamiesz! Widać po oczach, że wiesz kim jest ów nieznany talent.

Wg. mnie typy są 3: Cassano (najbardziej prawdopodobny wariant), Rossi, Van Persie. W ciągu najbliższego roku informacji o zainteresowaniu Juve napastnikiem będzie coraz więcej i wtedy zobaczymy kogo tak naprawdę widzi zarząd w Juventusie.


ODPOWIEDZ