Następca Del Piero

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Kto powinien zastąpić Del Piero?

G. Rossi
41
26%
A. Cassano
15
10%
Powinniśmy dać szansę Giovinco
74
47%
Mamy Diego, grajmy 2 wysokimi napastnikami
26
17%
 
Liczba głosów: 156
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 23 września 2009, 20:47

Jeśli faktycznie będzie się wybierać między Cassano, RvP (Robin versus Predator? :C ) a Rossim... to będzie to wyjątkowo trudny wybór. Holender może i będzie do wyjęcia z Arsenalu (o szczegóły pytajcie Łukasza :whistle: ), ale za dużą kasę. Może nawet bardzo dużą. Tak dużą, że dla nas nieosiągalną. Ale zobaczymy.

Notowania Rossiego w Villarreal są coraz wyższe. Po dzisiejszym meczu z Realem będą jeszcze wyższe. Gra naprawdę dobre zawody i ja szczerze kibicuję temu transferowi. Jedyne, co mi brakuje w jego charakterystyce, to gole. A z tego się rozlicza napastników.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 września 2009, 19:25

deszczowy pisze:Holender może i będzie do wyjęcia z Arsenalu ale za dużą kasę. Może nawet bardzo dużą. Tak dużą, że dla nas nieosiągalną.
Czy ja wiem...? U Wengera po kilku ostatnich okienkach transferowych śmiało można stwierdzić, że nie ma graczy niezastąpionych. Vieira, Henry, Silva, Adebayor, Toure czy Hleb to doskonałe przykłady na to, że Wenger nie okazuje zbytnio sentymentów do zawodników i przy ciekawej ofercie z innego klubu żegna się z piłkarzami. Myślę, że w przyszłości RvP to zawodnik, który finansowo jest osiągalny dla Juventusu.


Obrazek
juventusprzemek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2008
Posty: 444
Rejestracja: 21 listopada 2008

Nieprzeczytany post 30 września 2009, 18:03

Ja myślę, że najlepszą opcją dla Juve na zastępstwo Alexa byłby Sergio Aguero, który jest nie wiele gorszy od Messiego. Juve już teraz powinno odłożyć na niego pieniądze. Inną opcją mógłby być David Villa, który na pewno chciałby opuścić Valencie by spróbować coś nowego.


diegoool

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2009
Posty: 271
Rejestracja: 15 maja 2009

Nieprzeczytany post 09 listopada 2009, 08:52

Wypada dzisiaj zyczyć Alessandro wszystkiego najlepszego i żebyśmy nie musieli sie szybko następcą martwić :) to już 35 lat il Capitano


"TO MY JESTEŚMY JUVENTUSEM!!!!!"
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 09 listopada 2009, 10:11

juventusprzemek pisze:Ja myślę, że najlepszą opcją dla Juve na zastępstwo Alexa byłby Sergio Aguero, który jest nie wiele gorszy od Messiego. Juve już teraz powinno odłożyć na niego pieniądze. Inną opcją mógłby być David Villa, który na pewno chciałby opuścić Valencie by spróbować coś nowego.
dzwoniłeś do niego, że masz takie info?


Obrazek
MichałJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2010
Posty: 17
Rejestracja: 09 lutego 2010

Nieprzeczytany post 19 lutego 2010, 07:43

Moim zdaniem, Giovinco, jest świetnie zapowiadającym się piłkarzem, może zastąpić Alexa.


mb_1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2008
Posty: 237
Rejestracja: 16 lipca 2008

Nieprzeczytany post 19 lutego 2010, 08:44

Osobiście nie wydaje mi się aby Giovinco nadawał się do tej roli. Wydaje mi sie, że on już zostanie na skrzydle. Tylko teraz potrzeba kogoś, kto będzie stawiał na naszą Mrówkę. Co do następcy Alexa to wydaje mi się, że nikogo takiego nie znajdziemy. Del Piero to jeden z tych piłkarzy nie do zastąpienia. Jeśli zakończy karierę, to może wtedy powinni robić coś z taktyką? bo teraz w każdej formacji z jednym napastnikiem, brakuje miejsca dla ADP. A jak widać, nasz kapitan znów łapie formę.


"Jeśli Juventus wygra kolejne trofea, będę chciał być pierwszym, którzy założy na siebie trykot Starej Damy z trzema gwiazdkami na piersi".
- David Trezeguet
b-glider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2005
Posty: 146
Rejestracja: 21 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 lutego 2010, 09:34

Alex ostatnio jest znow niesamowity, ciezko go bedzie zastapic ale na razie trenuje i jak widac gra pieknie takze cieszmy sie tym :)


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 19 lutego 2010, 09:40

tzuggen pisze:Osobiście nie wydaje mi się aby Giovinco nadawał się do tej roli. Wydaje mi sie, że on już zostanie na skrzydle.
Przy przejściu na taktykę z trójką z przodu (a z uwgi na obecność Diego w składzie jest to raczej konieczność) będzie więc pośrednio następcą naszej wielkiej "10".
b-glider pisze:Alex ostatnio jest znow niesamowity, ciezko go bedzie zastapic ale na razie trenuje i jak widac gra pieknie takze cieszmy sie tym :)
Nie przesadzałbym. Jest wreszcie przyzwoity. Ale to i tak sporo.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Damianoss60

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lutego 2010
Posty: 120
Rejestracja: 27 lutego 2010

Nieprzeczytany post 28 lutego 2010, 00:58

zagłosowałem w ankiecie że dać szanse Giovinco!Na pewno nie Cassano nie jest już młody i nie wyobrażam go sobie.Ewentualnie Rossi a ostatecznie mamy Diego.Ale tak na serio nie wyobrażam sobie Juve bez Alexa Del Piero :cry:


Obrazek
rezal

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2009
Posty: 70
Rejestracja: 21 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 28 lutego 2010, 09:21

Ja nie zagłosowałem na nikogo, bo moim zdaniem będzie to Immobile jak go zaczną wypuszczać na boisko, nawet wzrost mają podobny :D


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 lutego 2010, 10:02

Zagłosowałem na Giovinco przedewszystkim wychowanek,ma 23 lata,szybki,wysokośc tu nie gra roli bo DP też wysoki nie jest!
Ja bym postawił na Gio (o ile nie odejdzie z JUVE ).


ODPOWIEDZ