Gazety. Jakie polecacie??

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 11 września 2009, 21:31

Polecam Tele Tydzien. Duzo zdjec, artykułów, wywiadów, porad, a nawet informacje turystyczne. Kazdy na pewno znajdzie cos dla siebie.

E: info o sporcie tez jest, ostatnio nawet wyczytalem, ze startuje liga mistrzow, kto faworytem i rozklad grup. Krotko ale konkretnie! Tylko Tele Tydzien!
Ostatnio zmieniony 11 września 2009, 21:36 przez KeRmit19, łącznie zmieniany 1 raz.


Kapitan Groszek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2007
Posty: 19
Rejestracja: 01 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 11 września 2009, 21:33

HubsonJUVE pisze:Chciałbym wiedzieć jakie gazety sportowe są godne uwagi... bo to bravo sport to teraz szajs jakich mało... kupuje przegląd sportowy ale widziałem ze są jakieś Giga Sport itp... interesują mnie takie w których jest cos ciekawego do poczytania i czasem fajne dodatki :-) Z góry dzieki:)
@ up chyba nie trafiles :P

przeglad sportowy jest niezly, ostatnio byl dodatek serie a. oczywiscie nie kupilem... :/


Buzol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 313
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 września 2009, 21:50

Przegląd nie jest zły :) dzisiaj kupiłem chyba tylko ze względu na dodatek SKARB KIBICA "Liga Mistrzów". Ale i sama gazeta nie jest zła. Dzisiaj na przykład rozbawił mnie ten widok po obróceniu strony, trzeba przyznać, że fajnie im to wyszło :lol:
Obrazek


PETRONAS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 stycznia 2009
Posty: 80
Rejestracja: 19 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 18 września 2009, 15:34

Piłka Nożna - polecam , mam tyle numerów że sie powoli nie mieszcze


DIEGOOOOOOOOO!!!!!!!
El Loco

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2009
Posty: 10
Rejestracja: 07 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 01 listopada 2009, 19:09

PETRONAS pisze:Piłka Nożna - polecam , mam tyle numerów że sie powoli nie mieszcze



Od jakiegoś roku już jej nie kupuję, ponieważ uważam,że jakość artykułów znacznie się obniżyła., poza tym odnoszę wrażenie ,że jest coraz cieńsza a cena w każdej chwili może skoczyć w górę .Tyle co tam pisze to ja wiem juz dawno. Polecałbym obecną(parę lat temu była znacznie lepsza) 'Piłkę" jedynie amatorom piłki, dla innych bardziej doświadczonych fanów polecam "Tylko Piłkę" lub prasę zagraniczną.
Zresztą uważam, ze w Polsce brak nam gazety na wysokim poziomie :smile: o piłce . A tak zinnej beczki - taki "Przegląd" czy "sport" coraz bardziej stają się gazetami stricte piłkarskimi , niestety. :doh:


Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 listopada 2009, 00:07

Magazyn Futbol ( http://www.magazynfutbol.pl/ ). Dla mnie zdecydowany numer 1. Warto sprawdzic.


Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2010, 16:10

A propos gazet i dziennikarzy prasowych piszących swoje blogi - coś ze strony "Gazety":

Agonia, czyli Juventus (nie) płaci

Mam prośbę: czy Pan Zambrotta (lub ktokolwiek inny) mógłby zwolnić redaktora Steca?


Pozdrawiam!
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2010, 19:44

Azrael pisze:Mam prośbę: czy pan Zambrotta (lub ktokolwiek inny) mógłby zwolnić redaktora Steca?
niestety, nie mam tam takiej mocy jak tutaj, gdzie mnie wszyscy słuchają.
deszczowy pisze:Oj, misiu, misiu... Przeceniasz się troszkę...
że co robię ? :o
Ostatnio zmieniony 07 kwietnia 2010, 21:06 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 1 raz.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2010, 20:34

pan Zambrotta pisze:
Azrael pisze:Mam prośbę: czy pan Zambrotta (lub ktokolwiek inny) mógłby zwolnić redaktora Steca?
niestety, nie mam tam takiej mocy jak tutaj, gdzie mnie wszyscy słuchają.
Oj, misiu, misiu... Przeceniasz się troszkę...
pan Zambrotta pisze:że co robię ? :o
Przeceniasz :wink:
Ostatnio zmieniony 08 kwietnia 2010, 11:49 przez deszczowy, łącznie zmieniany 1 raz.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
BNS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 marca 2010
Posty: 6
Rejestracja: 31 marca 2010

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2010, 10:07

Ja co miesiąc kupuje "TO MY KIBICE", najrzetelniejszy chyba aktualnie tytuł dotyczący polskiej sceny kibicowskiej, raz na ile do tego "TMK+", żeby dowiedzieć sie co tam się na kontynencie dzieje


Motor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2008
Posty: 452
Rejestracja: 27 marca 2008

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2010, 11:41

BNS pisze:Ja co miesiąc kupuje "TO MY KIBICE", najrzetelniejszy chyba aktualnie tytuł dotyczący polskiej sceny kibicowskiej, raz na ile do tego "TMK+", żeby dowiedzieć sie co tam się na kontynencie dzieje
A nie CKM :wink: .

Ja sam kupuje Futbol News, sporo z naszej kochanej Ekstraklasy i niższych lig z regionu. I czsami naprawde udane artykuły, mieszczących się poza czasem.


Za wszelki nie ład w moich wypowiedziach odpowiedzialni są kosmici.

27 marca 2010 - 2 lata na Forum JuvePoland
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2010, 11:47

A że tak zadam głupie pytanie.... ktoś z was kupuje jakieś gazety, lub czasopisma związane z wojskowością?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 maja 2010, 03:46

deszczowy pisze:A że tak zadam głupie pytanie.... ktoś z was kupuje jakieś gazety, lub czasopisma związane z wojskowością?
Nasza Legia? :twisted:

Ja czasopism nie czytam, bo wole byc na bierzaca itd, ale czesto przegladam i polecam http://polska-zbrojna.pl/

PS To jest chyba odpowiedni temat. Moze mi ktos cos powiedziec co sie do cholery dzieje z "Pilka Nozna"?! Czytam od dobrych paru lat i od jakiegos czasu zauwazylem ze toz to czasopismo lize tyleczki prawie wszystkim w tym futbolowym kraju. W szegolnosci chcialbym wyroznic redaktora Godlewskiego. Troszku szkoda bo pamietam (ledwo bo ledwo, ale w kazdej chwili moge wrocic do archiwalnych numerow) gdy zamiast sporych zdjec byly fajne teksty, "pisanie po swojemu" i brak tekstow pod publiczke. Ale coz...
I jeszcze tak na koniec. Polecam magazyn "Futbol" (miesiecznik bo nie wiem jak pol-tygodnik[?]wyglada od strony tekstowej i rzeczowej). Pisza fajne teksty, szczegolnie polecam z ludzmi nie zwiazanymi ze swiatem sportu. Ostatni wywiad z panem Nowickim naprawde fajnie sie czytalo. Przynajmniej Ci ludzie nie owijaja w bawelne, jako tako czywisicie...


Obrazek
ODPOWIEDZ