Koszulki na Allegro.pl / JuveStore.com

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2009, 17:38

nookie pisze: I tutaj inne pytanie. Jak myślicie czy udałoby się zrobić akcję na taki gadżet podobną do tych akcji z koszulkami? Szczerze mówiąc już nie pamiętam kto się tym wtedy zajmował :think:
powiem Ci, że to nie głupi pomysł... ale zrobienie takiej bluzy w paski graniczy z cudem, więc nie wiem czy to wykonalne zadanie. Ale jeżeli ktoś jest w stanie się zorientować w jakieś firmie czy mają taki krój do wyboru to czemu nie ? :wink:


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
montero4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2007
Posty: 1102
Rejestracja: 19 lipca 2007

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2009, 20:32

nookie pisze:

Ten sweter wymiata :!: Ile ja bym dał, żeby tego było więcej, brałbym bez pytania

I tutaj inne pytanie. Jak myślicie czy udałoby się zrobić akcję na taki gadżet podobną do tych akcji z koszulkami? Szczerze mówiąc już nie pamiętam kto się tym wtedy zajmował :think:
Chwała tym co zdążyli machnąć ten sprzęt za 90 zł.
To nie jest sweter. Czy Juventus grał w swetrach w latach 70tych?
Nike jeszcze zrobiło parę innych modeli retro albo się mylę.


Update - 07.08.2010 ale nadal rośnie 28 x Italia 52 x Juventus
http://picasaweb.google.pl/montero4juventus/Montero4
Obrazek
nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2009, 10:56

montero4 pisze:[
Chwała tym co zdążyli machnąć ten sprzęt za 90 zł.
To nie jest sweter. Czy Juventus grał w swetrach w latach 70tych?
Nike jeszcze zrobiło parę innych modeli retro albo się mylę.
Ale to nie jest produkt nike. Wystarczy zrobić zooma i od razu widać, że to sweter wzorowany na koszulkach retro.. wymiata :pray:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2009, 11:01

Pytanie do Montero..skąd wytrzasnąłeś tą czarną koszulke jeszcze ze sponsorem Sony...numer 69 w twojej kolekcji, jest genialna...


Obrazek
montero4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2007
Posty: 1102
Rejestracja: 19 lipca 2007

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2009, 11:08

nookie pisze:
montero4 pisze:[
Chwała tym co zdążyli machnąć ten sprzęt za 90 zł.
To nie jest sweter. Czy Juventus grał w swetrach w latach 70tych?
Nike jeszcze zrobiło parę innych modeli retro albo się mylę.
Ale to nie jest produkt nike. Wystarczy zrobić zooma i od razu widać, że to sweter wzorowany na koszulkach retro.. wymiata :pray:
Owszem wzorowany, ale za cholere to nie jest sweter.
Zrób zoom'a dokładniej, najlepiej tutaj http://allegro.pl/item513666235_nike_ju ... ragon.html



@Kamilu_87 --> Koszulka wypas. Będąc w UK czaiłem na rarytasy na ebay a tu na allegro się taka czarna pojawiła. Pif paf, 40 zł i moja :)


Update - 07.08.2010 ale nadal rośnie 28 x Italia 52 x Juventus
http://picasaweb.google.pl/montero4juventus/Montero4
Obrazek
nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2009, 12:05

montero4 pisze:
nookie pisze:
montero4 pisze:[
Chwała tym co zdążyli machnąć ten sprzęt za 90 zł.
To nie jest sweter. Czy Juventus grał w swetrach w latach 70tych?
Nike jeszcze zrobiło parę innych modeli retro albo się mylę.
Ale to nie jest produkt nike. Wystarczy zrobić zooma i od razu widać, że to sweter wzorowany na koszulkach retro.. wymiata :pray:
Owszem wzorowany, ale za cholere to nie jest sweter.
Zrób zoom'a dokładniej, najlepiej tutaj http://allegro.pl/item513666235_nike_ju ... ragon.html



@Kamilu_87 --> Koszulka wypas. Będąc w UK czaiłem na rarytasy na ebay a tu na allegro się taka czarna pojawiła. Pif paf, 40 zł i moja :)

Oki może źle spojrzałem faktycznie nike to robi ;) ale na pewno jest to coś sweteropodobnego. Jeśli ktoś miałby jakieś namiary na taką rzecz podobną to byłbym bardzo bardzo wdzięczny. :pray:

EDIT:
J1897 pisze:NIKE JUVENTUS- NOWY SUPER SWETER L ostatni

koszulka JUVENTUS TURYN NIKE sezon 1976/77 rarytas

proszę..
Kocham Cię :prochno:
Już zamówiłem :wink:
Ostatnio zmieniony 08 stycznia 2009, 13:42 przez nookie, łącznie zmieniany 1 raz.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2009, 13:29



Obrazek
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2009, 13:47

Świnki skarbonki przeżywają ostatnio straszne czasy :prochno:


montero4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2007
Posty: 1102
Rejestracja: 19 lipca 2007

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2009, 15:53



Update - 07.08.2010 ale nadal rośnie 28 x Italia 52 x Juventus
http://picasaweb.google.pl/montero4juventus/Montero4
Obrazek
dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2009, 16:55

montero4 pisze: To nie jest sweter. Czy Juventus grał w swetrach w latach 70tych?
Nike jeszcze zrobiło parę innych modeli retro albo się mylę.
Koszulka piłkarska też to raczej nie jest, jak na mój gust jest za gruba żeby w czymś takim piłkarze grali chociaż kto wie znawcą nie jestem w tym temacie. Moim zdaniem jest to sweterek, ewentualnie bluza stylizowana na koszulkę z lat 70 w jakiej piłkarze grali.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2009, 17:29

dzodzik pisze:
montero4 pisze: To nie jest sweter. Czy Juventus grał w swetrach w latach 70tych?
Nike jeszcze zrobiło parę innych modeli retro albo się mylę.
Koszulka piłkarska też to raczej nie jest, jak na mój gust jest za gruba żeby w czymś takim piłkarze grali chociaż kto wie znawcą nie jestem w tym temacie. Moim zdaniem jest to sweterek, ewentualnie bluza stylizowana na koszulkę z lat 70 w jakiej piłkarze grali.
nie trzeba długo szukać bo w Polsce w takich bluzach (bo trudno to nazwać koszulkami bo za gruby materiał) grano (przynajmniej w niższych ligach) na początku lat 90, wiem bo sam taką odziedziczyłem kilka lat poźniej jako trampkarz choć już nie na mecze a na treningi, do tej pory chyba gdzieś w szafie leży, bardzo wytrzymały materiał :wink:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2009, 17:47

http://allegro.pl/item524660308_orygina ... n_r_m.html < witam was mam do sprzedania koszulkę Juventusu. Kupiłem ją i okazała się za mała, więc sprzedaje, może ktoś z was cuś takiego poszukuje. Koszulka zakupiona w Boma Sport, do koszulki dołączam paragon sklepowy, metki są przypięte, opakowanie jest wszystko cacy - nowa, lecz po cenie 180 zł. Pozdrawiam.


dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2009, 18:29

mateo369 pisze:
dzodzik pisze:
montero4 pisze: To nie jest sweter. Czy Juventus grał w swetrach w latach 70tych?
Nike jeszcze zrobiło parę innych modeli retro albo się mylę.
Koszulka piłkarska też to raczej nie jest, jak na mój gust jest za gruba żeby w czymś takim piłkarze grali chociaż kto wie znawcą nie jestem w tym temacie. Moim zdaniem jest to sweterek, ewentualnie bluza stylizowana na koszulkę z lat 70 w jakiej piłkarze grali.
nie trzeba długo szukać bo w Polsce w takich bluzach (bo trudno to nazwać koszulkami bo za gruby materiał) grano (przynajmniej w niższych ligach) na początku lat 90, wiem bo sam taką odziedziczyłem kilka lat poźniej jako trampkarz choć już nie na mecze a na treningi, do tej pory chyba gdzieś w szafie leży, bardzo wytrzymały materiał :wink:
w takim razie zwracam honor;) a wracając do koszulki to prezentują się świetnie i jest bardzo ciepła więc na przymrozki jakie mamy ostatnio w sam raz.


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2009, 22:10

wloski pisze:http://allegro.pl/item524660308_orygina ... n_r_m.html < witam was mam do sprzedania koszulkę Juventusu. Kupiłem ją i okazała się za mała, więc sprzedaje, może ktoś z was cuś takiego poszukuje. Koszulka zakupiona w Boma Sport, do koszulki dołączam paragon sklepowy, metki są przypięte, opakowanie jest wszystko cacy - nowa, lecz po cenie 180 zł. Pozdrawiam.
Po co sprzedawać koszulkę 30/40 złotych taniej skoro przysługuje Ci możliwość zwrotu towaru? Oto wycinek regulaminu sklepu Bomasport, rozdział gwarancja, wymiana i zwroty, pkt 4.
"Istnieje możliwość zwrotu towaru w ciągu 10 dni od złożenia zamówienia. Warunkiem jest odesłanie do nas towaru nieużywanego w oryginalnym opakowaniu i z metkami oraz załączenie dowodu zakupu oraz koniecznie oświadczenia na piśmie, którego wzór prześlemy w odpowiedzi na zapytanie e-mail."

W skrócie odsyłasz towar do sklepu, a należności za koszulkę przelewają Ci na wskazane konto. Moim zdaniem jest to najwygodniejsze rozwiązanie :)

Edit:
Teraz dopiero zauważyłem pewną nieścisłość w zacytowanym tekście. Otóż według regulaminu Bomasport możliwość zwrotu towaru istnieje w ciągu 10 dni od złożenia zamówienia. Jest to oczywiście błędna informacja, ponieważ w przypadku umów zawieranych na odległość możliwość zwrotu towaru przysługuje w ciągu 10 dni od dostarczenia towaru nabywcy. Mówi o tym ustawa o ochronie niektórych praw konsumentów, artykuł 7.

Przykładowo jeśli dokonałeś zamówienia koszulki przed świętami, a towar otrzymałeś na początku stycznia, to termin dziesięciodniowy liczy się od dnia, kiedy odebrałeś przesyłkę :P


Obrazek
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2009, 22:46

wloski pisze:http://allegro.pl/item524660308_orygina ... n_r_m.html < witam was mam do sprzedania koszulkę Juventusu. Kupiłem ją i okazała się za mała, więc sprzedaje, może ktoś z was cuś takiego poszukuje. Koszulka zakupiona w Boma Sport, do koszulki dołączam paragon sklepowy, metki są przypięte, opakowanie jest wszystko cacy - nowa, lecz po cenie 180 zł. Pozdrawiam.
Hmm, jeśli ktoś jest chętny poza aukcją koszulkę sprzedam za 160 zł! Pozdro.


Lucas, są pewne zawiłości, dużo opowiadania kolego :wink:.


ODPOWIEDZ