Koszulki na Allegro.pl / JuveStore.com

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 20 marca 2018, 11:29

w sklepie adidasa jest promocja na darmowy nadruk na koszulki z tego sezonu. Więc jak ktoś chce kupić to można parę groszy zaoszczędzić.


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 11:12

MŚ 2018 coraz bliżej a o koszulkach naszych Orłów cisza... Znaczy tu cisza :) Jak się Wam podobają? Ten ukośny pas wyszedł imo genialnie.

Ponoć też była jakaś sztuczna afera o cene koszulek... A chodziło o meczowe, które od zawsze są znacznie droższe :smile:


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 19:55

Alex96 pisze:MŚ 2018 coraz bliżej a o koszulkach naszych Orłów cisza... Znaczy tu cisza :)
Może dlatego, że tutaj jest dział stricte o Juventusie? :ahsisi:


Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2018, 21:05

Jak jest inny o koszulkach (a nie znalazłem) to prosze o przeniesienie.


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2018, 19:19

Siema! Widzieliście jeszcze gdzieś w Polsce trzecie koszulki z poprzedniego sezonu (biała + czarne plamy na rękawkach)? Potrzebuję M-kę. :cry:


A propos tematu ciekawa oferta na OLX, ale coś mało zdjęć, bez zdjęć metek.

edit:
Dobra, pytanie nieaktualne - eBay mnie poratował w realizacji zachcianki. :redface:


dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2018, 21:33

W sklepie adidasa przecena na wszystkie rzeczy Juventusu o 30 % . Dodatkowo z kodem FRIENDS obniżymy cenę o kolejne 25% (ważny do końca dnia jutrzejszego). Przecenione są także koszulki z tego sezonu. Koszulka meczowa kosztuje 284 zł, natomiast replika 209 zł. Więc moim zdaniem ceny jak najbardziej akceptowalne, dodatkowo personalizacja i wszystkie naszywki gratis.


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2018, 22:23

dzodzik pisze: Dodatkowo z kodem FRIENDS obniżymy cenę o kolejne 25% (ważny do końca dnia jutrzejszego).
Dzięki dzodzik! Wielkie dzięki! Już kupiłem koszulkę za 279 i wszedłem na forum, żeby Wam napisać o -30%, ale nie minęło na szczęście 15 minut i anulowałem tamto zamówienie.
Jeszcze raz dziękuję dzodzik :)

209 zł z przesyłką, nazwiskiem, numerem, wszystkimi emblematami - tyle powinny kosztować takie rzeczy, a nie ok. 450 zł.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2018, 22:33

dzodzik pisze:W sklepie adidasa przecena na wszystkie rzeczy Juventusu o 30 % . Dodatkowo z kodem FRIENDS obniżymy cenę o kolejne 25% (ważny do końca dnia jutrzejszego). Przecenione są także koszulki z tego sezonu. Koszulka meczowa kosztuje 284 zł, natomiast replika 209 zł. Więc moim zdaniem ceny jak najbardziej akceptowalne, dodatkowo personalizacja i wszystkie naszywki gratis.
Podrzuci ktoś link? Nie wiem czy jestem ślepy czy co, ale nie mogę wypatrzeć tej za 284 zł :prochno:


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2018, 23:26

Tony Montana pisze:
dzodzik pisze:W sklepie adidasa przecena na wszystkie rzeczy Juventusu o 30 % . Dodatkowo z kodem FRIENDS obniżymy cenę o kolejne 25% (ważny do końca dnia jutrzejszego). Przecenione są także koszulki z tego sezonu. Koszulka meczowa kosztuje 284 zł, natomiast replika 209 zł. Więc moim zdaniem ceny jak najbardziej akceptowalne, dodatkowo personalizacja i wszystkie naszywki gratis.
Podrzuci ktoś link? Nie wiem czy jestem ślepy czy co, ale nie mogę wypatrzeć tej za 284 zł :prochno:
Musisz wpisać FRIENDS w kod promocyjny i wtedy dopiero po prawej stronie zmieni Ci się cena.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2018, 16:00

Czym się różni ta replika od oryginalnej?

To już chyba sobie skorzystałem z promocji...
Ups, coś poszło nie tak z powodu wybranych przez Ciebie opcji personalizacji. Czy możesz spróbować jeszcze raz?
A wszystko jest zaznaczone prawidłowo :angry:


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2018, 18:17

U mnie wszystko ok. Właśnie złożyłem zamówienie :)


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2018, 18:28

albertcamus pisze:
Tony Montana pisze:
dzodzik pisze:W sklepie adidasa przecena na wszystkie rzeczy Juventusu o 30 % . Dodatkowo z kodem FRIENDS obniżymy cenę o kolejne 25% (ważny do końca dnia jutrzejszego). Przecenione są także koszulki z tego sezonu. Koszulka meczowa kosztuje 284 zł, natomiast replika 209 zł. Więc moim zdaniem ceny jak najbardziej akceptowalne, dodatkowo personalizacja i wszystkie naszywki gratis.
Podrzuci ktoś link? Nie wiem czy jestem ślepy czy co, ale nie mogę wypatrzeć tej za 284 zł :prochno:
Musisz wpisać FRIENDS w kod promocyjny i wtedy dopiero po prawej stronie zmieni Ci się cena.
:hellyes:


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2018, 20:08

Wojtek pisze:Czym się różni ta replika od oryginalnej?

To już chyba sobie skorzystałem z promocji...
Ups, coś poszło nie tak z powodu wybranych przez Ciebie opcji personalizacji. Czy możesz spróbować jeszcze raz?
A wszystko jest zaznaczone prawidłowo :angry:

Spróbuj "zakończ transakcję" zamiast "płatność przez PayPal". Jak klikniesz "zakończ transakcję", to pojawią Ci się inne metody płatności, gdzie nie trzeba wprowadzać numeru swojej karty kredytowej.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2018, 20:14

Chodziło o to, że chciałem znaczek z LM a go nie było i dlatego nie przechodziło dalej...Jak dałem Serie A to było okej. Ja przegapiłem swoją okazję, bo myślę sobie, że może wieczorem dodają znaczki LM i zamówię wieczorem, a w między czasie zabrakło nawet tych z Serie A :prochno: Więc świetna okazja, ale ja ją przespałem, bo chcę mieć koszulkę kompletną. Liczę, że po sezonie też zrobią -50% i wtedy skorzystam.

A jednak się udało! Zapomniałem, że w koszyku miałem ze wszystkimi znaczkami :koszulka:

ps. Emblemy są juz naprasowane czy trzeba samemu? Bo jak kupowałem koszulkę z nike to trzeba było samemu ;)


dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2018, 20:54

Wojtek pisze:Chodziło o to, że chciałem znaczek z LM a go nie było i dlatego nie przechodziło dalej...Jak dałem Serie A to było okej. Ja przegapiłem swoją okazję, bo myślę sobie, że może wieczorem dodają znaczki LM i zamówię wieczorem, a w między czasie zabrakło nawet tych z Serie A :prochno: Więc świetna okazja, ale ja ją przespałem, bo chcę mieć koszulkę kompletną. Liczę, że po sezonie też zrobią -50% i wtedy skorzystam.

A jednak się udało! Zapomniałem, że w koszyku miałem ze wszystkimi znaczkami :koszulka:

ps. Emblemy są juz naprasowane czy trzeba samemu? Bo jak kupowałem koszulkę z nike to trzeba było samemu ;)
Z tymi emblematami jak nie ma wszystkich, to trzeba próbować co jakiś czas, bo mi wczoraj też wyskakiwał ten sam błąd jak dodawałem tarczę scudetto. A po jakiejś godzinie przeszło zamówienie ze wszystkimi emblematami.


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
ODPOWIEDZ