Koszulki na Allegro.pl / JuveStore.com

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
smigi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 lipca 2013
Posty: 73
Rejestracja: 06 lipca 2013

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2014, 12:26

filippo pisze:
MoreLL_FTL pisze:
kangurekm pisze:Orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja z rzeczami Juve w Factory w Krakowie? Wybieram się a nie chce jechać na darmo :?
Byłem wczoraj. Są koszulki z zeszłego sezonu, wyjazdowe 95zł, domowe 160zł. Były różne rozmiary z tego co widziałem. Ale nie przeglądałem dokładnie.
czarne wyjazdówki za 95 zł? Co to jest to całe Factory i gdzie to jest?
http://krakow.factory.pl/ centrum handlowe bodajze


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2014, 14:08

filippo pisze:Co to jest to całe Factory i gdzie to jest?
Pod Krakowem, we wsi Modlniczka, duży kompleks handlowo-usługowy, gdzie większość sklepów firmowych działa na zasadzie outletów. W Nike udało mi się wyrwać jakiś czas temu żółtą bawełniana polówkę Juventusu sprzed paru lat. Tylko tam jest ciężko dojechać jak nie masz swojego auta - albo się tłuc darmowym autobusem, który zwykle jest przepełniony i nie trzyma się rozkładu, albo jechać MPK gdzieś pod miasto i przejść kawałek z buta.

Jakby ktoś się tam niedługo wybierał i mógł sprawdzić, czy są czarne wyjazdówki w XL lub XXL za tę cenę, to byłbym wdzięczny.


Obrazek
MoreLL_FTL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 244
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2014, 14:31

filippo pisze:czarne wyjazdówki za 95 zł? Co to jest to całe Factory i gdzie to jest?
Tak, czarne.


lipexx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2009
Posty: 116
Rejestracja: 01 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2014, 15:17

bylem wczoraj, sa XL, pzdr


Bianconeri23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2007
Posty: 281
Rejestracja: 03 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2014, 16:57

Nie wiem czy ktoś tu wspominał o koszulkach z aliexpress.com, gdzie możemy kupić dość dobrze wykonaną podróbkę do 20$. Czytając pozytywne wpisy w internecie zdecydowałem się zamówić 2 sztuki ( domówka , wyjazdówka). Wszystko zamawiane u tego sprzedawcy. Paczka wysłana była 10 stycznia, 15 miałem ją już u siebie w mieście. Dla testu kupiłem domówkę w wersji "player" i jak się okazało oprócz dziur wentylacyjnych po bokach i gumowych wstawek jest ona szczuplejsza od "fans version" w wydaniu wyjazdowej koszulki. Nie wiem czy tak jest z reguły czy chińczyki mają taki rozrzut w rozmiarówce :) . Ostrzegam przed tym bo domówka jest dla mnie trochę za szczupła. Na dodatek wrzucam zdjęcia, oceńcie sami.

GALERIA


Obrazek
kangurekm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2007
Posty: 72
Rejestracja: 20 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2014, 10:36

Wszystko fajnie, koszuleczki wyglądają kozacko, tylko martwią mnie sprawy celne. To że się od razu nie zapłaciło cła to nie znaczy że się nie dostanie wezwania do zapłaty - Urząd Celny ma 3 lata na podjęcie czynności,a do tego dochodzi jeszcze groźba sprawy karnej za wprowadzanie na rynek polski/europejski podrabianych towarów :?


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2014, 11:07

Bez jaj z tym cłem. Znam kilkadziesiąt osób kupujących buty i ciuchy NBA jak i gry wideo - zarówno w sklepach jak i u "detalicznych" sprzedawców z ebay'a, którzy nie mają żadnych problemów. I nie ważne czy paczka idzie z USA, Australii czy krajów azjatyckich - tak samo jak cena (od kilkunastu do kilkuset dolców). Kiedyś (ok. 10 lat temu) faktycznie trzeba było wysyłać maila do sprzedawcy aby nie podawał bądź zaniżał wartość paczki i oznaczał ją jako "gift" w celu zminimalizowania dodatkowych kosztów. Dzisiaj w większości przypadków nawet maila nie trzeba wysyłać. Koszulki faktycznie wyglądają zawodowo. Pytanie jak się "zachowują" w trakcie noszenia?


Obrazek
Bianconeri23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2007
Posty: 281
Rejestracja: 03 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2014, 11:35

Dziś dopiero założyłem koszulkę, później dam znać jak się nosi ;) . Ogólnie chętnie sprzedam koszulkę domową z Vidalem, bo jest dla mnie na szczupła. Nie wiem czy lepiej wystawiać na allegro czy dogadać się z kimś tutaj. Długość 74cm a szerokość 53cm.


Obrazek
wielbuont

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 maja 2013
Posty: 4
Rejestracja: 11 maja 2013

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2014, 18:55

Siemka wszystkim. :)
Koszulki Juve z poprzedniego sezonu można kupić też w Pasażu Łódzkim. Domowa za 160zł, a wyjazdówka za 95. Były też jakieś bluzy dresowe i polówki. Może komuś info się przyda. :)


Greyy

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2013
Posty: 24
Rejestracja: 25 lutego 2013

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 00:24

Kupiłem jakiś czas temu koszulkę z 05/06 i zastanawiam się nad jej oryginalnością. Czy po tym zdjęciu już coś można powiedzieć ?
To jest stadionówka czy replika, jak to ocenić ?
To moja pierwsza koszulka w ogóle.
Nike, herb, napis pod nim haftowane.


Obrazek


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 09:59

Po tej fotce ciężko ocenić. A masz tarczę Scudetto do przyszycia pod gwiazdkami?


Obrazek
Greyy

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2013
Posty: 24
Rejestracja: 25 lutego 2013

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 11:28

@up
Nie miałem


Właśnie uświadomiłem sobie, że mam kalkulator a nie aparat w telefonie...
Załączam "fotki" nike, herbu, metek:


Wyprodukowano w Sri Lance, na karku jest "90", łyżwa i jakieś info techniczne - wszystko starte praktycznie.
Na bokach koszulka jest zrobiona z takiej jakby siateczki.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 12:50

To jest oryginal. Kupilem taka sama po MŚ w Niemczech po przecenie. Dodatkowo jest tarcza scudetto, widocznie ktos od kogo kupiles nie wprasowal jej i pewnie zgubil.


Obrazek
Greyy

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2013
Posty: 24
Rejestracja: 25 lutego 2013

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2014, 12:56

I teraz jeszcze kwestia czy to stadionówka czy replika ?
Bo mam ochotę wykonać na niej nadruk nazwisko+numer i nie wiem czy się opłaca (20zł).


royal'ek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2012
Posty: 270
Rejestracja: 08 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2014, 16:12

http://forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=23549

Wystarczyło poszukać... na dodatek na pierwszej stronie..


PORADNIK - koszulki Juve (jak odróżnić oryginał od kopii!):
http://forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=22931

Wyjazd na mecz Juve - TUTAJ WSZYSTKO:
http://forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=22322
ODPOWIEDZ