RAI: Ferrara podpisał kontrakt!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2009, 22:13

Kamil_on pisze:Ja od momentu zwolnienia Claudio Ranieriego powtarzam, że w następnym sezonie na ławce trenerskiej usiądzie Ciro Ferrara, który ustawi naszą drużynę w systemie 4-3-1-2. I tego się będę trzymał.
I prawdopodobnie miałem rację. Genialna taktyka Lippiego ponownie zawita do Turynu :) Forza Ferrara


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
bianConrado

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2009
Posty: 110
Rejestracja: 28 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2009, 22:52

Stało się tak jak chciałem . Ciro na ławce trenerskiej :dance: Wreszcie coś co mogło mnie pocieszyć po odejściu Nedveda ....


"Inter jest świetny tylko dzięki Calciopoli" - Marcello Lippi

Obrazek
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2009, 22:52

jestem bardzo zadowolony z wyboru Ferrary. jakie ma zdolnosci trenerskie ? w krotce sie okaze :-D oczywiscie ma ogromnego plusa od wszystkich kibicow ze wzgledu na CV ;)
Nie spodziewalbym sie pucharow i mistrzostw "Juventusu Ferrary" od pierwszego sezonu. Inter jest do dogonienia, PW do osiagniecia ale LM to trzeba miec wielke szczescie i jeszcze lepszy sklad. No nic zobaczymy. Jednak nie oczekuje ze przyjdzie Ferrara i nagle bedziemy wszystko wygrywac ale na pewno bedzie lepiej niz ostatnimi czasy z Ranierim ;P


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2009, 19:49

Skoro to o czym mówiło się od kilku tygodni stało się faktem, czas chyba najwyższy ocenić to wszystko.
Niestety jeśli myślę i zastanawiam się nad sytuacją, wybór Ferrary na trenera nie może mnie w pełni satysfakcjonować. Juventus jest potężnym klubem, chcemy znów być w ścisłej czołówce europejskiej, wiec właśnie zasłużonych i doświadczonych trenerów powinniśmy zatrudniać. Sięgnięcie po Ferrare jest bardzo ryzykowne, nigdy nie prowadził żadnej drużyny, a często okazywało się, że wspaniali piłkarze wcale nie byli potem znakomitymi trenerami.
Za Ferrarą nie przemawia w tej chwili zupełnie nic, oprócz...


... oprócz tego, że jest prawdziwym juventino i uczniem Lippiego. Jeśli wyłączę analizowanie sytuacji a zacznę wierzyć uczuciom wiem, że lepszego wyboru nie dało się dokonać (bowiem Lippi nie opuści kadry ;) ). Nie wiem jak będzie sobie radził Ciro, wiem tylko, że ma on świadomość czego się podjął, i że będzie się zachowywał jak na prawdziwego juventino przystało. Nie będzie zrzucania winy na innych a odpowiedzialność, nie będzie rezygnacji a walka do końca, nie będzie to zwykła praca a misja i prawdziwe zaangażowanie. Jestem pewny, że Ciro zrobi wszystko co tylko w jego mocy.

Jeśli pójdą za tym umiejętności trenerskie, będzie wyśmienicie, ale czy tak faktycznie będzie, dowiemy się za klika miesięcy. Niesamowicie cieszę się i jednocześnie trochę obawiam, choć w tej chwili pozostaje mi tylko zaufać Włochowi.


goly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 513
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2009, 20:18

Prawda jest taka, że Ferrara został wybrany tylko dlatego, bo nie było na rynku innych trenerów. Po tym jak Spalletti olał nas z góry wrzącym moczem, bardziej niż pewne było to, iż Ferrara zostanie naszym menadżerem. A czy będzie to dobry wybór? Chyba tylko czas może to zweryfikować.

Jedno jest też pewne, lepszy on niż Conte :roll:


e-davids

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2009
Posty: 108
Rejestracja: 07 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2009, 00:01

To był bardzo dobry ruch ze strony zarządu :) Bo już sie martwiłem że zatrudnia znowu kogoś pokroju ranieriego:/ nie jest on może złym trenerem ale w kazdym klubie ktory prowadził zawsze brakowało tego ''czegoś'' miejmy nadzieje iż Ciro udowdni wszystkim że młody trener to jest to czego potrzzebuje juve. Z diego bedzie mu łatwiej :) mam nadzieje ze seba wkoncu zagości w pierwszej 11 :) Pozdrawiam wszystkich fanów Juve :) :-D


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2009, 14:15

Z jednej stromy można by rzec, że super. Bo wraca ktoś dla kogo Juve to więcej niż kontrakt opiewający na grube miliony w kieszeni. Bo jest trener o biało czarnym sercu :ball: . Bo wygrał już 2 mecze z naszymi pupilami. No i w zasadzie hurrra.

Ale gdzieś pesymizm Magdowy daje dojść do głosu. Czy aby na pewno nie za szybko wyszedłszy z korków biegając po murawie turyńskiej zasiada na trenerskiej ławce kierując jeszcze nie dawnymi kolegami z drużyny? Czy aby na pewno nie będą nim kierowały jakieś koleżeńskie zobowiązania itd. ... No i tak sobie rozmyślam.

Poczekamy po 10 meczach czy waga się przechyli na ów hurraoptymizm.
Choć nie twierdzę, że we mnie również dużo radości ta informacja wlała.

PS. muszę znów poszperać na forum czy jeszcze jest tu gdzieś ten filmik co Ciro dostał z piłki po uderzeniu Pavla w mur :) (Jak zbijali mur w ramach jakiejś akcji :))


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2009, 15:48

Maggie Del Piero pisze: PS. muszę znów poszperać na forum czy jeszcze jest tu gdzieś ten filmik co Ciro dostał z piłki po uderzeniu Pavla w mur :) (Jak zbijali mur w ramach jakiejś akcji :))
Tak będzie łatwiej http://www.sendspace.com/file/5g5lj6 :wink:


Obrazek
bianConrado

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2009
Posty: 110
Rejestracja: 28 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2009, 13:16

Dragon pisze:
Maggie Del Piero pisze: PS. muszę znów poszperać na forum czy jeszcze jest tu gdzieś ten filmik co Ciro dostał z piłki po uderzeniu Pavla w mur :) (Jak zbijali mur w ramach jakiejś akcji :))
Tak będzie łatwiej http://www.sendspace.com/file/5g5lj6 :wink:
"Ciiiiro Ciiiro ahh" :smile:
Wydaje mi się ,że już kiedyś taki filmik widziałem ,aleto nie Ciro dostał z piłki heh ;D


"Inter jest świetny tylko dzięki Calciopoli" - Marcello Lippi

Obrazek
Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2009, 16:08

Dragon pisze:
Maggie Del Piero pisze: PS. muszę znów poszperać na forum czy jeszcze jest tu gdzieś ten filmik co Ciro dostał z piłki po uderzeniu Pavla w mur :) (Jak zbijali mur w ramach jakiejś akcji :))
Tak będzie łatwiej http://www.sendspace.com/file/5g5lj6 :wink:
No tak niezawodny Dragon;) Grazie;)
Kto nie widział ma film z cyklu klasyka Juventusowego kina;) Cirooo Cirooo :)


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
PietroBosman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2009
Posty: 327
Rejestracja: 26 lutego 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2009, 14:21

Cirro pokazał,że ma pomysł na Juve.Ruchy transferowe zaś pokazują,że klub chce coś więcej osiągnąć niż w poprzednim sezonie.Za młodego szkoleniowca należy trzymać kciuki.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2009, 11:00

PietroBosman pisze:Cirro pokazał,że ma pomysł na Juve.
Z całym szacunkiem, ale po 2 meczach? Ja jestem dobrej mysli, to oczywiste, ale z oceną lepiej się wstrzymać, to były 2 spotkania o pietruche.
PietroBosman pisze:Ruchy transferowe zaś pokazują,że klub chce coś więcej osiągnąć niż w poprzednim sezonie.
Cieżko będzie nie osiągnąc czegoś więcej niż poprzednim sezonie lub 2óch :whistle: Oba kończyliśmy z 0 dorobkiem :roll:


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2009, 16:11

Dragon pisze: Cieżko będzie nie osiągnąc czegoś więcej niż poprzednim sezonie lub 2óch :whistle: Oba kończyliśmy z 0 dorobkiem :roll:
Apetyt wzrasta w miarę jedzenia. Było 3 miejsce, potem wicemistrzostwo. Sprowadzilismy Diego, jest szansa na transfer jeszcze 1 gwiazdeczki (Rossi? D'Agostino? Diarra? itd). Nasi przeciwnicy nie zrobili do tej pory wielkich wzmocnień, wręcz odwrotnie (Kaka). Mam podobna nadzieje, jak Ty, że nowy sezon będzie przełomowy.
Nalezy jednak wziąc pod uwagę, że wcale tak byc nie musi, niestety jeden Diego nie zrobi wielkiej różnicy. A Inter póki co się nie osłabił.


Motor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2008
Posty: 452
Rejestracja: 27 marca 2008

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2009, 20:23

Diego, według mnie, dużo da dla Juve. Ten zawodnik uskrzydla, motywuje i zdobywa przepiękne bramki. Jeśli już, stahoo, Diego może mieć słaby początek, z powodu nie zgrania z innymi zawodnikami. Chociarz oczywiście życzę mu powodzenia.


Za wszelki nie ład w moich wypowiedziach odpowiedzialni są kosmici.

27 marca 2010 - 2 lata na Forum JuvePoland
SebekAkaSlaYer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2009
Posty: 4
Rejestracja: 22 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2009, 16:06

Ferrara to dobry trener dla Juve, oczywiście liczymy na sukcesy


ODPOWIEDZ