Primavera

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 29 września 2016, 12:56

CavAllano pisze:
Ouh_yeah pisze:Ja tam bym go sprzedał w styczniu, skoro to najemnik od Raioli :P Co z tego, że pogra, skoro odejdzie za kilka lat potwierdzając zaściankową politykę transferową Marotty?
Sprzedać go teraz za czapkę gruszek czy za kilka lat za, powiedzmy, 50 mln? Też bym wolał, by zawodnik stał się naszym symbolem (których u nas brakuje, biorąc pod uwagę tych młodych obiecujących), ale takie mamy realia. ;)
http://www.goal.com/en/news/166/europa- ... ID=HP_FT_2

A nasz Lirola zaczyna być dostrzegany z europie, a co najważniejsze mówi otwarcie że Juve to jego marzenie :)

Czyżbyśmy nie musieli się obawiać o naszą prawą stronę?

Co ja zauważyłem to fakt że chłopak ma niezły gaz i stara się grać krótkie wymiany na one-two.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 października 2016, 18:04

Mattielo dzisiaj zagrał cały mecz w primce :bravo: Niech się chłopak odbuduje i dawać go do pierwszej drużyny! :pray:

Młodzi wygrali 2-0 z Sass.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 października 2016, 21:46

Poprostu pisze:Mattielo dzisiaj zagrał cały mecz w primce :bravo: Niech się chłopak odbuduje i dawać go do pierwszej drużyny! :pray:

Młodzi wygrali 2-0 z Sass.
wtf...
do pierwszej druzyny.
Chłopak bez kolan jak Asa, nie łapiący sie do podstawowwego składu przed kontuzja w Chievo, i ma grać u nas w pierwszym zespole. Ktos tu raczy żartować.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 01 października 2016, 22:40

Eee... Mattiello zaczynał grać w pierwszym składzie Chievo, kiedy połamał się na dobre.

Jest wychowankiem więc możemy go dołączyć do pierwszej drużyny, choć przy Alvesie, Sandro, Evrze, Lichtsteinerze i Cuadrado to raczej sobie nie pogra.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 października 2016, 09:50

Masz racje Robaku. Trochę się zagalopowałem, jednak nadal.jestem zdania, że lepiej byśmy wyszli na ogrywaniu takich chłopaków z ogórkami gdy mecz jest juz.zabity niż na graniu w takich sytuacjach dziadkami typu Evra. Z całym.szacunkiem do Pata jego wkład powinien sie w tym sezonie ograniczyć do robienia dobrej atmosfery.


Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 10 października 2016, 16:45

Jeszcze nie Primavera, ale mamy jakiegoś palestyńskiego "wonderkida" - zwie się on Rashed Al-Hajjawi i ma dziesięć lat :)

http://www.goal.com/en-gb/news/2892/tra ... ID=TP_HN_1


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 11 października 2016, 17:36

Nasz młody Cypryjczyk gra w dorosłej reprezentacji Cypru. Rozegrał 90 minut z Bośnią. Fajnie że ogrywa się w dorosłej piłce


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 11 października 2016, 19:42

Adrian27th pisze:
CavAllano pisze:
Ouh_yeah pisze:Ja tam bym go sprzedał w styczniu, skoro to najemnik od Raioli :P Co z tego, że pogra, skoro odejdzie za kilka lat potwierdzając zaściankową politykę transferową Marotty?
Sprzedać go teraz za czapkę gruszek czy za kilka lat za, powiedzmy, 50 mln? Też bym wolał, by zawodnik stał się naszym symbolem (których u nas brakuje, biorąc pod uwagę tych młodych obiecujących), ale takie mamy realia. ;)
http://www.goal.com/en/news/166/europa- ... ID=HP_FT_2

A nasz Lirola zaczyna być dostrzegany z europie, a co najważniejsze mówi otwarcie że Juve to jego marzenie :)

Czyżbyśmy nie musieli się obawiać o naszą prawą stronę?

Co ja zauważyłem to fakt że chłopak ma niezły gaz i stara się grać krótkie wymiany na one-two.
Pisałem o tym w temacie mercato. W drużynach typu Real, Barcelona, Bayern młody Lirola dostałby pewnie szansę jako zmiennik D.Alvesa. U nas nie stawia się na naszych młodych. Co innego, gdyby Lirola nie był teraz nasz. Wtedy chętnie dalibyśmy Sassuolo za niego 15 mln i widzieli w nim przyszłość naszej prawej obrony. Chciałbym się mylić i zobaczyć kiedykolwiek Lirolę w naszej koszulce. Nie wiem, czy będzie z niego drugi D.Alves, ale co nam szkodzi spróbować go w roli rezerwowego? Lirola nie kosztuje nas nic i jest aż 8 lat młodszy od Darmiana. Jakby Lirola kompletnie nie dawał rady, to jest jeszcze Cuadrado.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 11 października 2016, 20:10

Wypożyczenie Liroli to świetna decyzja, za dwa lata wróci ograny w serie a i pucharach. U nas zagrałby kilkanaście spotkań przy Alvesie i Cuadrado a tak zaliczy kilkadziesiąt spotkań


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 12 października 2016, 00:01

Nie zapominałbym od Lichtsteinerze, który zostanie z nami przynajmniej do stycznia.

Za dwa sezony weźmiemy 21-letniego zawodnika, który powinien mieć na koncie ok. 40-50 spotkań rozegranych w Serie A, do tego mającego już styczność z Ligą Europejską. Jak do zdrowia wrócą Berardi i Sensi to Sassuolo spokojnie może włączyć się do ponownej gry o puchary. Di Francesco to jeden z najlepszych szkoleniowców w Serie A i na pewno będzie chciał tego dokonać. Są "wypożyczenia" i są wypożyczenia, akurat w przypadku Hiszpana to nie mógł chyba trafić lepiej. Choćby Carvajal ogrywał się w Niemczech zanim Real wcielił go do pierwszej drużyny.
Szkoda jedynie, że nie będzie miał okazji trenować z Alvesem, ale kto wie... może klub zorganizuje mu parę sesji pod okiem mistrza ;)

Z innej beczki - niepokoi mnie sytuacja Romagny. W Primaverze i młodzieżowych reprezentacjach prezentował się bardzo dobrze, był liderem na boisku, stylem gry przypominający Bonucciego. Teraz ma problemy żeby grać w Novarze. W ogóle go tam nie biorą pod uwagę przy ustalaniu składu i tylko dwukrotnie zasiadł na ławce rezerwowych. Mam nadzieję, że jak sytuacja dalej będzie tak wyglądała to zareagujemy. Chłopak zasługuje na interwencję i wsparcie swojego klubu.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 12 października 2016, 19:13



Fajny filmik, pokazujący Grigorisa Kastanosa w akcji. Młody Cypryjczyk ma fenomenalny balans ciałem. W zeszłym sezonie był jedną z kluczowych postaci Primavery: http://www.transfermarkt.pl/grigoris-ka ... ler/298635


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 13 października 2016, 17:43

Tutaj Moise Kean vs Sevilla z młodzieżowej Ligi Mistrzów:


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 15:16

Ktoś ogląda naszych młodzików na Nsport? Ja tak gramy bez szału, ale prowadzimy,mimo, że Castanos nie strzelił karnego ( probowal jak Panenka). Gramy w 11 przeciwko 10 z Lyonu i Francuzi lepiej prezentują się w drugiej polowie. Mniemam, że dowieziemy do końca zwyciestwo, ale nie jest ono przekonujące. Oglądam drugi mecz mlodzikow w młodzieżowej LM i jestem używając eufemizmów, rozczarowany poziomem tych chłopaków.


Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 15:32

Oglądam od drugiej połowy, gramy w przewadze 1 zawodnika , ale dwie bramki to miód, piękne akcje. :dance:


Zero szacunku dla Pogby
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 15:38

Tak, w drugiej połowie, po tych niewyraźnych 10 minutach, przycisnęlismy i kontrolujemy grę w 100%,choc czasem coś tam Lyon zdziała. Ale oczywiście błędny sie zdarzają i musimy czesto ratować sie faulami.


ODPOWIEDZ