Legrottaglie, Kaka i Benedykt XVI

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2009, 00:00

Tak Cie to kole w oczy ?

Zupelnie nie rozumiem czemu. Nie zgadzasz sie to Twoja sprawa ale nie rozumiem czemu pietnujesz jego wiare tak samo jak gdyby publicznie mowil ze lubi wachac cudze sandaly.

Ty masz prawo do wyrazania publicznie swoich pogladaow a jak on to zrobi to juz jest to niesmaczne ?

Czemu sam roscisz sobie prawa ktorych innym odmawiasz?


Wiem ze to jest trendy teraz zeby mowic "be" na wiare ale ludzie ogarnijcie sie. Zarzucacie innym nietolerancyjnosc a sami plujecie jadem jak ktos tylko (o zgrozo) wymowi na glos "Jezus Chrystus"..


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2009, 00:05

Więcej pożytku jest z Legro po nawróceniu niż miało to miejsce wcześniej, więc nie wiem, o co cały ten hałas.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2009, 00:39

FalsoVero pisze:Wiem, wiem zaraz będzie lawina komentarzy, że moja wypowiedź jest bee, fee i w ogóle najgorsza ale cóż jest to moje osobiste zdanie o człowieku który bądź co bądź jest medialną osobą która powinna znać umiar ponieważ stało się to już niesmaczne
Wiara w Boga jest niesmaczna? Czegoś tu nie rozumiem. Jakby Legro był faszystą, komunistą albo coś w tym stylu to tak, ale że obnoszenie się ze swoją wiarą jest złe? Lepsze to niż to prawda? Nie wiem czemu pijesz do naszego defensora, ale dla mnie to Twój wywód wydaje się niesmaczny.


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2009, 11:25

Il Storico pisze:Wiara w Boga jest niesmaczna?
Źle mnie zrozumiałeś nie chodzi mi o wiarę, tylko o jego częste wypowiedzi i podkreślanie tego jak to on wierzy. Spodziewałem się takich wypowiedzi, chyba jednak zakończę temat ponieważ temat "religia" nadal jest tematem Tabu i wielu ludzi może czuć się urażonym


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2009, 14:35

FalsoVero pisze: Spodziewałem się takich wypowiedzi, chyba jednak zakończę temat ponieważ temat "religia" nadal jest tematem Tabu i wielu ludzi może czuć się urażonym
Zacznij odpowiednio dobierać argumenty, a nie pieprzyć "trzy po trzy", może wtedy dyskusja będzie miała jakiś sens. Wiem, że bycie niewierzącym jest obecnie w modzie, dlatego nie dziwi mnie, że tak bardzo boli Cię wypowiedź Pana Legro o jego wierze.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2009, 14:40

FalsoVero pisze:chyba jednak zakończę temat ponieważ temat "religia" nadal jest tematem Tabu i wielu ludzi może czuć się urażonym
póki co to ty jesteś najwięcej urażony, bo ktoś inny rozmawia często o swojej religii.
Rozdzielasz ludziom jakieś limity, ile mogą i o czym mówić ?


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2009, 15:02

Przeczytałem ten temat od początku i nasuwa mi się taki wniosek. Dla niektórych użytkowników osobista religijność drugiego człowieka jest tematem bardzo intymnym, do tego stopnia, że Ci forumowicze czują się zażenowani, gdy ktoś mówi o tym, że wierzy w Boga, twierdzą, że to jest niesmaczne. Natomiast człowiek, który wychodzi na ulice miasta, tylko po to, żeby zademonstrować swoje osobiste preferencje seksualne jest dla nich godny podziwu. Uzasadniają to tym, że tak jest w "normalnym europejskim państwie". Właśnie dlatego uważam, że te wszystkie "postępowe" europejskie standardy zasługują, co najwyżej na to, żeby znaleźc się w tym:

Obrazek

Czym prędzej, tym lepiej.


Obrazek
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2009, 15:06

FalsoVero pisze:Wiem, wiem zaraz będzie lawina komentarzy, że moja wypowiedź jest bee, fee i w ogóle najgorsza ale cóż jest to moje osobiste zdanie o człowieku który bądź co bądź jest medialną osobą która powinna znać umiar ponieważ stało się to już niesmaczne
pomijając już główny cel dyskusji bo przecież każdy może mieć swoje zdanie ale jak Ty możesz nie oczekiwać negatywnych komentarzy, skoro piszesz poprawnie po polsku, używasz znaków interpunkcyjnych, małych i dużych liter a słowo "Bóg" piszesz celowo z małej litery?!


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2009, 16:40

W Twoim poprzednim poscie widac ze spodziewales sie tego typu wypowiedzi i jakos Cie to nie przerazalo a teraz uciekasz do szafy. Cierpisz na rozdwojenie jaźni ?


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2009, 18:22

Lypsky pisze:Wiem, że bycie niewierzącym jest obecnie w modzie, dlatego nie dziwi mnie, że tak bardzo boli Cię wypowiedź Pana Legro o jego wierze.
Jestem osobą niewierzącą od kąd pamiętam. Jeżeli chodzi o "ten" trend to nie do mnie.
pan Zambrotta pisze: Rozdzielasz ludziom jakieś limity, ile mogą i o czym mówić ?
Jeżeli może robić to kościół, rząd to czemu ja bym nie mógł?Jestem gorszy od "czarnej mafii w sutannach"? Mimo, że żyjemy w czasach demokratycznych gdy poruszane są kwestie religijne można poczuć się jak bym żył przed upadkiem "żelaznej kurtyny". Na zachodzie w tym temacie jest inaczej cóż pokazuje to jak bardzo jesteśmy "zacofani".(Przepraszam, że troszkę zszedłem z tematu)
madmo pisze: Dla niektórych użytkowników osobista religijność drugiego człowieka jest tematem bardzo intymnym, do tego stopnia, że Ci forumowicze czują się zażenowani, gdy ktoś mówi o tym, że wierzy w Boga, twierdzą, że to jest niesmaczne.
Wiara nie jest "czymś"(nie wiem jak to określić) niesmacznym co już wcześniej napisałem.
mateo369 pisze:a słowo "Bóg" piszesz celowo z małej litery?!
Dla mnie osobiście słowo jak każde inne, teraz widzę jak czują się kibice "dumy Mediolanu" gdy piszemy nazwę ich klubu z małej litery ^^.
white_wolv pisze:W Twoim poprzednim poscie widac ze spodziewales sie tego typu wypowiedzi i jakos Cie to nie przerazalo a teraz uciekasz do szafy

Nigdzie nie uciekłem nadal tu jestem.

Z góry przepraszam jeżeli uraziłem kogoś uczucia religijne .


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2009, 18:35

FalsoVero pisze:Jeżeli może robić to kościół, rząd to czemu ja bym nie mógł?Jestem gorszy od "czarnej mafii w sutannach"? Mimo, że żyjemy w czasach demokratycznych gdy poruszane są kwestie religijne można poczuć się jak bym żył przed upadkiem "żelaznej kurtyny". Na zachodzie w tym temacie jest inaczej cóż pokazuje to jak bardzo jesteśmy "zacofani".(Przepraszam, że troszkę zszedłem z tematu)
Podaj przykład takiego działania kościoła i rządu.

A na zachodzie jest inaczej ? Zdecydowanie ! Tam chociaż każdy ma argumenty dlaczego nie wierzy/wierzy, dlaczego podobał mu się pontyfikat JP II bądź nie. Tylko w tym kraju mogę poczytać jak bardzo jestem "zacofany".

Myśl nachodzi mnie tylko jedna. Czy to ten katolicyzm tak na polaków działa czy socjalizm ? :doh:


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Boksic9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 98
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 13 marca 2010, 23:21

jak czytałem komentarze Falso Vero to sie przeraziłem ehhhh jak Trwoga to do Boga !!!!!!!!!!!!!!!! jeszcze beda co nie którzy tu płakać !!!!


Ty pajacyku i menago twoj Jacykow
Tede Jakuza , LUKS WGS trzech przestrzelonych typów
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 14 marca 2010, 09:36

Boksic9 pisze:jak czytałem komentarze Falso Vero to sie przeraziłem ehhhh jak Trwoga to do Boga !!!!!!!!!!!!!!!! jeszcze beda co nie którzy tu płakać !!!!
To nie tak, on jest nie wierzący i niech sobie taki będzie. Po śmierci zamiast krzyża na grobie niech postawi sobie kwiat lotosu czy coś podobnego.
Mnie razi jedno i nie wiem czy to Falso zauważyłeś? W każdym poście musisz dolać oliwy do ognia. Po co piszesz "czarna mafia w sutannach"? Znasz wszystkich księży? Wiesz ,że wszyscy z nich robią ZUO? Sorry ale sam odpowiem bo wiem ,że tak jest i znasz może 2-5 osobiście+ to co piszą w wyborczej,onecie o poniektórych Zakonnikach, którzy są pedofilami,homoseksualistami,alkoholikami. Tak jest, są tylko ludzie, powinni odpowiadać za to karnie i od razu takich wywalać z kościoła. Ale to jest tylko jakiś tam %-cent dlatego proszę nie GENERALIZUJ.

Pozdrawiam :)


EDIT:
Łukasz pisze:Więcej pożytku jest z Legro po nawróceniu niż miało to miejsce wcześniej, więc nie wiem, o co cały ten hałas.
Dokładnie :-D


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 14 marca 2010, 11:27

A na prawdę musimy na tym forum rozmawiać o takich wynaturzeniach jak plugawe pedały i zboczeni złodziejscy klerycy????

Tak, tak... Obrażajmy się... jeden drugiego...

Ludzie, to forum piłkarskie. Temat założony aby wspomnieć o akcji Naszego piłkarza... Jakoś się FalsoVero nie bulwersował, kiedy pojawił się news o Sissoko i Ramadanie...

Rozmawiajmy o piłce... o Juventusie...

Co mnie obchodzi, czy Deszczowy wierzy w Boga i czy lubi pedziów???? Założył ciekawy temat i tyle... Dajcie już spokój... Jakieś kompleksy macie, czy co?


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 14 marca 2010, 12:37

yanquez pisze:zboczeni złodziejscy klerycy????
Masz jakiś artykuł na ten temat? Chętnie bym sobie poczytał.
yanquez pisze:Ludzie, to forum piłkarskie.
I co z tego ,że to forum piłkarskie? Są tematy nie związane z piłką i można tam dyskutować :angry: :angry:
yanquez pisze:Co mnie obchodzi, czy Deszczowy wierzy w Boga i czy lubi pedziów????


Mnie obchodzi a jak Ciebie nie to nie czytaj...


ODPOWIEDZ