Legrottaglie, Kaka i Benedykt XVI

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 września 2008, 14:22

Legro pokazuje iż jest wierzący,a spotkanie z papieżem będzie dla niego wielkim przeżyciem.


FlasoVero:Boga z dużej litery się pisze


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 września 2008, 14:53

deszczowy pisze:
Ultras pisze: Co do Legro to pierwsze słyszę o jego wielkim przywiązaniu do Boga. Ale ma za to oczywiście dużego plusa.
Z tego wniosek, że trzeba czytać... newsy na JP :wink: Pisano o tym dobrych kilka razy. Nie chce mi się przeszukiwać archiwum, ale jak nie wierzysz na słowo, to sprawdx. Mogę się nawet założyć. O... czteropak. Albo 2 :wink:
hehe zakładać się nie będę:) Nie podważam tego, że faktycznie jest mocno przywiązany do Boga. Po prostu widocznie nie zauważyłem/ nie miałem czasu przeczytać newsów o których mówisz.


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 września 2008, 15:18

Kaka to podobno protestant nie katolik.


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 27 września 2008, 15:42

Sapo_JuveFan pisze:
Miś Coccolino pisze:Może mały offtop, ale wiecie czy Benedykt XVI zaprosił kiedyś na audiencję jakiś piłkarzy?

Bo wiem, że Jan Paweł II to pół ligi chyba ściągnął :P .
inter był na audiencji u Benedykta XVI. O innych zespołach nie wiem.

Fota: http://www.whoateallthepies.tv/81029717.jpg
Wnioskuje ze ktos zalapal jak to ironicznie wyglada, gdy Papiez czyta Biblie ze zlodziejami, dlatego tym razem nie zaproszono zadnego interisty.


Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 września 2008, 16:45

Jak dla mnie temat, jakby prosto wyjęty z "Naszego Dziennika" tylko w wydaniu futbolowym. :lol: Dla mnie to jest po prostu nic innego niż tylko budowanie wizerunku i tyle. Chociaż pewnie większość stwierdzi, że nie mam racji. Tak samo jak nie cierpię jak politycy, szczególnie polscy biorą udział w uroczystościach religijnych, transmitowanych przez naszą kochaną publiczną tak samo nie podoba mi się takie ostentacyjne manifestowanie bycia katolikiem czy chrześcijaninem czy innym rastafarianinem. Religia to prywatna sprawa każdego i niech wierzy w co chce, ale nie robi z tego show dla mas i nie zachowuje się jak ksiądz na ambonie. Tyle ode mnie. :)


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 27 września 2008, 16:58

Juve Master pisze:Jak dla mnie temat, jakby prosto wyjęty z "Naszego Dziennika" tylko w wydaniu futbolowym. :lol: Dla mnie to jest po prostu nic innego niż tylko budowanie wizerunku i tyle. Chociaż pewnie większość stwierdzi, że nie mam racji. Tak samo jak nie cierpię jak politycy, szczególnie polscy biorą udział w uroczystościach religijnych, transmitowanych przez naszą kochaną publiczną tak samo nie podoba mi się takie ostentacyjne manifestowanie bycia katolikiem czy chrześcijaninem czy innym rastafarianinem. Religia to prywatna sprawa każdego i niech wierzy w co chce, ale nie robi z tego show dla mas i nie zachowuje się jak ksiądz na ambonie. Tyle ode mnie. :)
Prywatnie się z Tobą zgadzam, bo tak jakoś wyszło, że jestem areligijny, ale
uznałem, że warto o tym poinformować forumową społeczność.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 27 września 2008, 17:06

Juve Master pisze:Jak dla mnie temat, jakby prosto wyjęty z "Naszego Dziennika" tylko w wydaniu futbolowym. :lol: Dla mnie to jest po prostu nic innego niż tylko budowanie wizerunku i tyle. Chociaż pewnie większość stwierdzi, że nie mam racji. Tak samo jak nie cierpię jak politycy, szczególnie polscy biorą udział w uroczystościach religijnych, transmitowanych przez naszą kochaną publiczną tak samo nie podoba mi się takie ostentacyjne manifestowanie bycia katolikiem czy chrześcijaninem czy innym rastafarianinem. Religia to prywatna sprawa każdego i niech wierzy w co chce, ale nie robi z tego show dla mas i nie zachowuje się jak ksiądz na ambonie. Tyle ode mnie. :)
Ale paradować z gołym tyłkiem na gejowskiej paradzie trzeba, mimo że większości Polakom się to nie podoba?


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 września 2008, 17:13

Miś Coccolino pisze:
Juve Master pisze:Jak dla mnie temat, jakby prosto wyjęty z "Naszego Dziennika" tylko w wydaniu futbolowym. :lol: Dla mnie to jest po prostu nic innego niż tylko budowanie wizerunku i tyle. Chociaż pewnie większość stwierdzi, że nie mam racji. Tak samo jak nie cierpię jak politycy, szczególnie polscy biorą udział w uroczystościach religijnych, transmitowanych przez naszą kochaną publiczną tak samo nie podoba mi się takie ostentacyjne manifestowanie bycia katolikiem czy chrześcijaninem czy innym rastafarianinem. Religia to prywatna sprawa każdego i niech wierzy w co chce, ale nie robi z tego show dla mas i nie zachowuje się jak ksiądz na ambonie. Tyle ode mnie. :)
Ale paradować z gołym tyłkiem na gejowskiej paradzie trzeba, mimo że większości Polakom się to nie podoba.
Typowo stereotypowe myślenie Polaka o paradach równości. Pozazdrościć. Tzw. marsze równości i innego rodzaju parady mają przynajmniej swój jasno określony cel. Po prostu mniejszości walczą o prawa, które już dawno powinny im zostać przyznane w normalnym Europejskim państwie. Ale my do takiego nie należymy : >
Zapewne jesteś takiego zdania jak 90 % ludzi w tym kraju: "Jak chcą być pedałami to niech będą, ale we własnym domu." Zapewniam Cię, że jak tylko zostaną im przyznane te elementarne prawa, to podobnego rodzaju parady się skończą. Owszem w takim kraju jak Holandia ma miejsce parada Homoseksualistów z całej Europy i oni nie walczą o nadanie im kolejnych praw, tylko po prostu jest to swego rodzaju święto dla nich, ale to raczej należy do rzadkości. To jest już kraj nadto zliberalizowany, o czym się przekonałem, będac tam tego lata.
Przepraszam za offtopa delikatnego.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 27 września 2008, 17:23

Juve Master pisze:Pozazdrościć.
Dziękuję, a tym czasem łap ostatni wolny pociąg do tej pięknej i cywilizowanej Europy, bo skończysz tak jak my - w zaścianku. Gdzie ludzie jeszcze lubią pomodlić się przed kamerami i propagować swoją wiarę.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 września 2008, 17:35

Miś Coccolino pisze:
Juve Master pisze:Pozazdrościć.
Dziękuję, a tym czasem łap ostatni wolny pociąg do tej pięknej i cywilizowanej Europy, bo skończysz tak jak my - w zaścianku. Gdzie ludzie jeszcze lubią pomodlić się przed kamerami i propagować swoją wiarę.
Ależ proszę. :lol: Zapewne niedługo skorzystam z Twojej rady, choć i bez niej też bym to prawdopodobnie zrobił. Zamiast obłudnie obnosić się ze swoją wiarą, troszkę ambitniej byłoby na przykład stosować się do jej zaleceń. Naturalnie nie wszystkich, ale wiele z nich jest warte przedstrzegania. Wtedy świat byłby dużo lepszy, a i nasz zaścianek przestałby być zaściankiem, może. Nie sądzisz ? Tylko, że w tym kraju obłuda i hipokryzja to główna domena tych tzw. głęboko wierzących w naukę Chrystusa i pokazujących to przed kamerami, klęcząc w katedrze w stolicy w obecności wozu telewizyjnego TVP : >, po czym wygłaszając ziejąca nienawiścią orędzia. :wink:
Mam nadzieję, że po tym poście zrozumiesz jako tako co mam na myśli. :) Serdecznie pozdrawiam.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 27 września 2008, 17:35

Miś Coccolino pisze: Dziękuję, a tym czasem łap ostatni wolny pociąg do tej pięknej i cywilizowanej Europy, bo skończysz tak jak my - w zaścianku. Gdzie ludzie jeszcze lubią pomodlić się przed kamerami i propagować swoją wiarę.
Z mojej strony to też będzie offtop, ale... Jedni lubią się modlić przed kamerami, ale nie wszyscy muszą lubić to oglądać. Nie jesteśmy państwem wyznaniowym.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 27 września 2008, 17:39

Juve Master pisze:Mam nadzieję, że po tym poście zrozumiesz jako tako co mam na myśli. :) Serdecznie pozdrawiam.
Ja nadal nie rozumiem, jaki związek mają politycy do tych dwóch piłkarzy, którzy od lat głęboko wierzą w Chrystusa.
Juve Master pisze:Niewielki.
pa.
Ostatnio zmieniony 27 września 2008, 17:54 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 1 raz.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 września 2008, 17:50

Miś Coccolino pisze:
Juve Master pisze:Mam nadzieję, że po tym poście zrozumiesz jako tako co mam na myśli. :) Serdecznie pozdrawiam.
Ja nadal nie rozumiem, jaki związek mają politycy do tych dwóch piłkarzy, którzy od lat głęboko wierzą w Chrystusa.
Niewielki. Tylko taki, że jak zauważyłeś, temat odnosi się do propagowania i manifestowania swoich uczuć religijnych dla mas, co jest dla mnie średnio ciekawym postępowaniem. Przypomina mi to tylko zachowanie polityków. Tak samo na pokaz Legro i Kaka mogą się modlić z B-16 czy innym cardinale żeby się pokazać w Mass Mediach, jak dajmy na to Ludwik Dorn nagle się ochrzcić przed kamerami, też w wiadomym celu. :? Tu tylko dostrzegam analogię. Nie potępiam jakoś kategorycznie takiego zachowania, ale jest dla mnie odrobinę żenujące...


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 27 września 2008, 17:57

Il Tifoso pisze: FlasoVero:Boga z dużej litery się pisze
Dla Ciebie z dużej fakt jest to błąd ale jakoś nie przywiązuje do niego wagi...

Dionizos skąd takie info? Że Kaka jest protestant?


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 września 2008, 18:34

Juve Master pisze:Religia to prywatna sprawa każdego i niech wierzy w co chce, ale nie robi z tego show dla mas i nie zachowuje się jak ksiądz na ambonie. Tyle ode mnie. :)
Czy stwierdzenie, ze religia to prywatna sprawa kazdego czlowieka oznacza, ze nie moge manifestowac swojej wiary na zewnatrz? Niby dlaczego?

Typowo stereotypowe myślenie Polaka o paradach równości. Pozazdrościć. Tzw. marsze równości i innego rodzaju parady mają przynajmniej swój jasno określony cel. Po prostu mniejszości walczą o prawa, które już dawno powinny im zostać przyznane w normalnym Europejskim państwie. Ale my do takiego nie należymy : >
Dzieki Bogu! Jakie to prawa?
Zapewne jesteś takiego zdania jak 90 % ludzi w tym kraju: "Jak chcą być pedałami to niech będą, ale we własnym domu." Zapewniam Cię, że jak tylko zostaną im przyznane te elementarne prawa, to podobnego rodzaju parady się skończą. Owszem w takim kraju jak Holandia ma miejsce parada Homoseksualistów z całej Europy i oni nie walczą o nadanie im kolejnych praw, tylko po prostu jest to swego rodzaju święto dla nich, ale to raczej należy do rzadkości. To jest już kraj nadto zliberalizowany, o czym się przekonałem, będac tam tego lata.
Przepraszam za offtopa delikatnego.
Genialna wypowiedz :D. Zapewniasz, ze po przyznaniu "praw" parady sie skoncza, ale te w Holandii to juz nie takie same parady tylko świeto :D.
Ależ proszę. Zapewne niedługo skorzystam z Twojej rady, choć i bez niej też bym to prawdopodobnie zrobił. Zamiast obłudnie obnosić się ze swoją wiarą, troszkę ambitniej byłoby na przykład stosować się do jej zaleceń. Naturalnie nie wszystkich, ale wiele z nich jest warte przedstrzegania.
Ktore sa nie warte przestrzegania? Kto obludnie obnosi sie ze swoja wiara?


ODPOWIEDZ