Legrottaglie, Kaka i Benedykt XVI

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 14 marca 2010, 13:04

@ Vesper

Moja wypowiedź była ironią... Nie chciałem obrażać mniejszości seksualnych i kleru. Mówiąc, że nie obchodzi mnie czy kolega Deszczowy wierzy w Boga, chciałem wskazać na potrzebę tolerancji indywidualnych cech kolegów z forum... Nie ważne czy wierzy, czy nie wierzy... Nie mogę Go krytykować za jego światopogląd...

Choć prywatnie jestem wierzącym w Boga człowiekiem i bardzo przeszkadza mi eksponowanie swojej seksualności na ulicach, to nie uważam, że powinienem być za to krytykowany.

W swoich wypowiedziach przede wszystkim nie chcę urazić nikogo z uczestników tego forum...


Boksic9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 98
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 14 marca 2010, 14:16

dlaczego zmazaliście nasze komentarze po to jest te forum żeby wyrażać swoje opinie !!!!!!!!!!!!!!!!!! jak w przedszkolu .!!! Wolność słowa !!!!!!


Ty pajacyku i menago twoj Jacykow
Tede Jakuza , LUKS WGS trzech przestrzelonych typów
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 14 marca 2010, 14:22

@Boksic9, to Ty nie wiesz, że te forum jest faszystowskie ? :prochno:


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Boksic9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 98
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 14 marca 2010, 14:24

He no nie wiedziałem ale teraz wiem . Gestapowcy !!! ;p ale domyslam sie kto mógłbym zmazać nasze wypowiedzi
Ostatnio zmieniony 14 marca 2010, 14:25 przez Boksic9, łącznie zmieniany 1 raz.


Ty pajacyku i menago twoj Jacykow
Tede Jakuza , LUKS WGS trzech przestrzelonych typów
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 14 marca 2010, 14:24

...a ostatnio nawet pojawiły się klony.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 14 marca 2010, 18:58

Co tu się dzieje? Nie ma tu takiego obgadywania Falso bez jego wiedzy ! Dziękuję dobranoc koniec tematu !

Dobra na poważnie Vesper wielki zaprzysiężony obrońca kościoła i stwórcy wszechświata niczym templariusz w lśniącej zbroi znów walczy jak lew z plugawymi ateistami i bezbożnikami i broni nie złoży choćby miał sczeznąć w bólach okrutnych !

Vesper niech Ciebie już tak nie obchodzi czy postawie sobie kwiat lotosu, róże, magnolie czy przebiśniegi albo gigantycznego marmurowego penisa na moim pochówku mam strasznego kaca i naprawdę nie chce mi się kłócić.

Są księża z powołania którzy są naprawdę OK prosty przykład ksiądz Tomasz Kancelarczyk który organizuję bardzo dużo ciekawych akcji w Szczecinie. Znam go, często z nim rozmawiam na różne tematy i temu człowiekowi naprawdę chętnie pomogę ale niestety jest też wielu księży którzy niestety psują wizerunek waszej instytucji ba a ile takich skandali jest utajanych przez Stolice Apostolską ... Rozumiem, że nie przeszkadzało by Ci kopcenie w pupala? Ostatnio skandal w Ratyzbonie.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 14 marca 2010, 19:13

FalsoVero pisze:obrońca kościoła
Kościoły to w większości bardzo ładne budynki. Warto je zachowywać.


:smile: :prochno:


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 15 marca 2010, 22:00

FalsoVero pisze:Dobra na poważnie Vesper wielki zaprzysiężony obrońca kościoła i stwórcy wszechświata niczym templariusz w lśniącej zbroi znów walczy jak lew z plugawymi ateistami i bezbożnikami i broni nie złoży choćby miał sczeznąć w bólach okrutnych !
Dzięki :smile:
FalsoVero pisze:Są księża z powołania którzy są naprawdę OK prosty przykład ksiądz Tomasz Kancelarczyk który organizuję bardzo dużo ciekawych akcji w Szczecinie.
Również znam księdza Tomka na prawdę fajny człowiek.
FalsoVero pisze:ba a ile takich skandali jest utajanych przez Stolice Apostolską


To skąd o nich wiesz? Skoro są one utajnione :shock:
FalsoVero pisze:Rozumiem, że nie przeszkadzało by Ci kopcenie w pupala? Ostatnio skandal w Ratyzbonie.


Fuj ohyda! Przeszkadza mi to strasznie! I takich księży trzeba automatycznie usunąć, jednakże są to tylko ludzie i pojedyncze jednostki więc... :)

I by nie było OT, jeżeli nasz Legro się utożsamia z kościołem,wiarą etc to nie widzę w tym nic złego :D


ODPOWIEDZ