Juventus faworytem LM w całej Europie.

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 23 września 2008, 12:02

Anderson,Ferguson-to tylko początek listy znanych ludzi świata piłkarskiego,którzy widzą Juve jako faworyta tegoreocznej Champions League...Ostatnio do tak znamienitych nazwisk dołączyło kolejne-tym razem Juventus skomplementował szkoleniowiec kadry reprezentacji Rosji-Guus Hiddink...

http://www.pilka.pl/hiddink-wyniki-inte ... a-mourinho

Europa zaczyna dostrzegać nasz prawdziwy potencjał...Do tej pory nie spotkałem się z podobnymi wypowiedziami odnośnie chociażby Interu...O ile we Włoszech zdania są podzielone,tak ludzie reprezentujący europejski futbol nie mają już żadnych wątpliwości,że to właśnie Juve powinno się upatrywać jako czarnego konia tych elitarnych rozgrywek...Coraz to nowsze wypowiedzi niezwykle mnie cieszą,bo widocznie wysiłek całego zespołu nie idzie na marne i podążamy właściwą drogą...Bravi Juventini!!! :bravo:


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 23 września 2008, 15:55

"Juventus czarnym koniem LM" ? Jak to w ogóle brzmi ?

Ehh, jakie to czasy nastały, kto by się spodziewał.

Swoją drogą, nie radzę tak pompować tego balonu, bo gra pod presją jest trudniejsza, wolę byś zaskoczonym niż rozczarowanym. Najpierw wyjdźmy z grupy, potem będziemy więcej planować.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 września 2008, 18:29

Mati pisze:"Swoją drogą, nie radzę tak pompować tego balonu
Popieram w 101%
Bycie czarnym koniem jest lepsze niż faworytem. Mniejsza presja i mniejsza gorycz ewentualnej porażki. ;)
Na pewno nie ejstesmy faworytami obecnej edycji, dużo nam brakuje do Man Utd, Liverpoolu, Realu czy Chelsea, ale zamieszac możemy 8)


Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 września 2008, 18:31

Dużo wyjaśni zakończenie rozgrywek grupowych :roll:


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 23 września 2008, 19:41

Ciekawe kto by był faworytem dla Fegusona w meczu ManU i Juve w lidze mistrzów :?:

Nie oszukujmy się. Skoro dla Nich Juventus jest faworytem LM, to dla mnie połowa drużyn w tych rozgrywkach również może zdobyć puchar Europy.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 23 września 2008, 19:53

Jeżeli chodzi o sam prestiż to ja wolę być faworytem a nie czarnym koniem, przecież to Juve, nie Cluj czy Bate. No ale jeżeli brać pod uwagę obecne okoliczności, i to co się ostatnio działo z Juventusem, bycie czarnym koniem to coś bardzo pozytywnego bo przecież drużyny które są tak nazywane to nie przypadek, zazwyczaj nie kończą na fazie grupowej, zachodzą daleko. A my dopiero się otrząsamy, wracamy do piłki na wysokim poziomie, wracamy do najważniejszych rozgrywek w europie


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 23 września 2008, 20:26

Ciekawe kto by był faworytem dla Fegusona w meczu ManU i Juve w lidze mistrzów
Ferguson pisze: Juventus to znakomita drużyna, posiadająca w swoim składzie wielu mistrzów, takich jak Buffon, Del Piero czy Nedved. Pokazali wielką determinację, gdy po roku pobytu w Serie B tak szybko wrócili do Ligi Mistrzów. Na tym etapie rozgrywek grają już tylko najsilniejsze drużyny, w tym meczu nie ma faworyta.
Coś takiego byśmy pewnie usłyszeli. Ferguson raczej nie wypowiada na głos uwag, że jego drużyna jest lepsza (przed meczem) w fazie pucharowej LM.


Dirty mind
arturek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 września 2008
Posty: 3
Rejestracja: 06 września 2008

Nieprzeczytany post 23 września 2008, 20:51

nie czarujmy się... nie słuchajmy opinii innych...moje zdanie jest następujące: Juventus zajmie pierwsze miejsce w grupie a jedyne punkty stracimy z realem... będą dwa remisy lub zwycięstwo i porażka... z drugiego miejsca może wyjść zenit... a jeśli chodzi o to kto wygra to dopiero bedzie mozna podyskutować w cwierćfinale jak bedziemy znać rozkład par aż do finału bo co z tego ze ktoś jest faworytem jak co runda bedzie losował innego faworyta a wygra ktoś kto bedzie miał więcej szczęścia w losowaniu... ja osobiście myśle że jeśli spotkamy na drodze w dalszej fazie kogoś takiego jak zenit,liverpool,barcelona,werder czy szachtar to możemy myśleć o finale LM... bo Juve potencjał ma i doświadczenie rózwnież ale nie zapominajmy że często prześladują nasz klub różne kontuzje i wykluczenia i nie można z góry załozyć już dziś że zdobedziemy puchar Europy..:)) mozemy wierzyć i 3mać kciuki :))

Jesteś już na forum ponad dwa tygodnie także przynajmniej raz powinieneś przeczytać regulamin, a gdybyś to uczynił to wiedziałbyś, że zabronione jest pisanie postów pogrubieniem. Tym razem bez kartki. Zapraszam do regulaminu / -Lucas-


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 23 września 2008, 20:58

Tu nie chodzi raczej o to jakie rzeczywiste szanse Juve ma na zwycięstwo w LM,a o opinie ludzi w Europie na temat naszej gry,postawy.Ferguson,z tego co się orientuję,nie rzuca słów na wiatr i pozostaje mieć nadzieję,że świadomy jest swoich słów...


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 września 2008, 22:17

Wielkie obietnice i zapowiedzi. Szczerze życzę tego wam, sobie, a przede wszystkim ludziom, którzy mimo Calciopoli zostali w Juventusie. Mam tylko jedną nadzieję, że jak odpadniemy z ligi mistrzów we wcześniejszej fazie rozgrywek (co jest oczywiście możliwe), to nie chciałbym żeby odbiło się to nam ogromną czkawką, za którą polecą czyjeś głowy. Głowy trenerów i piłkarzy, którzy zapowiadają walkę do upadłego, ale nigdzie nie są w 100% pewni swojej wygranej.


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 07:18

zoff pisze:Mam tylko jedną nadzieję, że jak odpadniemy z ligi mistrzów we wcześniejszej fazie rozgrywek
Zgadzam, sie z tym co piszesz, ale jak rozumiesz fragment który zacytowałem? 1/8, 1/4? Dla mnie to jest faza grupowa. Jeżeli nie wyjdziemy z grupy to dla mnie bedzie to dużą porażką. Jeżeli potem trafimy na jakis Liverpool/Arsenal (z którymi nie układa nam sie gra), to nie będę rozpaczać, że odpadliśmy- LM to loteria, o której pisałem (nie tylko ja zresztą) juz kilkanaście razy ;)


FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 09:00

Jak na moje jestesmy faworytami czemu nie?? Przecież mamy mocna pake! Nie mozemy wygrac LM tylko dlatego ze nie mamy jakiegos ofensywnego rozgrywajacego?? Porownajmy nasz obecny zespol z tym z 2005/2006 - kiedy to bylismy faworytami.

A więc Buffona mamy nadal (Zastepce dobrego tez)

Nie mamy Cannavaro ale mamy jego godnego nastepce Kielona

Nie mamy Thurama ale mamy Legro ktory jest w znakomitej formie a do tego mamy lepszego rezerwowego obronce srodkowego Melberga ( jak dla mnie lepszy od Kovaca) Na prawej mamy Zebine tak jak mielismy wtedy z tym ze teraz mamy jeszcze Grygere ktory jest czasami lepszy od Zebiny! Dalej lewa obrona - no i tu jest jedyny nasz słabszy punkt! Bo nikt narazie nie zastapil godnie Zambro! Teraz mamy Molinaro ;/ i De Ceglie ( w tego wierze ze nadrobi ta strate) a wtedy mielismy Zambrotte i Balzaretiego. Wiec do poprawy lewa obrona. Nastepnie pomoc szkrzydla mamy te same Nedved, Camor - ktorzy wcale nie graja gorzej niz wtedy!! Natomiast środek hmmm... jak dla mnie Sissoko juz jest lepszy od Vieiry co nie raz pokazywal na boisku! Poulsen w niczym nie ustepuje Emersonowi! Na zmiane mamy Tiago i Marchisio wtedy byl GG i Blasi wiec teraz nie jest gorzej. Atak no panowie tu chyba wygrywamy i to porzadnie! Mamy Alexa ktory jest jak wino! Gra jeszcze lepiej niz w 2006 mamy tez jak mielismy Treze (nie wliczam kontuzji) odszedl Ibra ale za to przyszli i Iaquinta i Amauri! No moze troche brakuje jeszcze takiego Mutu! Ale mam nadzieje ze to Mrówa nadrobi jak podpisze kontrakt i zacznie grac!

A więc czemu by Juventus nie mial byc brany za faworyta? Ludzie docencie w koncu swój klub! To ze nie mamy jakichs Vdv Diegow czy Ronaldow to nie znaczy ze jestesmy przecietniakami!! Odstawcie Managery! Patrzcie na boisko i gre i oceniajcie poszczegolnych pilkarzy jak wykonuja swoje zalozenia taktyczne! A zobaczycie ze jestesmy mocni!

Pozdrawiam! Forza Juve


Cornholio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2006
Posty: 89
Rejestracja: 23 października 2006

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 09:58

FelekJUVE pisze: To ze nie mamy jakichs Vdv Diegow czy Ronaldow to nie znaczy ze jestesmy przecietniakami!! Odstawcie Managery!
Najpierw mały off-top odnośnie cytatu. Mnóstwo ludzi powtarza to na tym forum jak mantre. Moglibyście z łaski swojej nie szufladkować ludzi. szczerze mówiąc nie wiem co gra w managery ma wspólnego z chęcią ściągania Diego do Juve. Gram w managerki od 7 lat i jestem ich wielkich fanem, nie zamierzam tego ukrywać. Ale do ciężkiej cholery nie uważam,że gracze którzy grają mi dobrze w managerku sprawdzą się w rzeczywistości. Nie uważam też, że ściąganie młodych talentów z managerka bawi Juve. Boże broń! jestem za ściąganiem graczy ogranych w serie A, na pozycje które wymagają wzmocnień. Jak widzicie to,że ktoś gra w FM-a nie oznacza że przenosi to do rzeczywistości, owsem może są takie osoby, ale to nie znaczy że wszyscy tak mają. Tak wiele osób wkurza stereotypowe myślenie że kibic w szaliku to bandyta, a to jest analogiczna sytuacja.


A wracając do tematu. Czy Juve jest faworytem do zdobycia LM?? dla mnie tak, jak zawsze. Ale moim zdaniem od rozpoczęcia fazy pucharowej bardzo dużo zależy od szczęścia. Po pierwsze sporo zależy od losowania, bo wiadomo,że jak ktoś trafi po drodze ManU, Chelsea i np Real to ma (przynajmniej teoretycznie) trudniej niż ktoś kto np trafi Porto, Ajax i Celtic. Mówi się, że żeby zdobyć LM trzeba umieć wygrać ze wszystkimi,ale trochę to naciągane. druga rzecz to szczęście w meczu, wystarczy jedna przypadkowo zdobyta bramka, która może ustawić cały dwumecz. Tak więc sporo zależy od farta i mam nadzieję że Juve sięgnie w tym roku po puchar. W końcu szczęście sprzyja lepszym :)


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 10:41

FelekJUVE - zgadzam się z zestawieniem obu składów. Nie ustępujemy tamtemu. A teraz mamy jeszcze coś więcej. Juve ma duszę, serce i wielką determinację po roku pobycie w Serie B.

No i Ranieri jest dla mnie lepszym trenerem :lol:


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 15:26

FelekJUVE
Legro jak Thuram? Z całym szacunkiem, ale Legro jest obecnie średnim piłkarzem z wysoka formą, a Thuram był wtedy geniuszem i profesorem defensywy ;)
Zebina sie nie zmienia, ale czy Chiellini jest faktycznie lepszy od Cannavaro? Na pewno wkłada w gre dużo serca, ma duże predyspozycje, ale czy juz jest lepszy? Trudno to powiedzieć... No i lewa strona- Zambro z forma vs Molinaro i De Ceglie ;)

Pomoc wygląda już nieco lepiej, ale Poulsen to nadal niewiadoma (chociaz uważam, że to dobry transfer), więc nie mozna mówic czy jest lepszy od Emersona czy nie. Sissoko bardz waleczny i wybiegany, ale jednak chyba nie tak doświadczony i nie tak "cwany" jak vieira, ale niewiele mu do Francuza brakuje :D

Atak wiadomo.


Gadanie że "gracz managera = NIEznawca piłki" przemilczę...


ODPOWIEDZ