Juventini na wypożyczeniach...

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2008, 17:08

ArekZ pisze:Nom brawo brawo :-D niech się młodzież rozwija :-D Też mi brakuje ocen naszych na wyp... Ale jeszcze bardziej brakuje mi opisów meczy naszej Primavery :cry: a mogę powiedzieć, ze narazie idzie Im świetnie- wszystkie mecze wygrane :-D
proponuje zajrzeć tu:
http://www.paolo65.com/
(oczywiście zakładka primavera :D )
Nasze dzieciaki się nieźle rozwijają :) .Widać, że nasz zarząd nie rzucał słów na wiatr mówiąc, że będzie budowali zespół na wzór Arsenalu.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2008, 20:50

Orientuje się ktoś jak znaleźć noty za mecze naszych piłkarzy grających na wypożyczeniach (i tych u nas także). Wchodzę na www.gazzetta.it i co dalej?

BTW
Criscito - niezły mecz rozegrany w pełnym wymiarze czasowym, chociaż dalej brakuje mu masy mięśniowej. Czy tak trudno nad tym popracować?!
Pasquato - 66 min., nie wiem jak grał
Paolucci - mecz w pełnym wymiarze czasowym, j.w.
Lanzafame - złapał jakąś paskudną kontuzję, będzie się leczył przez 1 - 2 miesiące


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2008, 20:57

Dodałbym jeszcze, że Palladino zagrał 15 minut w meczu Genoi z Sampdorią. Niczym się nie wykazał, ale trudno się dziwić bo goście grali w dziesiątke i głównie się bronili.


Obrazek
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2008, 10:28

Domenico Criscito zaliczył asystę przy golu Giuseppe Sculliego :) w meczy Genoa-Atalanta 1:1. Palladino ostro potraktowany przez "antybohatera" meczu Rivaltę.

Dodać można, że Simone Bentivoglio, kiedyś gracz Primavery JUVE i swego czasu nasza współwłasność strzelił drugą bramkę dla Chievo w meczu z Interem 4:2. Podobno jest też jednym z najlepszych w słabiutkim Chievo. Może ktoś wie jak wygląda to jego granie? :)

Link do bramki Rubena Olivery i skrót meczu Chievo-Genoa 0:1:


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2009, 20:15

Genoa 3-0 Torino

W barwach gospodarzy od pierwszych minut zagrało dwóch piłkarzy Juventusu: Domenico Cristico oraz Ruben Oliviera. Ciekawostką może być to, że nasz włoski obrońca wystąpił na pozycji lewego... pomocnika. Niestety ani Ruben, ani Domenico nie prezentowali się porażająco. Urugwajczyk mógł zaliczyć asystę, ale Motta/Janković nie trafił z ostrego konta.... Jeśli chodzi o naszego drugiego przedstawiciel w tym spotkaniu, to niewiele brakowało, aby z jego winy (nie dołączył do partnerów, którzy ustawili pułapkę ofsajdową) padła kontaktowa bramka przy stanie 2:0 - sytuację zmarnował Stellone. Gra Torino do 70 minuty była bezbarwna i przewidywalna - tylko Rosina starał się coś wykreować.

Teraz czas na: Inter - Cagliari ;)


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2009, 22:24

Kamil_on pisze:nie dołączył do partnerów, którzy ustawili pułapkę ofsajdową
W Juventusie też mu się "udawało" robić takie psikusy...


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2009, 11:28

Kamil_on pisze:. Ciekawostką może być to, że nasz włoski obrońca wystąpił na pozycji lewego... pomocnika.

To, że Criscito wystąpił na lewej pomocy to mnie dopiero zaskoczyło. Czyżby narodził się nam nowy "wszechuniwersalny" Zambrotta ? :doh:


Baala

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2003
Posty: 211
Rejestracja: 02 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2009, 12:11

Criscito wczoraj zagrał na lewej obronie, gdzie gra od poczatku sezonu.


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2009, 13:19

Baala pisze:Criscito wczoraj zagrał na lewej obronie, gdzie gra od poczatku sezonu.
W obronie grali Biava, Ferrari i Bocchetti. Tak mi się przynajmniej wydawało...


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2009, 14:22

Kamil_on pisze:
Baala pisze:Criscito wczoraj zagrał na lewej obronie, gdzie gra od poczatku sezonu.
W obronie grali Biava, Ferrari i Bocchetti. Tak mi się przynajmniej wydawało...
z tego co się orientuję to Genua gra 3 obrońcami i nie był to 1 raz gdy Domenico grał na lewej pomocy


Obrazek
R.A.B.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2008
Posty: 67
Rejestracja: 05 września 2008

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2009, 14:26

Criscito bodajże już 3 mecz z rzędu gra w pomocy


Baala

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2003
Posty: 211
Rejestracja: 02 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2009, 16:48

No nie wiem cały czas mi sie wydaje że jednak Genoa gra 4-rka w obronie. Widziałem ich cztery razy w tym sezonie (licząc z tym wczorajszym) i jak dla mnie Cristico ustawiany jest jako lewy obrońca.


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2009, 17:14

drozdi pisze: z tego co się orientuję to Genua gra 3 obrońcami i nie był to 1 raz gdy Domenico grał na lewej pomocy
R.A.B. pisze:Criscito bodajże już 3 mecz z rzędu gra w pomocy
Czyli miałem rację. Było to dla mnie zaskoczenie, ponieważ wcześniej widziałem tą druzynę, tylko w spotkaniu z Juventusem. A tam Domenico grał tradycyjnie w lini defensywnej.
Baala pisze:No nie wiem cały czas mi sie wydaje że jednak Genoa gra 4-rka w obronie. Widziałem ich cztery razy w tym sezonie (licząc z tym wczorajszym) i jak dla mnie Cristico ustawiany jest jako lewy obrońca.
Podstawową formacją Genoi jest 3-4-3. Oczywiscie możliwe są roszady w trakcie spotkania, ale wczoraj tego nie dostrzegłem.


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2009, 12:40

Z tego co widzialem to Criscito gra przewaznie na lewej stronie jednak czy jest to lewa pomoc czy lewa obrona nie wiem raczej jest kims pomiedzy pomocnikiem a obronca. Pamietam, ze raz czy dwa jak ogladalem Azzurrinich (tak sie to pisze?) to byl na lewej obronie, a De Ceglie na lewej pomocy. W kazdym razie to chyba lepsza pozycja dla niego, poniewaz jak wiemy srodkowi pomocnicy musza byc silni poteznie zbudowani i moga dac sie przepchnac, a to raczej Criscito lekko eliminuje :) .

Ale glowny powod newsa to zapytanie czy ktos wie co sie dzieje z Pasquato? wczoraj zerkalem to niby ma 15 wystepow w Empolii, ale nie wiem kiedy aktualizowane (i czy poprawne) oraz czy nie byly to wystepy po 5 min z lawki ;) . Jesli ktos cos wie to prosze o info.


R.A.B.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2008
Posty: 67
Rejestracja: 05 września 2008

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2009, 16:47

Nasz Paolucci 24 minuty po wejściu na boisku strzelił bramkę dla Catanii która narazie przegrywa 1:2 z Bologną


ODPOWIEDZ