Juventini na wypożyczeniach...

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 14:14

Zaza jak zwykle bezbarwny.
Co nasi widzą w tym gościu? akurat w styczniu złapał formę i wielu, w tym ja chcieliśmy go w Turynie ale jeżeli on ma grać tak jak w Saussuolo to ja dziękuję, będziemy go obrażać i krytykować jak Lorka czy Amauriego, to ta sama bajka, Boriello vol 0.2


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 14:21

pablo1503 pisze:Rugani właśnie wsadził swojaka po strzale Berardiego.
Swoją drogą sprawdziłem ostatnie mecz, w których strzelał Berardi i na 5 goli, aż 4 były z rzutów karnych.
No to jest już pewniejszy w wykonywaniu 11 w porównaniu do Messiego :)
A tak na poważnie to co za różnica. Ten chłopak to diament i bezwzględnie powinien grać w Juve od przyszłego sezonu. Gorąca głowa o której się w jego przypadku wspomina jakoś nie była problemem w sprawie sprowadzenia Teveza.
Zaza znowu człapie. Po dobrym okresie na początku roku kolejny raz wchodzi w tryb oszczędzania energii. Facet ewidentnie chce zostać w Sassuolo do śmierci albo jego ambicją jest zostać najlepszym kolegą Storariego i Pepe.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 14:46

W zeszłym roku też był ten sam zarzut pod jego adresem, a przecież 19-latek wykonujący karne to bardzo rzadki obrazek w Serie A. Warto też wspomnieć, że około połowę tych jedenastek wywalczył wtedy sam. Dyskusje, czy to dobrze, czy to źle ostatecznie zamknął sam Domenico kończąc sezon z 16 golami i 6 asystami na koncie.

W tym sezonie Berardi pełni inną rolę niż w poprzednim. Dużo walczy w obronie, więcej dośrodkowuje i schodzi do środka żeby rozgrywać. Gra bardziej jak klasyczny skrzydłowy z 442 niż napastnik w 433. Zobaczcie sobie jakie statystyki miał Camoranesi to się zdziwicie, że mogliście uważać go za dobrego gracza ;) . Domenico powinien popracować nad strzałami, ich mocą i skutecznością, ale to zawodnik, który nie skończył jeszcze 21-lat i nie widzę przeszkód żeby dojrzewał w Juventusie. Szczególnie, że liga z roku na rok stanowi coraz mniejsze wyzwanie.


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 15:36

Tylko czy Berardi jest na tyle dobry żeby zmieniać taktykę specjalnie pod niego?
czy to nam więcej da od 4-2-1-2? lub 3-5-2?
Berardi nie powala a Zaza to już jakaś masakra, on nie jest wart 15 baniek.
Immobile był królem strzelców i był wart tyle co Zaza? bez przesady.
Na Morate też narzekaliśmy, mogą obaj wypalić ale póki co to cudów nie ma, na pewno nie są to gracze którzy odrazu nam pomogą, potrzebują czasu.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 15:52

Bez przesady. Berardi to nie jest jakiś randomowy gracz jak Coman który przyszedł nie wiadomo skąd. Facet ma już swoją markę i ryzyko niewypału w jego przypadku jest niezwykle małe. Rozgrywa świetny 3 sezon z rzędu. Rzućcie okiem na statystyki Dybali i Andersona z poprzednich sezonów. Gdy oni raczkowali i wchodzili na salony to Berardi był najlepszym graczem Serie B i pakował właśnie 4 bramki Milanowi. Drażni mnie to niesamowicie bo chłopak to czysty diament, ale zawsze znajdzie się ktoś kto musi wybrzydzać ale jak przychodził anonimowy chłopaczek z drużyny rezerw ManUtd to też był płacz, a teraz przychodzi facet już ze swoją marką i tak źle i tak nie dobrze.


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 15:56

A ty mnie drażnisz:)
nikt nie napisał że jest słaby, przeczytaj dokładnie to co napisałem :C


Di Francesco w mediach w wywiadzie po meczu zarzuca Zazie brak determinacji;)
Przecież to jest leń, tak jak wielu tu pisało, będziemy go przeklinać i wyzywać jak Amauriego czy Matriego, nasi chcą się denerwować i nas też?


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 16:56

Można trochę odwrócić pytanie: czy warto nie mieć w ogóle możliwości gry systemem ze skrzydłami? Nie trzeba szykować 433 specjalnie "bo Berardi", ale wzmocnić to co już posiadamy, gdyż to co pokazaliśmy w CI przeciwko Fiorentinie nie napawało zbytnim entuzjazmem. Gwarantuję, że kupić kogoś lepszego za 15 mln E będzie BARDZO ciężko.


Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 17:40

Swojak Ruganiego pechowy czy jakiś kiks?


Z Juve na dobre i złe!
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 17:46

WojtinhoFCJ pisze:Swojak Ruganiego pechowy czy jakiś kiks?
Pechowy. Chciał wybić prawą nogą i zamiast trafić w piłkę ta odbiła mu się od górnej części stopy podobnie jak Bonucciemu w meczu z Chelsea (podobnie wyglądało to odbicie).


mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2015, 20:16

Dawno nie było żadnego raportu odnośnie wypożyczonych piłkarzy. Ciekawi mnie sytuacja Sorensena czy Bouy'a oraz młodych z Serie B.


Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 17 maja 2015, 12:46

Berardi brameczka z Milanem.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 maja 2015, 12:53

No nie byłbym taki przekonany czy była ta bramka. Wydaje mi się, że piłka nie przekroczyła całym obwodem linii bramkowej.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 17 maja 2015, 12:58

Baczu pisze:Berardi brameczka z Milanem.
Z Livescoore'a korzystasz? :wink:
Nie do końca bramka, a jak już, to powiedziałbym, że większa zasługa Lopeza, niż Berardiego. A swoją drogą dobry mecz w jego wykonaniu.
Najbardziej mnie ciekawi opinia Allegriego, bo przecież ten chłop pewnie mu się śnił po nocach.
Zaza jest mega rzadki. Miał w tym sezonie jeden fajny okres, w którym często strzelał, ale to było kilka miesięcy temu. Od tamtego czasu nic nie pokazuje dosłownie. Widząc jego grę mam wrażenie, że patrze na 30paro latka, który już nie ma motywacji do grania.
E: I znów Domenico daje o sobie znać. Jak tak dalej pójdzie, to chłopak pobije jakiś rekord w ilość bramek strzelonych Milanowi. :smile:
Ostatnio zmieniony 17 maja 2015, 13:03 przez pablo1503, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 maja 2015, 13:02

Berardi 2 bramka z Milanem, ta juz naprawde ladna. Chlop ma patent na Milan :-D


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 17 maja 2015, 13:07

Obrazek
Chyba jednak był gol.

Jeśli tego chłopaka wypuścimy, to będziemy żałować jak Verattiego.


Obrazek
ODPOWIEDZ