Juventini na wypożyczeniach...

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 17 lutego 2014, 22:28

Już trzynasty gol w tym sezonie? Zastanawiam się czy będzie jednosezonowcem czy jeszcze wskoczy na wyższy level. Niby Włosi dojrzewają późno...


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 17 lutego 2014, 22:30

Ja za to jestem ciekawy tej dżentelmeńskiej umowy. Po transferze Marotta mówił coś w wywiadzie na ten temat? Jeśli faktycznie oddamy go za 4mln to bedzie duży minus dla zezowatego. Wiem, że po zeszłym sezonie wszyscy stwierdzili, że gość to beztalencie, ale mimo wszystko...


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 lutego 2014, 22:44

Wierze, że tak bylo ale nie wierze, że Marotta tak go puści. Nie zdziwie się jeśli wcisnie im Gio. Gio będzie zadowolony bo będzie w Turynie, a Ciro dostanie swoją szanse w Juve, licze na taki deal wraz z pozyskaniem Cerciego. Kurcze jedno jest pewne derby della mole nie beda łatwe, ale licze na Glika i na jego czerwien :C


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 17 lutego 2014, 23:23

ewerthon pisze:Już trzynasty gol w tym sezonie? Zastanawiam się czy będzie jednosezonowcem czy jeszcze wskoczy na wyższy level. Niby Włosi dojrzewają późno...
Wszystko zmierza do tego, że cała wielka trójka z Pescary może zrobić ciekawą karierę. Pomyśleć, że jeden jest czołową postacią PSG, drugi Napoli a trzeci prawdopodobnie po sezonie też znajdzie pracodawcę z czubu ligi. Osobiście nie nastawiam się na jego transfer do Juve, najprędzej skończy w klubie pokroju Viola, Lazio, Udine, w Juve nie wygryzłby Teveza/Llorente tyko siedziałby na ławce tracąc na wartości.

Najbardziej cieszyłoby mnie jego wypożyczenie do "lepszego" zespołu na następny rok, żeby do Turynu wrócił, jako zawodnik, który ma śmiało walczyć o pierwszy skład. Berardi ma tę przewagę, że brakuje nam bocznych napastników, zaś środkowych mamy dwóch "praktycznie" nie do zrzucenia z tronu.

Młodzików duet M&P ogarnia niesamowicie.

Jeszcze Llorente niech postrzela a w najlepszej 5 napastników ligi możemy mieć 2 i 2 na współwłasności. Ostatnio 2 w najlepszej 5 mieliśmy w Serie B? Idą dla nas dobre czasy, jeżeli chodzi o napastników. :dance:


@Arbuzini :ok: fakt zapomniałem ;d tak czy siak dawno to było ;d
Ostatnio zmieniony 17 lutego 2014, 23:56 przez Eric6666, łącznie zmieniany 1 raz.


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 17 lutego 2014, 23:37

Z Immobile mam ten problem, że na moje oko on ma bardzo mało cech, które Conte chce mieć u swojej 9. Jest dość niski i może nie byłoby to problemem, gdyby prezentował się w powietrzu w połowie tak dobrze jak podobnie zbudowan Falcao. Nie jest też zawodnikiem bazującym na sile, a na grze bez piłki i niezłej szybkości. To zupełnie inny typ niż Llorente, ale z drugiej strony czy aż tak bardzo różni się od Osvaldo?

Szkoda będzie stracić chłopaka patrząc na to jaki poziom prezentują nasi obecni rezerwowi. Po świetnym sezonie w Serie B wreszcie dojrzał do gry we włoskiej ekstraklasie i prezentuje się niemal tak dobrze jak za Zemana. Chyba możemy powiedzieć to otwarcie. Nasz wychowanek walczy o koronę króla strzelców.

Naprawdę mam niemałą zagwozdkę, czy w przyszłym sezonie powinno się u nas znaleźć miejsce dla Immobile i Berardiego. Póki co młodzi zawodnicy pokazują, że mają ogromny potencjał, a Domenico zwyczajnie szkoda żeby grał w pikującym Sassasulo. Nie śpimy na worku z kasą, a nasza rezerwa na skrzydłach i w ataku to jakaś kpina. Tak właściwie lewą stronę wypadałoby zbudować od nowa. Asa jako rezerwowy na lewe wahadło będzie znakomity, ale on pełnie swojego potencjału potrafi pokazać dopiero na środku.

@Eric6666
W pierwszym sezonie po awansie królem strzelców został Del Piero, a drugi był Trezeguet z jednym golem mniej.


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 18 lutego 2014, 20:24

Nie wiem czy pamiętacie Mbaye Diagne. Tego piłkarza ściągnęliśmy z niższej klasy rozgrywkowej we Włoszech, po czym zaliczył nieudane pół roku we Francji.

Trafił teraz do Belgii. Zaliczył tam mocne wejście, gdyż w dwóch meczach - strzelił cztery gole. Wiadomo w lidze pada sporo goli, choć chyba nie aż tak wiele jak w Holandii.

Jestem zdania że nasi dyrektorzy naprawdę mają dobre oko do młodych graczy. Nawet jak do nas wszyscy obserwowani nie trafiają, ostatecznie błyszczą. Ostatnio wypalił np. El Kaddouri w Torino, o którego się mocno staraliśmy.

Kariery naszych młodych cieszą, myślę że nasi DS + Conte, wcześniej czy później zrobią drużynę na podbój Europy.


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 18 lutego 2014, 22:14

Kucharius1 pisze:Nie wiem czy pamiętacie Mbaye Diagne. Tego piłkarza ściągnęliśmy z niższej klasy rozgrywkowej we Włoszech, po czym zaliczył nieudane pół roku we Francji.

Trafił teraz do Belgii. Zaliczył tam mocne wejście, gdyż w dwóch meczach - strzelił cztery gole. Wiadomo w lidze pada sporo goli, choć chyba nie aż tak wiele jak w Holandii.

Jestem zdania że nasi dyrektorzy naprawdę mają dobre oko do młodych graczy. Nawet jak do nas wszyscy obserwowani nie trafiają, ostatecznie błyszczą. Ostatnio wypalił np. El Kaddouri w Torino, o którego się mocno staraliśmy.

Kariery naszych młodych cieszą, myślę że nasi DS + Conte, wcześniej czy później zrobią drużynę na podbój Europy.
Najlepsze, że pół roku Marotta miał w ręku pół karty Taidera, który mając 21 lat gra w pierwszym składzie Interu...


Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 18 lutego 2014, 22:23

alina pisze:
Kucharius1 pisze:Nie wiem czy pamiętacie Mbaye Diagne. Tego piłkarza ściągnęliśmy z niższej klasy rozgrywkowej we Włoszech, po czym zaliczył nieudane pół roku we Francji.

Trafił teraz do Belgii. Zaliczył tam mocne wejście, gdyż w dwóch meczach - strzelił cztery gole. Wiadomo w lidze pada sporo goli, choć chyba nie aż tak wiele jak w Holandii.

Jestem zdania że nasi dyrektorzy naprawdę mają dobre oko do młodych graczy. Nawet jak do nas wszyscy obserwowani nie trafiają, ostatecznie błyszczą. Ostatnio wypalił np. El Kaddouri w Torino, o którego się mocno staraliśmy.

Kariery naszych młodych cieszą, myślę że nasi DS + Conte, wcześniej czy później zrobią drużynę na podbój Europy.
Najlepsze, że pół roku Marotta miał w ręku pół karty Taidera, który mając 21 lat gra w pierwszym składzie Interu...
A także gra w nim niejaki Zdravko Kuzmanovic, co pokazuje, że obecny pierwszy skład Interu nie jest żadnym wyznacznikiem.

Oglądałem pierwszą połowę Hellas Torino, i właśnie ten El Kaddouri był według mnie pierwszy do zmiany, grał słabiutko, także nie wiem jakim cudem w 2 zdobył gola i dołożył 2 asysty.


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 18 lutego 2014, 22:33

Taider akurat nieźle się prezentuje, wcześniej rozegrał fajny sezon w Bologni.

Zazwyczaj El Kaddouri fajnie się prezentuje i nic z tego nie wynika, więc tym razem było odwrotnie ;)

Czy Gabriel wrócił już po kontuzji ?


zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 02 marca 2014, 15:20

Ktoś orientuje się może dlaczego Berardi już kolejny mecz rozpoczyna na ławce rezerwowych?


pezet1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 listopada 2005
Posty: 346
Rejestracja: 19 listopada 2005

Nieprzeczytany post 02 marca 2014, 16:31

Rozpoczyna to rozpoczyna, wchodzi a za 2minuty dostaje czerwo... Masakra..


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 02 marca 2014, 16:38

pezet1988 pisze:Rozpoczyna to rozpoczyna, wchodzi a za 2minuty dostaje czerwo... Masakra..
Ciekawe czy nie zrobil tego z premedytacja za posadzenie na lawce?


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 02 marca 2014, 16:38

Gabbiadini, mimo słabego meczu przeciwko Torino, strzela bardzo ładną bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego, przy czym 30 sekund wcześniej zrypał setkę.


Obrazek
livinglegend

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 298
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 marca 2014, 16:42

Berardi nie gra, bo przegrywa rywalizację z Floccarim i innymi obytymi w Serie A najemnikami. Miał dobre kilkanaście meczów, szczytował z Milanem i skończył. W tym sezonie raczej już nie błyśnie. A ktoś go do Brazylii chciał chyba wysłać...


Arrivederci Mauro e David :(
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 02 marca 2014, 16:53

Sassuolo zmienilo trenera na Malesaniego i ten zaczal po prostu cudowac ze skladem. W ataku wyprobowal chyba kazdy wariant, a dzisiaj zaczal pierwszy raz para Zaza-Floccari z czego ten duet w tym sezonie razem zdobyl 2x mniej bramek niz jeden Berardi, a Zaza ostatnio jak gral to wygladal koszmarnie.

Za Malesaniego Sassuolo przegrało wszystkie mecze. Nie zdziwie sie jak go za moment zwolnia.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
ODPOWIEDZ