Juventini na wypożyczeniach...

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 10 lutego 2013, 21:11

19 pisze:Moim zdaniem dla Sorensena jeszcze za wcześnie by wracał po sezonie. U nas z miejsca usiadłby na ławce i by się z niej bardzo rzadko podnosił. Jeszcze jeden sezon regularnej gry bardzo mu pomoże w rozwoju.
A dlaczego? Skoro Marrone sobie radzi to niby czemu Sorensen nie?


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 lutego 2013, 21:19

Ile Marrone gra? Moim zdaniem za mało i przez tak małą liczbę minut pomocnikiem będzie przeciętnym, Conte uratował jego karierę przesuwając go na stopera. Przybycie Sorensena spowoduje, że dwaj młodzi piłkarze będą ze sobą konkurować i żaden z tej konkurencji wygrany nie wyjdzie. Kolejnym argumentem jest to, że Sorensen jest jeszcze za słaby na Juve


bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 10 lutego 2013, 21:29

grał bliżej prawej, więc to może być nasze naturalne i tanie zastępstwo Barzagliego


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 lutego 2013, 21:34

Liczę na to, że zastąpi Barzagliego, ale niech się ogra by był godnym następcą, po co mamy się śpieszyć i po co mamy zmuszać chłopaka do pośpiechu


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 10 lutego 2013, 23:12

iltalismano pisze:
Crunny pisze:http://www.whoscored.com/Matches/651729 ... ogna-Siena

Sorensen piłkarzem meczu ze Sieną. 11 odbiorów robi spore wrażenie. Tyle razy przy piłce i tak pewny w powietrzu. Jeden z najzdolniejszych środkowych obrońców, a w dodatku w Bologni nauczy się grać w 3-osobwym bloku obronnym.

W przyszłym sezonie widzę go u nas. Chiellini, Barzagli, Bonucci, Caceres, Marrone, Sorensen - obrona na lata, nic nie trzeba robić.
Bo Sorensen ma papiery na granie. U nas debiutowal w wieku 18 lat i krył Eto'o, z czym radził sobie nadzwyczaj dobrze.

Licze ze w wieku 24-25 lat będzie juz grał u nas.
Optymista :wink:
Też liczę, że wróci do nas. Przyznam, że momentami wydawało mi się, że nie przebije się w tej Bolonii, ale ten sezon ma świetny. Ciekawe ile zażyczy sobie za niego prezes. Stosunki z nimi mamy bardzo dobre, więc powinniśmy to wykorzystać.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 10 lutego 2013, 23:15

Monte Cristo pisze: A dlaczego? Skoro Marrone sobie radzi to niby czemu Sorensen nie?
Marrone ma aktualnie o klasę lepszych partnerów, aniżeli Duńczyk. Wydaje mi się, że Blondas przerośnie naszego wychowanka pod względem umiejętności.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 11 lutego 2013, 12:30

deszczowy pisze:
Monte Cristo pisze: A dlaczego? Skoro Marrone sobie radzi to niby czemu Sorensen nie?
Marrone ma aktualnie o klasę lepszych partnerów, aniżeli Duńczyk. Wydaje mi się, że Blondas przerośnie naszego wychowanka pod względem umiejętności.
Podbijam.

Sorensen nie dosc ze ma lepsze warunki to naprawde solidny z niego stoper.
Trzyma te Bologne w ryzach ostatnio. Jeszcze jeden sezon tam i niech wraca, chociaz zobaczymy co na to wszystko Antos.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 11 lutego 2013, 13:41

Nie ma co jeszcze Barzagliego na emeryturę wysyłać. Myślę, że ma przed sobą jeszcze dwa sezony regularnej gry na obecnym, bardzo wysokim poziomie.

Sorensen faktycznie może być jego następcą. Młody potrafi zachować zimną krew, choć z racji wieku i braku doświadczenia zdarzają mu się jeszcze wpadki. Niech się ogrywa jeszcze rok w Bolonii, ale nie ma go tam też co za długo trzymać. Musiałby co zawczasu liznąć gry w spotkaniach o randze międzynarodowej i radzić sobie z presją (choć jak widzieliśmy gość potrafi uspokoić głowę).


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 11 lutego 2013, 13:50

19 pisze:Ile Marrone gra? Moim zdaniem za mało i przez tak małą liczbę minut pomocnikiem będzie przeciętnym, Conte uratował jego karierę przesuwając go na stopera. Przybycie Sorensena spowoduje, że dwaj młodzi piłkarze będą ze sobą konkurować i żaden z tej konkurencji wygrany nie wyjdzie. Kolejnym argumentem jest to, że Sorensen jest jeszcze za słaby na Juve
Marrone i Sorensen to dwa odmienne typy obrońców (w pełnym tego słowa znaczeniu). Duńczyk raczej byłby przymierzany na zastępcę Barzagliego, a nie Bonucciego, więc nie liczyłbym na walkę pomiędzy nimi. Gorzej to wygląda z perspektywy Masiego, który jeśli by do nas wrócił miał konkurencję w postaci Marrone i Bonucciego, jeśli jest młodszy, a byłby lepszy od naszego wychowanka można byłoby pomyśleć nad sprzedaniem. W tej chwili Leo nie ma żadnego zastępcy oprócz Luki i tak niech narazie pozostanie, coraz większa ilość minut sprawiła, że Marrone gra całkiem przyzwoicie i ostatnie mecz rozgrywa na bardzo dobrym poziomie.


el Pirlo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2012
Posty: 98
Rejestracja: 07 lipca 2012

Nieprzeczytany post 11 lutego 2013, 15:27

Jest Sorensen i Marrone, a co z Dorią? Będzie on od lata czy nie?


mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 23 lutego 2013, 21:45

martwi mnie utrata miejsca w składzie Immobile po odejściu Del Neriego. Dziś znów grzeje od początku, a jeśli nie jest w stanie przebić się w Genoi, to u nas mógłby się już do szczętu zatracić. Szkoda, wielka szkoda - pokładam w nim cały czas duże nadzieje, ale jak nie będzie grał, to są marne szanse na jego rozwój


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
Szaq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 sierpnia 2011
Posty: 433
Rejestracja: 16 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 23 lutego 2013, 23:02

mati888 pisze:martwi mnie utrata miejsca w składzie Immobile po odejściu Del Neriego. Dziś znów grzeje od początku, a jeśli nie jest w stanie przebić się w Genoi, to u nas mógłby się już do szczętu zatracić. Szkoda, wielka szkoda - pokładam w nim cały czas duże nadzieje, ale jak nie będzie grał, to są marne szanse na jego rozwój
Rozwój? Ma 23 lata. W najlepszym wypadku wyrośnie z niego drugi Boriello. Chociaż ja wróżę mu raczej przyszłość na miarę powiedzmy Moscardelliego. Większe szanse na zrobienie kariery mają imo Gabbiadini i Boakye. Liczę zwłaszcza na tego drugiego.
Swoją drogą ściągnęliśmy do Primavery Brazylijczyka Bonatiniego. Ktoś wie jak sobie radzi?


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 lutego 2013, 23:17

Swoją drogą ściągnęliśmy do Primavery Brazylijczyka Bonatiniego. Ktoś wie jak sobie radzi?
http://www.transfermarkt.co.uk/en/leo/p ... 81781.html


mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 24 lutego 2013, 10:01

Szaq pisze:Rozwój? Ma 23 lata. W najlepszym wypadku wyrośnie z niego drugi Boriello. Chociaż ja wróżę mu raczej przyszłość na miarę powiedzmy Moscardelliego.
Toni swoje dwa pierwsze niezłe sezony w SerieA zagrał jak miał lat 23 i 24 (w 31 meczach 8 trafień i w 28 13 klik, zwłaszcza ten pierwszy wynik jest jeszcze w zasięgu Ciro). W przeliczeniu minuty/gole Immobile wygląda nieco słabiej niż Toni w tym sezonie z Vicenzy - więc w tym samym wieku [Luca trafiał co 297, Ciro co 319 minut]. Pierwszy świetny sezon Luca złapał jak miał 27 lat już w Palermo - więc jest jeszcze szansa dla Immobile. Wiem, że niekoniecznie musi się powtórzyć sytuacja Toniego w jego przypadku, ale w to wierzę. Co do Boakye, to mam to samo zdanie - też co do niego mam największe nadzieje. Trzeba tylko pamiętać, że w SerieB Immobile też błyszczał (wiem, że był wtedy 2 lata starszy, ale i wynik wykręcił trochę lepszy :wink:)
Ostatnio zmieniony 24 lutego 2013, 10:10 przez mati888, łącznie zmieniany 1 raz.


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 24 lutego 2013, 10:09

ten temat to prędzej pożywka dla wszystkich dzieci FMa, którzy uważają że wystarczy regularnie ogrywać medialnych młodzików żeby wyrośli na nowych Messich, a jak ktoś nie zagra przez sezon, czy wypadnie z kontuzją, to rokują mu co najwyżej los Boriello, czy Simone Vergassoli.


ODPOWIEDZ