Juventini na wypożyczeniach...

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
leito1344

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 stycznia 2010
Posty: 147
Rejestracja: 07 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2012, 18:11

Miałem okazję obejrzeć pare razy zaplecze serie a i wydziałem Ciro w akcji.
Napastnik strasznie podobny do Matriego w formie. Biega do każdej piłki. No i strzela bramki.
Na razie Juventus nie potrzebuje go, bo i tak ma dużo napastników. Ale w czerwcu jak paru odejdzie to się przyda.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2012, 12:06

Pasquato wypożyczony do... torino...masakra :doh:


Obrazek
Tacchinardi.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 stycznia 2012
Posty: 222
Rejestracja: 16 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2012, 12:12

Dragon pisze:Pasquato wypożyczony do... torino...masakra :doh:
Niestety... dobra, niech się ogrywa - ale dlaczego do Torino?! Gość sobie mocno komplikuje przyszłość w kontekście ewentualnej gry w Juve :whistle:


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2012, 12:16

Przeczytajcie sobie pierwszą stronę tego tematu i nie będzie was więcej dziwił jego wybór.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2012, 13:24

ewerthon pisze:Przeczytajcie sobie pierwszą stronę tego tematu i nie będzie was więcej dziwił jego wybór.
hehe :whistle: Dobre, cofnąc się 4 lata. Niemniej jednak kibice nie spojrzął nato przychylnym okiem, nie wierzę. Wszędzie tylko nie do torino. Mimo, że w sparingach ukuł tam z 3 gole, to jednak nie wróżę mu szybkiego powrotu, o ile w ogóle kiedykolwiek do owego dojdzie.

Póki co na 1szym planie jest bezapelacyjnie Immobile.


Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2012, 19:38

Dragon pisze:Póki co na 1szym planie jest bezapelacyjnie Immobile.
4 mln euro za połowę jego karty :shock:
Jeśli daliby 8 za całość to oddałbym z pocałowaniem ręki.
Ciekawe jak poradzi sobie w Serie A, a może to tylko kaczka Periosi'ego :think:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2012, 20:35

francois pisze:4 mln euro za połowę jego karty :shock:
Jeśli daliby 8 za całość to oddałbym z pocałowaniem ręki.
dokładnie tak, a ludzie w komentarzach pod newsem psioczą na Marottę i w ogóle to by go najlepiej nie sprzedawali, no może wtedy jakby się u nas nie sprawdził, to wtedy oczywiście można by go najpierw pożyczyć gdzieś a później oddać za 0.5mln gdzieś ;) (bo taki jest trend - obiecujących się kupuje w połowie, słabych się wypożycza, każdy chce coś przecież z takiej transakcji mieć)
przecież to niemal interes życia, 22 lata, w serie a zero meczów, w b jeden dobry sezon i to w super ofensywnej taktyce Zemana, który w przeszłości nie jednego już napastnika wykreował, który nigdzie poza nim nie sprawdzał się już tak bardzo, czego tu żałować i dzielić skórę na niedźwiedziu? pomyślcie sekundę - 8mln, jakbyśmy tyle dostali to pewnie można by kupić jakiegoś młodego napastnika z golami w serie a, albo nie wiem z Brazylii, cokolwiek, cena z kosmosu...
oczywiście może się zdarzyć, że koleś wypali ale po to mamy zawsze połowę karty...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2012, 22:16

Ja tam jakoś nie upatruje w nim przyszłości Juventusu. Fajnie że teraz ma dobry sezon i niech strzela jak najwięcej ale to nie zmienia faktu że Juve jest dla niego zbyt wysokimi progami (przynajmniej w najbliższej przyszłości). Tak jak napisane wyżej. 4 bańki za połowę jego karty to na prawdę całkiem sympatyczny zastrzyk gotówki. Szkoda że nie kupili go w całości :D Nie rozumiem tych lamentów pod tym info na stronie głównej :]


ObrazekObrazekObrazek
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2012, 22:36

W tym miejscu nalezałoby poruszyć temat Ekdala, który zagrał chyba najlepsze zawody w tym sezonie. Sama liczba jego kontaktów z piłką, pokazuje, że był dziś wiodącą postacią Cagliari ktore jednak zagrało słabe spotkanie o czym świadczy najlepiej wynik. Co nie zmienia faktu, że Szwed mógł sie podobać zarówno z tyłu jak i z przodu. Lubie to :ok:


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2012, 23:24

Dante93 pisze:W tym miejscu nalezałoby poruszyć temat Ekdala, który zagrał chyba najlepsze zawody w tym sezonie. Sama liczba jego kontaktów z piłką, pokazuje, że był dziś wiodącą postacią Cagliari ktore jednak zagrało słabe spotkanie o czym świadczy najlepiej wynik. Co nie zmienia faktu, że Szwed mógł sie podobać zarówno z tyłu jak i z przodu. Lubie to :ok:
Zawsze byłem za tym żeby dostał szansę u nas. Zawsze podobała mi się jego postawa w meczach przedsezonowych (kiedy tylko grał). Ciekawe jak zakończy się jego historia z Juve. Jak na razie nic nie wskazuje na to żeby był w planach naszego klubu...


ObrazekObrazekObrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 19:53

@Maras@ pisze:Ciekawe jak zakończy się jego historia z Juve.
Mam nadzieję, że się jeszcze nie skończy. W tym sezonie kontuzje nas omijają, ale grając w przyszłym roku na trzech frontach warto mieć szeroki wyrównany skład, a Ekdal idealnie by się tam wkomponował.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 20:51

Dragon pisze:
ewerthon pisze:Przeczytajcie sobie pierwszą stronę tego tematu i nie będzie was więcej dziwił jego wybór.
hehe :whistle: Dobre, cofnąc się 4 lata. Niemniej jednak kibice nie spojrzą na to przychylnym okiem, nie wierzę. Wszędzie tylko nie do torino.
W takim razie wszystko się zgadza: "Bianconerich już odstawiłem na bok. Teraz jako kibic mogę też powiedzieć, że mam nadzieję, iż to Milan zdobędzie scudetto" żródło
Tak więc o Krystianie już zapominamy i jaramy się Immobile.


Obrazek
kedzior1392

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2008
Posty: 73
Rejestracja: 21 września 2008

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 21:59

Znowu strzela Immobile...i po grzyba go podzieliliśmy na pół z Genoą?


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 22:06

Gooray pisze:W takim razie wszystko się zgadza: "Bianconerich już odstawiłem na bok. Teraz jako kibic mogę też powiedzieć, że mam nadzieję, iż to Milan zdobędzie scudetto" żródło
Tak więc o Krystianie już zapominamy i jaramy się Immobile.
Szkoda, bo wiązałem z nim spore nadzieje. W meczach przedsezonowych grał całkiem nieźle. Cóż wybrał złą stronę Turynu, to niech teraz cierpi :lol:


Obrazek
matbar21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 128
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 22:14

Młody gniewny, jak Giovinco.. Jeszcze zrozumie. Juve potrzebuje wyników i składu na teraz. W tym sezonie brakowało dla niego miejsca, dano mu szansę na wypoż. A to że Lecce tylko go wykorzystało do zagrzewania ławki to już nie nasza wina. Jako gościa go lubię, ma niezwykły potencjał. Oby się pozbierał w Torino i udowodnił wszystkim swoje umiejętności.


ODPOWIEDZ