Juventus w LM

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2008, 20:46

No grupa ciekawa, ciekawa :) . Na pewno walka o awans będzie zacięta i ostra 8) . Z wylosowania Realu nie jestem jakoś specjalnie zadowolony. Mistrzowie Hiszpanii mają bardzo mocny i wyrównany skład. Są bardzo groźni nawet w 9 co dobitnie pokazali w meczu o SuperPuchar Hiszpanii. Szczególnie będą groźni na SB gdzie będą mogli liczyć na świetny doping, ale jak to mówią historia lubi się powtarzać :smile: :wink: .

PS Wylosowanie Realu zwiększa nasze szanse na to, że meczyk będzie leciał na TVP :D .

Zenit jest bardzo trudnym rywalem. Szczególnie trudny będzie mecz wyjazdowy. No ale sadze, że sobie jakoś poradzimy.

FC BATE Borisov z tym zespołem 6 punktów jest obowiązkowych.

A grupę ogólnie uważam za całkiem niezłą, myślę, że powalczymy o pierwsze miejsce z "Galaktycznymi" :wink:


Bosiontko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 264
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2008, 20:50

A wiec Juventus - Zenit na poczatek, powrot do Europy w Turynie :)

16.09 Juve - Zenit
30.09 BATE - Juve
21.10 Juve - Real
05.11 Real - Juve
25.11 Zenit - Juve
10.12 Juve - BATE


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2008, 20:54

Okoni pisze:Szczególnie będą groźni na SB gdzie będą mogli liczyć na świetny doping, ale jak to mówią historia lubi się powtarzać :smile: :wink: .
:
To tam jest jakiś doping :?: :rotfl:


Obrazek
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2008, 20:54

Okoni pisze:A grupę ogólnie uważam za całkiem niezłą, myślę, że powalczymy o pierwsze miejsce z "Galaktycznymi" :wink:
Odejscie Beckhama z Realu oznaczalo calkowity koniec ''Galaktycznych''.
Nie mysl tylko ze nie zalapalem ironi. :prochno:

Z Realem moze byc trudno.
Maja bardzo silny sklad, Rafael Van Der Vaart, ktorego kibice Juve tak bardzo chcieli widziec w Turynie, Sneijder (jesli sie wykuruje), jeden z najlepszych rozgrywajacych na swiecie, Robben, mimo iz kontuzjogenny bardzo wplywa na gre Realu, RVN, swietny strzelec (heh, maja niezla kolonie Holenderska), oczywiscie Raul, kapitan Krolewskich, Casillas, jeden z najlepszych bramkarzy swiata. Mozna by tak jeszcze wymieniac, ale nie chce mi sie. I tak ich sprzatniemy. :smile:
To co mnie ciekawi to jak kibice zareaguja na Cannavaro (jesli oczywiscie zagra).

Co do Zenitu: Nie za bardzo ogladalem gre tej druzyny. Lecz z tego co slyszalem moze byc czarnym koniem tych rozgrywek, wiec nie mozna ich lekcewazyc.

FC BATE - nazwa mowi sama za siebie... a moze wlasnie nie? :prochno:


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2008, 20:54

Ogolnie to losowanie nawet mi sie podoba..
Mamy Real Madryt i Zenit. Wiadomo, ze BATE bedzie outsiderem..

Ciekawe mecze.. Zarowno Real jak i Zenit graja dobra i efektowna pilke.
Szkoda, ze Juventus nie trafil na Celtic. Wtedy o transmisje byloby latwiej..


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2008, 20:54

Bosiontko pisze:A wiec Juventus - Zenit na poczatek, powrot do Europy w Turynie :)

16.09 Juve - Zenit
30.09 BATE - Juve
21.10 Juve - Real
05.11 Real - Juve
25.11 Zenit - Juve
10.12 Juve - BATE
Wydaje się, że pierwsze 3 mecze, ze względu na miejsce rozgrywania, to pewne 9 punktów, ciekawe jak będzie w praktyce ; p


Palladino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2007
Posty: 278
Rejestracja: 14 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2008, 21:06

No grupa taka sobie... Będę zadowolony jak wyjdziemy. Zenit z Arshawinem i Advocaatem jako trenerem, bardzo ładnym stylem grają. Z BATE liczę na 6 punktów. Z Realem co najmniej 3, tak samo z Zenitem. jest dobrze, mogło być lepiej albo gorzej. Czyli spoko :-D


Kamil de Lellias

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 października 2003
Posty: 184
Rejestracja: 17 października 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2008, 21:16

Ciężko no....

Poza Bate, które gra na przeciętbym poziomie, chociaż z Legią pewnie by wygrali ;) (bez obrazy kibice Legii, ale frustracja po meczu z FK sięga zenitu (petersburg)) to nie będzie pewnych punktów...

Myślę, że walkę o 2 miejsce stoczymy z Zenitem, i wyjdziemy z niej zwycięsko (jeśli nie trafią się jakieś poważne kontuzje)

Mecze z Realem może pokaże TVP, byłoby miło...generalnie jednak nie jestem zadowolony z losowania, jednak to liga mistrzów, więc teoretycznie słabych nie ma...zobaczymy...


pałer_rendżer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 45
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2008, 21:24

Grupa nie jest łatwa ale i nie jest najtrudniejsza. Juve musi potwierdzić swą klasę i awansować do drugiej rundy. Żadne 3 miejsce gra w Pucharze UEFA z pewnością nikogo nie zadowoli. Wiadomo, z Realem Juventus potrafił grać wielkie, porywające mecze. Zenit z pewnością będzie trudnym przeciwnikiem. Advocaat potrafi świetnie ustawić taktycznie swój zespół, ponadto ma w składzie wielu ciekawych graczy (m.in Arshavin, Pogrebnyak czy też Krizanac :D :P znany z występów w polskiej lidze). BATE chyba nie powinno sprawić Juventusowi wielkich problemów, chociaż podróż na Białoruś nie będzie należeć do najprzyjemniejszych. Tego typu anonimowe zespoły nieraz udowadniały, że potrafią sprawić niespodziankę. Ale innego scenariusza niż awans Juve nie widzę.

Bosiontko pisze:A wiec Juventus - Zenit na początek, powrot do Europy w Turynie :)


16.09 Juve - Zenit
30.09 BATE - Juve
21.10 Juve - Real
05.11 Real - Juve
25.11 Zenit - Juve
10.12 Juve - BATE


Dobry układ dla Juve. 6 punktów po pierwszych 2 meczach ustawi nas w niezłej sytuacji. Później klasyk z Realem, któremu gra się z Juve niewygodnie. Liczę, że tradycji stanie się za dość :) Oby ostatni mecz z BATE decydował o 1 miejscu w grupie. Forza Juve :)


śliwek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2008
Posty: 20
Rejestracja: 12 lipca 2008

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2008, 21:38

BATE jak dla mnie nie będzie żadnym czarnym koniem, po prostu zagra swoje a i tak przegra. :wink:

Zenit jest już w drugiej połowie sezonu Ligi Rosyjskiej zajmując 6 miejsce, może to nie jest jakiś wielki wyczyn, ale grają już długo są zgrani lecz i zmęczeni, mimo tego świadomość gry w LM może dodać im dodatkowe siły.

Real jak to Real wielka niewiadoma jak dla mnie. Może zagrać świetnie, ale i słabo. Zobaczymy.


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2008, 23:50

Bosiontko pisze:A wiec Juventus - Zenit na poczatek, powrot do Europy w Turynie :)

16.09 Juve - Zenit
30.09 BATE - Juve
21.10 Juve - Real
05.11 Real - Juve
25.11 Zenit - Juve
10.12 Juve - BATE
Heh to po pierwszych trzech meczach mamy awans:) Elegancko


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2008, 01:05

To może ja się wypowiem co do każdego rywala.

:puck: Real Madryt
Powracają wspomnienia, kiedy to w kapitalnym stylu eliminowaliśmy Królewskich z Ligi Mistrzów i nikt nam tego nie zabierze :). Real to już nie ta sama ekipa którą odprawialiśmy z kwitkiem kolejno z półfinału w 2003 roku i 1/8 w 2005. Owszem - nadal gra w nim plejada gwiazd, jednak zmieniają się pokolenia. Zidana, Roberto Carlosa, Luisa Figo czy Ronaldo zastępują nowe, młodsze, świeższe. Real jest obecnie bardzo mądrze budowaną ekipą grającą porywający futbol. Zapewne faworyt grupy, jednak do ogrania. Niby mecz meczowi nie równy ale skoro Lazio potrafiło z nimi zremisować to my powinniśmy bez najmniejszego problemu zgarnąć całą pulę.

:puck: Zenit St. Petersburg
Rewelacja poprzedniego sezonu. Zwycięstwo z Bayernem 4:0 może robić wrażenie. Dodatkowo reprezentacja Rosji oparta na kilku graczach tego klubu zaprezentowała się z kapitalnej stronie na Euro 2008. Rosjanie to zawsze Rosjanie, trzeba przyznać że Zenit to zespół silniejszy niż inni przedstawiciele Rosji w poprzednich latach jak Spartak czy Lokomotiv. Klub bardzo bogaty, głównie dzięki sytuacji materialnej wzbił się na szczyt, jednak w tym sezonie idzie im niespecjalnie. Drużyna ta jest w komfortowej sytuacji gdyż debiutuje w Lidze Mistrzów i "nic nie musi" dlatego gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta i to może właśnie przemawiać za Zenitem. Trzeba jednak pamiętać że Juventus i Real to drużyny które mają piękną historię i ich potęgi były budowane przez lata a nie głównie dzięki pieniądzom.

:puck: BATE Borysów
Dopóki nie zrobili furory w eliminacja dopóty mówili mi tyle co przeciętny Kowalski. To będzie dla tej drużyny wielkie wydarzenie i doświadczenie dlatego chociażby mieli połamane nogi to i tak będą żreć trawę i chociażby się nią dławili nadal będą ją żreć. Nie wolno zlekceważyć tej drużyny, ale na pewno nie wolno sobie dopisywać 6 punktów, szczególnie że pierwszy mecz przed własną publicznością grają właśnie z nami ... wiecie co tam się będzie działo :D?

Reasumując:
Wyjdziemy spokojnie z Realem, przynajmniej mam taką nadzieję.


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2008, 12:58

Grupa bardzo mi odpowiada. Trafiliśmy na takie zespoły, że można uznać naszą ją za dość łatwą, co prawda zawsze mogłoby być lepiej, lecz także niewiele brakowało do dużo cięższej grupy. O awans nie będzie ciężko, ale musimy naprawdę skoncentrować się na tych spotkaniach i szanować każdego rywala.

Bardzo się ucieszyłem, gdy wylosowaliśmy Real, gdyż oznaczało to, że w naszej grupie już nie będzie mogło się znaleźć Atletico. Jednak, co ważniejsze - wszyscy dobrze wiedzą jakim klasykiem jest mecz Juventus - Real. W ostatnich latach bardzo korzystnie wychodziliśmy z potyczek z Królewskimi, na dodatek po pięknych spotkaniach. Real to już nie ten sam Real co kiedyś, teraz Schuster bardzo dobrze poukładał ten zespół, wygrał z nim mistrzostwo Hiszpanii, no i ten świetny rewanż w meczu z Valencią o Superpuchar. Grając w 9 ograli 4:2 Valencię, która swoją drogą ostatnimi czasy gra beznadziejnie, ale wyczyn i tak robi wrażenie. Real jest bez wątpienia do ogrania, mimo, że jest uważany na papierze za faworyta naszej grupy. Przecież my jesteśmy Juventusem, jeśli celujemy wysoko w Lidze Mistrzów to nie możemy obawiać się Królewskich. Na plus oczywiście bardzo prawdopodobna transmisja w TVP tego meczu, w końcu to klasyk.

Zenit to tak naprawdę wielka niewiadoma, miał świetny poprzedni sezon, lecz może się okazać, że to taki sezon konia i sukces niemożliwy do powtórzenia. Formę naszych grupowych rywali możemy sprawdzić już dziś w meczu o Superpuchar Europy. Oczywistym jest, że ruskie są bardzo groźnym i niewygodnym rywalem, na dodatek czeka nas ciężki wyjazd do Moskwy w bardzo niewygodnym – jak na rosyjskie warunki – terminie. Jednak osobiście nie uważam tegorocznych zdobywców pucharu UEFA za drużynę, która bić się będzie o miejsce dające awans z grupy. Dla takich drużyn zarezerwowane jest miejsce nr 3, czyli kontynuowanie europejskiego tournee na zapleczu elitarnych rozgrywek. Absolutnie 6 punktów jest w naszym zasięgu, jednak musimy szanować rywala i skoncentrować się na tych ciężkich spotkaniach.

Na deser dostaliśmy do naszej grupy BATE Borisov. Ta drużyna na papierze jest bez szans, lecz tak naprawdę jest wielką niewiadomą. Myślę, że w swoim debiutanckim występie w Lidze Mistrzów powinni się cieszyć z 1 punktu… 6 punktów to nasz cel, nie możemy stracić z tą drużyną żadnego oczka. Jednak musimy być bardzo uważni, gdyż nie wiadomo co szykują nasi rywale z Białorusi… Wątpię by nawiązali walkę o 3 miejsce w grupie, ale kto wie, pewne jest jedno – nie możemy zlekceważyć BATE. 6 punktów – cel minimum.

Z Realem powalczymy o 1 miejsce, Zenit bez problemów powinien zapewnić sobie udział w Pucharze UEFA, a koledzy z Białorusi będą mieć chociaż fajne wspomnienia…

Cannavaro ponownie w Turynie… chyba nie spodziewa się miłego powitania?


zuberek249

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 sierpnia 2008
Posty: 2
Rejestracja: 29 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2008, 14:15

grupa bardzo ciekawa dobre z zenitem ale tak naprawde będziemy sie mogli przekonać w jakiej oni są w formie po dzisiejszym meczu z mu w super pucharze


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2008, 15:31

Szymek pisze:Bardzo się ucieszyłem, gdy wylosowaliśmy Real, gdyż oznaczało to, że w naszej grupie już nie będzie mogło się znaleźć Atletico.
Zgadza się, to był dobry moment losowania. Wolimy chyba Real niż Anglików, z Hiszpanami raczej gra się nam dobrze.

Drugi moment był już nieco gorszy mianowicie wylosowanie Zenita.
Nie udał się już tak szczęśliwie wylosować jak choćby Inter.
Wśród dotychczasowych zdobywców Pucharu UEFA były różne drużyny, ale można powiedzieć, że połowa z nich nie zapisywała się w jakiś szczególny sposób w historii rozgrywek Ligi Mistrzów.

Trudno powiedzieć o formie Zenita coś pewnego, w lidze miejsce w środku tabeli. pooglądamy dzisiaj mecz o superpuchar będziemy wiedzieć więcej, zobaczymy co wyniknie z Arshavinem. Wszyscy skazują Zenit na walkę z Juventusem o 2 miejsce, może być inaczej mogą walczyć nie z nami lecz Realem.

Wylosowanie BATE z 4 koszyka. Uważam za korzystne. Także 3 miejsce w grupie mamy raczej zapewnione. W najgorszym przypadku mamy Puchar UEFA, co jest takim powiedzmy kołem ratunkowym. Ale my wymagamy więcej od JUVE!!!
BATE - klasyfikuje ten zespól na poziomie Artmedii, wartość piłkarzy ok 5 mln euro, ale u siebie mogą być groźni.

Na pewno marketingowo na tym dobrze wyjdziemy. Nie marudźmy, na skład grupy, ważne ze znów jesteśmy gdzie nasze miejsce.


ODPOWIEDZ