Juventus w LM

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
ziom99

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2008
Posty: 11
Rejestracja: 01 listopada 2008

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2008, 21:55

Świetnie byłoby zobaczyć polaka w Juve - najprędzej Błaszczykowski,który jest po prostu świetny!!! Może kiedyś wystąpi Boruc
ale szykuje się na niego Bayern Monachium Obrazek


FORZA GRANDE JUVE!
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2008, 22:13

Gladston pisałem o Borucu z tego powodu, że w mojej opini jedynie Boruc w dobrej formie jest w stanie godnie reprezentować nasze barwy, oraz jest po prostu najlepszym polskim bramkarzem. Tylko on ma jednocześnie duże umiejętności, doświadczenie na poziomie europejskim oraz możliwość regularnej gry w swoim zespole. Ale jak już wcześniej wspomniałem, nie widzę potrzeby sprowadzania do Juventusu nawet jego.

Co do sezonowców, sam pisałeś, że chciałbyś większego zainteresowania mediów, jak dla mnie jest to bardzo powiązane z ilością takich kibiców. Aha, no i sądzę że kupno telewizji cyfrowej będzie dobrym pomysłem, na polsacie czy to canal + sport 2 (jeśli dobrze kojarzę) można obejrzeć sporo pojedynków bianconerich.


slay_mac

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lutego 2008
Posty: 351
Rejestracja: 15 lutego 2008

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2008, 22:29

@Mati
Mam pakiet familijny polsatu i obejrzałem tam do tej pory chyba tylko dwa mecze Juve z czego jedną retransmisję, co prawda na PSE zdarzają się czasem mecze na żywo z ligi włoskiej.

A co do TVP to możemy być pewni, że puszczą mecz Juve, gdy nie będzie już innych do wyboru tj. finał :twisted: .Wyjątek (Real-Juve) tylko potwierdza regułę. Natomiast nie zgodziłbym się co do tego, że Juve ma mało fanów w Polsce. Z tych czterech zespołów, których mecze mogą być transmitowane w środę tylko Real ma więcej kibiców, liverpool znacznie mniej, a Chelsea jest już totalnie w tyle (ilość kibiców szacuje na podst. ilości userów na forach, ich aktywności, oraz komentarzach zostawianych pod newsami na polskich stronach powyższych klubów). Mimo tego i tak z pewnością nie zobaczymy meczu Juve-Chelsea w TVP.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2008, 23:28

Ostatnio wyczytałem, że Juve jest 3 co do popularności drużyną na świecie...jeśli ta statystyka sprawdza się również w Polsce to kogo mecz zobaczy więcej osób, Realu i Man Utd?


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2008, 23:39

Lord_ Juve pisze:Ostatnio wyczytałem, że Juve jest 3 co do popularności drużyną na świecie...jeśli ta statystyka sprawdza się również w Polsce to kogo mecz zobaczy więcej osób, Realu i Man Utd?
Gdzie tam Polsce do owego świata? Gdyby to jeszcze Ci polacy mieli zdecydować to może może... Ale jaka jest Telewizja Polska to każdy wie, więc nie róbmy sobie zbędnych nadzei.


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2008, 23:52

Już otrząsłem się po wylosowaniu Chelsea i mogę na "sucho" podejść do tego starcia.
Dla mnie jest ono zwyczajnie złe. Wiem, że trzeba pokonać każdego, bla, bla, bla. Ale nie mogliśmy trafić lepiej? :lol: Nie zmienia to faktu, że oczywiście wierzę. Wierzę, bo przecież jak mogłoby być inaczej? Po meczu z Realem obiecałem sobie, że nigdy nie skaże Juve przed meczem na porażkę, wtedy tak zrobiłem i walę się w pierś :P Chelsea jest na papierze lepsza od Juve, ale my posiadamy coś takiego jak zwycięska mentalność (nie, nie chodzi mi o zwycięskie DNA :lol: ), potrafimy grać w takich meczach, to cechuje ten Juventus po awansie do Seria A. Od Realu też byliśmy teoretycznie gorsi, ale to co się stało na Bernabeu przeszło moje oczekiwania.
Nie mam zamiaru porównywać obu tych spotkań, bo przecież, Real to były starcia grupowe, a z Chelsea to już będzie dwumecz i pozamiatane. Dlatego tak ważne będzie starcie na Stamford Bridge. Jeśli uda nam się wywalczyć minimum bramkowy remis to będę bardzo zadowolony. Mimo, że "The Blues" grają w tym sezonie świetnie na wyjazdach.
Nie chcę przytaczać obecnej formy obu zespołów, bo pewnie będzie ona nieadekwatna do tego co ma się dziać w lutym. Jednak gdyby ten dwumecz miał się odbyć w ciągu dwóch tygodni, to jednak stawiłbym na Juventus. Obecnie Chelsea gra bardzo nierówno. Mimo to Scolari jest moim zdaniem odpowiednim człowiekiem dla takiego klubu jak Chelsea.
Liczę, że na ten meczu wykuruje się Tiago, bo może razem z Sissoko (może z Marchisio) stworzyć zaporę dla kreatywnych pomocników "Niebieskich", tym bardziej, że obaj mają za sobą grę w Premier League.
O napastników raczej się nie martwię, gorzej tylko będzie z naszą obroną. Szczególnie z naszymi bokami :roll: wyobrażam sobie Molinaro w starciach z Joe Colem :doh:


Obrazek
Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2008, 09:27

[quote="slay_mac"]@Mati
Mam pakiet familijny polsatu i obejrzałem tam do tej pory chyba tylko dwa mecze Juve z czego jedną retransmisję, co prawda na PSE zdarzają się czasem mecze na żywo z ligi włoskiej.

Tutaj sę nie zgodzę, bo nie czasem są mecze na żywo tylko co tydzień. Czasami dwa a czasami tylko jeden. Często jest tak, że jedno spotkanie jest wieczorem w sobot i jedno najczęsciej Atalanty w niedzielę o 15.


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
slay_mac

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lutego 2008
Posty: 351
Rejestracja: 15 lutego 2008

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2008, 15:01

Dominik10 pisze:
slay_mac pisze:@Mati
Mam pakiet familijny polsatu i obejrzałem tam do tej pory chyba tylko dwa mecze Juve z czego jedną retransmisję, co prawda na PSE zdarzają się czasem mecze na żywo z ligi włoskiej.

Tutaj sę nie zgodzę, bo nie czasem są mecze na żywo tylko co tydzień. Czasami dwa a czasami tylko jeden. Często jest tak, że jedno spotkanie jest wieczorem w sobot i jedno najczęsciej Atalanty w niedzielę o 15.
No rzeczywiście jest tak jak mówisz, ale mają prawa chyba tylko do domowych meczy Atalanty, Udinese, Palermo i Napoli (?). Ale to mnie niestety nie dotyczy, bo mam pakiet familijny... Może mi ktoś wytłumaczyć, czemu na głównym Polsat Sport leci liga holenderska i szkocka zamiast włoskiej (obecnie jakaś siatkówka)?


_Nothing_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 października 2008
Posty: 36
Rejestracja: 31 października 2008

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2008, 17:29

Nieoceniajmy Chelsea po osiągnieciach z tamtego roku, poparzmy na ten i juz wszystko staje się jasne. Na ten mecz wróci sporo czołowych zawodników. O wynik meczu boje się bardzo, mecz rozgrywa się miedzy dwoma drużynami na TYM SAMYM poziomie, jednak jak dla mnie cichym faworytem wszystkich jest Juventus... Chelsea z meczu na mecz jest słabsza, a Juventus z minuty na minute wyrasta na postrach europy, co wszyscy widzimy w lidze i meczach z Realem.

Zdesperowany Nedved końcem kariery wypruje z siebie falki żeby wygrać ;]


artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2008, 20:06

Bardzo dobre losowanie...
Brać trzeba byka za rogi jak wygramy to będziemy bliżej zwycięstwa, jak nie skupimy się na lidze.


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2008, 21:45

Przed losowanie byłem bardzo przekonany, że „biednemu zawsze wiatr w oczy” (patrząc z perspektywy tego, że dopiero wracamy na europejskie salony) i trafimy na najsilniejszy zespół w tym zacnym gronie możliwych do wylosowania, no i mamy Chelsea.

To prawda, że mogliśmy wylosować zdecydowanie lepiej, a nawet można pokusić się o stwierdzenie, że każdy inny zespół byłby dla nas łatwiejszy. Sporting, Atlético, Lyon, Villarreal są to drużyny, których bać się nie możemy i w pojedynkach z nimi uważam, że bylibyśmy faworytami. Natomiast angielskie drużyny to inna bajka, co prawda Arsenal uważam obecnie za słabszą ekipę niż Chelsea, ale wszyscy pamiętamy jakże szczęśliwie zakończyły się nasze boje z Kanonierami. Można więc zatem rzec – pasowałaby nam z tej stawki każda drużyna, byle nie angielska, a tu taka niemiła niespodzianka…

Chelsea to świetna ekipa, głównie dzięki funduszom Abramowicza. Ma możliwości większe od nas, a co za tym idzie świetnych zawodników. To będzie dla nas naprawdę wielki sprawdzian. Do tego czasu Ranieri będzie miał do dyspozycji zapewne cały skład (choć znając życie znów ktoś wypadnie), ale naszej obronie przyjdzie rywalizować ze świetnymi napastnikami, superstrzelcami Drogbą i Anelką. O ile o środek obrony można być niejako spokojnym patrząc na to co prezentuje Legro i Chiellini, to o boki można się obawiać. Ponadto Londyńczycy mają świetnych pomocników, grając inaczej niż my w drugiej linii. W środku pola będzie bardzo ciężko. Chelsea ma klasową defensywę, nasza gra co prawda także nieźle, ale trudno ją uważać, za nasz pewny punkt. Zapowiada się ogromnie ciężki bój, w którym faworytem na papierze będzie Chelsea, lecz wierzę w Juventus, nasza przygoda z ligą mistrzów na tym etapie zakończyć się nie może…

Mam nadzieję, że Bianconeri nie pozwolą by pieniądze wygrały z historią i tradycją.


Marek1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2008
Posty: 6
Rejestracja: 19 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2008, 18:07

slay_mac pisze:
Dominik10 pisze:
slay_mac pisze:@Mati
Mam pakiet familijny polsatu i obejrzałem tam do tej pory chyba tylko dwa mecze Juve z czego jedną retransmisję, co prawda na PSE zdarzają się czasem mecze na żywo z ligi włoskiej.

Tutaj sę nie zgodzę, bo nie czasem są mecze na żywo tylko co tydzień. Czasami dwa a czasami tylko jeden. Często jest tak, że jedno spotkanie jest wieczorem w sobot i jedno najczęsciej Atalanty w niedzielę o 15.
No rzeczywiście jest tak jak mówisz, ale mają prawa chyba tylko do domowych meczy Atalanty, Udinese, Palermo i Napoli (?). Ale to mnie niestety nie dotyczy, bo mam pakiet familijny... Może mi ktoś wytłumaczyć, czemu na głównym Polsat Sport leci liga holenderska i szkocka zamiast włoskiej (obecnie jakaś siatkówka)?
Cyfrowy Polsat jest chyba najtańszą telewizją w polsce,i dlatego dużo ludzi w Polsce go ma <w tym ja>.Polsatu nie stać na prawa do ligi włoskiej a jak wiemy holenderska,szkocka są dużo tańsze i czasami jest tam co pokazać (Celtic-Rangers...)Cyfra + jest droższa ale ma dużo więcej do zaoferowania (angielska,włoska,hiszpańska)


ODPOWIEDZ