Dodatek Skarb Kibica do Serie A w Przeglądzie Sportowym!!!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
18danek97

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2008
Posty: 194
Rejestracja: 27 lutego 2008

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2008, 13:54

Dnia.30.sierpnia do Gazety "Przegląd Sportowy" będzie dodatek o włoskiej Serie A obejmujący składy drużyn,terminarz rozgrywek do zapisywania wyników orza statystyki i ocenę ligi dziennikarza.Gazeta z hiszpańskim dodatkiem kosztowała 2,50 zł więc myślę że włoski dodatek będzie w tej samej cenie.Jeżeli to dodałem w złym teamacie przepraszam.


Sossar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2008
Posty: 198
Rejestracja: 02 lipca 2008

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2008, 13:56

"dzieki za cynk" :P
trza bedzie wstac wczesniej w sobote :)


KINIEK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2004
Posty: 224
Rejestracja: 30 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2008, 14:12

A jaka była ilość stron tego o hiszpańskiej? Format coś na kształt zeszłorocznego "wielkie kluby Europy"?


przemo134

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 70
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2008, 14:35

w zeszlym roku tez to bylo. jakos adekwatna do ceny. gazetka, jakies 20-25 stron, nie ma tam niczego, czego sredni kibic Serie A nie wie sam. no ale 2,50 to nie majatek wiec mozna sie do kiosku przejsc.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2008, 14:38

Ten dodatek to jest zestawienie klubów, ich historia, osiągnięcia, skład na sezon i przewidywane szanse w lidze, a do tego terminarz i nic więcej sensownego. Cena adekwatna.


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2008, 14:41

ciekawe ile transferow nie bedzie w gazecie heh..no ale tak i tak kupie:D


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2008, 15:24

Zamierzam zakupić ten skarb kibica :). W sobotę kupiłem skarb o lidze hiszpańskiej i mi się podobał. Oprócz składów, terminarzów itd. są jeszcze opinie ekspertów, rekordy klubowe i statystyki ligi. Cena uważam za adekwatną, więc zostaje mi już tylko pójść do kiosku w sobotę :D


Gigi Buffon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 230
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2008, 16:00

Już od przeszło 3 lat z tą gazetą jest taki dodatek ... I zawsze tylko na niego czekam ,aby wpisać sobie kadrę do mojego albumu o Juventusie .
Cena 2,50 . Dodatek ma 28 stron . Sam osobiście go bardzo polecam . Ciekaw jestem ,na ile gwiazdek zostaniemy ocenieni . Ja uważam ,że zasługujemy na 10 :D Już zaczynam liczyć kasę na tą gazetkę :lol:


Milan prawie jak Juve ! Prawie robi wielką różnicę
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2008, 16:14

A ja jestem bardzo ciekawy jaką pierwszą jedenastkę Juve zamieszczą w tej gazecie: Kto obok Legro, kto obok Sissoko, kto w ataku :) ?

Właściwie nic nowego (a może inaczej - nic, czego nie ma w internecie) w tej gazecie nie znajdę, ale miło jest mieć kadry wszystkich zespołów ligi po ręką i to w jednym miejscu.
No i nie jest drogo.


alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2008, 16:40

Ja przyznam szczerze, że jeszcze nigdy nie kupowałem Przeglądu z przedsezonowym dodatkiem o Serie A, ale w tym roku z pewnością go kupię. Pewnie wiele nowego się nie dowiem, ale warto mieć pod ręką coś takiego. Z resztą 2,50 to nie są wielkie pieniądze. A i terminarz się szczególnie przyda :)
Dzięki za info na ten temat :-D


18danek97

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2008
Posty: 194
Rejestracja: 27 lutego 2008

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2008, 20:42

Mi się to podoba bo jak inny kolega już zauważył że w jednym miejcu są kadry wszystkich zespołów pod ręką i terminarz owszem prawie wszystko znajdziecie w internecie co tam jest ale tak to macie w jednym miejscu a 2,50zł to niska cena jak dodatek z gazetą jest.A myślę że Juve ocenią na 8/9 gwiazdek a milan na 10.


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2008, 11:43

No to tak jak myslalem. Juve w ocenione na "8", Roma i Milan o dziwo na "9", a Inter na "10". Hmm dlaczego nie ma tabeli wszechczasow?


Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2008, 12:04

Skarb Kibica o serie A jest dużo gorszy od Skarbu Kibica o La Liga. Tak jak kolega wyżej wspomniał nie ma tabeli "wszechczasów", ale nie ma też klasyfikacji asyst i dużo innych ciekawostek jakie były w magazynie o lidze hiszpańskiej. Ponadto pisze, że najwięcej goli i występów w barwach Juventusu ma Boniperti, a nie Del Piero... Pisze też, że poprzednim klubem Mancini'ego była Venezia, a nie Roma...A na dodatek Postacią zespołu został u nas Amauri :doh: .

A tak wygląda ocenienie naszego zespołu przez pana Daniela Rupińskiego
Daniel Rupiński pisze:Czy ktoś pamięta, jak Juve degradowano do ll ligi za korupcje? Jak najbardziej utytułowany włoski klub wyprzedawał gwiazdy, a najlepszy bramkarz świata Buffon bronił na stadionach, gdzie miał za plecami remizy strażackie zamiast trybun? Było to dwa lata temu, a wydaje się, że minęła dekada. Stara Dama odpokutowała grzechy i imponuje żywotnością. Mistrzem nie będzie, ale odzyskanie wiarygodności i miejsca w europejskiej elicie jest cenniejsze.
"Taktyka" wygląda tak

---------------------------Buffon-----------------------------------------

---Molinaro-----Chiellini----------Mellberg--------------Grygera------

---Nedved------Poulsen----------Zanetti----------------Camoranesi--

--------------------Trezeguet---------------Del Piero----------------------

Ale co do kadry i transferów nie można mieć zastrzeżeń :).


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2008, 12:52

Daniel Rupiński pisze:Czy ktoś pamięta, jak Juve degradowano do ll ligi za korupcje? Jak najbardziej utytułowany włoski klub wyprzedawał gwiazdy, a najlepszy bramkarz świata Buffon bronił na stadionach, gdzie miał za plecami remizy strażackie zamiast trybun? Było to dwa lata temu, a wydaje się, że minęła dekada. Stara Dama odpokutowała grzechy i imponuje żywotnością. Mistrzem nie będzie, ale odzyskanie wiarygodności i miejsca w europejskiej elicie jest cenniejsze.
eeee... brak kompetencji? :?

dziś popołudniu powinienem to mieć zobaczymy co tam mają ciekawego...


Obrazek
ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2008, 13:21

Tak samo poelcam przeczytac ocene Milanu, wynika z niej, ze Inter zostal juz mistrzem...


ODPOWIEDZ