Kontuzje

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7071
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 marca 2021, 15:27

Demiral kontuzja mięśniowa. Przewidywany powrót za 20 dni czyli wróci za 45.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 marca 2021, 15:31

Widocznie w przyrodzie nic nie ginie - wróciło 3 pozostałych to wypadł Turek. A może taka zasłona dymna żeby się nie tłumaczyć czemu nie gra ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 11 marca 2021, 15:33

Jakby się pojawiła za niego oferta to powinien iść w cholerę. Widać, że typ jest szklany a co najmniej podatny na kontuzję. Formą również nie grzeszy.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2512
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 marca 2021, 18:20

A ja uwazam, ze to nie wina samego Demirala, tylko czegos/kogos w Juventusie. Przed przybyciem do nas, gosc mial bardziej problemy z kartkami, niz z kontuzjami. U nas: full-wypas-sanatorium-serwis.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 15 marca 2021, 17:00

Tak sobie przeglądnąłem jego profil na transfermarkt i mam pytanie: na ile te dane są kompletne? Nawet z drugiej portugalskiej? Ktoś się orientuje? Wychodzi na to, że gość był ze stali, po przyjściu do Juve się zaczęło.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7071
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 marca 2021, 17:47

IMO chodzi o to, że "dopiero" wrócił po więzadle a ten sezon jest cholernie obciążony i stąd co raz jakiś uraz.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2550
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 15 marca 2021, 18:23

Zobaczymy jak dalej będzie ze zdrowiem Demirala, bo wiadomo, że po więzadle często lubią przyplątywać się różne drobne urazy, ale najważniejsze, by Turkowi nie odnowiła się kontuzja. Jeśli ponownie polecą mu więzadła, to już po jego wielkiej karierze, a szkoda, bo ma zadatki na świetnego stopera. Nie wiem czy profilaktycznie nasi działacze nie zdecydują się go sprzedać jeśli do klubu wpłynie jakaś korzystna oferta w okolicach 40-50 mln €.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 15 marca 2021, 20:56

dimebag11 pisze:
15 marca 2021, 18:23
Zobaczymy jak dalej będzie ze zdrowiem Demirala, bo wiadomo, że po więzadle często lubią przyplątywać się różne drobne urazy, ale najważniejsze, by Turkowi nie odnowiła się kontuzja. Jeśli ponownie polecą mu więzadła, to już po jego wielkiej karierze, a szkoda, bo ma zadatki na świetnego stopera. Nie wiem czy profilaktycznie nasi działacze nie zdecydują się go sprzedać jeśli do klubu wpłynie jakaś korzystna oferta w okolicach 40-50 mln €.
Ile? Przeciez ten pilkarz na ten moment nie jest wart wiecej niz 25 mln euro. "Kontuzja" - to jego drugie imie. Natomiast jak juz gra jest elektryczny i zawalil kilka bramek. Postrzegacie go przez pryzmat mlodego wieku i zadziornosci, jednak aktualnie zaden z niego swietny material na topa.


Twitter: @K_Kamciu
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7071
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 marca 2021, 21:23

Sandro kontuzja mięśniowa.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 marca 2021, 08:49

Belg od operacji w marcu 2020 roku po powrocie na murawę nigdy nie odnalazł komfortu. Ból w kostce nigdy nie ustąpił, a w ostatnich tygodniach miał zdecydowanie wzrosnąć. To właśnie prawa kostka ma stać za wszystkimi problemami mięśniowymi 30-latka, który miał zmienić sposób chodzenia i biegania, by spróbować pozbyć się dyskomfortu.

Po ponad roku od zabiegu w Dallas wszystko wskazuje na to, że ostatecznym wyjściem z tej drogi krzyżowej jest kolejna operacja. Dla atakującego taki zabieg oznaczałby koniec sezonu klubowego i poważnie zagroziłby jego występowi na EURO. Z drugiej strony, potencjalnie rozwiązałby jego wszystkie kłopoty zdrowotne.

Celem operacji byłoby usunięcie lub skorygowanie pozycji metalowej płytki, jaka wcześniej została umieszczona w kostce Hazarda. Zabieg w Stanach Zjednoczonych ostatecznie nie okazał się sukcesem i po roku wszystko wskazuje na to, że trzeba go powtórzyć.
Tak to najczęściej wygląda - jedna kontuzja, często niedoleczona lub źle doleczona powoduje kolejne, mięśniowe. U nas zawodnicy po poważnych urazach często wracali zbyt szybko do normalnych zajęć a odpowiednia rehabilitacja to podstawa. Aktualna kontuzja Dybaly wygląda zupełnie jak ta Hazarda.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7071
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 marca 2021, 13:01

@GiovaAlbanese


Nie ma kontuzji mięśniowej Alexa Sandro. Będzie monitorowany z dnia na dzień.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 17 marca 2021, 10:53

No to trzy tygodnie przerwy :prochno:


calma calma
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7071
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 marca 2021, 19:28

McKennie nie jedzie na zgrupowanie repy z powodu kontuzji.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2550
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 marca 2021, 19:34

Ten nasz nowy spec od przygotowania fizycznego, to chyba na boku pobiera również pensję od Interu.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 marca 2021, 19:50

W końcu to dobry znajomy Antka.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ