Kontuzje

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 05 września 2022, 23:10

Tylko że jedyną osobą w pełni za to odpowiedzialną jest prawdopodobnie sam Pogba. Wątpię, żeby ktokolwiek z klubu odradzał mu operację, ale też nikt nie ma narzędzi do tego, by go do niej zmusić.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 września 2022, 17:32

JUVENTUS - KONTUZJE SEZON 2022/2023

Massimiiano Allegri

1 .Mattia De Sciglio - przed rozpoczęciem sezonu - Przemęczenie mięśni. Pauza: (Chivas, Barcelona, Real)
+ 2. Paul Pogba - przed rozpoczęciem sezonu - Uszkodzenie łąkotki bocznej w kolanie. Leczenie zapobiegawcze. Aktualizacja 5.09.2022 - zabieg wycięcia łąkotki. Pauza: 2 miesiące (Barcelona, Real, Atletico, Sassuolo, Sampdoria, Roma, Spezia, Fiorentina, PSG, Salernitana, Benfica.....)
3. Wojciech Szczęsny - przed rozpoczęciem sezonu - Problemy z przywodzicielem. Pauza: (Real)
+ 4. Marley Ake' - przed meczem z Realem - Złożone złamanie dystalnej części prawej kości strzałkowej. Pauza: 2 miesiące (Real, Atletico, Sassuolo, Sampdoria, Roma, Spezia, Fiorentina, PSG, Salernitana, Benfica)
5. Weston McKennie - przed meczem z Realem - Uszkodzenie torebki stawowej lewego ramienia. Pauza: Miesiąc (Real, Barcelona, Real, Atletico, Sassuolo)
6. Luca Pellegrini - przed meczem z Atletico - Problemy z prawym kolanem. Pauza: (Atletico)
7. Wojciech Szczęsny - w meczu z Atletico - Zmiana w mięśniu przywodziciela lewego uda. Pauza: 20 dni (Sassuolo, Sampdoria,)
8. Angel Di Maria - w meczu z Sampdoria - Przemęczenie mięśni przywodziciela. Pauza: (Sampdoria, Roma)
9. Leonardo Bonucci - przed meczem z Sassuolo - Przemęczenie mięśni. Pauza: (Sampdoria był na ławce tylko na sztukę , Roma, Spezia)
10. Nicolò Fagioli - przed meczem z Romą - Jakiś lekki uraz. Pauza: (Roma)
11. Wojciech Szczęsny - w meczu ze Spezią - Zwichnięcie prawej kostki. Pauza: (Fiorentina, PSG, Salernitana, Benfica)
12. Adrien Rabiot - po meczu ze Spezią - Problemy mięśniowe. Pauza: (Fiorentina)
13. Angel Di Maria - po meczu z Fiorentiną - Uraz mięśni przywodzicieli. Pauza: (PSG, Salernitana)
+ 14. Manuel Locatelli - przed meczem z Salernitaną - Przemęczenie mięśni. Pauza: (Salernitana, Benfica, Monza + mecze kadry)
+ 15. Adrien Rabiot - przed meczem z Salernitaną - Problemy z kostką i kolanem. Pauza: (Salernitana, Benfica, Monza + mecze kadry)
+ 16. Alex Sandro - po meczu z Salernitaną - Uraz mięśni przywodziciela. Pauza: (Benfica, Monza)


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 września 2022, 17:58

Obrazek


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 września 2022, 11:02

hara pisze:
31 sierpnia 2022, 11:49
Bez przesady @Dragon... Allegri wyraźnie po meczu powiedział, że to były tylko skurcze. Na dzisiaj gościu jest awizowany do pierwszego składu. Serio będziesz podbijał te niechlubne statystyki w taki sposób? :?:
Ups ;)

Brawo Max, z PSG Rabiot grał niedoleczony a z Benfiką kolejny raz planowane jest narażanie zdrowia Do Marii...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 11 września 2022, 14:51

@Maly nie rozumiem po co mnie cytujesz w ironiczny sposób. Mój wpis dotyczył meczu z Romą i faktycznie w następnej kolejce ze Spezią Rabiot zagrał całe spotkanie.

Proszę, abyś nie zakrzywiał rzeczywistości i nie wykorzystywał mojej osoby do wykpiewania Allegriego.


Capo di tutti capi
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 września 2022, 16:54

Historia pokazała że to nie były skurcze i dlatego cię zacytowałem. Nie ja zakrzywiam rzeczywistość tylko Allegri.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 11 września 2022, 17:07

No nie wiem. Jak na moje, to zupełnie inne urazy i nie sądzę, aby go kostka rozbolała z powodu niedoleczonej kontuzji mięśniowej.


Capo di tutti capi
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 11 września 2022, 18:22

hara pisze:
11 września 2022, 17:07
No nie wiem. Jak na moje, to zupełnie inne urazy i nie sądzę, aby go kostka rozbolała z powodu niedoleczonej kontuzji mięśniowej.
Tu bardziej chodzi o to, że mógł np. zgłaszać ból kolana przed meczem z PSG, a mimo tego Allegri wystawił go w pierwszym składzie (coś na zasadzie sytuacji z Di Marią, który nie zdążył doleczyć urazu, a kałcz i tak go wpuścił na boisko (co skończyło się kontuzją) i jeszcze się tym chwalił na pomeczowej konferencji).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 247
Rejestracja: 01 lipca 2012

Nieprzeczytany post 11 września 2022, 19:45

BTW szybko poszło (nie liczę korony):
ADM 20/21 - 25 dni przerwy, 6 opuszczonych spotkań
ADM 21/22 - 35 dni przerwy, 3 opuszczone
ADM 22/23 - 25 dzień przerwy dzisiaj, 7 opuszczonych/prognozowanych - wiadomo, grafik bardziej napięty, ale chłop w niecały miesiąc już wyrobił kontuzje z sezonu 20/21

Kto by się spodziewał?


Obrazek
hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 12 września 2022, 02:48

dimebag11 pisze:
11 września 2022, 18:22
hara pisze:
11 września 2022, 17:07
No nie wiem. Jak na moje, to zupełnie inne urazy i nie sądzę, aby go kostka rozbolała z powodu niedoleczonej kontuzji mięśniowej.
Tu bardziej chodzi o to, że mógł np. zgłaszać ból kolana przed meczem z PSG, a mimo tego Allegri wystawił go w pierwszym składzie (coś na zasadzie sytuacji z Di Marią, który nie zdążył doleczyć urazu, a kałcz i tak go wpuścił na boisko (co skończyło się kontuzją) i jeszcze się tym chwalił na pomeczowej konferencji).
Stary, teraz to już odpłynąłeś z tym zgłaszaniem bólu w kolanie. Co by nie mówić, teoria godna 11 września, więc koniec końców brawa się należą :bravo: :laugh:


Capo di tutti capi
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 12 września 2022, 08:27

hara pisze:
12 września 2022, 02:48
dimebag11 pisze:
11 września 2022, 18:22
hara pisze:
11 września 2022, 17:07
No nie wiem. Jak na moje, to zupełnie inne urazy i nie sądzę, aby go kostka rozbolała z powodu niedoleczonej kontuzji mięśniowej.
Tu bardziej chodzi o to, że mógł np. zgłaszać ból kolana przed meczem z PSG, a mimo tego Allegri wystawił go w pierwszym składzie (coś na zasadzie sytuacji z Di Marią, który nie zdążył doleczyć urazu, a kałcz i tak go wpuścił na boisko (co skończyło się kontuzją) i jeszcze się tym chwalił na pomeczowej konferencji).
Stary, teraz to już odpłynąłeś z tym zgłaszaniem bólu w kolanie. Co by nie mówić, teoria godna 11 września, więc koniec końców brawa się należą :bravo: :laugh:
Fakty są takie, że Allegri wielokrotnie wystawiał kontuzjowanych zawodników, co potem pogarszało ich stan fizyczny.


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 września 2022, 10:01

Sytuacja była taka:
1. Schodzi Rabiot w meczu z Romą w 58 minucie niby z powodu skurczy jak to później tłumaczył Maksio
2. Za 4 dni gra cały mecz
3. Kolejny opuszcza z problemami mięśniowymi.
4. Na kolejny mecz wraca, mięśniówka z która każdy walczy u nas 2-3 mecze "magicznie" ustępuje.
5. Kolejny mecz znów opuszcza, tym razem niby z powodu kolana i kostki (pytanie skąd się birze jednocześnie ból w kostce i kolanie).

Teraz ponoć Loca ma być gotowy na Benfikę czyli wiele wskazuje na to, że zagra na prochach i mięśniówka, którą ma tylko mu się pogłębi i z Monzą pewnie znów będzie odpoczywał.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 12 września 2022, 14:43

Rozgrzany Sturaro pisze:
12 września 2022, 08:27
hara pisze:
12 września 2022, 02:48
dimebag11 pisze:
11 września 2022, 18:22
hara pisze:
11 września 2022, 17:07
No nie wiem. Jak na moje, to zupełnie inne urazy i nie sądzę, aby go kostka rozbolała z powodu niedoleczonej kontuzji mięśniowej.
Tu bardziej chodzi o to, że mógł np. zgłaszać ból kolana przed meczem z PSG, a mimo tego Allegri wystawił go w pierwszym składzie (coś na zasadzie sytuacji z Di Marią, który nie zdążył doleczyć urazu, a kałcz i tak go wpuścił na boisko (co skończyło się kontuzją) i jeszcze się tym chwalił na pomeczowej konferencji).
Stary, teraz to już odpłynąłeś z tym zgłaszaniem bólu w kolanie. Co by nie mówić, teoria godna 11 września, więc koniec końców brawa się należą :bravo: :laugh:
Fakty są takie, że Allegri wielokrotnie wystawiał kontuzjowanych zawodników, co potem pogarszało ich stan fizyczny.
Ja temu nie przeczę, ale żeby wymyślać sobie historyjki, że "a może Rabiot skarżył się mamie, że go kolano boli i ona dzwoniła do Allegriego mu o tym powiedzieć, ale on jej nie posłuchał i wystawił jej syna w meczu" no to sorry, ale bawi mnie coś takiego.

Trzymajmy się faktów, jak @Maly powyżej i wtedy możemy merytorycznie dyskutować.

@Maly odnośnie Locatellego, to ja wywnioskowałem z konferencji Allegriego, że nie zagra z Salernitaną, bo jest po prostu zmęczony ilością minut jakie spędził ostatnio na boisku, więc w tej sytuacji nie dziwi mnie, że ma zagrać w środę, ale być może nie widziałem jakiegoś oficjalnego info o urazie mięśniowym.

AD 5. Mógł się po prostu w trakcie meczu z PSG poobijać, tudzież na treningu. Piłka nożna to jednak kontaktowy sport.


Capo di tutti capi
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 września 2022, 17:26

@hara
Nie Loca nie odpoczywa.


hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 12 września 2022, 21:10

Dzięki 👍🏿

Moja teoria legła w gruzach zatem, ale @Maly mnie zmylił 😉


Capo di tutti capi
ODPOWIEDZ