Kontuzje

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 20 września 2008, 10:22

VariaTH pisze:
mnowomiejsky pisze:Na razie o Andrade oficjalnie nic więcej nie wiadomo, ale pojawiła się oficjalna informacja o stanie Trezeguet: kolejna operacja ścięgien kolanowych i jakieś dwa miesiące przerwy w grze...
Dzisiejsze wydanie Tuttosport i Corriere Dello Sport pisze, że Trezeguet będzie musiał pauzować przez 4 :!: miesiące!!! Jeśli to się potwierdzi to mamy niezły pasztet...
Pasztet, jak pasztet - na pozycji Treza mamy jeszcze dwóch głodnych gry zawodników, którzy obecnie - zdaje się - są nawet w lepszej formie niż utytułowany striker z Francji.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
RavaneVialli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2007
Posty: 425
Rejestracja: 03 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 września 2008, 10:26

Łukasz pisze:Pasztet, jak pasztet - na pozycji Treza mamy jeszcze dwóch głodnych gry zawodników, którzy obecnie - zdaje się - są nawet w lepszej formie niż utytułowany striker z Francji.
Dokładnie, gdyby z gry na 4 miesiące wyłączony był Buffon, Chiellini albo Camoranesi - moglibyśmy zapomnieć o jakimkolwiek sukcesie w tym sezonie. A tak, może dziwnie to zabrzmi, ale jeśli "kontuzja dobrego zawodnika" musiała się pojawić, to nie mogła lepiej trafić...


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 września 2008, 11:25

Wielki żal. Odrazu czytając to, pomyślałem- Amauri. W tej sytuacji chyba już nikt nie żałuję, że go kupiliśmy. Jest jeszcze oczywiscie Iaquinta, ale jestem przekonany, że to Amauri będzie wystepowal w 1 składzie obok Alexa. Niemniej jednak jak wspomnieli koledzy, na tej pozycji nie odczujemy straty aż tak, jak miałoby to miejsce chociażby na bramce.

Szkoda mi Treze, bo przypomina mi się sytuacja z poprzednich lat, mianowicie gdy zdobył koronę króla strzelców w sezonie 2001/02 a późniejszym trafił bodajże 8 razy. Czemu? Feralna kontuzja barku i odwlekanie operacji. W końcu jednak poszedł pod nóż, ale połowę sezonu miał jednak straconą.
Z niecierpliwością będę czekał na powrót Davida.


Obrazek
meloo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2008
Posty: 236
Rejestracja: 17 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 20 września 2008, 11:59

Dragon pisze:Wielki żal. Odrazu czytając to, pomyślałem- Amauri. W tej sytuacji chyba już nikt nie żałuję, że go kupiliśmy.
Załowac... chyba nikt nigdy tego nie załował. Bardziej chodzi o to ze gdyby ta kontuzja trafiła na Chielliniego albo jakiegos srodkowego pomocnika to juz by tak kolorowo nie było :roll: Krótko mówiac Secco miał farta i tyle 8) Chociaz bez Amauriego tez pewnie bysmy sobie poradzili.
A David... jestem pewny ze jeszcze w tym sezonie nie raz zapewni nam zwyciestwo.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 września 2008, 12:04

juvelook pisze:
Dragon pisze:Wielki żal. Odrazu czytając to, pomyślałem- Amauri. W tej sytuacji chyba już nikt nie żałuję, że go kupiliśmy.
Załowac... chyba nikt nigdy tego nie załował.
Są tacy co byli bardzo przeciwni ( nie mówię o sobie).
juvelook pisze:Bardziej chodzi o to ze gdyby ta kontuzja trafiła na Chielliniego albo jakiegos srodkowego pomocnika to juz by tak kolorowo nie było :roll:
No wiesz, dopiero 3 mecze za nami, sezon jest długi... możemy się :pray: żeby nas omijały.


Obrazek
Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 20 września 2008, 12:07

A gdy Secco nie miał ,,farta" i w zeszłym sezonie obaj środkowi pomocnicy okazali się niewypałami, to wszyscy chcieliśmy go wieszac za jaja. Albo gdy nie miał ,,farta" i Andrade, który w Deportivo w sezonie przed przejściem do nas nie dawał objawów, że zagra u nas 3 oficjalne mecze w 2 lata...

Fartem to ja nie nazwę faktu, że Amauri się w tym sezonie przyda, a to, że w zeszłym sezonie tacy porcelanowi gracze jak Alex czy David nie mieli dłuższej kontuzji. Więc w tym momencie akurat zarząd wykazał się zdrowym rozsądkiem sprowadzając zawodnika, który pojawiając się na boisku nie obniża jakości naszej gry.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 września 2008, 13:15

Cieszę się,że Treze zdecydował się na tę operację-sam przyznał,że może to mieć tylko korzystny wpływ na zespół,mimo długiego okresu rekonwalescencji...Lepiej,żeby Cobra do końca wyleczył ten uraz,a nie ryzykował poprzez jak najszybszy powrót na boisko,co wielu graczy przed nim stosowało,a nie zawsze(czytaj-rzadko)kończyło się to dobrze.Sama kontuzja Trezegola nie martwi aż tak bardzo ze względu na fakt,że mamy prawdziwy problem bogactwa w ataku.Więcej szans dostawać będzie Iaquinta,a i Giovinco,który przecież napastnikiem nie jest,może występować na tej pozycji.Mam nadzieję,że ominą nas kontuzje w obronie,bo w tym przypadku sam uraz Chielliniego przeraża kibiców,nie mówiąc już co by się stało,gdyby dołączył do niego Legro...W tym aspekcie zarząd nie wziął pod uwagę takiej możliwości...


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 września 2008, 23:07

http://sport.onet.pl/0,1248705,1829939,wiadomosc.html

Po prostu koszmar! Nawet 5 miesięcy David może nie zagrac. Będzie to wielka starta, szcególnie, że gramy na trzech frontach: Serie A, LM i PW...
Miałem nadzieje, że to nic poważne, niesty byłem w błędzie... :(
Ahhh te kontuzje;/


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 22 września 2008, 23:16

Nie wiem czy w takiej sytuacji gdzie gramy tak dużo meczów, starczy nam 3 napastników? Oczywiście, że nie, do tego trzeba wziąć pod uwage, że Alex młodzikiem nie jest, ma w kościach już "troche" meczów, ma sporo problemów i niezbyt szybko regeneruje siły. Nie, że zaraz robie z Alexa dziadka ale nie może grać każdego meczu w lidze, do tego dochodzi Liga mistrzów, no i puchar, w którym gramy rezerwowymi, których w tej sytuacji nie mamy. Kontuzja Amauriego lub Vincenzo i nie mamy nawet stałej pary napastników, mamy ogromny problem. Oby to się nie stało :/ Niech się trzymają! Giovinco może zagrać w ataku w razie co, Ranieri nie boi się eksperymentować.

Treze wracaj do zdrowia, a Ranieri korzystaj z Seby!! W końcu po co go mamy!


Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 września 2008, 16:41

Szkoda Davida :(. Na szczęście, że mamy Amauri'ego, który za pewne z Alexem będzie tworzył wyjściowy atak.

Wracaj szybko do zdrowia Treze :pray:


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 05 października 2008, 10:24

A mnie bardziej niż dlugoterminowe kontuzje Trezeguet i Andrade martwią (ba, wkurzają) kontuzje Zebiny i Zanettiego! Ile razy jeszcze ich powrót będzie przedłużany?
Jeśli dobrze pamiętam, to Zanetti doznał urazu w sparingu z Borussią ? ten sztab medyczny jest rzeczywiście fatalny...
Co chwila odkładają ich powrót na boisko... człowiek nie wie, kiedy wreszcie normalnie będzie w tej druzynie :roll: .


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 07 października 2008, 15:29

Mamy w Juve szpital :doh: . Wg. tego newsa http://www.pilka.pl/buffon-i-camoranesi-kontuzjowani Buffon i Camor są kontuzjowani. O ile o rezerwowego bramkarza jestem spokojny to ciekawe kto zastąpi Camora na skrzydle? :think:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 października 2008, 19:19

Buffon miesiąc, Camor 3 tyg. do tego pewnei jakieś rehabilitacje i obu nie ujrzymy pewnie przez 1,5 miesiąca. Rewelacja, nie mamy już kim praktycznie grać, jeszcze raz podkreślę, nasz stab medyczny powinein dostać dożywocie, to nie pojęte dla mnie jak można dopuścić do takiej sytuacji :!:
No ale nie od dziś wiadomo, że jak się wali, to wszystko na raz... :doh: :?


Obrazek
Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 07 października 2008, 20:54

Camor i Buffon. Dwie ważniejsze postacie w druzynie. Choć brak Buffona przy dobrej obronie (której też może jednak zabraknąć :prochno: )można jeszcze jakoś przeżyć (chociaż to zawsze wsparcie psychiczne), to z Camorem będzie ciężko. Hasan to obecnie przeciętny grajek, a Marchionni nuż jakąś kontuzję złapie (i tak juz długo się trzyma).

No ale nie ma tego złego, przynajmniej mamy rotację w składzie, a to cechuje najlepsze zespoły prowadzone przez wybitnych trenerów.


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 07 października 2008, 20:56

Może ktos przedstawic liste wszystkich kontuzjowanych w tym momencie zawodników Juve :?: Bo ja już się pogubiłem w tym wszystkim :roll:


Obrazek
ODPOWIEDZ