Kontuzje

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 listopada 2020, 08:48

@Tony Montana
To, że dla Chielliniego reprezentacja odgrywa wielką rolę nie ulega nawet żadnym wątpliwościom i nie mam mu tego za złe. Bardziej chodziło mi o to, że Giorgio mając tak pokaźną kartę przebytych kontuzji i wiedząc jaka sytuacja z obrońcami jest teraz w Juve jakby na siłę jechał na kadrę. Przecież było tak, iż Kielon nie grał u nas bo odczuwał jakiś ból, by potem zagrać w reprezentacji chyba jedno spotkanie i po powrocie do Turynu znów musiał pauzować. Przyznasz, że takie zachowanie (mimo jego oddania dla Italii) nie jest w porządku w stosunku do jego pracodawcy czy też do kibiców.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2522
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 listopada 2020, 11:22

A moim zdaniem Giorgio takim (nieprofi) zachowaniem bardziej szkodzi tez samej reprezentacji. A skoro tak bardzo mu na niej zalezy i jest takim oddanym Wlochem, to nie powinien dzialac na jej szkode.
W tym sezonie Kielon powinien walczyc o bycie tym trzecim/czwartym z niedołęgą Bonuccim.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 listopada 2020, 13:38

Tony Montana pisze:
08 listopada 2020, 01:58
Moim zdaniem jest to rok, maksymalnie dwa - tak jak było w przypadku świetnego Barzagliego.
a mi się wydaje, że on już podpisał z nami swój ostatni kontrakt jako piłkarz i po Euro zakończy karierę


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 08 listopada 2020, 18:20

Jak można zarzucać zawodnikowi, że gra w reprezentacji. Gdyby ktoś postawił ultimatum Kielonowi Juve albo repra, to myślę, że długo by się nie wahał...


Obrazek
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 13 listopada 2020, 10:38

Generalnie strata Kielona przy powrocie DeLigta nie jest moim zdaniem w żaden sposób odczuwalna. Danilo gra na prawdę dobrze, ma formę. DeLigt myślę, że szybko sobie przypomni jak się gra w piłkę, więc mam nadzieję, że zostaje do obsadzenia 3 miejsce kimś z dwójki - trójki Sandro, Bonus, Demiral.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 listopada 2020, 11:01

JUVENTUS - KONTUZJE SEZON 2020/2021

1 . Alex Sandro - trening przed Sampdorią - drugi stopnień uszkodzenia mięśnia półbłoniastego prawego uda. Pauza: 2,5 miesiąca (Sampdoria, Roma, Napoli, Crotone, Hellas, Spezia, Lazio, Dynamo, Ferecvaros, Barcelona, Cagliari)
2. Federico Bernardeschi - na treningu - problemy mięśniowe. - Pauza: (Sampdoria, Roma, Napoli)
3. Aaron Ramsey - na zgrupowaniu kadry - problemy mięśniowe. - Pauza: (Crotone)
4. Giorgio Chiellini - w meczu z Dynamo - problemy mięśniowe. - Pauza: (Napoli, Crotone).
5. Aaron Ramsey - w meczu z Ferecvaros - urazu mięśnia prostego prawego uda. - Pauza: 2 tyg. (mecze kadry, Cagliari)
6. Giorgio Chiellini - przed meczem z Lazio - problem ścięgna lewego uda. - Pauza: miesiąc (Lazio, kadra, Cagliari, Ferencvaros, Benevento).
7. Federico Chiesa - rozgrzewka przed Lazio - problemy mięśniowe prawego uda. - Pauza: (Lazio)
8. Cristiano Ronaldo - w meczu z Lazio - lekkie zwichnięcia kostki (wymuszona zmiana). - Gotowy na następny mecz.
9. Leonardo Bonucci - na zgrupowaniu kadry - problemy mięśniowe. - Pauza: (3 mecze kadry, Cagliari, Ferencvaros)
10. Merih Demiral - przed meczem z Ferencvaros. - problemy mięśniowe. - Pauza: (Ferencvaros, Cagliari).
+ 11. Ginluigi Buffon - przed meczem z Ferencvaros. - problemy mięśniowe łydki. - Pauza: (Ferencvaros, Benevento, Dynamo).
+ 12. Giorgio Chiellini - przed meczem z Dynamen K. - problemy mięśniowe prawego uda. - Pauza: (Dynamo, ....).
+ 13. Merih Demiral - po meczu z Dynamo. - lekki uraz mięśnia prostego prawego uda. - Pauza: (Torino, Barcelona, Genoa.....).


Moim faworytem jest Aronek 7 baniek Ramsejek. 12 meczów w sezonie za 7 baniek hehe :) Chiellini też osiąga szczyt starości, ale do kapitana to mam chociaż szacunek...

Problemów jelitowych i moczowych Dybali, oraz Covid nie uwzględniam.
Z ciekawostek - Costa 2,5 miesiąca bez kontuzji. Zanim ktoś napisze, że mało gra, to przypomnę, że u nas wystarczył trening aby wypadł na 2 miechy :stop:


Obrazek
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 15 listopada 2020, 16:22

DonPatch pisze:
08 listopada 2020, 18:20
Jak można zarzucać zawodnikowi, że gra w reprezentacji. Gdyby ktoś postawił ultimatum Kielonowi Juve albo repra, to myślę, że długo by się nie wahał...
Ja akurat nie rozumiem obu, Bonu i Chiellini. Wiedzą ilu mamy środkowych obrońców, Bonucci zmaga się z kontuzją ale zagryza zęby na repre i...wypada.
Chiellini? Bardzo inteligentny gość, KAPITAN drużyny, w części odpowiedzialny za nią.
I dla czego? Dla ligi narodów! Włochy mogą sobie w razie kontuzji powołać następnego a Juventus NIE!


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 listopada 2020, 12:44

Demiral kontuzja mięśniowa. Wypada przynajmniej na 2 najbliższe mecze.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 23 listopada 2020, 20:05

Niby taki z niego dzik, a kolejny raz wypada, kiedy miał szansę powalczyć o wyjściowy skład...


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 23 listopada 2020, 22:34

@jackop
Demiral raczej specjalnie nie nabawił się urazu tylko po to, aby sobie odpocząć i jutrzejsze spotkanie w LM obejrzeć przed telewizorem (zwłaszcza, że z powodu absencji Bonucciego i Chielliniego był pewny miejsce w wyjściowym składzie). Merih miał sporego pecha, iż w ubiegłym sezonie, gdy grał coraz lepiej i posadził na ławce dużo droższego de Ligta, to akurat musiała mu się przydarzyć ta paskudna kontuzja. Zresztą widać było, iż nasz sztab bardzo ostrożnie stara się wprowadzać Turka na boisko, bo mimo tego, że wrócił do szerokiej kadry już pod koniec zeszłego sezonu, to i tak Sarri nie pozwalał mu nawet na parę minut aż do ostatniej kolejki z Romą.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 listopada 2020, 22:48

z tym posadzeniem na ławce MDL to było tak, że Holender ciągle odczuwał kontuzję barku... oczywiście Demiral grał tak, że za droższym kolegą nikt nie tęsknił ale jakby nie kontuzja to pewnie dalej siedziałby na ławce (co jest dość smutne bo nie było żadnej rotacji), po zerwaniu wiązadeł przez Turka De Light grał na prochach do końca sezonu aż w końcu mógł poddać się operacji

tak czy inaczej no nie ma szczęścia coś Demiral co kogoś mi przypomina...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 23 listopada 2020, 23:46

dimebag11 pisze:
23 listopada 2020, 22:34
Demiral raczej specjalnie nie nabawił się urazu tylko po to, aby sobie odpocząć i jutrzejsze spotkanie w LM obejrzeć przed telewizorem (zwłaszcza, że z powodu absencji Bonucciego i Chielliniego był pewny miejsce w wyjściowym składzie).
Serio? Nie kłamiesz? :prochno:

Jeszcze ze 2-3 takie pechy i się okaże, że miną 2 lata, a chłop przydał nam się do niczego.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 listopada 2020, 14:32

Czekam na komunikat w sprawie kontuzji Makeniego :laugh:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 listopada 2020, 16:42

jackop pisze:
23 listopada 2020, 23:46
dimebag11 pisze:
23 listopada 2020, 22:34
Demiral raczej specjalnie nie nabawił się urazu tylko po to, aby sobie odpocząć i jutrzejsze spotkanie w LM obejrzeć przed telewizorem (zwłaszcza, że z powodu absencji Bonucciego i Chielliniego był pewny miejsce w wyjściowym składzie).
Serio? Nie kłamiesz? :prochno:

Jeszcze ze 2-3 takie pechy i się okaże, że miną 2 lata, a chłop przydał nam się do niczego.
To co mają powiedzieć odnośnie pecha tacy zawodnicy jak Conti, Zaniolo czy chociażby Caldara, który zapowiadał się chyba nawet lepiej od Demirala (swoją drogą, to albo Mattia był tak podatny na urazy, że nawet nasz "rewelacyjny" sztab medyczny zauważył, iż nie ma szans regularną grę na najwyższym poziomie bądź też ktoś najzwyczajniej w świecie fuksem trafił z jego wymianą na Bonu). Merih zerwał więzadło krzyżowe w dość młodym wieku, ale to nie koniec świata i miejmy nadzieję, że zdrowie mu będzie dopisywać, bo gdy tylko pojawia się na boisku, to widać, że mógłby być ostoją naszej defensywy na lata i godnie zastąpić Chielliniego.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2020, 15:45

Piłkarski wrak Chiellini wczoraj wrócił do kadry a dziś nowa kontuzja uda! :) gość ściga Coste i Khedire. Niech rozwiąże kontakt w styczniu a zaoszczędzoną pensje niech klub odda na cele charytatywne. Wszyscy na tym zyskają.


Obrazek
ODPOWIEDZ