Kontuzje

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 30 marca 2016, 16:26

Kto by kiedyś pomyślał, że będziemy aż tak obsrani o zdrowie Bonucciego. Niezmiernie ważny się dla nas zrobił ten zawodnik. Niech go dobrze przebadają, bo te powroty po urazach wychodzą nam tak trochę pół na pół. Jedni wracają zaskakująca szybko i nie mają jakichś komplikacji (jak swego czasu Marchisio z kadry), a niektórzy po kilku krokach po powrocie pauzują niewiadomo ile (Chiellini).


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 30 marca 2016, 18:21

Bonucci to filar naszej defensywy pod względem skuteczności, jakości i właśnie zdrowia. Jak pauzuje to z reguły za kartki. Jest ok.
I tak jest zawieszony także niech odpoczywa.
A co z tym Evra? Bo wczoraj jeden koles siał tu panike.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 30 marca 2016, 18:38

Evra jak już wcześniej pisałem tylko stłuczenie, więc jeżeli Barzagli się wylizał, to jakąś obronę na Empoli sklecimy.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 30 marca 2016, 18:50

Kolejna dobra wiadomość :)

Chiellini już normalnie trenuje z zespołem.
Barzagli, Dybala i Marchisio mają indywidualne zajęcia

http://www.juventus.com/en/news/news/20 ... inovo-.php

O Lichym od dawna nie pojawiają się żadne informacje, więc już chyba z nim wszystko ok? Z Evrą chyba też?


ars13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 lutego 2016
Posty: 14
Rejestracja: 10 lutego 2016

Nieprzeczytany post 30 marca 2016, 19:15

No i jeszcze nie można zapomnieć o kontuzji Khediry. Miał dziś wystąpić jako kapitan, został na ławce. Przeciążenie mięśnia.
Skąd ta informacja? Potwierdzona? Z tego co kojarzę, to informacja o tym, że to Müller będzie kapitanem w meczu z Włochami, pojawiła się jednak dość wcześnie i raczej nie miała nic wspólnego z kontuzją. Chodziło bardziej o to, że to "jego" stadion, więc taki bardziej zaszczyt i powinność, wyprowadzić drużynę na swoim terenie. Bezapelacyjnie kapitanem Niemców jest Bastian, Sami pełnił tę rolę zaledwie 4 razy. Uznałam za normalne, że siedzi na ławce, w końcu trzeba też testować innych, więc ta informacja o kontuzji trochę średnia :(

No, ale przy okazji super, że Leo jednak bez dramatu i wróci w miarę szybko, bo to, co się stało w tym meczu, wyglądało po prostu strasznie.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 30 marca 2016, 19:31

albertcamus pisze: O Lichym od dawna nie pojawiają się żadne informacje, więc już chyba z nim wszystko ok?
Wczoraj wyszedł jako kapitan na mecz z Bośnia Hercegowina ( 0:2) i zszedł w 65 min. Także chyba "żyje".. Jedyny zawodnik któremu oddałbym kontuzję innego zawodnika jemu..


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 30 marca 2016, 19:36

PlanetJuve pisze:
albertcamus pisze: O Lichym od dawna nie pojawiają się żadne informacje, więc już chyba z nim wszystko ok?
Wczoraj wyszedł jako kapitan na mecz z Bośnia Hercegowina ( 0:2) i zszedł w 65 min. Także chyba "żyje".. Jedyny zawodnik któremu oddałbym kontuzję innego zawodnika jemu..
Nie ma to jak szacunek do zawodnika, który od pięciu lat ciężko pracuje byś mógł się cieszyć Juventusem i jest jednym z symboli odbudowy klubu. :roll:

Sam mam wiele zastrzeżeń do obecnej formy Szwajcara, który ostatnimi czasy ma spore wahania formy, ale o czymś takim nawet bym nigdy nie pomyślał.

Ja bym oddał kontuzję Buffonowi, i tak rywale w ostatnich 10 meczach oddali 1,4 strzału na naszą bramkę, może akurat Neto by wyłapał. :lol:


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2016, 12:15

Chiellini trzeci za wczesny powrót na boisko w tym sezonie? dobrze liczę?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2016, 15:12

Chiellini kolejne 20 dni hahahahahahahahahahhahaha. <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> jakie to śmieszne i smutne zarazem.

Edit: a najlepsze jest to, że już prawie prawie wychodził na Bayern w podstawie :rotfl: . Idźcie w <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> z tym sztabem medycznym.

PS: Moja złość jest za duża aby powstrzymać mocne słowa.


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2016, 15:20

Maly pisze:Chiellini trzeci za wczesny powrót na boisko w tym sezonie? dobrze liczę?
A nie drugi?
jackop pisze:
CavAllano pisze:(3-5-2) Buffon; Barzagli, Rugani, Chiellini; Lichtsteiner, Pereyra, Marchisio, Pogba, Evra; Mandzukic, Morata.
Potencjalni kontuzjowani do kolekcji @Dragona.
Trafiłeś :ok:

Tym razem kontuzja uda :lol: Powiedzmy sobie szczerze. Chiellini właśnie zakończył oficjalnie sezon :facepalm: To jest kompletny dramat... najgorzej, jak nie zdąży na finał CI, gdzie Bonucci jest zawieszony. Nie mam słów.

Jedziemy z licznikiem! :hellyes:


Obrazek
daroo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2010
Posty: 358
Rejestracja: 10 marca 2010

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2016, 15:21

Nie wyobrażam sobie, że osoby odpowiedzialne za ten stan rzeczy będą dalej pracować w Juve. Z nimi trzeba zrobić dokładnie to samo co Tomaszewski sugerował uczynić ze Smudą... Pozytyw w tej sytuacji będzie taki, że przy scudetto w garści Rugani pogra dosyć dużo w końcówce sezonu.


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2016, 15:31

Czy kogoś jeszcze dziwią następne kontuzje? Kompromitacja na całej linii. Co to za banda <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> pracuje w tym sztabie? A najgorsze jest to, że cały zarząd siedzi cichutko jak mysz pod miotłą i nawet nie raczy skomentować całej sytuacji. Według mnie nic z tym nie zostanie zrobione, "lekarze" klubowi zostaną a cały ten cyrk zostanie zamieciony pod dywan i usprawiedliwiony czynnikami sił wyższych. Oby tak się nie stało :confused:


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2016, 15:49

mazi12 pisze:A najgorsze jest to, że cały zarząd siedzi cichutko jak mysz pod miotłą i nawet nie raczy skomentować całej sytuacji.
A ja uważam, że z pożytkiem dla klubu takie rzeczy nie wychodzą na światło dzienne. Brudy pierze się za zamkniętymi drzwiami. Wszyscy chyba pamiętają burzę związaną z Mourinho i tą lekarką albo Guardiolą i tym lekarzem Bayernu.

Z szumu medialnego jeszcze nigdy nie wynikło nic dobrego.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2016, 15:54

Dobrze, że mamy najmocniejszą w lidze ławkę, bo boję się pomyśleć, co byśmy zrobili mając takich rezerwowych jak choćby Napoli. Chiellini do finału CI powinien wylizać się bez większych problemów (mecz bodaj 21.05, a przerwa w grze ma wynieść 20 dni), o ile rzecz jasna to jego ostatni uraz w tym sezonie... :pray: W lidze sobie bez niego poradzimy - komfort przewagi 6 oczek jest spory, coraz lepiej prezentuje się Rugani. Może nawet i dobrze, że Młody pogra nieco więcej, poczuje się pewniej przed rozpoczęciem kolejnego sezonu.

Czasem mam wrażenie, że sztab medyczny pracuje pod taką presją, że wysyła do boju graczy, którzy tak naprawdę nie są gotowi do gry. To oczywiście <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> rozwiązanie, ale tak to właśnie odbieram. Warto zwrócić uwagę na fakt, że to kolejna sytuacja, kiedy to Giorgio wraca na murawę, po czym zaraz wraca na chorobowe. Kolejna kontuzja nie może dziwić - z ludzi tego formatu nie zrobimy już fachowców. Jedynym rozwiązaniem jest wywalenie ich na zbity pysk.

Osobiście nie wierzę, że tak kompetentny prezydent jak Agnelli pozwoli na kontynuowanie współpracy z tymi frajerami. Póki co zarząd nie wypowiada się na ten temat wiele, bo skupia się na rozgrywkach, ale tuż po ostatnim gwizdku finałowego meczu z Milanem trzeba zrobić czystki.


Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2016, 18:06

Akurat robienie teraz zamieszania wokół fizjoterapeutów/lekarzy/masażystów/trenerów przygotowania fizycznego mogłoby się nam odbić czkawką, ale po sezonie spodziewam się czystki. Gorzej, jeśli Allegri zastrzegł sobie w kontrakcie możliwość decydowania o kadrze szkoleniowej. Jedyna nadzieja, że Max nie jest, aż tak głupi i w końcu pozbędzie się tych parodystów... :mad2:


ODPOWIEDZ