Kontuzje

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2016, 23:10

Potwierdza Gianni Balzarini ( nie znam człowieka, ale cytuje go tt fanów Juve)
Caceres lesione tendine d' Achille dx. Domani accertamenti per entità e prognosi
i Maxiu oficjalnie: .@OfficialAllegri: "#Caceres has torn his achilles tendon. We'll check him over tomorrow and hope it's not as bad as it seems." #JuveGenoa
ale dalej bardzo pozytywnie:
łohohoho, ale kontuzje:
.@OfficialAllegri: "@Asabob20 should train on Monday. We hope to have #Khedira and @MarioMandzukic9 back for Napoli." #JuveGenoa

Asa wróci na Neapol na pewno. A Khedira i Mario wygląda na to, że na 100 % będą dostepni na Bayern.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 04 lutego 2016, 00:00

Juz wczesniej Sky podalo, ze w klubie panuje optymizm, jesli chodzi o stan zdrowia i Mario, i Samiego. Szkoda tego Caceresa, ale przynajmniej wiemy, na czym stoimy - szanse na przedluzenie z nim kontraktu maleja do minimum.

A ten Balzarini to dziennikarz/kibic Juve, bedacy bardzo blisko klubu. Czesto przeprowadza wywiady z naszymi graczami, widac go tez czesto przy bocznej linii w trakcie trwania spotkan.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 04 lutego 2016, 02:17

Ja pierniczę, to co dalej w takim razie? To 352 jakoś szło, to teraz zostajemy z 4 stoperami na dalszą część sezonu... No i jeszcze ta kontuzja w meczu tuż po zamknięciu okienka. :facepalm: Za dużo farta to my nie mamy w tym sezonie. Nie wiem, to w razie zawieszenia, urazu, mogą być jaja w obronie.
:sad: Kto tam będzie grał - Marchisio?
Kamex22 pisze:Nie widzę w tym nic śmiesznego. Miłość i sraczka łapią znienacka. Niech pierwszy rzuci memem ten kto nigdy nie miał biegunki!
Dobre, ale wiesz że internet niczego nie wybacza i jest wyjątkowo wredny.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 04 lutego 2016, 08:20

Los nam wyraźnie nie sprzyja...teraz wychodzi na to, że niedrogi, zimowy transfer do obrony i ataku nie był takim złym pomysłem. Obstawiam, że w kryzysowej sytuacji na środku obrony zagrałby Lichtsteiner, natomiast nie brzmi to zbyt optymistycznie. No, ale cóż - teraz Rugani będzie musiał pokazać, na co naprawdę go stać.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 lutego 2016, 10:00

Po ludzku żal mi Martina. Już wczoraj wiedziałem, że ma po sezonie. Najnowsze informacje to od 6-8 miesięcy przerwy :roll: To raczej koniec przygody z Juventusem, nie sądzę abyśmy się bawili w przedłużenie kontraktu... źle to wygląda. Rugani zatracił pewność siebie, co jest kluczowe dla obrońcy. Gdzieś pojawiają się głosy, że możemy wrócić do 4 z tyłu. Wtedy ktoś z BBC mógłby złapać oddech...

Na TuttoJuve obok naszego rekordu zwycięstw piszą też o rekordzie kontuzji... wyliczyli, że to już 39 w tym sezonie z czego 27 było mięśniowych.


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 lutego 2016, 10:27

Też uważam, że 4 obrońców na Frosinone to mus. I to bez względu czy to będzie wyglądało na środku jako Barza - Rugani, czy Barza - Kielon. Bonucz musi odpocząc bo drugi mecz z rzędu z babolem. Ma najwięcej minut po Buffonie. A Kielon mimo odpoczynku tez nie lepiej bo znajduje się w top 5 pod względem minut.
Pogba, Dybała, Bonu powinni odpocząc w niedzielę, ale przez Zazę może to być trudne. Niech zagra Lichy i Evra po bokach, bo nie ma sensu wystawiać Sandro, który jeśli złapie kartkę to ma po meczu z Neapolem. Lepiej mieć Alexa na Napoli w obwodzie.

Co do Martina, chyba już na boisku wiedział co się święci, no i mimo wszystko to chyba zakończy jego pobyt w Juve, ale spoko loko, Galliani już czeka.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 lutego 2016, 11:39

Robaku pisze:4 obrońców na Frosinone to mus.
właśnie nie - musem jest ograć Ruganiego w 352 najwięcej jak to możliwe

Bonucci nie potrzebuje odpoczynku tak samo jak i nie potrzebował go sezon temu - ma taką pozycję, że po prostu nie męczy się tak jak pozostali ;] podobnie jest z Marchisio - jeśli Pirlo wytrzymywał tyle meczów bez odpoczynku to i Claudio wytrzyma tym bardziej... jeśli dawać im odpoczywać to zdecydowanie z innych pobudek

i słowo o rekordzie - jest wart dwa razy tyle ze względu na liczbę kontuzji

ps. dobrze ktoś napisał w komentarzu pod newsem - nie ma Cáceresa, nie ma kasy za Cáceresa i nie ma zastępcy Cáceresa :?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 lutego 2016, 11:55

Sorry Mały, ale ja się z tym nie mogę zgodzić z uwagi na:
a) błędy/babole Leo w ostatnich meczach, kwestia zmęczenia, braku koncentracji, dużego ciśnienia? Nie wiem dokładnie, ale przecież wcześniej był praktycznie bezbłędny. Fajnie, że Pavolletti czy inny Cassano błędy nie wykorzysta, ale będziemy za chwilę grali przeciwko Lewemu i Igle, a to nie są napadziory pokroju tych wyżej czy Boriello,
b) Markiz też wczoraj jakby taki przygaszony, jasne ten mecz był ciężki i chyba także pod względem mentalnym. Pamiętam, że przegrany mecz z Interem ( ten 3:1 ) psychicznie ich uwolnił i może mimo wszystko ta passa, albo ten 13 mecz z uwagi, że zrobili rekord tez im ciążył. Jednak tak jak wskazałem wyżej, wolę Bonucza i Markiza z maksymalnie lekkimi nóżkami i na maksa skoncentrowanymi..
c) ogrywanie Ruganiego jest ważne, ale raczej spodziewam się do powrotu naszej żelaznej 3 niż włożenie tam Daniele.


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 04 lutego 2016, 12:52

Dragon pisze:Po ludzku żal mi Martina. ]
Mi tez, ale ja juz mam serdecznie dosc tego, ze gosc sie lamie co chwila przy byle czym. Prosty wyskok, zle upadl - trach - po achillesach. Gosc nie powinien uprawiac zadnego sportu, ba, nie powinien w ogole skakac. Ja juz mam tego serdecznie dosc.

W ogole on pechowy jest. Jego podanie w meczu z Realem u siebie do Ronaldo - mistrzostwo swiata


forumowy ujadacz
cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 04 lutego 2016, 13:05

filippo pisze:Jego podanie w meczu z Realem u siebie do Ronaldo - mistrzostwo swiata
Gościu wyluzuj, bo przytaczanie takich sytuacji jest nie na miejscu. Również dobrze można zacząć wyliczać cuda Bonucciego, a nikt tego teraz nie robi, bo Leo gra po prostu dobrze. Szybko zapominacie ile Martin nam dał przez wszystkie lata gry w nasze koszulce. Podobnie jak szybko zaczął być wyśmiewany np. Matri, mimo że strzelił dla nas 30 goli, nierzadko kluczowych.


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 04 lutego 2016, 13:37

filippo pisze:
Dragon pisze:Po ludzku żal mi Martina. ]
Mi tez, ale ja juz mam serdecznie dosc tego, ze gosc sie lamie co chwila przy byle czym. Prosty wyskok, zle upadl - trach - po achillesach. Gosc nie powinien uprawiac zadnego sportu, ba, nie powinien w ogole skakac. Ja juz mam tego serdecznie dosc.

W ogole on pechowy jest. Jego podanie w meczu z Realem u siebie do Ronaldo - mistrzostwo swiata
A mega ważne bramki z Milanem w pucharze, Interem i dwukrotnie z Napoli poszły w niepamięć? Caceres był zawsze idealnym zmiennikiem i za to go szanuję. Osobiście chciałbym, żeby został, ale sam nie wiem czy jest sens.


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 lutego 2016, 16:05

Dla Caceresa mecz z Genoą był prawdopodobnie ostatnim w koszulce Juventusu. Do końca sezonu nie zagra - tak podaje Sky.

Najlepsze rozwiązanie, przedłużyć kontrakt o rok z możliwością relegowania o kolejny sezon i sprzedać latem bądź zimą przyszłego roku. No chyba, że jakiś deal z Chińczykami zrobimy :P


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 lutego 2016, 17:16

Dragon pisze:Na TuttoJuve obok naszego rekordu zwycięstw piszą też o rekordzie kontuzji... wyliczyli, że to już 39 w tym sezonie z czego 27 było mięśniowych.
Dwumecz z Bayernem zapowiada się niezwykle interesująco... jedni i drudzy "połamani"


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 04 lutego 2016, 17:26

Robaku pisze:Też uważam, że 4 obrońców na Frosinone to mus.
Po co niby? Graliśmy tak na początku sezonu i każdy pamięta jak to wyglądało. Przeszliśmy na 352 i zaczęliśmy jakoś grać, po co zmieniać coś co zdaje egzamin? Przecież mamy zdrowie trio BBC + Ruganiego. Zgadzam się, że Daniele nie ma pewności siebie, ale przejście na 4 obrońców, gdzie już w ogóle grałby ogony wcale by mu nie pomogło.

Co do Martina to strasznie mi go szkoda.. Chyba możemy już mu podziękować za wszystko co robił dla Juve.


Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 04 lutego 2016, 17:52

Straszna żałoba tutaj jakby conajmniej urwało mu nogę. Na pół roku ma co prawda grę z głowy, ale jak mu dobrze zeszyją Achillesa, to będzie go miał mocniejszego niż przed urazem. Pytanie tylko jak zachowa się kierownictwo Juve - czy poda mu "pomocną dłoń", przedłuży kontrakt na jakichś sensownych dla obu stron warunkach czy podejdą do tematu czysto biznesowo i Martin zostanie na lodzie.


Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ