Kontuzje

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 września 2008, 10:41

Bobek1991 pisze:Trezeguet, Marchionni, Nedved, Zanetti, Andrade, Chiellini, Zebina, Knezevic
Wrócił Nedved, na jego miejsce wskakuje Del Piero. Powiem wprost, mamy tragicznych sztab przygotowujący naszych piłkarzy kondycyjnie/motorycznie. To nie mozliwe, żeby zawodnicy tak się wykruszali, szanujmy się. Połowa kontuzji, jak nie wiekszość miała miejsce na treningu :? To już jest żenujące. 1 kolejka za nami a my mamy szpital. Co gorsza, z kontuzjowanych piłkarzy, dałoby się zlożyć równożedny skład do tego, którym teraz dysponujemy. Ale przepraszam, przecież transfery nie były potrzebne :lol:
:bravo: dla zarządu (któremu nie wybacze tego blędu nigdy, jak nic nie ugramy w tym sezonie) i dla trenerów od przygotowania fizycznego ( co oni robią z pilkarzami? :whistle: )...


Obrazek
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 05 września 2008, 11:50

Trezeguet - no jemu to akurat kontuzje w przeszłości się zdarzały
Marchionni - :roll: dodawać coś jeszcze?
Andrade - stara kontuzja się odnowiła
Knezevic - jak przychodził to miał drobny uraz, widać się odnowił...

Tak więc jest w tym trochę złego przygotowania, a trochę winy ponosi matka natura, że nam takich kruchych piłkarzy stworzyła.


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 września 2008, 16:15

Pech nie opuszcza reprezentacji Włoch. Na środowym treningu "Azzurri" kontuzji doznał obrońca Juventusu Turyn - Nicola Legrottaglie.

Zawodnik ma problemy z mięśniami lewej nogi. Na razie nie wiadomo, jak poważna jest kontuzja. W najbliższych godzinach piłkarz przejdzie badania w klinice w Udine.

Legrottaglie może nie być w stanie wystąpić w wieczornym spotkaniu eliminacyjnym Mistrzostw Świata przeciwko Gruzji. Jeśli sprawdzi się najgorszy scenariusz, Marcello Lippi może mieć problem z zestawieniem formacji obronnej. Wcześniej z kadry z powodu urazów wypadli: Fabio Grosso i Alessandro Gamberini. Do domu wrócił także Gennaro Gattuso.
http://www.pilkanozna.pl/news.php?ID=97653

Houston, mamy problem :evil: Naprawdę - lepiej żeby się wyleczył bo nie mamy alternatywy na środek dla niego :|


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 września 2008, 16:32

Sapo_JuveFan pisze:Naprawdę - lepiej żeby się wyleczył bo nie mamy alternatywy na środek dla niego :|
Jest chyba Knezevic.
Ale i tak wiadomo, że Legro lepszy. Miejmy nadzieję, że przerwa nie będzie długa.
Inaczej będzie bardzo kiepsko.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 10 września 2008, 16:52

Ok, nie dosyć że boki obrony mamy fatalne to jeszcze dwóch naszych najlepszych środkowych obrońców (Nicola i Giorgio) wypada ze składu :whistle: Kolejny powód do głębszych przemyśleń. Ale co my się martwimy, mamy najlepszą obronę w lidze... W następnym meczy zagramy tak w obronie:
Buffon
Camoranesi-Mellberg-Sissoko-Nedved


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 września 2008, 22:50

To chyba nic groźnego skoro Legro grał dzisiaj całe spotkanie z Gruzją 8)

Dzięki Ci Boże :pray: :wink:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 16 września 2008, 14:06

Jak możemy przeczytać na JP, kontuzja Andrade doprowadziła do rozwiazaniu kontraktu (nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia). Co o tym sądzicie?
Mi jet żal , że przydarzyła mu się tak poważna kontuzja. Był bardzo silnym wzmocnieniem, odrazu się przestawaił na włoski styl gry i zaklimatyzował. Naprawdę żal... decyzję zarządu mimo wszystko uważam za słuszną, przy naszym budżecie i oszczędzaniu kasy nie mogło być inaczej.
Moim zdaniem Jorge powienien już zakończyć karierę, niestety, jego kolana już nie nadają się poprostu do gry, szkoda, żeby cierpiał jeszcze w przyszłości chodząc...


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 16 września 2008, 14:23

deportivo zrobiło interes życia sprzedając nam Andrade za 10 baniek. Chyba w tej chwili kwiczą z radości (co mnie nie dziwi), jak by poczekali trochę dłużej mieli by na nim same straty, tak jak my teraz, a tak dostali niezłą sumkę za nienadającego się do gry zawodnika.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 16 września 2008, 17:31

Dragon pisze:Jak możemy przeczytać na JP, kontuzja Andrade doprowadziła do rozwiazaniu kontraktu (nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia). Co o tym sądzicie?
Cóż żal mi go, bo jak nie miał kontuzji był z niego całkiem przyzwoity grajek. No, ale mówi się trudno. Decyzja o przerwaniu kontraktu z Andrade jak najbardziej słuszna. Myślę, że powinien już zakończyć karierę...


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 19 września 2008, 00:15

Del Piero, Trezeguet i Camoranesi kontuzjowani
"[...]Okazuje się, że kapitan Juventusu Turyn ma problemy z prawym kolanem, przez co najprawdopodobniej będzie odpoczywał od gry. Z podobnym urazem boryka się także były już reprezentant Francji (mowa tu o Trezeguecie).

Jeśli chodzi o Camoranesiego, to początkowo wydawało się, że jego kontuzja może być poważna, ale wszystko wskazuje na to, że zawodnik już w przyszłym tygodniu będzie do dyspozycji Claudio Ranieriego."


źródło: http://www.sportowefakty.pl/pilka/2008/ ... pewna-pos/

O ile cieszy mnie, że kontuzja Camora nie jest poważna, to martwi mnie pierwszy akapit z mojego cytatu.. Ale być może to plota, bo na innych serwerach o tym nie piszą... Co o tym myślicie? Słyszeliście coś o kontuzji Del Piero czy Trezeguet'a? :/ :/

edit: Przypomniało mi się, że dzisiaj w wywiadzie zamieszczonym na JP czytałem słowa Alexa, że może granie trzech spotkań w tygodniu nie sprawia mu problemu...

edit2: no niestety... http://juvepoland.com/news.php?id=11266 ...potwierdziło się, czyli jednak to nie plota.. tym bardziej, że w newsie z JP w źródle widnieje adres www.juventus.com ;/;/..



edit3:
Venomik pisze:
edit: Przypomniało mi się, że dzisiaj w wywiadzie zamieszczonym na JP czytałem słowa Alexa, że może granie trzech spotkań w tygodniu nie sprawia mu problemu...
A to ma jakikolwiek, przynajmniej minimalny związek? Camor też wytrzymuje 90 minut meczu, co nie oznacza, że nie może zejść po 30 z powodu kontuzji...
nie łącz kontuzji z siłami zawodnika. JP to miejsce dla inteligentnych kibiców.
Ważne, że ty jesteś inteligentny.. Reszta nie ma znaczenia. Dzięki za uwagę, Inteligencie. Jeżeli mój poziom inteligencji nie wzrośnie, to niezwłocznie zgłoszę swoje konto do usunięcia. Bez odbioru. :doh:
Ostatnio zmieniony 19 września 2008, 00:57 przez gawron, łącznie zmieniany 4 razy.


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 19 września 2008, 00:45

edit: Przypomniało mi się, że dzisiaj w wywiadzie zamieszczonym na JP czytałem słowa Alexa, że może granie trzech spotkań w tygodniu nie sprawia mu problemu...
A to ma jakikolwiek, przynajmniej minimalny związek? Camor też wytrzymuje 90 minut meczu, co nie oznacza, że nie może zejść po 30 z powodu kontuzji...
nie łącz kontuzji z siłami zawodnika. JP to miejsce dla inteligentnych kibiców.


Dirty mind
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 19 września 2008, 10:15

Venomik pisze: nie łącz kontuzji z siłami zawodnika. JP to miejsce dla inteligentnych kibiców.
Przemeczenie wplywa na podatnosc na kontuzje pilkarzy. To nie ulega watpliwosci. Inna sprawa, ze kazdy zawodnik ma inny organizm.
I my jako kibice nie powinnismy sie o tym wypowiadac.
Del Piero ma 34 lata, watpie aby mogl grac na 100% swoich mozliwosci w trzech spotkaniach w tygodniu. Wlasnie dlatego mamy czterech zankomitych zawodnikow. W tym sezonie Ranieri bedzie stosowal system rotacji.
Jestem rpzekoanny, ze w nastepnym emczu dostana swoje szanse Amauri, Iaquinta i moze wreszcie Giovinco.


Dlatego nie osadzaj po jednym poscie kolegi wyzej.


einherjar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2008
Posty: 16
Rejestracja: 18 września 2008

Nieprzeczytany post 19 września 2008, 12:00

W przypadku Alexa w niusie pisze o lekkim przeciążeniu więc to nie brzmi groźnie. Nawet bez tego myślę że Ranieri dałby mu odpocząć. A Trezegol z czasem napewno wróci do swojej normalnej dyspozycji i pierwszej 11.
Najbardziej szkoda Camora, chociaż ja tu widzę okazję dla Marchionniego, który jeśli nie jest kontuzjowany bo z nim to nigdy nie wiadomo, to może wnieść troche kreatywności do drugiej lini.
Jak narazie Iaquina i Amauri powinni pokazać jak się strzela. Mimo wcześniejszej krytyki ze strony niektórych teraz chyba wszyscy się cieszą że Amauri dołączył do drużyny.

A wie ktoś czy jest oficjalne potwierdzenie sprawy z Anrade?


Obrazek
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2008, 16:12

Na razie o Andrade oficjalnie nic więcej nie wiadomo, ale pojawiła się oficjalna informacja o stanie Trezeguet: kolejna operacja ścięgien kolanowych i jakieś dwa miesiące przerwy w grze...


Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 20 września 2008, 10:16

mnowomiejsky pisze:Na razie o Andrade oficjalnie nic więcej nie wiadomo, ale pojawiła się oficjalna informacja o stanie Trezeguet: kolejna operacja ścięgien kolanowych i jakieś dwa miesiące przerwy w grze...
Dzisiejsze wydanie Tuttosport i Corriere Dello Sport pisze, że Trezeguet będzie musiał pauzować przez 4 :!: miesiące!!! Jeśli to się potwierdzi to mamy niezły pasztet...


Obrazek
ODPOWIEDZ