HERB JUVENTUSU

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
kudyk1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2007
Posty: 26
Rejestracja: 06 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 10:47

siema poszukuje wszystkich herbów Juventusu, robie projekt do strony i robie też plakaty JUVE, dl;a siebie i dla Fanów Bianconeri :P!! pomóżcie juventini :D


U L T R A J U V E N T U S
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 10:56



Obrazek
kudyk1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2007
Posty: 26
Rejestracja: 06 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 15:06

tylko bym wolał kolorowe bardziej a te drugie mam już!! widziałem inne kiedyś i teraz nie moge ich znaleść ale dzięki za te :P


U L T R A J U V E N T U S
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 15:27

kudyk ja mam na moim blogu o Juve jeszcze taka kombinacje herbow Juve:

http://janbla1.bloog.pl/foto,872548,gal ... .html#next

jak Ci sie przyda to spoko :)


minimav

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 czerwca 2007
Posty: 250
Rejestracja: 06 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 15:56

A czy to drugie zdjecie to nie jest przypadkiem skan z kolekcji "Wielkie kluby Europy" - numer z Juve ofc? :)


Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 17:16

w sumie tylko trzy foty , ale w dobrej jakości znajdziesz tu :
http://kassiesa.com/uefaclubs/html/Juventus.html
F.


Pajo1906

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2007
Posty: 349
Rejestracja: 23 maja 2007

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 19:02



Obrazek
matt16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 stycznia 2005
Posty: 184
Rejestracja: 27 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 22:07

A tutaj aktualny - w całkiem niezłej rozdzielczości.


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2009, 01:12

mam pytanie czemu wszyscy mysla i uwazaja ze w herbie Juventusu jest zebra, nawet na podkoszulkach nike sa narysowane zebry, czy nikt sie nie kapnal ze to blad? i to duzy! Przeciez na herbie Juve widnieje byk, co widac bardzo wyraznie! a co takze mozna bardzo logicznie wytlumaczyc, byk jest w herbie Turynu, a Juve jest z Turynu:D i to jest nawiazanie do miasta, a zebra? Juve nie ma nic zwiazanego z zadnymi zebrami, ok pasy sa czarno biale, ale przeciez na poczatku Juve nie mialo takich barw, takie barwy jezeli ktos czytal historie Juve sa dzielem przypadku i pomylki w wysylce..., wydaje mi sie ze klub powinien jakos zwrocic uwage na taki blad, by koszulki byly z nadrukami ktore o czyms swiadcza....


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Bart_DB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 322
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2009, 05:13

MishaAveJuve pisze:mam pytanie czemu wszyscy mysla i uwazaja ze w herbie Juventusu jest zebra, nawet na podkoszulkach nike sa narysowane zebry, czy nikt sie nie kapnal ze to blad? i to duzy! Przeciez na herbie Juve widnieje byk, co widac bardzo wyraznie! a co takze mozna bardzo logicznie wytlumaczyc, byk jest w herbie Turynu, a Juve jest z Turynu:D i to jest nawiazanie do miasta, a zebra? Juve nie ma nic zwiazanego z zadnymi zebrami, ok pasy sa czarno biale, ale przeciez na poczatku Juve nie mialo takich barw, takie barwy jezeli ktos czytal historie Juve sa dzielem przypadku i pomylki w wysylce..., wydaje mi sie ze klub powinien jakos zwrocic uwage na taki blad, by koszulki byly z nadrukami ktore o czyms swiadcza....
Rzucasz się niesłusznie. Juventini od dawna mają przydomek Zebry. Stąd nawiązania do nich. W herbie jest byk i nikt tego nie kwestionuje.


ti porterò all'inferno con me.
Lato1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2004
Posty: 243
Rejestracja: 25 maja 2004

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2009, 08:22

Byk to symbol Torino :roll: więc według mnie to raczej każdy juventini przychyli się do poglądu, że to jest jednak zebra :D


Obrazek
MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2009, 10:29

to Wy sie rzucacie, bo ten przydomek jest bledny, a prawdziwy przydomek to Stara Dama a nie jakies zebry, to wlasnie od blednego spojrzenia na herb sie wzial byk jest duzo lepszy, oznacza sile, zdecydowanie itp a zebra? jest plochwila:) a Torino tez ma byka bo to tez jest nawiazanie do miasta


no wlasnie to jest kwestionowanie tego sporo przy napisach czy jakis obrazkach narysowana jest zebra a nie byk, zreszta zobaczcie opisy herbu na roznych stronach co tam jest napisane, no niestety czy tego checie czy nie to jest tradycja, a wszyscy mowia ze Juve to klub z tradycjami itp wiec n ie mozna zmeniac tej dosc istotnej rzeczy


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2009, 10:35

Braki w wiedzy nadrabiać domysłami to najgłupsze co może być. Zebra była jest i będzie symbolem Juventusu. W latach 80 stylizowana zebra zastępowała nawet na koszulkach tradycyjny herb. Pod koniec lat 90 bardzo rozpowszechniona była oficjalna maskotka Juventusu Zig Zag będąca zebrą. Byk w herbie jest tylko nawiązaniem do miasta, pisanie, że jest naszym symbolem to kompletna głupota, powtarzana zresztą przez niektórych od dawna... Byk to symbol torino!!! Naszym symbolem jest zebra. Natomiast, nie jest to nasz przydomek, przydomek zebrette to przydomek udinese!! Mam nadzieję, że sprawa się wyjaśniła i przestaniecie wypisywać głupoty...


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2009, 10:39

no ale wlasnie to Ty piszesz glupoty i sam zaprzeczasz sobie, moze przeczytaj to co napisales jeszcze raz, mowisz ze w herbi jes byk ale znakiiem jest zebra, a skoro w latach 80 byla juz zerbra to widocznie juz wtedy zaczeto popelniac ten blad!!


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2009, 10:42

Przy okazji można przypomnieć przydomki:
- La Vecchia Signoria
- La Leggenda
- Il Mito
- La Fidanzata d'Italia
- La Regina del mondo
- l'impareggiabile club

Pozdrawiam ;)


ODPOWIEDZ