Kontuzje Molinaro i Knezevica

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 20:08

Sam wynik meczu z Hamburgiem wielkiej szkody Juventusowi nie przynosi, jednakże podczas pojedynku z niemiecką drużyną z powodu urazów boisko przedwcześnie opuścić musieli Dario Knezevic i Cristian Molinaro. Obydwaj obrońcy zakończa tym samym swój udział w angielskim tournee i już jutro powrócą oni do Turynu, gdzie poddani zostaną dalszym badaniom. Chorwat musiał zejść z boiska parę minut po rozpoczęciu drugiej połowy po starciu ze swoim rodakiem, Olicem. Sztab medyczny Juventusu wydał wstępną diagnozę, według której ma on skręcone lewe kolano. Z kolei urodzony w Kampanii boczny obrońca Bianconerich doznał kontuzji w pojedynku z Zidanem i kolegą z drużyny, Chiellinim. Pierwsze diagnozy mówią o poważnym stłuczeniu lewego biodra.

źródło: http://www.solojuve.com/oficjalny/kneze ... turynu.php


Szczerze mówiąc wygląda to wręcz tragicznie :/
Z tego ci się orientuje skręcone kolano to nic fajnego i to chyba dłuższa kontuzja
A Molinaro, tutaj szczególnie martwi mnie słowo "poważne" i brak lewego obrońcy :? Mmożliwe, że zagra Chiellini, w takim wypadku stracimy dwóch środkowych obrońców, więc bardziej prawdopodobne jest to, że na lewej zagra Hasan.

Coś czuję, że w tym miesiącu chłopaki do gry nie wrócą :(


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 20:18

Spoko kara Secco już za niedługo iminie i znowu kupi nam jakiegoś prawdziwego obrońce prosto z Treviso albo innej Regginy...

A mówiąc całkiem serio to szkoda słów. Molinaro nie grał już tragicznie i tu taki numer... Znowu nam chłopak się będzie rok rozkręcał..


Obrazek
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 20:28

Bobek1991 pisze:Z kolei urodzony w Kampanii boczny obrońca Bianconerich doznał kontuzji w pojedynku z Zidanem i kolegą z drużyny, Chiellinim. Pierwsze diagnozy mówią o poważnym stłuczeniu lewego biodra.
Wie ktoś na ile poważna jest taka kontuzja? Na ile wyłącza z gry zawodnika?

Rok temu mógł go Chiellini przejechać, a nie teraz gdy jest w świetnej formie. Ten to ma wyczucie
Mam nadzieję, że wyzdrowieje jak najszybciej, i nie straci formy.

Cristian wracaj!

A co do Knezevicia:
Wiele nie tracimy, ponieważ nie był przymierzany do pierwszego składu. Jednak wolałbym żeby kontuzje nas omijały. Z nim będzie pewnie gorzej niż z Molinaro...


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9968
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 20:42

darek pisze:Wiele nie tracimy, ponieważ nie był przymierzany do pierwszego składu.
A ten Twój pierwszy skład to rozumiem rozegra cały sezon? W takim razie wystarczy nam 11, maks 14 zawodników w kadrze, resztę sprzedać a zyski przeznaczyć na głodujące dzieci.


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 20:43

Pamiętam jak ten komentator, obok Kołtonia, ten drugi się zachwycał Knezevicem, że to bardzo dobry i ciekawy zawodnik. Byłem zdziwiony.
Ale kiedy powiedział, że jest obok Amauriego i Poulsena największym transferem i obok wyżej wymienionych, zawodnikiem po którym się najwięcej oczekuje to mnie zamurowało :roll:

Się nie orientuje, ale poważne stłuczenie dobrze nie rokuje..


krzy_siu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 października 2006
Posty: 22
Rejestracja: 03 października 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 21:06

Bobek1991 pisze:Pamiętam jak ten komentator, obok Kołtonia, ten drugi się zachwycał Knezevicem, że to bardzo dobry i ciekawy zawodnik. Byłem zdziwiony.
Ale kiedy powiedział, że jest obok Amauriego i Poulsena największym transferem i obok wyżej wymienionych, zawodnikiem po którym się najwięcej oczekuje to mnie zamurowało :roll:
Mnie to też zdziwiło, ale może on wie coś o nim czego my nie wiemy?? :shock:

Skoro to poważne kontuzję to kto będzie grał na LO bo Salihamidzic mnie tam nie przekonuje a De Ca.. (jak to się pisze?) jest na olimpiadzie. Wie ktoś kiedy oni wracają z Pekinu?


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 21:07

Siewer, bądź rozsądny, kontuzja czwartego środkowego obrońcy nie jest wielką tragedią, skoro to nie jest kontuzja na cały sezon a, póki są takie informacje, w najgorszym razie na kilka tygodni. W krytycznej sytuacji może go Grygera zastąpić.

Gorzej z Molinaro. Końcówkę ubiegłego sezonu miał naprawdę niezłą i pisałem, choć trochę bez wiary, że byłoby nieźle gdyby utrzymał tę formę na ten sezon. Póki co prezentował się jeszcze lepiej, nie tylko dokładniej ale przede wszystkim mądrzej - więc to spora strata, zwłaszcza że prorokuje mu się dłuższą nieobecność. Cóż, w 3-4 meczach może go zastąpić Grygera (Zebina na prawej) bądź Hasan. Później jest De Ceglie.
Jednak, choć ciężko to mówić, może nam go brakować...

Wie ktoś kiedy oni wracają z Pekinu?
Przemyśl to raz jeszcze by nie gadać takich idiotyzmów... nie wiadomo kiedy odpadną więc skąd mamy wiedzieć kiedy wrócą?! :angry:


Dirty mind
krzy_siu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 października 2006
Posty: 22
Rejestracja: 03 października 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 21:15

Venomik pisze: Wie ktoś kiedy oni wracają z Pekinu?
Przemyśl to raz jeszcze by nie gadać takich idiotyzmów... nie wiadomo kiedy odpadną więc skąd mamy wiedzieć kiedy wrócą?! :angry:[/quote]

Olimpiada mnie w ogóle nie interesuję i nawet nie znam daty otwarcie to też nie mogę wiedzieć czy ewentualnie zdążą wrócić na mecze el. czy będą dopiero na Serie A. Inna sprawa, że jest to zależne jak daleko dojdą w igrzyskach.


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 21:16

Bobek1991 pisze:Z kolei urodzony w Kampanii boczny obrońca Bianconerich doznał kontuzji w pojedynku z Zidanem i kolegą z drużyny, Chiellinim
dlaczego mnie to nie dziwi :prochno:

teraz pytanie jak zaczniemy sezon... Przypuszczam że Chiellini wróci na lewą a na środku obrony zobaczymy Legro i Mellberga a gdy wróci De Ceglie to któryś z tych 2 może wypaść z podstawowej 11... wszystko bedzie zależeć od tego na jak długo odpadł Molinaro...


Obrazek
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 21:31

Siewier pisze:
darek pisze:Wiele nie tracimy, ponieważ nie był przymierzany do pierwszego składu.
A ten Twój pierwszy skład to rozumiem rozegra cały sezon? W takim razie wystarczy nam 11, maks 14 zawodników w kadrze, resztę sprzedać a zyski przeznaczyć na głodujące dzieci.
Nie wystarczy. Ale lepiej, że ta kontuzja przydarzyła się Dario a nie np. Kielonowi czy Mellbergowi. Oczywiście żadnemu z nich źle nie życzę.
Kiepsko to wszystko widzę. Transferów raczej żadnych nie będzie a w obronie mamy dwie kontuzje (trzy, zapomniałem o Andrade). Słabo, oj słabo...

Bobek1991 pisze:Pamiętam jak ten komentator, obok Kołtonia, ten drugi się zachwycał Knezevicem, że to bardzo dobry i ciekawy zawodnik. Byłem zdziwiony.
Ale kiedy powiedział, że jest obok Amauriego i Poulsena największym transferem i obok wyżej wymienionych, zawodnikiem po którym się najwięcej oczekuje to mnie zamurowało :roll:
Mówili też, że Knezevic będzie walczył z Mellbergiem o pierwszą jedenastkę.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 22:38

W tym momencie jestesmy bez lewego obroncy.
Mam nadzieje, ze kontuzja Molinaro nie jest powazna.. Musimy czekac na powrot De Cagile z IO.

Mozliwe, ze w tej sytuacji to Kielon zagra na lewej obronie w meczu z Artmedia, a duet stoperow beda tworzyc Nicola i Olof. Teraz okazuje sie, ze wypozyczanie Criscito wcale nie bylo genialnym pomyslem. Domenico moze grac zarowno w srodku jak i lewej stronie defensywy. Wkurzylbym sie jakby Juventus jednak sprzedal tego pilkarza, a ponoc slyszalem iz Genoa ma prawo pierwokupu obroncy po wygasnieciu wypozyczenia.

Ustawianie Brazzo na lewej obronie byloby glupota. Przeciez ten zawodnik nie moze grac na kazdej pozycji :roll:


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 22:54

Myśle ze dobrym wyjściem z tej sytuacji będzie kupno jeszcze jedno no może dwóch napastników bo tych co teraz mamy może zabraknąć. Taki Treze, Alex czy IQ co to jest....
Aha myśle też zeby sprzedać Chielliniego bo kasy troche weźmiemy a po co nam tylu obrońców :?:
Na prawej obronie mamy dwóch zawodników to Zebine czy Grygere tez na sell u juz kasa na napodziorów jest... Eto czeka.

:C


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 23:07

Szkoda że odpada nam kolejny stoper. Co prawda Kneżewić w tym sezonie miał być jedynie zapchajdziurą, ale w perspektywie kontuzji Andrade był bardzo istotnym zawodnikiem.
W tej chwili w środku mamy tylko Kielona, Legro i Joszko Brodę. Trochę mało (ew. jeszcze Grygera, wtedy Zebina wchodzi na prawą)
Z kolei Molinaro, czyli największa kaleka poprzedniegoi sezonu w naszej ekipie pokazywał w sparingach, że nie przespał okresu przygotowawczego, tylko solidnie trenował, co cieszy. Szkoda chłopaka, bo w meczach towarzyskich prezentował się naprawdę przyzwoicie, ale teraz z tym większym zainteresowaniem będę obserwował młodego De Ceglie, który po powrocie z IO powinien od razu wskoczyć do wyjsciowej '11'. A na razie: Grygera/Hasan
Juventino90 pisze: Mozliwe, ze w tej sytuacji to Kielon zagra na lewej obronie w meczu z Artmedia, a duet stoperow beda tworzyc Nicola i Olof.
Wraz z urazem Kneżewicia stało się to raczej nierealne - mamy za mało stoperów.
Juventino90 pisze: Ustawianie Brazzo na lewej obronie byloby glupota. Przeciez ten zawodnik nie moze grac na kazdej pozycji :roll:
No właśnie akurat ten zawodnik może.
Juventino90 pisze:De Cagile z IO.
De Ceglie


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
RavaneVialli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2007
Posty: 425
Rejestracja: 03 marca 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 23:11

Łukasz pisze:W tej chwili w środku mamy tylko Kielona, Legro i Joszko Brodę. Trochę mało (ew. jeszcze Grygera, wtedy Zebina wchodzi na prawą)
Poulsen też może grać jako środkowy obrońca i ponoć w tej roli spisuje się bardzo dobrze, a przy urodzaju defensywnych pomocników w składzie, jego ewentualny brak w pomocy nie byłby zbytnio odczuwalny.


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 23:11

Mysle, ze w tej sytuacji zarzad powinien zatrudnic Ferrariego, ktory ma karte zawodnicza w reku.

Jezeli prawda jest, ze Knezevic nie zagra w pierwszej czesci sezonu potrzebny jest kolejny obronca..
Wkoncu na trzech frontach nie mozna grac trzema srodkowymi obroncami.


ODPOWIEDZ