Start Serie A znów opuźniony?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Alex-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2002
Posty: 294
Rejestracja: 20 października 2002

Nieprzeczytany post 21 lipca 2003, 01:11

Ciągle chodzi o prawa do transmisji. Proces tworzenia nowej platformy TV opuźnia się. Włodarze "Gioco Calcio" (bo tak ta platforma ma się nazywać) domagają się opuźnienia startu Serie A. Ja już sam nie wiem co o tym myśleć. Może to i dobrze - poprzedni sezon to raczej po podobnym starcie do przeciętnych nie należał.


I CAMPIONI D'ITALIA SIAMO NOI
JU27
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 21 lipca 2003, 10:14

A wiesz to na pweno czy to znowu jakaś plotka? Póki co na juventus.com Twierdzą że Serie A staruje 30 sierpnia, ale kto ich tam wie... :wink: - patrz zeszły sezon.... :-D


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 lipca 2003, 13:41

Ahhhh ja tez już niewiem :? Poczekamy zobsczymy. W tamty sezonie niemieli wykupionych praw do transmisji to wieksze kluby pomogły finasowo mniejszym. Jak bedzie terz? Póki co nic niewiadomo oficjalnej wiadomości niema.


Obrazek
Alex-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2002
Posty: 294
Rejestracja: 20 października 2002

Nieprzeczytany post 21 lipca 2003, 13:48

Johnny777 pisze:A wiesz to na pweno czy to znowu jakaś plotka? Póki co na juventus.com Twierdzą że Serie A staruje 30 sierpnia, ale kto ich tam wie... :wink: - patrz zeszły sezon.... :-D
Wiem z oficjalnych źródeł - a w tym przypadku Juve to nie jest oficjalne źródło


I CAMPIONI D'ITALIA SIAMO NOI
JU27
król Alex

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 158
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 21 lipca 2003, 13:52

Mam nadzieje że nie będzie rzadnego opużnienia!


PS. Boshh co za gramatyka :D (add by Martin)


FORZA JUVE
JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 lipca 2003, 17:44

Znajac wloskie medzia to wszystko sie moze u nich zdarzyc :D . Ja jednak mam nadzieje ze wszystko pojdzie zgodnie z planem i Serie A wystartuje 30 sierpnia...


ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 21 lipca 2003, 18:48

atam to jest już prawie norma inne ligi tez tak mają
a swojom droga to widziałem te koszulki różowe ,dresy i sa spox
daje namiar jak by ktoś nie widział
http://www.juventus.com/it/new_popup.html#
click to banner


Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 21 lipca 2003, 23:06

Nie chce czekać!!!!


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 21 lipca 2003, 23:14

Alex-10 pisze:
Johnny777 pisze:A wiesz to na pweno czy to znowu jakaś plotka? Póki co na juventus.com Twierdzą że Serie A staruje 30 sierpnia, ale kto ich tam wie... :wink: - patrz zeszły sezon.... :-D
Wiem z oficjalnych źródeł - a w tym przypadku Juve to nie jest oficjalne źródło
Nie wątpię że masz dobre źródło tylko pytam żeby nie było takiej afery jak z Davidsem :)


Alex-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2002
Posty: 294
Rejestracja: 20 października 2002

Nieprzeczytany post 22 lipca 2003, 09:44

Johnny777 pisze:
Alex-10 pisze:
Johnny777 pisze:A wiesz to na pweno czy to znowu jakaś plotka? Póki co na juventus.com Twierdzą że Serie A staruje 30 sierpnia, ale kto ich tam wie... :wink: - patrz zeszły sezon.... :-D
Wiem z oficjalnych źródeł - a w tym przypadku Juve to nie jest oficjalne źródło
Nie wątpię że masz dobre źródło tylko pytam żeby nie było takiej afery jak z Davidsem :)
Co do Davidsa to pisałem, że chodzi o la gazzetta dello sport (a wiadomo jaką oni prawdę piszą). Poza tym to nie były plotki, że z Edziem i Juve rozmawiali działacze Chelsea w sprawie jego transferu. Było naprawdę gorąco... Jeśli chodzi o przesunięcie rozgrywek to pisałem, że jakcyś goście mówili, iż się tego domagają (co nie znaczy, że ktokolwiek tych gości posłucha).


I CAMPIONI D'ITALIA SIAMO NOI
JU27
Machlik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 117
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 lipca 2003, 10:36

Niewykluczone, że podobnie jak w zeszłym roku, także teraz start rozgrywek ligowych we Włoszech zostanie opóźniony. Nowa stacja telewizyjna, która będzie transmitować rozgrywki Serie A ma problemy z wystartowaniem.

- Jest możliwość, że start sezonu zostanie przełożony - poinformował wiceprezydent Włoskiej Ligi Piłkarskiej (IFL) Antonio Matarrese. - Naprawdę uważam, że rozpoczęcie rozgrywek o czasie będzie bardzo trudne. Już rozmawialiśmy o tym na forum Ligi i temat będzie kontynuowany w ciągu tygodnia.

- Połączyliśmy się z nową platformą i musimy zatroszczyć się o odpowiednią reklamę - dodał Matarrese.

Start Serie A zaplanowany jest na 31 sierpnia.

źródło:pilkanozna.p

chyba jednak sie opóźni....szkoda


Alex-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2002
Posty: 294
Rejestracja: 20 października 2002

Nieprzeczytany post 22 lipca 2003, 10:59

Machlik pisze:Niewykluczone, że podobnie jak w zeszłym roku, także teraz start rozgrywek ligowych we Włoszech zostanie opóźniony. Nowa stacja telewizyjna, która będzie transmitować rozgrywki Serie A ma problemy z wystartowaniem.

- Jest możliwość, że start sezonu zostanie przełożony - poinformował wiceprezydent Włoskiej Ligi Piłkarskiej (IFL) Antonio Matarrese. - Naprawdę uważam, że rozpoczęcie rozgrywek o czasie będzie bardzo trudne. Już rozmawialiśmy o tym na forum Ligi i temat będzie kontynuowany w ciągu tygodnia.

- Połączyliśmy się z nową platformą i musimy zatroszczyć się o odpowiednią reklamę - dodał Matarrese.

Start Serie A zaplanowany jest na 31 sierpnia.

źródło:pilkanozna.p

chyba jednak sie opóźni....szkoda

Będzie więcej czasu na przygotowania, ale puźniej mecze będą częściej rozgywane...


I CAMPIONI D'ITALIA SIAMO NOI
JU27
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 lipca 2003, 12:12

Owszem plotki to nie były, ale chodziło mi z tą "aferą" o to że ktoś chlapnął na forum że Edi juz przeszedł i zrobiłem małe zamieszanie swoim 1 postem.... :oops: (patrz: transfery...). A co do przesunięcia startu to niech nikt się nie waży tego robić..... :evil: :twisted: :evil:


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 lipca 2003, 15:07

No w sumie nie wiem co myśleć. Gorzej dla gry w LM, ponieważ jak Juve zacznie sezon to reszta europejskich drużyn będzie już miało kilka pierwszych kolejek za sobą. A z drugie jstrony patrzeć - rok temu właśnie tak było i Juve zdobył scudetto i dotarł do finału LM w którym zagrał z Milanem - który podobnie jak Juve zaczął sezon później.


3d_man

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2003
Posty: 248
Rejestracja: 25 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 lipca 2003, 18:28

jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o $$$$

kasa rzadzi pilka niestety...

hehe juz widze komentarze riomistów ze to wszytko dlatego by asromamerda nie wygrala scudetto i ich ulubione haslo : complotto


:lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol:


la Lazio é il rifugio di noi sognatori...
di noi innamorati, poeti, cantori...
di noi che incendiamo e spegnamo la sete...
per quell'esplosione all'ennesima rete...
ODPOWIEDZ