Lanzafame oficjalnie zawodnikiem Palermo

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 lipca 2008, 18:57

Włoskie Palermo pozyskało kolejnego zawodnika Juventusu Turyn. Po Antonio Nocerino szeregi różowych z Sycylii wzmocnił Davide Lanzafame.

Piłkarz trafił na Sycylię na zasadzie transferu definitywnego. Palermo przeleje na konto Starej Damy 5 milionów euro. Kwota została rozbita na trzy raty.

Lanzafame poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w drugoligowym Bari.

Źródło: http://pilka.pl/?mid=1&show=91201

Jezeli to prawda, a raczej na pewno tak jezeli pisze ze oficjalnie no to kolejny minus dla nszego zarzadu. Mogli go wypozyczyc ale nie sprzedawac :angry: Porazka normalnie na calego. Po cichu liczylem na tego zawodnika w przyszlosci szkoda :/


KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 01 lipca 2008, 19:09

Niestety to prawda :| Sprawdzalem na oficjalnej stronce Juve.. Tyle ze tam nie pisze za ile. Moim zdanie kolejny zlych ruch naszego zarzadu :/


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 lipca 2008, 19:10

Tez nie rozumiem czemu go nie wypozyczyli? Oprócz Giovinco to własnie Lanzafame błyszczał najbardziej na ostatnich mistrzostwach młodzieżowych... Mogli zrobic chociaz współwłasność...


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 01 lipca 2008, 19:18

Może jest to zniżka za Barzagliego ? 8)


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 lipca 2008, 19:26

Ein pisze:Może jest to zniżka za Barzagliego ? 8)
Chodzi ci o tego z Wolfsburga?


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 01 lipca 2008, 19:31

m-a-t-t-e-o pisze:
Ein pisze:Może jest to zniżka za Barzagliego ? 8)
Chodzi ci o tego z Wolfsburga?
Dokładnie. Coś mi nie wyszło :prochno:


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 01 lipca 2008, 19:31

Sprzedaż Lanzafame to idiotyzm. Brawo dla naszego zarządu. Po prostu nie jestem w stanie pojąć jak można podejmować takie decyzje.


Z Juve na dobre i złe!
RavaneVialli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2007
Posty: 425
Rejestracja: 03 marca 2007

Nieprzeczytany post 01 lipca 2008, 19:59

Sprzedaż Lanzafame była częścią umowy zakupu Amauriego, piłkarz musiał tylko zakończyć okres wypożyczenia do Bari. Spodziewałem się jednak, że będzie to połowa karty, ale powiedzmy sobie szczerze, że takich zawodników będziemy mieć jeszcze pełno, więc strata to niewielka.

EDIT: TO JEST WSPÓŁWŁASNOŚĆ
juventus.com/site/filesite/finance/comunicatipricesensitive/comunicato_01072008_lanzafame_eng.pdf

Zarząd najpierw go sprzedał w całości, a potem odkupił połowę - prawdopodobnie w celu wypracowania lepszego bilansu za kończący się 30 czerwca we Włoszech rok podatkowy. Nie spodziewałem się tak inteligentnego ruchu:) Możecie więc przeprosić zarząd za te słowa powyżej. Byle żwawo!
Ostatnio zmieniony 01 lipca 2008, 20:13 przez RavaneVialli, łącznie zmieniany 1 raz.


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 01 lipca 2008, 20:12

Coo??? Chcą stawiać na wychowanków a sprzedają jednego z najlepszych???!!!

On zaraz za Giovinco jest obecnie najlepszym wychowankiem. 5 mln. Rok wypożyczniea i byłby warty dwa razy więcej. Za rok może dwa już u nas spokojnie mogłby grać jakby się sprawdził. Bo ten sezon może być ostatnim dla Alexa w pierwszym składzie, Treze ma swoje lata no i Amauri i Iaquinta też już młodzikami nie są. :angry:
W Bari stzrelił 10 bramek. Volpato to rozumiem tal;ent z niegło niezbyt dużu ale Lnzafame akurat grać potrafi i znakomicie rokuje na przyszłość. Zostanie krółem strzelców Olimpiady i wtedy zarząd przejrzy na oczy


RavaneVialli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2007
Posty: 425
Rejestracja: 03 marca 2007

Nieprzeczytany post 01 lipca 2008, 20:27

Bobek1991 pisze:Volpato to rozumiem tal;ent z niegło niezbyt dużu
W Primaverze strzelał jak na zawołanie, a w Serie A okazał się być kompletnie bezużyteczny. Ale tak to już jest z "młodymi talentami".


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 01 lipca 2008, 20:42

Który z tych potępiających zadał sobie odrobinę trudu by dowiedzieć sie czegoś więcej o transferze?


Dirty mind
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 01 lipca 2008, 21:26

Ja, i co? Mając kilka wersji mam sobie wybierać? :/

1.Jedni mówią że wypożyczenie
2.Inni że to jeszcze zaległe za transfer Amauriego (co mnie smieszy)
3.Inni że sprzedaż definitywna za 5 mln
4. A jeszcze inni że sprzedany za 5 mln a Juve od razu odkupiło połowe za 2,5 co jest kompletnie niezrozumiałe, nie lepiej jak po prostu Palermo odkupiło by połowe za 2.5 ? :doh:

Wieć wg ciebie mam sobie wybierać opcje? Stzrelać? Wole poczekać na coś pewnego


Gigi Buffon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 230
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 01 lipca 2008, 21:27

W trudno w to uwierzyć ,ze nasz zarząd tak myśli . I z tąd to pytanie ; Czy to przypadkiem nie podróbka ??? :/ Prosiłbym o link ,który by na oficjalnej astronie zawierał ten komunikat ...


Milan prawie jak Juve ! Prawie robi wielką różnicę
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 01 lipca 2008, 21:46

Bobek1991 pisze:Ja, i co? Mając kilka wersji mam sobie wybierać? :/

1.Jedni mówią że wypożyczenie
2.Inni że to jeszcze zaległe za transfer Amauriego (co mnie smieszy)
3.Inni że sprzedaż definitywna za 5 mln
4. A jeszcze inni że sprzedany za 5 mln a Juve od razu odkupiło połowe za 2,5 co jest kompletnie niezrozumiałe, nie lepiej jak po prostu Palermo odkupiło by połowe za 2.5 ? :doh:

Wieć wg ciebie mam sobie wybierać opcje? Stzrelać? Wole poczekać na coś pewnego
To śmieszne co napisałeś ;-). Może jeszcze pokrzycz na Venomika, o !
Aha, rozumiem, że czekasz, aż "coś pewnego" samo do Ciebie przyjdzie, tak ?


Ja uważam, że oddanie połowy karty Lanzafame to bardzo dobry ruch. Swoją wartość będzie mógł ukazać w dobrej drużynie, i pewnie będzie miał sporo okazji do gry (szczególnie biorąc pod uwagę odejście Amauriego.)


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 01 lipca 2008, 21:52

Spytał czy zadał sobie ktoś trud wiec odpowiedziałem że tak, pogrzebałem i znalazłem takie informacje. Nie bardzo wiem o co ci biega. Zdziwiło mnie to pytanie bo wydaje mi sie ze myslal ze nikt tego nie zrobil i sie nie zainteresowal a ja to zrobilem wiec powiedzialem mu co znalazlem i ze moje posty sa takie jakie sa (poprzednie) poniewaz nie ma oficjalnego potwierdzenia i dlatego zakladalem rozne warianty.
Dla mnie to nic smiesznego :angry:
Nie wiem czy rozumiesz pojecie "pewnej informacji" chociaz mysle ze tak tylko nie wiem po co ten komentarz ktory ododales, nie byl smieszny. Poczekam az pojawi sie cos na stronie Juve a to jest oficjalne i "pewne" bo póki co news o Lanzafame nie działa(U mnie).
Kompletnie nie rozumiem celu twoich komentarzy
:doh:
Ostatnio zmieniony 01 lipca 2008, 22:02 przez Bobeknaklo, łącznie zmieniany 2 razy.


ODPOWIEDZ