Kogo widzielibyście w roli trenera Juve?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Czy chcesz by Bilic został w przyszłości trenerem Juve?

Czas głosowania minął 14 lipca 2008, 15:14

Tak
20
24%
Nie
64
76%
 
Liczba głosów: 84
juve1986

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 maja 2008
Posty: 134
Rejestracja: 28 maja 2008

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2008, 19:21

oliver pisze:Tak zaczasów Zibiego cięzko było wejść na Euro ale za czasów Jusko to już nie. Rozegrał dobrą olimpiade i woda sodowa uderzyła mu do głowy. Takich patałachów jak on to polska piłka widziała najwiecej.
-Juskowiakowi troche sodówka odbiła... - dobrze grał w reprezentacji, wypromował się... i zamiast grać w najepszych polskich klubach, wolał iść do średniaków z ligii niemieckiej walczących o pozycje między 10-15 miejscem... - grał dobrze w niemieckiej lidze ale w nie najlepszych klubach... - tyle że np. w przeciwieństwie do Matusiaka czy Niedzielana, Juskowiak na zachodzie miał miejsce w podstawowym składzie... );


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2008, 21:35

Barzagi pisze:-Juskowiakowi troche sodówka odbiła... - dobrze grał w reprezentacji, wypromował się... i zamiast grać w najepszych polskich klubach, wolał iść do średniaków z ligii niemieckiej walczących o pozycje między 10-15 miejscem... - grał dobrze w niemieckiej lidze ale w nie najlepszych klubach... - tyle że np. w przeciwieństwie do Matusiaka czy Niedzielana, Juskowiak na zachodzie miał miejsce w podstawowym składzie... );
Po drodze był Sporting.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Don Roberto Macumbeiro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 stycznia 2008
Posty: 67
Rejestracja: 25 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2008, 19:18

I Olympiakos Pireus


Większość można kupić, niektórych tylko sprzedać
rogal12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2007
Posty: 14
Rejestracja: 30 lipca 2007

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2008, 10:23

Według mnie tylko Lippi i nikt więcej.


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2008, 11:28

rogal12 pisze:Według mnie tylko Lippi i nikt więcej.


Tyle ze Lippi jest bardzo blisko powrotu do reprezentacji włoch.
Ostatnio zmieniony 24 czerwca 2008, 11:30 przez Niasty, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
kielun1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 czerwca 2008
Posty: 5
Rejestracja: 24 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2008, 11:33

rogal12 pisze:Według mnie tylko Lippi i nikt więcej.
Lippi mógłby być ale w sumie Ranieri mi odpowiada i niech tak zostanie.
A co do Bilicia myśle że to nie byłby dobry trener Juve......

PS: witam na forum :-D


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2008, 11:39

kielun1897 pisze:
rogal12 pisze:Według mnie tylko Lippi i nikt więcej.
Lippi mógłby być ale w sumie Ranieri mi odpowiada i niech tak zostanie.
A co do Bilicia myśle że to nie byłby dobry trener Juve......
Zgadzam się, nie 'zmieniajmy' jeszcze Ranieriego; czuję, że nadchodzący sezon będzie dla niego przełomowy :)
kielun1897 pisze:PS: witam na forum :-D
Sam siebie witasz? :prochno:


kielun1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 czerwca 2008
Posty: 5
Rejestracja: 24 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2008, 11:43

oj tam czepiasz sie, zle sformuowałem :roll:


Marcello Lippi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2008
Posty: 43
Rejestracja: 08 lipca 2008

Nieprzeczytany post 08 lipca 2008, 22:03

oj,pomyłka,pewnie że bym nie chciał żeby bilic był trenerem JUVE,ręka mi się na myszy poślizgnęła, już po samym moim nicku widać kto jest JEDYNYM słusznym facetem na tym stanowisku.(ranieriego też nawet lubię) :-D


MysticAllen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 stycznia 2007
Posty: 37
Rejestracja: 27 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 09 lipca 2008, 12:44

Po niespodziewanym awansie do Pucharu UEFA "Wilki" szaleją na rynku transferowym. Kupili już włoskich mistrzów świata: Andrę Baragliego i Cristiano Zaccardo z Palermo. Obaj kosztowali 20 milionów euro. To jeszcze nie koniec zachcianek Magatha, który planuje zakup kolejnych gwiazd: Javiera Savioli z Realu Madryt i Fabio Grosso z Olympique Lyon.

Zrodlo Klick

Dla mnie ten trener ma glowe na karku sprowadza wartosciowych zawodnikow i moze wkrotce skleic z Wilkow calkiem silna ekipe


HouseDM

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2008
Posty: 10
Rejestracja: 09 lipca 2008

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2008, 11:41

oczywiscie Marcelo Lippi. Z poza Italii nie głupi pomysł to Guus Hiddink(jak to sie pisze?:-D) ale koleś nawet jakby cos chyba jest nie do ściągnęcia...


Pinturicchio1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 maja 2008
Posty: 115
Rejestracja: 12 maja 2008

Nieprzeczytany post 05 października 2008, 08:47

Hiddink jest jednym z najlepszych trenerów na świecie, ale gościa nie lubie. Bilic jak dla mnie najlepszy trener na Euro, jednak w takim klubie jak Juve nie zdziałałby chyba za wiele, do Chorwacji pasował akurat jak ulał ale tak wielki klub jak nasz... Chyba każdy się zgodzi, że nie ma lepszego od Marcel'o Lippi'ego!!! ;p;p;p No ale póki co to możemy sobie pomarzyć ;/


Noi Siamo Come La Nostra Fede... Immortale!!!

Obrazek
Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 08 października 2008, 12:58

Na seria.pl pojawił się news, że Rafa Benitez może zostać trenerem Starej Damy.

http://seriea.pl/index.php?strona=news&artykul=123472


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 08 października 2008, 13:18

Ivory pisze:Na seria.pl pojawił się news, że Rafa Benitez może zostać trenerem Starej Damy.

http://seriea.pl/index.php?strona=news&artykul=123472
:rotfl: dobre, niektórzy to naprawdę mają wyobraźnię.

Sam już nie wiem co byłoby lepsze, zwolnić Ranieriego teraz, w połowie sezonu, czy po jego zakończeniu. Oczywiście wraz z nim odejśc musi cały "sztab medyczny" który chyba w żadnej polskiej przychodni nie znalazłby pracy.

Co do nazwisk które się przewijają. Conte, Ferrara - to że byli wybitnymi piłkarzami nie znaczy, że będą wybitnymi trenerami (np. Boniek :D ). Najlepszy byłby Prandelli.


Obrazek
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 08 października 2008, 17:33

http://www.seriea.pl/index.php?strona=n ... kul=123490

Dziennikarze urządzili sobie chyba pojedynek na to kto ma bujniejszą wyobraźnię. Choć akurat ta opcja bardzo mi się podoba tylko w miejsce Vargasa wolałbym Gamberiniego. Nie wiem jak wyglądają relacja Pasquala i Prandelliego, pewnie nie za dobrze skoro Manuel nie gra. Byłby to zawodnik, z naszej perspektywy patrząc (czyt. dostępny za darmo po zakończeniu sezonu), bardzo ciekawy na lewą stronę obrony (za Molinaro).

Także wzmocnienia na przyszły sezon: Prandelli, Gamberini, Montolivo, Eboue (za darmo), Schweinsteiger (za darmo), Mathieu/Pasqual (obaj za darmo). Trzeba też zdecydować, czy nie ściągnąć któregoś z naszych piłkarzy grającego na wygnaniu - moim zdaniem warto postawić na jednego z młodych napastników, gdyż sformułowanie "wybitny 35-letni cofnięty napastnik" jest dosyć zabawne...

Oczywiście zakładam, że wymienione pogrubioną czcionką wzmocnienia będą trochę kosztowały, do tego dojdzie wyprawka dla Ranieriego i po prostu nie będzie już kasy na drogie wzmocnienia, a wymienieni, dostępni za darmo po zakończeniu sezonu, piłkarze i tak są zdecydowanie lepsi od tych, których obecnie posiadamy w składzie (Zebina, Hasan lub MM, Molinaro). Szkoda, że w rzeczywistości nie wszystko wygląda tak prosto (przynajmniej z naszym zarządem).


ODPOWIEDZ