Juventus w Lidze Mistrzów 2008/09

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 26 lipca 2008, 01:13

Niasty pisze:
Gałcio pisze:A moim zdaniem nie wazne z kim w grupie, ważne by awansować. To druzyny z I i II koszyka powinny się martwić że mogą trafic na Juve a nie my ze jestesmy w tym trzecim ...


Oczywiście,ale jeśli naprzykład trafimy na Atletico to oni nie podłożą się dlatego że grają z Juventusem.
Mimo, że to nie było by najłatwiejszą drogą do grup, to ja bym sie cieszył gdybyśmy wylosowali Atletico.
1. Żeby wygrać ligę mistrzów trzeba ograć wszystkich.
2. Przynajmniej dowiemy się w jakiej nasi piłkarze są w dyspozycji. Jeśli byśmy ich ograli to jest dobry prognostyk na zbliżający się sezon. (Inter, Milan, Roma, obawiały by się nas jeszcze bardziej).
Jeśli byśmy przegrali to można się spodziewać zmian w sztabie szkoleniowym lub zarządzie co nie ukrywam, żeby mnie w małym stopniu uszczęśliwiło.

zoff pisze:
Mati pisze:
juveman7 pisze:Niby ta liga mistrzów jest na wyciągnięcie ręki, ale jednak trzeba wygrać jeszcze ten jeden mecz.
A czy przypadkiem eliminacje LM nie składają się z dwumeczu ? Pamiętam jak z Djugardens graliśmy dwa mecze, wydaje mi się, że ciągle tak jest ?
Dokładnie. I jaki to by nie był przeciwnik to trzeba się skoncentrować i grać cały czas swoje. Drużyny ze Skandynawii są wyjątkowo "upierdliwe" w tej części sezonu poprzez system gry wiosna - jesień. Z Djugardens w meczu na wyjeździe też zremisowaliśmy.
Co nie zmienia faktu, że mamy taką drużynę, że jednym meczem możemy wejść do grup. Losując taką Wisłę ogrywając ich w pierwszym meczu 4-O i rewanż jest nie potrzebny. Na to nas stać


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 26 lipca 2008, 01:52

1. Żeby wygrać ligę mistrzów trzeba ograć wszystkich.
To mit, slogan, ładnie brzmiące lecz puste hasło.
Uważasz,że Porto gdy zdobywało LM zdobyłoby je nawet gdyby na swojej drodze trafiali na najlepszych rywali? Było niemożliwe do powstrzymania?
Mówisz, że Milan sezon temu ogrywając resztką sił Celtic w dogrywce byłby w stanie ograć każdą inną drużynę?
Bzdura.
Często decyduje szczęście, jeden strzał, faul czy kartka. Albo błąd sędziego.
2. Przynajmniej dowiemy się w jakiej nasi piłkarze są w dyspozycji. Jeśli byśmy ich ograli to jest dobry prognostyk na zbliżający się sezon. (Inter, Milan, Roma, obawiały by się nas jeszcze bardziej).
Kolejna bzdura. Wolisz przekonać się o sile i w razie niepomyślnego wyniku ryzykujesz stratę kilkudziesięciu milionów euro, rozczarowanie zespołu i ryzykujesz później start na gorszych warunkach eliminacji LM czy nawet późniejsze losowanie z IV koszyka, co na pewno opóźni nasz powrót na szczyt.
W imię czego? Zmiana nadrobi to wszystko? Nie sądzę. Zmiana wszystko popsuje.
W połowie drogi, gdy wszystko póki co idzie nieźle, ucieszysz się z postoju, wymiany władzy i rozpoczynanie jeszcze raz? Dasz głowę, że to przyspieszy odbudowę?
To nawet nie brzmi rozsądnie.

A myśl o tym, że Inter czy Roma by się nas bardziej obawiały można wsadzić między bajki.
Wyobrażasz sobie że na murawę wchodzi Totti, myśli: o kurcze, oni grają w LM i nogi mu się uginają? Albo w ogóle go to obchodzi w momencie strzału? Bzdura.

Nie podpieraj się sloganami, zużytymi hasłami.
To zawsze świetnie brzmi. Ale do rzeczywistości odniesienia nie ma żadnego.


Dirty mind
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 26 lipca 2008, 13:12

Venomik pisze:
oliver pisze:1. Żeby wygrać ligę mistrzów trzeba ograć wszystkich.
To mit, slogan, ładnie brzmiące lecz puste hasło.
Uważasz,że Porto gdy zdobywało LM zdobyłoby je nawet gdyby na swojej drodze trafiali na najlepszych rywali? Było niemożliwe do powstrzymania?
Mówisz, że Milan sezon temu ogrywając resztką sił Celtic w dogrywce byłby w stanie ograć każdą inną drużynę?
Bzdura.
Często decyduje szczęście, jeden strzał, faul czy kartka. Albo błąd sędziego.
To, że Milan czy Porto zdobyło LM według mnie nie było mowy o żadnym przypadku. Obie drużyny tak jak każda inna drużyna zdobywając jakieś trofeum na pewno na to zasłużyła, a przede wszystkim miała mniej lub więcej szczęścia ( w losowani, w meczu, przed meczem, jakieś kontuzje, kartki). Jak wiadomo szczęście sprzyja lepszym.
Np Grecja zdobył 4 lata temu euro? Mieli ogromne szczęście jak i byli drużyną lepszą pod względem obrony, kontrataków czy skuteczności i być może należało im się zwycięstwo (jak widać wystarczyło). Każda inna drużyna miała kilkanaście dogodnych sytułacj aby ich ograć. Inne drużyny w ataku pozycyjnym byli lepsze i fajnie to wyglądało w TV ale tylko wyglądało.
I czasami mówiąc , że odpadliśmy po sędzia się pomylił, że jeden błąd to jest bzdura i drużyny się tym tłumaczą, czy my kibice by bronić swej drużyny (ja nieraz też). To jest dopiero bzdura mecz traw 90 min można oddać kilkanaście strzałów można naprawić ten jeden błąd i nażekanie nic nie pomaga trzeba sobie powiedzieć , że byliśmy słabsi.
Na pewno, żeby wygrać LM trzeba ograć wszystkich. Wszystkich tych na których się trafi. Chyba mi nie powiesz, że przegrywając z jakąś drużyna można przejść dalej? Chyba, że w grupie. Tak napisałem bo to prawda, ale nie wierze tak do końca, żeby Juve było na to stać.

Do Ad 2 się zgadzam.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
mrowka423

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 203
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 26 lipca 2008, 14:14

Dobrze nam wróży fakt, że W tamtym sezonie mecze z najlepszymi rozstrzygaliśmy na swoją korzyść. W LM są sami "najlepsi". Kolejnym naszy plusem jest motywacja i umiejętność zmobilizowania się nawet gdy okoliczności nie sprzyjają. Myśle, że będzie dobrze. Już z ćwierćfinału będę zadowolony.


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 26 lipca 2008, 14:17

mrowka423 pisze:Dobrze nam wróży fakt, że W tamtym sezonie mecze z najlepszymi rozstrzygaliśmy na swoją korzyść. W LM są sami "najlepsi". Kolejnym naszy plusem jest motywacja i umiejętność zmobilizowania się nawet gdy okoliczności nie sprzyjają. Myśle, że będzie dobrze. Już z ćwierćfinału będę zadowolony.
Wlasnie tak samo uwazam, ze motywacja, glod sukcesow i wola zwyciestwa po dwoch latach meczarni i katorgi to beda nasze najwieksze atuty procz umiejetnosci! Europo bojta sie - nadchodzimy! :twisted:

BTW. Czemu mi ocenzurowalo slowo ,,E u r o p o" ? bez spacji oczywiscie


PabL0o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2008
Posty: 17
Rejestracja: 25 lipca 2008

Nieprzeczytany post 28 lipca 2008, 00:46

Racja dobra motywacja :-D :-D :-D i z wszystkimi damy sobie radę :dance: :happy:


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 lipca 2008, 00:50

PabL0o pisze:Racja dobra motywacja :-D :-D :-D i z wszystkimi damy sobie radę :dance: :happy:
Oczywiscie, ze tak :twisted: Nie chcialbym byc kims, kto bedzie musial odpierac ataki wkurzonego i zmotywowanego Nedveda, nadziewac sie na nogi Chielliniego :P patrzec w oczy Gigiemu podczas strzalu, bronic strzaly Alexa i Trezegola ^^ Podniecilem sie az na sama mysl ponownego uslyszenia hymnu LM bo dwoch ciezkich latach :C


JuveFilip_8_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2005
Posty: 531
Rejestracja: 01 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2008, 01:52

Sapo_JuveFan pisze:Podniecilem sie...
No bez przesady :dance: :P :C
Nie no, zarcik...


ja chce grac z Wisła w ELIMINACJACH!!!

Potem grupy, w ktorej na bank bedziemy z Olympique Lyon... czuje to :D


Obrazek
slay_mac

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lutego 2008
Posty: 351
Rejestracja: 15 lutego 2008

Nieprzeczytany post 31 lipca 2008, 17:16

Jutro o 10 losowanie i wszystko będzie jasne.

EDIT: Dorzucam pełną listę:

Drużyny rozstawione: Liverpool FC (Anglia), FC Barcelona (Hiszpania), Arsenal FC (Anglia), FC Schalke 04 (Niemcy), Juventus (Włochy), Rangers FC (Szkocja)/FBK Kaunas (Litwa), Olympique Marsylia (Francja), FC Steaua Bukareszt (Rumunia), Panathinaikos FC (Grecja)/FC Dinamo Tblisi (Gruzja), IFK Goteborg (Szwecja)/FC Basel 1893 (Szwajcaria), Olympiakos CFP (Grecja), Fenerbahce SK (Turcja)/MTK Budapeszt (Węgry), FC Szachtar Donieck (Ukraina), RSC Anderlecht (Belgia)/FC Bate Borysow (Białoruś), ACF Fiorentina (Włochy), FC Spartak Moskwa (Rosja).
Drużyny nierozstawione: Atletico Madryt (Hiszpania), FC Sheriff (Mołdawia)/AC Sparta Praga (Czechy), Drogheda United FC (Irlandia)/FC Dynamo Kijów (Ukraina), PFC Levski Sofia (Bułgaria), SK Slavia Praga (Czechy), Galatasaray AS (Turcja), FC Inter Baku (Azerbejżdżan)/FK Partizan (Serbia), Vitoria SC (Portugalia), NK Domzale (Słowenia)/NK Dinamo Zagrzeb (Chorwacja), Beitar Jerozolima (Izrael)/Wisła Kraków (Polska), Standard Liege (Belgia), FC Twente (Holandia), Tampere United (Finlandia)/FC Artmedia Petrzalka (Słowacja), Aalborg BK (Dania)/FK Modrica (Bośnia i Hercegowina), SK Brann (Norwegia)/FK Ventspils (Łotwa), Anorthosis Famagusta (Cypr)/SK Rapid Wiedeń (Austria).


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 31 lipca 2008, 17:18

Na SoloJuve jest informacja z uefa.com według której losowanie odbędzie się o 12.00.

Szczerze mówiąc, jestem pewien , że jesteśmy w stanie pokonać każdego, więc jakoś szczególnie mi nie zależy na dobrym losowaniu, chociaż lepiej na początku mieć łatwiej.


marcin1804

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2008
Posty: 10
Rejestracja: 15 lipca 2008

Nieprzeczytany post 31 lipca 2008, 17:40

Wszystkich zaakceptuje oprócz Fenerbace i Atletico Madryt :? Wtedynaprawde by było ciężko...


Porażka jest gorsza niż śmierć, bo z porażką trzeba żyć.
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2008, 17:48

żeby grać z Wisła będzie ciężko, nie, że ciężko wylosować tylko, że Wisła nie przejdzie Beitaru. Polskie drużyny są śmieszne, Wisła nie ma rezerwowego śr obrońcy :rotfl: A Sobolewski jest taki silny fizycznie że przewraca się od klepnięcia w ramię :D
Mati pisze:Na SoloJuve jest informacja z uefa.com według której losowanie odbędzie się o 12.00.
Widziałem reklamę na eurosporcie, losowanie na żywo LM o 12 Puchar UEFA o 13.

Swoją drogą, kto wie jaka faza UEFA ma miejsce aktualnie? 1 runda eliminacji? Od której gra Milan?
Ostatnio zmieniony 31 lipca 2008, 17:50 przez Bobeknaklo, łącznie zmieniany 1 raz.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 lipca 2008, 17:49

Jutro można na Eurosporcie o 12:00 oglądnąć losowanie LIVE;p
Kogut Del Piero pisze:Ja mam na N "włącz ciekawość" (:lol:) Eurosport HD,
Zostańmy przyjaciółmi! :prochno:
Ostatnio zmieniony 31 lipca 2008, 17:58 przez stahoo, łącznie zmieniany 1 raz.


Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2008, 17:52

stahoo pisze:Jutro można na Eurosporcie o 12:00 oglądnąć losowanie LIVE;p
Ja mam na N "włącz ciekawość" (:lol:) Eurosport HD, więc obejrzę to w jakości nowej generacji... :smile:


Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 31 lipca 2008, 23:06

marcin1804 pisze:Wszystkich zaakceptuje oprócz Fenerbace i Atletico Madryt :? Wtedynaprawde by było ciężko...
Zwlaszcza, ze Fenerbahce jest rozstawione, podobnie jak my.


ODPOWIEDZ