Jak się zaczeła twoja miłość do Juve?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2004, 10:59

Dawno dawno temu, a tak naprawdę to w 1996 był sobie mały Marcinek (czyli ja :P ) który obejrzał mecz Newcastle w LM. Sroki grały bardzo dobry mecz, polubiłem ich styl grania i poszedłem do ojsca jako 9 letni brzdąc negocjować o koszulkę Newcastle :P Po chwili tato się zgodził i gdy na drugi dzień wrócił z zakupów wręczył mi miało czarny trykot + spodenki i getry :D Jakież było moje zdziwienie gdy zobaczyłem że na plecach pisze Del Piero a nie Shearer :shock: Jednak szybko włozylem koszulke i pobiegłem do kosza z gazetami znaleźć owego Del Piero :] Kilka dni pozniej widziałem go w TV a pare tygodni pozniej Juventus wugrał całą Ligę Mistrzów! Juventus i Alexa Del Piero pokochałem bardzo szybko i bardzo mocno :) Każda wpadka to olbrzymi płacz (teraz już nie umiem płakać) i obrażanie się na cały świat. Pamiętam jak pocieszała mnie mama gdy Mijatovic strzelił nam gola.. mówiła to jeszcze 20 minut napewno strzelą.... mama kłamała :( Było wiele historii tych dobrych i tych złych ! Pewne jest że mam w życiu coś co naprawdę kocham!


BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2004, 12:55

Moja tak jak większości chyba (ahh te czasy )
Pewnego dnia jeden z kolegów kupił sobie koszulkę Bayernu Monachium (Basler). Potem wszyscy poszli w jego ślady. Ja dopiero na następny dzień poszedłem z tatą i bracikiem do sklepu. Przymierzaliśmy różne koszulki, ale ja od początku wiedziałem, że najbardziej podoba mi się ta biało-czarna (Del Piero) Brat wybrał Inter
I tak to się zaczęło, większość kumpli którzy wtedy kupili te koszulki już dawno nie kibicuje (albo wogóle nie kibicwali) tej drużynie.


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2004, 12:58

a bianco kibicuje nadal!
ba nwet sie "rozwinal" w pewien sposob.
do juve doszly niedojdy z rzymu.


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2004, 13:06

Rybeq patrze tak z boku na ciebie od jakiegoś czasu i wydajesz mi się coraz bardziej śmieszny i żałosny. Co ma na celu te Twoje zgrywanie się na forum? Obraziłeś się że straciłeś Q i znaczek moderatoa? Droga wolna. Twoje zachowanie pokazuje iż jednak nie zasługujesz na Q (początkowo byłem innego zdania). Pokazujesz teraz swoje prawdziwe oblicze. A jeśli chodzi o niedojde to.... (nie będe kończył). Zresztą nie omieszkam zgłosic twojego posta moderatorom. Z tego co mi wiadomo obrażanie klubów jest zabronione.


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2004, 13:36

tak jest. obrazilem sie ze stracilem q i m i postanowilem z tego powodu krytykowac bianconerriego.
rybeq pokazuje swoja twarz :-D
nazwanie pilkarzy romy niedojdami nie jest zadna obraza. wystarczy obejrzec czasem c+ by to stwierdzic.


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
JUVEmen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 grudnia 2004
Posty: 14
Rejestracja: 30 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2004, 13:58

Moja miłość do JUVE wzieła się przez brata(kibicuje już przez ok. 19 lat)
oglądałem sobie mecz JUVENTUSU :lol: w którym wygrało 2:0 :D :D :D dzięki temu zakochałem się w JUVENTUSIE :-D :-D jeszcze kiedy zobaczyłem DEL PiERO I JEGO :ball: :ball: GOLA!!!!!boże przeszły mnie ciarki 8) i zrobiło mi się gorąco :o następnego dnia kupiłem szlik JUVE i od tamtej pory codziennie czytam wszystkie nowinki z JUVE i oglądam mecze(jak lecą w TV :D )


______________________________________________

FORZA JUVE FORZA JUVE FORZA JUVE FORZA JUVE!!!!!!!

MIŁOŚĆ DO JUVE NIE ZMIERNA JAK MIŁOŚĆ DO ŻONY!!


Juve i tylko JUVE!!!!!!
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2004, 14:01

rybeq intryguje mnie coraz bardziej twoje zachowanie. Zachowujesz się jak dziecko,któremu zabrano zabawkę i nie umie się z tym pogodzić.Martin jest Administratorem tego forum, ma prawo sobie dobierać moderatorów i rozdawac rózne wyróżnienia i żaden Pan Rybeq nie będzie mu narzucał innych rozwiązań.Czekam aż urządzisz strajk głodowy i zablokujesz wejście do domu Martina za to że odberał Ci Qualitke. Tak Trudno sie pogodzić z Tym, że odebrano Ci Quailtke???

Wracajac do tematu to moja miłość zaczeła sie od pamietnego finału ligi mistrzów. Oprócz tego od kupowania gazet, które mi bardzo przybliżyły co nie co o moim Juventusie, którego Kocham do dziś, a przestać nie zamierzam.
PS. Nie naruszyłem Regulaminu
pozdrawiam


Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2004, 17:48

Rybeq pisze:tak jest. obrazilem sie ze stracilem q i m i postanowilem z tego powodu krytykowac bianconerriego.
rybeq pokazuje swoja twarz :-D
nazwanie pilkarzy romy niedojdami nie jest zadna obraza. wystarczy obejrzec czasem c+ by to stwierdzic.
Rybeq rozumiesz co ja do Ciebie napisałem? Nigdzie się nie odniosłem do twojego posta do Bianconeriego. Jedynie w sprawie Rzymian. Jakbyś nie zauważył są to tylko moje wnioski po dłuższej obserwacji.. Zresztą ten Tój post nie zawiera nic prócz złośliwości i co najwyżej może pogarszać atmosfere na forum. Chcesz chyba poraz kolejny wywołać jakąś kłotnie i zwrócić na siebie uwagę.
wystarczy obejrzec czasem c+ by to stwierdzic
Mi w zupełności wystarczają Twoje ostatnie posty.


zlatan_sc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 237
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2004, 17:59

Moja milosc zaczela sie od kupna koszulki z Zidanem, w 97 chyba roku :-D


Kame1988_Kornel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 września 2003
Posty: 151
Rejestracja: 17 września 2003

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2005, 23:25

JA się "zakochałem" :-D w grze Juve w czasie jak była LM w roku 1996. Wtedy to oglądałem mecze w TVP i oglądałem z przeciętnym zainteresowanie. Jak natomiast przyszedł finał LM (to bardzo sie wciągnołęm w grę Juvetusu i grę Alexa.
Jak piłkarze Juve wzniesli trofeum to byłem bardzo szczesliwy :cry: :D . I to własnie od tamtego czasu, moja miłosc do Juve trwa !!!! :P :ball:


mundik15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 października 2004
Posty: 39
Rejestracja: 04 października 2004

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2005, 23:30

ja zaczolem im kibicowac glownie ze wzglendu na Alexa w 98 roku,ale sezon pozniej pokochalem ich wszystkich i tak sie aczela milosc która nigdy nie przeminie!!!


Alessandro Del Piero ole!! Forza JUVE
MaTeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 października 2004
Posty: 2
Rejestracja: 27 października 2004

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2005, 00:12

Ja Kibicuje JUVE od finału '96 (miałem - tylko - 7 lat - niecałe), wtedy jeszcze to było na zasadzie "Kibicuje Juventusowi Turyn = Jestem jedynym w klasie który zna zespół z zagranicznej ligi ;]", później stara qpiła mi koszulke z alexem, który później stał się moim idolem - to też w sondzie dałem 400 mecz alexa :]. W Znacznej mierze do tego żenadal kibicuje juve przyczynił się kolega, którego zawsze w podstawówce starałem się naśladować - on kibicował juventusowi - To przesądziło sprawę :]. Od niedawna z fana przeistoczyłęm się w fanatyka i staram się kibicowaćjuve tak jak tylko moge - kupiłem se koszulke, zaczynam się uczyć włoskiego itp. Już wiem że będe z juve do końca życia.


ledbetter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2003
Posty: 219
Rejestracja: 23 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2005, 00:36

MOja historia to chyba jeden wielki przypadek. Ogladalem z ojcem mecz Juve-Ajax w CL . Ojciec bardzo lubi Ajax, wiec ja wtedy tez bylem za ...Ajaxem. Mecz sie skonczyl ...szczerze mialem to.... gdzies (wtedy) :wink:.
Kilka miesiecy pozniej przelaczam kanaly w TV i natrafilem na jaks angielska stacje (CNN chyba :wink:) i pisze : "River Plate - Juventus 0-1 Del Piero 8? ' min" , wtedy mi sie cos skojarzylo z tym Del Piero i mi sie przypomnial mecz z Ajaxem. Na nastepny czy ktorys tam dzien poszedlem z ojcem do sklepu i kupilem koszulke Del Piero "10:P)" i tak to sie zaczelo ;) ciekawe ..hehe :D


we believe.
Pershing

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2004
Posty: 52
Rejestracja: 11 listopada 2004

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2005, 15:07

Moja historia jest bardzo podobna do większości z Waszych. 96r, Champions League, Juve-Ajax.......zobaczyłem grę Naszych, i się poprostu "zakochałem". Od tego momentu jestem z Juve na dobra i na złe. Idolem został Alex-Ksiaze Turynu, ta magiczna "10" przyciaga chyba kazdego :-D . Do tego doszedł ogólny fanatyzm włoskim futbolem, i na ten temat wiem chyba tyle co Pan Lipinski :D


-=SoPeL=-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 stycznia 2005
Posty: 7
Rejestracja: 01 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2005, 15:14

Mnie zaraził jeden wielki maniak i fan Juve na naszym osiedlu Seiru. Chyba od 2 tygodniu jak sie spotykamy u niego by pograć w PES-a 4 to zapodaje filmikami z Juve. Typu bramki czy parady bramkarskie Buffona. No i w sylwka sie zaczeło na serio kibicowaniu Juve :!: ale z sylwkiem to już całekiem inna historia :wink: W dodaku dodam że od dawna nie nawidziłem Milanu Interu czy Romy :twisted:


Cuchnie kelnerami.... oni są chyba wszędzie...
ODPOWIEDZ