Juve zostanie kupione przez Severstal??

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2008, 20:21

Bobek1991 pisze:Dzisiaj w sporcie najważniejsze są pieniądze.
Dla niektorych najwazniejsza jest tradycja, historia i honor.
Bobek1991 pisze:Biedny klub nie osiągnie sukcesu
A czy my bez wsparcia Ruskich jestesmy biednym klubem?
Bobek1991 pisze:No i należy pamiętać o tym, że chcemy wybudować stadion, to też kasa
O to sie akurat nie martw, stadion bedzie tak czy siak, niekoniecznie za pieniadze Severstalu..

Stanowcze NIE!


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2008, 20:24

Bobek1991 pisze:Nie, pytanie nie trafione
A może po prostu nie zrozumiałeś aluzji ?
Bobek1991 pisze: A chcesz żeby Juve grało lepiej?
Nie chcesz?
Dzisiaj w sporcie najważniejsze są pieniądze. Biedny klub nie osiągnie sukcesu
Kasę można także zainwestować w infrastrukturę, jakieś obiekty szkoleniowe, Młodzież! Aby w przyszłości nie trzeba było tylko kupować
No i należy pamiętać o tym, że chcemy wybudować stadion, to też kasa
Po pierwsze, czytając Twoje pierwsze zdanie zacytowanej wiadomości stwierdzam , że chyba i tak nie dojdziemy do konsensusu, ponieważ mamy inne poglądy na tę sprawę.Dla mnie bowiem, to nie pieniądze są najważniejsze, i wolałbym kibicować Juventinim w Serie B niż "mistrzowskiemu" Interowi wygrywającemu pierwszą ligę.Wbrew pozorom, mnie wydaje się, że istnieją jeszcze kluby i zawodnicy prezentujący jakieś wartości, o które warto się ubiegać, by gdzieś tam przyjemności i pasji nie rozmienić na pieniądze.W tej kwestii najwyraźniej się różnimy, i to bardzo mocno.
Druga sprawa, uważam że Twój pogląd o słabym stanie finansowym Juventusu jest mocno przesadzony.Nie jesteśmy znowu tacy biedni.

Kolejna sprawa: młodzież, nie wiem czy wiesz jakie sukcesy osiąga nasza primavera na przestrzeni ostatnich lat ? Wydaje mi się że problem (jeżeli istnieje) leży na innym podłożu, zapewne nie infrastrukturalnym.Poza tym może już w następnym sezonie będzie można podać kilka konkretnych argumentów :).

A co do sprawy stadionu, podobno ma być ogłoszony przetarg na sponsora, który jednak nie będzie miał żadnych pakietów własnościowych a "jedynie" będzie widniał w nazwie obiektu (ten pomysł też nie specjalnie mi się uśmiecha, ale o tym rozmowa toczyła się w innym miejscu).Łączenie tych dwóch spraw jest więc w mojej opinii bezsensowne.

EDIT:Bobek, czytaj całe wypowiedzi i odnoś się do całości, specjalnie dla Ciebie zaznaczyłem istotny fragment mojej wypowiedzi
Ostatnio zmieniony 09 kwietnia 2008, 20:37 przez Mati, łącznie zmieniany 1 raz.


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2008, 20:28

Wiem, że niektórzy tak myślą, i szanuje to. Myślę, że młodym kibicom, lub zagranicznym którzy nie mieli nigdy doczynienia z Juve łatwiej przyjdzie zmiana takiej tradycji niż tym najstarszym, najbardziej zagorzałym z Turynu


A umiesz czytać? Nie powiedziałem, że jesteśmy biednym klubem. Odniosłem się do roli pieniędzy w dzisiejszym sporcie.
Jeżeli chodzi o kwestie czysto wartościową lub jaką gotówką dysponuje Juve a ManU Chelsea Real to sory ale nie umieściłbym nas na równi, może kiedyś, ale nie teraz


Ale to ciągle więcej kasy na transfery...






Mati pisze:młodzież, nie wiem czy wiesz jakie sukcesy osiąga nasza primavera na przestrzeni ostatnich lat ?
A ilu z nich gra w Juve? w wyjściowej 11? Co z nich mamy oprócz marnych pieniędzy za które ich sprzedajemy? Wiem, że odnoszą sukcesy ale jeżeli są najlepsi to czemu ich nie widzę. Wiem, że wielu aktualnie gra na wypożyczeniu m.in Giovinco ale chce ich zobaczyć z najlepszych klubach. Mistrzowska drużyna Primavery a grają na zapleczu Serie A? Czekam co będzie z Giovinco.


Ok, macie swoje opinie, ja wyraziłem swoją, która jak dla mnie jest najlepsza NA TERAZ. Nie zamierzam dalej prowadzić tej dyskusji która zmierza w złym kierunku
Ostatnio zmieniony 09 kwietnia 2008, 20:33 przez Bobeknaklo, łącznie zmieniany 1 raz.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2008, 20:37

Nie rozumiem was... Ludzie, obudźcie sie z idealistycznego snu :!: Wielkie nazwiska nie przyjdą do nas na dźwięk słowa "Juve" i powiew sztandaru, zapomnijcie o tym. Żeby sprowadzać wielkich piłkarzy potrzeba WIELKICH pieniędzy. Raz, żeby ich kupić, a dwa, żeby ich utrzymać! Chcielibyście nowy stadion, a na nim takich graczy, jak Diego, Van der Vaart, Quaresma... Oni nie przyjdą do nas grać za frajer, oprzytomniejcie :!:
Mati pisze: Po pierwsze, czytając Twoje pierwsze zdanie zacytowanej wiadomości stwierdzam , że chyba i tak nie dojdziemy do konsensusu, ponieważ mamy inne poglądy na tę sprawę.Dla mnie bowiem, to nie pieniądze są najważniejsze, i wolałbym kibicować Juventinim w Serie B
I Ty się, chłopczyno, masz za kibica....
Mati pisze:niż "mistrzowskiemu" Interowi wygrywającemu pierwszą ligę.Wbrew pozorom, mnie wydaje się, że istnieją jeszcze kluby i zawodnicy prezentujący jakieś wartości, o które warto się ubiegać, by gdzieś tam przyjemności i pasji nie rozmienić na pieniądze.W tej kwestii najwyraźniej się różnimy, i to bardzo mocno.
Twój idealizm poraża, człowieku. Gratuluję podejścia. Biednie, ale z honorem. Koszulka Juve, a pod herbem podarte gacie. Pomyśl trochę, zamiast unosić się "szlachetnym honorem kibica na śmierć i życie".
Drabik224 pisze: Pytanie:I myślicie że nie damy rady bez tych pieniędzy?Kupujemy kogo chcemy.
Jesteś taki głupi, czy tylko podgrzewasz atmosferę?
Drabik224 pisze: Oczywiście każdy ma swojego ulubionego piłkarza za którego wydałby miliony,lecz to nie jest wina pieniędzy tylko polityki transferowej.
A jaka podstawa, do przeprowadzenia wielkiego, spektakularnego transfreu? Guma do żucia? Miękki papier toaletowy w szatnianej toalecie? Damn...

A co jest złego w rosyjskim kapitale :?: O co wam chodzi? Tacy z was ultra- kibice? Juventus dla Włochów? Pokopało was!! Największe firmy europejskie już dawno są wykupione przez wielkich inwestorów! I są efekty!! Popatrzcie, gdzie jest dziś L`pool, Chelsea! Popatrzcie, jakich mają sponsorów, i jakich mają graczy. Oni nie sprowadzają grajków, którym kończą się kontrakty! Nie muszą! Mają na nich fundusze. Nie to, co my! Darujcie sobie święte oburzenie i patetyczne bzdury. Buisness is buisness. Gdyby współfinansować drużynę miał jakiś Hindus to też byście protestowali? Jak się czyta te komenty pod newsem, to aż się robi smutno, że mamy takich "kibiców". Jakiś inteligent napisał "kacapy won od Juve" a inny geniusz "nie potrzebujemy żadnych rosjanów" [pisownia oryginalna!]. Aż żal.... Ilu to Rosjan znacie, żeby tak o nich mówić/ pisać :?: Najlepiej nie kupujcie jutro gumy balonowej i wyślijcie 20 groszy od rodziców na konto Juve. Albo idźcie i napiszcie na bloku "iuwe pany jnter hamy". To chyba podobny poziom. Szkoda słów.....
Ostatnio zmieniony 09 kwietnia 2008, 20:54 przez deszczowy, łącznie zmieniany 2 razy.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2008, 20:41

deszczowy pisze:(...)
ciesze sie, że przynajmniej ktoś mnie rozumie.
Najlepsze było stwierdzenie, że mogą nam rozwiązać klub... :?


Drabik224

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2006
Posty: 52
Rejestracja: 02 listopada 2006

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2008, 20:41

Ja podam tylko jedno słowo:Chelsea Londyn

Dlaczego ludzie go tak nienawidzą(w tym i ja)?
Przyszedł jeden Rosyjski Miliarder ,kupił sobie klub i wykłada na niego od groma pieniędzy.A jaki jest z tego pożytek?Żaden...Nie wygrali LM(i w tym roku raczej nie wygrają)mistrzostwo już nieosiągalne...I co z tego,że mają pieniądze? NIC

Za żadne skarby świata nie chciałbym takiej sytuacji w Juventusie.Ten klub radzi sobie dobrze.Beniaminek gra o LM.Wcześniej nie mieliśmy żadnego Rosyjskiego kolegi i wygrywaliśmy ligę graliśmy na wysokim poziomie w LM.Pytanie:I myślicie że nie damy rady bez tych pieniędzy?Kupujemy kogo chcemy.Oczywiście każdy ma swojego ulubionego piłkarza za którego wydałby miliony,lecz to nie jest wina pieniędzy tylko polityki transferowej.A mówić ze nie mamy pieniędzy nie można bo same wydatki na Tiago,Almirona,Sissoko są duże, przecież nie przyszli za darmo...

NIE NIE i jeszcze raz NIE


www.sokker.org - Najlepszy menager on-line


.....:::::Juventus Forever:::::.....
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2008, 20:42

Bobek1991 pisze:Biedny klub nie osiągnie sukcesu
Bobek1991 pisze:Nie powiedziałem, że jesteśmy biednym klubem.
No wiec skoro biednym klubem nie jestesmy to mozemy jednak osiagnac sukces, nie widze przeciwwskazan..
Bobek1991 pisze:Odniosłem się do roli pieniędzy w dzisiejszym sporcie.
Jeżeli chodzi o kwestie czysto wartościową lub jaką gotówką dysponuje Juve a ManU Chelsea Real to sory ale nie umieściłbym nas na równi, może kiedyś, ale nie teraz
Co Ci tak zalezy na tym zeby stawiac sie na rowni z Realem, ManU, czy innymi klubami na plaszczyznie finansowej? Nie wystarczy Ci, ze bedac biedniejszym klubem bedziemy przewyzszac ich sportowo? Ktos tu chyba ma inne priorytety zwiazane z Juventusem..
Bobek1991 pisze:A ilu z nich gra w Juve? w wyjściowej 11?
A ilu ich gra w tak gloryfikowanym przez Ciebie Realu, ManU, czy innej Chelsea?
Bobek1991 pisze:Co z nich mamy oprócz marnych pieniędzy za które ich sprzedajemy?
Co z nich maja w/w kluby?
Bobek1991 pisze:Mistrzowska drużyna Primavery a grają na zapleczu Serie A? Czekam co będzie z Giovinco
A Ty myslisz, ze po wygraniu mlodziezowego mistrzostwa Wloch nagle cala Primavera zacznie grac w klubach Serie A? :shock: Zejdz na ziemie..
Ostatnio zmieniony 09 kwietnia 2008, 20:48 przez Radek_88, łącznie zmieniany 1 raz.


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2008, 20:47

Drabik224 pisze:w tym roku raczej nie wygrają)mistrzostwo już nieosiągalne...I co z tego,że mają pieniądze? NIC
Mają szansę na jedno i na drugie.
Są już w półfinale LM a w ligowej tabeli mają drugie miejsce i 3 pkt straty do pierwszego.

Skąd taka pewność?

Podpisuje się pod pierwszym postem Mati'ego w tym temacie. Uważam podobnie.

Pozdro
Ostatnio zmieniony 09 kwietnia 2008, 21:49 przez darek, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2008, 20:49

:? :? :? nie będę weryfikował twojej znajomości jeżeli chodzi o europejską piłkę. Są kluby w których grają 17 latkowie.

Póki co nie przewyższamy sportowo Interu. Chyba że mówiąc sportowo masz na myśli aspekty inne niż pkt w tabeli


Drabik224

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2006
Posty: 52
Rejestracja: 02 listopada 2006

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2008, 20:54

darek pisze:
Drabik224 pisze:w tym roku raczej nie wygrają)mistrzostwo już nieosiągalne...I co z tego,że mają pieniądze? NIC
Mają szansę na jedno i na drugie.
Są już w półfinale LM a w ligowej tabeli mają drugie miejsce i 3 pkt straty do pierwszego.

Skąd taka pewność?
hmm.....bo MU jest w tym roku nie do pobicia :)


www.sokker.org - Najlepszy menager on-line


.....:::::Juventus Forever:::::.....
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2008, 21:11

Bobek1991 pisze::? :? :? nie będę weryfikował twojej znajomości jeżeli chodzi o europejską piłkę. Są kluby w których grają 17 latkowie.
Owszem graja, np w Orange Ekstraklasie.. :lol: Co to ma do tego, skoro masz pretensje, ze w Juve nie grala mlodzi WYCHOWANKOWIE? Pytam wiec ilu takich wychowankow gra w podstawowym skladzie w ww klubach?
Bobek1991 pisze:Póki co nie przewyższamy sportowo Interu. Chyba że mówiąc sportowo masz na myśli aspekty inne niż pkt w tabeli
Jesli nie przewyzszamy to wlasnie - poki co. Niestety powrot na szczyt wymaga czasu, ale nie mam najmniejszej watpliwosci, ze juz niedlugo to my bedziemy rzadzic we Wloszech i Europie. I to bez uwzglednienia 'wsparcia' ze wschodu.
deszczowy pisze:Nie rozumiem was... Ludzie, obudźcie sie z idealistycznego snu :!: Wielkie nazwiska nie przyjdą do nas na dźwięk słowa "Juve" i powiew sztandaru, zapomnijcie o tym. Żeby sprowadzać wielkich piłkarzy potrzeba WIELKICH pieniędzy. Raz, żeby ich kupić, a dwa, żeby ich utrzymać! Chcielibyście nowy stadion, a na nim takich graczy, jak Diego, Van der Vaart, Quaresma... Oni nie przyjdą do nas grać za frajer, oprzytomniejcie :!:
Skoro do tej pory sprowadzalismy wielkie nazwiska bez udzialu Ruskich, to czemu nagle mielibysmy ich do tego potrzebowac? :?
deszczowy pisze:
Mati pisze:Dla mnie bowiem, to nie pieniądze są najważniejsze, i wolałbym kibicować Juventinim w Serie B
I Ty się, chłopczyno, masz za kibica....
Co w tym dziwnego, ze kibicowalby Juventusowi w Serie B? Oczywiscie, ze ma sie za kibica, jak widac wierniejszego niz Ty.
deszczowy pisze:Twój idealizm poraża, człowieku. Gratuluję podejścia. Biednie, ale z honorem. Koszulka Juve, a pod herbem podarte gacie. Pomyśl trochę, zamiast unosić się "szlachetnym honorem kibica na śmierć i życie".
O czym Ty mowisz?? Czy Juventus to klub biedny, bo tak z Twojej wypowiedzi wynika. Czy do tej pory, ponad 100(!) lat bez pieniedzy rosyjskich miliarderow Juventus charakteryzuje sie "Biednie, ale z honorem. Koszulka Juve, a pod herbem podarte gacie." ?
deszczowy pisze:Oni nie sprowadzają grajków, którym kończą się kontrakty! Nie muszą! Mają na nich fundusze. Nie to, co my!
Zwroc uwage na to, ze dopiero co wrocilismy z Serie B. No chyba, ze wg Ciebie nigdy nie mielismy funduszy na sprowadzanie zawodnikow..

deszczowy pisze:A jaka podstawa, do przeprowadzenia wielkiego, spektakularnego transfreu? Guma do żucia? Miękki papier toaletowy w szatnianej toalecie? Damn...
Idealne zdanie do podsumowania Twojej wypowiedzi... Brawo! :bravo:

Dlugo by jeszcze pisac, ale na tym zakoncze swoja dyskusje w tym temacie, bo aktualnie nie mam czasu. Ale nie wykluczam, ze jeszcze do niej wroce.


Jelon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 206
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2008, 21:34

Wszyscy zwracacie uwage na Chelsea

a popatrzcie na kluby ktore przejoł Gazprom jakos nie widze zeby tam kasa była wydawana na ślepo.


Sęk w tym iż Abramovich to jedna osoba a Gazprom i Severestal to korporacje które chociaż mają duże pieniądze to wydają je rozważnie.

Jestem absolutnie za tak,ale jak moi poprzednicy niech sobie Rosjanie kupia te 20 % akcji i wpompuja troche grosza


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2008, 21:41

jeżeli mieliby wydawać te pieniądze z głową to bardzo proszę..
bo mi się wydaje ,że stalibyśmy się takim zespołem (nie będę podawać przykładów :naughty: ),do którego sprowadzane by były same drogie gwiazdy ,które niestety drużyny nie tworzą..
takie jest zdanie na ten temat.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2008, 21:58

Radek_88 pisze:
deszczowy pisze:Nie rozumiem was... Ludzie, obudźcie sie z idealistycznego snu :!: Wielkie nazwiska nie przyjdą do nas na dźwięk słowa "Juve" i powiew sztandaru, zapomnijcie o tym. Żeby sprowadzać wielkich piłkarzy potrzeba WIELKICH pieniędzy. Raz, żeby ich kupić, a dwa, żeby ich utrzymać! Chcielibyście nowy stadion, a na nim takich graczy, jak Diego, Van der Vaart, Quaresma... Oni nie przyjdą do nas grać za frajer, oprzytomniejcie :!:
Skoro do tej pory sprowadzalismy wielkie nazwiska bez udzialu Ruskich, to czemu nagle mielibysmy ich do tego potrzebowac? :?
A Tiago i Almiron to gracze europejskiego formatu? Molinaro, Nocerino i Salihamidzic? Czy Mellbergo? Czy uważasz ich za wielkie postaci europejskiej piłki? Kim, przed przyjściem do Juve byli Cannavaro, Zebina, czy (tak, tak!) Ibrahimoviv?? Oni zostali wypromowani przez Juve :!: Ostatnie wielkie nazwiska, jakie przychodziły do Juve to Emerson i Vieira! Reszta została przez Juventus wypromowana!
Radek_88 pisze:
deszczowy pisze:
Mati pisze:Dla mnie bowiem, to nie pieniądze są najważniejsze, i wolałbym kibicować Juventinim w Serie B
I Ty się, chłopczyno, masz za kibica....
Co w tym dziwnego, ze kibicowalby Juventusowi w Serie B? Oczywiscie, ze ma sie za kibica, jak widac wierniejszego niz Ty.
Jeżeli grę w Serie B uznajesz za powód do dumy... no, to gratuluję nastawienia. Jestem kibicem Juve i kibicowałem im TAKŻE, kiedy byli w Serie B. A gdzie Ty byłeś WTEDY, Panie Moderatorze?


deszczowy pisze:Twój idealizm poraża, człowieku. Gratuluję podejścia. Biednie, ale z honorem. Koszulka Juve, a pod herbem podarte gacie. Pomyśl trochę, zamiast unosić się "szlachetnym honorem kibica na śmierć i życie".
O czym Ty mowisz?? Czy Juventus to klub biedny, bo tak z Twojej wypowiedzi wynika. Czy do tej pory, ponad 100(!) lat bez pieniedzy rosyjskich miliarderow Juventus charakteryzuje sie "Biednie, ale z honorem. Koszulka Juve, a pod herbem podarte gacie." ? [/quote]
Nie. Nie tym. Ale jeśli powiesz mi, że zamiast konkretnej kasy i wielkich transferów Ligę Mistrzów można zdobyć "dumą, historią i honorem"...to zazdroszczę wiary w ideały. A przypadek Porto tylko potwierdza regułę.
Radek_88 pisze:
deszczowy pisze:Oni nie sprowadzają grajków, którym kończą się kontrakty! Nie muszą! Mają na nich fundusze. Nie to, co my!
Zwroc uwage na to, ze dopiero co wrocilismy z Serie B. No chyba, ze wg Ciebie nigdy nie mielismy funduszy na sprowadzanie zawodnikow..
Mieliśmy. Jak słusznie zauważyłeś. A wydanie grubej kasy na Tiago, Almirona i Andrade jak na razie okazało się tak potrzebne, jak buty węzowi.
Radek_88 pisze:
deszczowy pisze:A jaka podstawa, do przeprowadzenia wielkiego, spektakularnego transfreu? Guma do żucia? Miękki papier toaletowy w szatnianej toalecie? Damn...
Idealne zdanie do podsumowania Twojej wypowiedzi... Brawo! :bravo:
A co w nim widzisz niestosownego? Bo ja widzę tu argumentum ad personam

Dlugo by jeszcze pisac, ale na tym zakoncze swoja dyskusje w tym temacie, bo aktualnie nie mam czasu. Ale nie wykluczam, ze jeszcze do niej wroce.[/quote]


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2008, 22:56

deszczowy pisze:A Tiago i Almiron to gracze europejskiego formatu? Molinaro, Nocerino i Salihamidzic? Czy Mellbergo? Czy uważasz ich za wielkie postaci europejskiej piłki? Kim, przed przyjściem do Juve byli Cannavaro, Zebina, czy (tak, tak!) Ibrahimoviv?? Oni zostali wypromowani przez Juve :!: Ostatnie wielkie nazwiska, jakie przychodziły do Juve to Emerson i Vieira! Reszta została przez Juventus wypromowana!
Czyli jeszcze lepiej. Tymbardziej nie widze powodu, dla ktorego Rosjanie mieliby nasciagac nam do druzyny mase wielkich gwiazd, skoro potrafimy kupowac pilkarzy, ktorzy pozniej u nas staja sie wielkimi graczami :-D
deszczowy pisze:Jeżeli grę w Serie B uznajesz za powód do dumy...
Nigdzie tego nie napisalem, ale tez nie wstydze sie tego.
deszczowy pisze:Jestem kibicem Juve i kibicowałem im TAKŻE, kiedy byli w Serie B. A gdzie Ty byłeś WTEDY, Panie Moderatorze?
A gdzie mialem byc? :think:
deszczowy pisze:Nie. Nie tym. Ale jeśli powiesz mi, że zamiast konkretnej kasy i wielkich transferów Ligę Mistrzów można zdobyć "dumą, historią i honorem"...to zazdroszczę wiary w ideały. A przypadek Porto tylko potwierdza regułę.
Owszem mozna, ale ja wcale nie pisze, ze mamy zdobyc LM "dumą, historią i honorem". Nie jestesmy biednym klubem, ktory nie ma pieniedzy na transfery. Fundusze takie posiadamy i miejmy nadzieje, ze dobrze wykorzystamy mercato. Jestem jednak przeciwny robieniu z Juventusu 'drugiej Chelsea'. Nie jest to klub z bogata historia. Jego era zaczela sie wraz z nadejsciem Abramowicza. Wczesniej mistrzostwo Anglii klub z Londynu zdobyl zaledwie raz(!). I tyle. Nie chce zeby Juventus byl mylnie postrzegany rowniez jako marionetka jakiegos rosyjskiego miliardera, bo uwazam, ze jestesmy w stanie poradzic sobie i swiecic wielkie sukcesy bez tego.
deszczowy pisze: Mieliśmy. Jak słusznie zauważyłeś. A wydanie grubej kasy na Tiago, Almirona i Andrade jak na razie okazało się tak potrzebne, jak buty węzowi.
To, ze sie tak okazalo to juz calkiem inna kwestia i temu nie zaprzeczam. Ale sam przyznales, ze pieniadze jednak sie znalazly.

Zeby byla jasnosc, jestem przeciwnikiem takiego rozwiazania, jakie zastosowano w Chelsea.
Ciekawe jest rowniez to, ze wielu kibicow tego forum nie lubi druzyny z Londynu wlasnie za Romka, ze gdyby nie on to klub ten bylby niczym, za te jego wydawane miliony, ze moze sprowadzic sobie kogo chce itd..
A gdy juz pojawia sie rozwiazanie, zeby jakis miliarder przejal Juventus to nagle teksty typu 'super, kupimy gwiazdy', 'ekstra, bedzie kasa' itd. Naprawde smieszne..


ODPOWIEDZ