Jakiego Polaka widzielibyście w Juve?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Pro Evo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 listopada 2006
Posty: 15
Rejestracja: 17 listopada 2006

Nieprzeczytany post 16 lutego 2008, 11:34

Nie jestem aktywnym użytkownikiem forum, ale przez głowę przeszła mi taka myśl, więc zakładam ten wątek po wcześniejszym sprawdzeniu czy nie było takiego wcześniej, no i nie znalazłem. Przynajmniej ja:D.

Więc jak myślicie, czy jest jakiś Polak, piłkarz który prezentuje wystarczający poziom, aby grać w Juve? Jeśli tak, to kto?

Może to pytanie jest bardziej marzeniem niż realną możliwością no ale pomarzyć można :] a poza tym nie długo Euro 2008 a Leo bardzo dobrze prowadzi Polską kadrę i być może ktoś spodoba się Ranieriemu.

Według mnie w naszej kadrze są tacy piłkarze którzy prezentują poziom przynajmniej taki aby móc być rezerwowym.
Na przykład Wojciech Łobodziński lub Kuba Błaszczykowski. Ten pierwszy ma już 27 lat i chyba troche "twardszy" niż młody "Kuba", i myślę, że ewentualnie on by był najlepszym kandydatem do Juve.
Poza tym Polacy mają (według mnie) wspaniałą kadrę młodzieżową jak Groszkowski, Nowak lub Kokoszka.
A jak Wy myślicie? Liczę na odpowiedzi i na to, że admin nie usunie tego wątku :)


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 16 lutego 2008, 11:37

Pro Evo pisze: Według mnie w naszej kadrze są tacy piłkarze którzy prezentują poziom przynajmniej taki aby móc być rezerwowym.
Na przykład Wojciech Łobodziński.
:rotfl: :rotfl: :rotfl: A tak w ogóle to nie ma takiego Polaka, ew. Fabiański/Kuszczak na ławkę. Po za tym chyba był już taki temat.


Pro Evo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 listopada 2006
Posty: 15
Rejestracja: 17 listopada 2006

Nieprzeczytany post 16 lutego 2008, 11:40

Ja go nie znalazłem, i nie rozumiem co w tym takiego śmiesznego? Juve w tej chwili raczej nie ma "galaktycznych" piłkarzy.
Kuszczak, Fabiański? Na co nam bramkarz jak mamy Buffona?


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 16 lutego 2008, 11:48

Jan Polak - piłkarz reprezentacji Czech :lol:

a tak na poważnie to 2 Bońka nie było, nie ma i raczej nie bedzie


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Kultek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2005
Posty: 89
Rejestracja: 08 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 16 lutego 2008, 11:54

Moim zdaniem Błaszczykowski by sie nadał :-D


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 16 lutego 2008, 12:05

jakby jakis wloski klub wychowywal sobie od powiedzmy 12-14 latka takiego polaka to co wy sadzicie ze polacy gorsi w pilke ? nie oni po prostu nie maja sie gdzie nauczyc tak grac


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Pro Evo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 listopada 2006
Posty: 15
Rejestracja: 17 listopada 2006

Nieprzeczytany post 16 lutego 2008, 12:08

marcinek pisze:jakby jakis wloski klub wychowywal sobie od powiedzmy 12-14 latka takiego polaka to co wy sadzicie ze polacy gorsi w pilke ? nie oni po prostu nie maja sie gdzie nauczyc tak grac
Bardzo dobrze mówisz. Dobry przykład: Smolarek- Wychował się w Holandii no i coś gra. Innymi przykładami mogą być "Polacy" którzy grają w Niemczech:/ . Jako dzieci wyjechali a teraz Podolski i Klose są gwiazdami Bayernu...


quaresma7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2007
Posty: 11
Rejestracja: 04 maja 2007

Nieprzeczytany post 16 lutego 2008, 12:10

Jakub Błaszczykowski i "Lobo"
oni mogli by być w juve bo fajnie grają;d;d;d


FORZA JUVENTUS!!!!!!!!!
ALEX IS KING!!!!!
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 16 lutego 2008, 12:15

Pro Evo pisze:czy jest jakiś Polak, piłkarz który prezentuje wystarczający poziom, aby grać w Juve? Jeśli tak, to kto?
żaden, ewentualnie Boruc (ale mamy Buffona) i Błaszczykowski (ale mamy Camora)
Może to pytanie jest bardziej marzeniem niż realną możliwością no ale pomarzyć można :]
marzysz o gorszych zawodnikach niż Ci z obecnego składu? To może Rasiak za Trezegueta :-D


szymonnks

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 stycznia 2008
Posty: 1
Rejestracja: 21 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 16 lutego 2008, 12:18

moim zdaniem lewandowski jest twardy i dalby sobie rade w juve, janczyk za pare lat :lol: moze łobo i kuba.


Pro Evo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 listopada 2006
Posty: 15
Rejestracja: 17 listopada 2006

Nieprzeczytany post 16 lutego 2008, 12:18

[/quote]
marzysz o gorszych zawodnikach niż Ci z obecnego składu? To może Rasiak za Trezegueta :-D[/quote]

Nie, marze o tym, żeby jakiś Polak prezentował wystarczający poziom :D


Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 16 lutego 2008, 12:25

Pro Evo pisze:Ja go nie znalazłem, i nie rozumiem co w tym takiego śmiesznego? Juve w tej chwili raczej nie ma "galaktycznych" piłkarzy.
Kuszczak, Fabiański? Na co nam bramkarz jak mamy Buffona?
Chociażby po to, że jakby Buffon złapał kontuzje(tak jak ostatnio) to byśmy mieli dobrego bramkarze Kuszczak i Fabian według mnie nadali by się w na 100% :wink:.

A wracając do tematu to ja z polaków w Juve widziałbym tylko Lewandowskiego za Nocerino i Smolarka za Polladino.A z "prawie polaków" to Klose, Podolskiego i Danny'ego Szetele :D .


Kędzior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 stycznia 2007
Posty: 251
Rejestracja: 05 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 16 lutego 2008, 12:48

Okoni pisze:A z "prawie polaków" to Klose, Podolskiego i Danny'ego Szetele :D .
Ew. Cristopher Dabrowski lub Piotr Trochowski :smile:

Polska bramkarzami stoi więc Fabiański, Boruc, Kuszczak i wielu innych na ławę w sam raz.

Jeśli chodzi o graczy z pola: Smolarek, Błaszczykowski, Krzynówek, Lewandowski itp. itd. Niestety żaden obecnie Polak, nie jest tak dobry, żeby zająć miejsce chociaz jednego zawodnika z podstawowej 11 Juve. [/b]


Umpa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 sierpnia 2003
Posty: 135
Rejestracja: 12 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 16 lutego 2008, 12:59

Ja z prawie Polaków to bym wskrzesił Kopernika i uczynił go trenerem, bo to łebski koleś był.

:P

Sorry nie mogłem się powsztrzymać.

A tak poważnie w chwili obecnej to Polacy sie do Albinoleffe nadają nie do Juve


Pro Evo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 listopada 2006
Posty: 15
Rejestracja: 17 listopada 2006

Nieprzeczytany post 16 lutego 2008, 13:08

No nie przesadzajcie, w czym Polacy są gorsi np od Czechów? Nawet Nedved kiedyś powiedział, że jego sukcesy nie są przyczyną nieziemskiego talentu tylko CIEZKA pracą.
Uwierzmy w Polske :] Mam nadzieje, że po Euro kilku polaków zostanie dostrzeżonych przez dobre kluby Europejskie. Nawet niech to nie będzie Juve ale drużyny pokroju Tottenham, Olimpique Marsylia lub jakiś klub z Bundesligi, chociaż tam już Borussia się przekonała :)


ODPOWIEDZ