Podsumowanie roku w Juve

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2007, 13:05

Rok się kończy. Przyniósł nam- kibicom Starej Damy na pewno wiele emocji, trochę radości, ale też zmartwień. Zaczęliśmy go będąc jeszcze w Serie B. Bez ligi Mistrzów bez Pucharu Włoch pięliśmy się w górę tabeli, drugiej ligi włoskiej by zakończyć te rozgrywki na pierwszym miejscu. Powróciliśmy tam, gdzie nasze miejsce, mimo ze niektórzy w to nie wierzyli. Pierwszym meczem, rozegranym w nowym roku (tym, który się dzisiaj kończy było spotkanie towarzyskie z Milanem przegrane 3:2. Oficjalnym pierwszym meczem w 2007 roku było spotkanie z AC Mantova… przegrane 1:0. Na szczęście mimo tych porażek, na początku, rok był ogólnie dobry. W lecie przyszło kilku zawodników, powrót do Serie A zaczęliśmy dobrze. Obecnie jesteśmy na 3 miejscu z niewielką strata do Romy, trochę większą do Intern. Chciałbym, żebyście napisali, co Was w tym roku (całym) najbardziej zaskoczyło, zdziwiło, zasmuciło, ale też zadowoliło. Odpowiedzmy sobie może na kilka pytań.
1. Który transfer wykonany w 2007 roku był dla was najważniejszy? (zimą / latem)
2. Który zawodnik był po prostu najlepszy w 2007 roku?
3. Który okazał się największą „porażką” i zawiódł najbardziej wasze oczekiwania?
4. Kto okazał się największą niespodzianką roku?
5. Czy jesteś zadowolony z osiągnięć naszego zespołu w 2007 roku?
6. Czego oczekujecie od Juventusu w nowym roku?


Zacznę, więc od siebie.

1. Dwa najważniejsze dla mnie transfery dokonane przez Juventusu tym roku to Zdenek Grygera, który przybył do nas latem, ale został „zaklepany” w zimie. Ten dobry, czeski obrońca trafił do nas za darmo, więc brawo dla zarządu za sprowadzenie go. Myślę, że wpasował się w drużynę i może być jednym z filarów naszej obrony w 2008 roku. Drugim ważnym transferem było przyjście Vincenzo Iaquinty. Kwota 11 mln Euro może nie była ogromna, ale mała również nie. Iaquinta strzelił parę ważnych goli dla Juventusu, odwdzięczając się za zaufanie. Myślę, że w nowym roku jeszcze nie raz potwierdzi swoją przydatność dla drużyny.

2. Biorąc pod uwagę cały rok, powiem, że Gigi Buffon. Jego interwencje ratowały nas w Serie B, na początku sezonu w Serie A, kiedy obrona nie była za bardzo zgrana i często robiła różne prezenty napastnikom naszych przeciwników. Jego dobre obrony pozwoliły wywieźć punkt z Rzymu, z meczu z Romą, obronić Stadio Comunale przed Interem, czy też wywieźć 3 punkty z Cagliari. Buffon jest w najlepszym wieku dla bramkarza i jeszcze długo mam nadzieje będzie strzegł bramki Starej Damy.

3. Dla mnie największym niewypałem roku był Almiron. Co prawda sprowadzono go latem, a więc jest w Juve pół roku, ale to nie zmienia faktu, że uważam go za największą „porażkę”. Myślałem, że będzie kimś, kim dla Milanu Kaka. Może nie tej klasy, ale zawodnikiem ciągnącym do przodu drużynę, siejącym popłoch strzałami z dystansu jak Nedved za najlepszych lat.

4. Choć w Serie B nie był tak widoczny to w Serie A w drugiej połowie roku już bardzo. Choć był już przez niektórych przymierzany do pójścia na emeryturę, odżył i pokazał że forma potrafi wrócić w każdym momencie. Stał się filarem naszej obrony. Georgio Chiellini? Uważałem go za filar obrony od początku. Największą niespodzianką jest dla mnie Nicola Legrottaglie. Odżył na nowo i stał się chyba naszym, jeżeli nie najlepszym, to drugim najlepiej grającym obrońcom. Razem z Chiellinim tworzył przez długą część roku środek obrony i spisywał się znakomicie. Ukoronowaniem tego może być nawet powołanie do reprezentacji Włoch na Euro 2008. Czy jednak je dostanie? Myślę, że mu się należy.

5. Jestem zadowolony. Wywalczyliśmy powrót do Serie A. Zajmujemy dobra pozycję w najwyższej klasie rozgrywek we Włoszech. Możemy w drugiej połowie sezonu śmiało marzyć o scudetto, a marzenia mogą stać się faktem.

6..To praktycznie kontynuacja punktu 5: Niby Intern jest nieosiągalny, ale tam tez grają ludzie. Może więcej warci w Euro, ale mniej jako drużyna. Bo drużyny nie tworzą pojedyncze gwiazdy, tylko wszyscy zawodnicy, ciężko pracujący na sukces. I mam nadzieję, że my ten sukces osiągniemy i zdobędziemy scudetto. Jeśli się nie uda, to trudno. Ale myślę, że żadna siła na niebie i ziemi nie odbierze nam w przyszłym sezonie Ligi Mistrzów.

Na koniec chciałbym złożyć wszystkim kibicom Juve najlepsze życzenia na nowy rok. Abyście zawsze byli uśmiechnięci i zadowolenie z wyników swojej drużyny. Żebyście latem mogli być dumni z Juventusu, pierwszego beniaminka Serie A, który wygrał mistrzostwo. Tego wam życzę  Forza Juve! :D


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2007, 13:44

Na początku chcę pogratulować autorowi założenia tego tematu, bo jest naprawdę ciekawy :).
Najważniejszym transferem było dla mnie niewątpliwie sprowadzenie Vincenzo Iaquinty.Ten zawodnik od kilku lat pokazywał że jest dobrym napastnikiem, a u nas gra jeszcze lepiej.Widać że nie ma problemu z wpasowaniem sie do silnej drużyny, oraz że jest piłkarzem z najwyższej półki.W tym sezonie miał bardzo mało słabych meczów.Świetny transfer.
Jeśli chodzi o najlepszego piłkarza minionego roku, to stawiam na Buffona.Gdyby chodziło o obecny, lub ubiegły sezon, mógłbym się zastanawiać i wybierać w kliku zawodnikach, ale uwzględniając cały rok, wybór Buffona jest moim zdaniem bezdyskusyjny.Dzięki niemu zdobylismy sporo punktów, wciąż mam przed oczami kilka jego parad (jak obrona strzału Rocchiego).
Jeśli chodzi o piłkarzy którzy mnie rozczarowali, to powiem o Almironie.Co prawda Tiago nie gra za dobrze, i wszyscy spodziewali się po nim świetnej gry, ale ja jakoś nie byłem zbyt optymistycznie nastawiony do tego zawodnika, dzięki czemu wcale sie nie zawiodłem.Mimo to nie skreślam jego umiejętności i przydatności dla Juve.Co do Almirona, był bardzo chwalony za czasów gry w Empoli, razem z Tavano tworzyli świetny ofensywny duet.Po przyjściu do naszego klubu, sądziłem że będzie motorem napędowym.Mecze przygotowawcze do sezonu tylko mnie w tym utwierdziły, gdyż Ardentyńczyk grał naprawde dobrze.Niestety w sezonie stracił formę albo pewność siebie, nie wiem.Mimo to mam jeszcze nadzieję, choć coraz mniejszą, że odbuduje sie.A może nie będzie miał już okazji ?
Jeśli chodzi o niespodzianki, można napisać dużo :).Na pewno wszystich zaskoczyli Legro oraz Nocerino.Nie zamierzam tego negować, ale jest u nas piłkarz który zaskoczył mnie dużo bardziej.To piłkarz który kieruje naszą pomocą, wspomaga defensywę w sposób niemal niepowtarzalny, czyści wszystko co się da.Mowa oczywiście o Cristiano Zanettim, bez niego nasza gra w tym sezonie nie wyglądała by tak dobrze.Włoch w ubiegłym sezonie grał dosyć dobrze, to co pokazuje w tym sezonie przerosło moje najśmielsze oczekiwania.To wybitny defensywny pomocnik.
Jeśli chodzi o osiągnięcia, nie można być zadowolonym, a jedynie usatysfakcjonowanym.Czy gra w pierwszej lidze przez Juventus mnie cieszy ? Nie ! Juventus jest jednym z najlepszych klubów na świecie i to jest jego naturalne miejsce.Dlatego też się z tego nie ciesze, bo to normalna kolej rzeczy.Biorąc pod uwagę degradację klubu i jego problemy, rok 2007 może mnie jedynie satysfakcjonować.
Mam nadzieję że nowy rok przyniesie nam, kibicom Juventusu dużo radości.Oczekuję miejsca w pierwszej czwórce w lidze, by w przyszłym sezonie zagrać w elitarnej Lidze Mistrzów.Oczywiście, wierzę całym sercem, że Stara Dama jest w stanie sięgnąć po Scudetto, ale celem jest gra w LM.Do tego chciałbym aby bianconeri powalczyli o Puchar Włoch, bo to nasza najlepsza okazja, która może nie powtórzyć sie w ciągu kilku najbliższych lat.


Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2007, 13:44

1.Vincenzo Iaquinty
2.Prze cały rok to Gigi bo jak kolega wyżej wspomiał jego interwęcie ratowały nas w Serie B a jak na ten sezon Treze
3.Sergia Bernardo Almiron
4.Nicola Legrottaglie
5.Jestem bardzo zadowolony z tego co Juve osiągneło w 2007 roku.Awanoswało bez problemów do Serie A chociąż mieli dużo cieszkich meczów. Trzecie miejsce po powrocie do najwyszej kalasy rozgrywek we Włoszech to tagże dobre osiągniecie Juve wymprzedzjąć miedzy innymi dobrą grając w tym sezonie Udinese
6.Między innymi walki do końca o scudetto mimo że Inter ma przewage 8 pkt i awansu do Ligi Mistrzów.
pzdr dla wszystkich kibicom Juve i sczęśliwego nowego Roku :)


Obrazek
.::::::FORZA JUVE::::::.
Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2007, 13:53

Tak jak napisałeś duże emocji było,ale smutki też były.


1.Najlepszym(jak dla mnie)transferem okazał się Iaquinta,11 mln wydane na niego wcale nie wydają się być stracone.Ciesze się,że przyszedł do JUVE i mam nadzieje że zabawi na stałe.


2.Więc tutaj nie było łatwo,wahałem się między Gigim Buffonem i Aleksem.Ale jednak stawiam na Buffona,gdyby nie on to nie zawsze byłoby tak dobrze.W chwilach w których nasza obrona zawodziła zawsze można było liczyć na instynkt Buffona.


3.Moje oczekiwania najbardziej zawiódł TIAGO CARDOSO MENDES.Jak przychodził do Juve to wiązałem z nim bardzo duże nadzieje.We Francji szło mu dobrze,ale we Włoszech-niestety nie.Ale mam nadzieje że ten zawodnik jeszcze pokaże na co go stać.


4.Tak jak napisał stahoo - Giorgio Chiellini.Nie będę tu o nim się za bardzo rozpisywał bo mam takie same zdanie jak stahoo.
Drugą niespodzianką według mnie okazał się Iaquinta,za każdym razem gdy był na boisku starał się,fakt mecz z Atalantą mu nie wyszedł ale to było raz.


5.Zdecydowanie tak!!Awans do Serie A,jak narazie 3 miejsce w lidze.Jeszcze mamy ponad połowę sezonu i ogromne szanse na zdobycie scudetto.


6.Ja od Juve oczekuje przede wszystkim tego aby dostarczali nam tyle pięknych chwil,tyle emocji ile zawsze.Chciałbym też abyśmy wywalczyli Scudetto.Ważne też abyśmy powrócili na Europejskie salony-i tu nie chodzi o puchar UEFA tu chodzi o LM.Jak byśmy już dostali się do Chempios League to oczekuje pięknej i fair play gry.Musimy pokazać,że nadal zasługujemy na miano jednego z najlepszych klubów w Europie.





I tak nam zleciał kolejny rok.Mój rok z JUVE będzie już 5 Juve kibicuję od 2003 roku i się z tego niezmiernie cieszę!!Z czystym sumieniem moge powiedzieć że kocham JUVE i to się nie zmieni.


A wam wszystkim życzę udanego Sylwestra i szczęśliwego nowego roku.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2007, 14:05

qUIET pisze:4.Tak jak napisał stahoo - Giorgio Chiellini.Nie będę tu o nim się za bardzo rozpisywał bo mam takie same zdanie jak stahoo.
Drugą niespodzianką według mnie okazał się Iaquinta,za każdym razem gdy był na boisku starał się,fakt mecz z Atalantą mu nie wyszedł ale to było raz.
Ja uważam za niespodzianke Legro :wink: Chielliniego od początku uważałem za filar :D
mati__________ pisze:Na początku chcę pogratulować autorowi założenia tego tematu, bo jest naprawdę ciekawy :).
dzieki :)


Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2007, 14:23

1.Jak wiekszośc myslę ,że transfer Vincenzo był najbrdziej trafionym transferem.Chciałbym też przypomnieć o kontuzjowanym Andrade,który według mnie dobrze kierował obroną na początku sezonu oraz Nocerino,który determinacją wpisał sie w podstawową jedenastkę Juve
2.W serie B Alex Del Piero ale patrząc na cały rok to nasz SuperGigi
3.Novembre Cristiano :prochno: .Atak na poważnie to oczywiście Almiron i Tiago , chociaż ten drugi chyba odbudowuje już forme.Szczerze mówiąc na początku sezonu w Serie A zawodził mnie też Nedved ,ale też już złapał formę.
4.Legrottaglie Nicola.Na pochwałe zasługuje też wg mnie Chiellini,który strasznie mi zaimponował głównie w meczu z interem :x , oraz Zanetti.
5.Nie tylko zadowolony, ale dumny.Za zakwalifikowanie sie do Serie A i świetny "wjazd" do pierwszej ligi tzn za nawiązanie walki o Scudetto po powrocie z 2 ligi.
6.Oczywiście walki o mistrzostwo!Też zakwalifikowanie sie do LM

Forza Magica Juventus & Alex Del Piero


Mortal Wombat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 167
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2007, 14:44

1. Vincenzo Iaquinta - wiele ważnych bramek, dobry duch drużyny, tylko trochę chorowity :wink:

2. Gianluigi Buffon - najlepszy bramkarz na świecie, zawsze można na nim polegać, jest po prostu niesamowity. Uratował wiele cennych punktów.

3. Almiron i Tiago - mieli dzielic i rządzić w środku pola i wydaliśmy na nich prawie 25 mln euro, a siedzą na ławie. Tiago coś tam jeszcze pokaże, dostaje niekiedy szansę, ale nie pokazał jeszcze że zasługuje na wyjściowy skład. Almiron jeszcze gorzej, w ogóle nie gra. Obaj zostali wybrani do 11 "niewypałów" Serie A, trzepią dużą kasę za grzanie ławy, więc dla mnie są wielkim rozczarowaniem.

4. Legrotagllie i Nocerino - pierwszy z nich ma życiową formę, nigdy bym nie sądził, że jeszcze kiedyś będzie grał w 1 składzie. Ba, że będzie jednym z ważniejszych ogniw. Oby utrzymał tą dyspozycję jak najdłużej. Nocerino - walczak, nie sądziłem że bedzie grał w pierwszym składzie kosztem Tiago i Almirona. Może nie jest jeszcze jakimś doskonałym środkowym pomocnikiem, ale walką i nieustępliwością pokazuje, że może stac się naprawdę dobrym czyścicielem pola.

5. Jestem bardzo zadowolony - 3 miejsce i 1 pkt straty do wicelidera napawa optymizmem. Nie sądziłem, że tak szybko nawiążemy walkę z czołówką, choć na razie z nimi przeważnie remisy :wink: . Rok 2007 paradoksalnie nie był zły - awans z 1 miejsca z Serie B, zatrzymanie ważnych postaci klubu, prawie pewny awans do rozgrywek Ligi Mistrzów na półmetku (nie zapeszając) - to musi cieszyć.

6. Walki do końca o scudetto i ewentualnie Puchar Włoch, trafnych transferów, by o tym samym czasie mysleć o rywalu 1/8 Ligi Mistrzów.

A tu dla was taki mini wierszyk:

Kiedy Nowy Rok nadchodzi
kieliszeczek nie zaszkodzi,
kufel piwa to za mało,
litr szampana by sie zdało.
Trzeba opić wszelkie troski,
by następny ROK był BOSKI :!: (dla Juventusu :D )
Ostatnio zmieniony 31 grudnia 2007, 14:49 przez Mortal Wombat, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
..::JUVENTUS TURYN FOREVER::..
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2007, 14:47

1. Który transfer wykonany w 2007 roku był dla was najważniejszy? (zimą / latem)
Trudno powiedzieć. Mam tutaj dwóch kandydatów. Mianowicie Nocerino i Iaquinta. Ze względu na małą liczbę rozegranych meczów przez Andrade nie uwzględniam jego osoby. Iaquinta to piłkarz dojrzały, ukształtowany. Posiada bardzo duże doświadczenie, ogranie w Serie A. Gdy przychodził do Juve byłem pewien, że to bardzo dobry ruch. I się nie myliłem. Vincenzo gra bardzo dobrze, strzela bramki i dużo biega oraz walczy. Czasami nawet schodzi do boku i sam próbuje wypracować dobrą okazję do strzelenia bramki. Jak na razie gra bardzo dobrze.
Nocerino przebojem wdarł się do pierwszego składu, zostawiając w tyle takich zawodników jak Tiago czy Almiron. Kosztował o ile się nie mylę 5 razy mniej, niż Portugalczyk i Argentyńczyk razem wzięci. Na boisku przypomina mi Gatusso. Dużo biega, walczy i nie ustępuje. Prawdziwy twardziej. Czasami próbuje pociągnąć sam akcję do przodu, ale z tym bywa różnie. Jak nabierze trochę doświadczenia, ogrania i będzie czasami trochę bardziej opanowany to będzie ważną postacią w przyszłości Juve.
Podsumowując, na dzień dzisiejszy uważam, że najlepszym transferem było sprowadzenie Iaquinty, jednak przyjście Nocerino to bardzo dobry ruch, który uważam, ze wyjdzie nam na dobre w przyszłości.

2. Który zawodnik był po prostu najlepszy w 2007 roku?
Tutaj również mam kilku kandydatów. Są nimi Buffon, Chiellini i Nedved. Z tej trójki uważam, że najlepszy był Buffon. Co tu dużo mówić? Najlepszy bramkarz świata, genialny zawodnik. Nikt nie może się z nim równać, nawet Chiellini, który powoli staje się jednym z najlepszych młodych obrońców w Europie a także Nedved, który mimo wieku wciąż trzyma wysoki poziom. Zdecydowani Gigi.

3. Który okazał się największą „porażką” i zawiódł najbardziej wasze oczekiwania?
Tutaj faworytów jest dwóch – Tiago i Almiron. Od początku nie byłem przekonany do Almirona, i w sumie się nie pomyliłem. Kreowanie gry Juve – bo takie jest zadanie środkowego pomocnika – to dla niego zbyt wielkie wyzwanie. Kompletny niewypał transferowy. Tiago również trochę nas zawiódł, jednak ostatnio gra bardzo przyzwoicie i liczę, że w końcu pokaże na co go stać, bo umiejętności ma bardzo duże. Tutaj wybieram Almirona.

4. Kto okazał się największą niespodzianką roku?
Rok 2007 to fantastyczna gra Chielliniego. Jednak z racji tego, że błyszczał on już w 2006r. to wybieram tutaj Legro. Jego gra w porównaniu do tego co reprezentował wcześniej jest niesamowita. Gra jak profesor. Takiego obrońcy w tym sezonie potrzebowaliśmy jako partnera Andrade, który miał stać się nowym prezesem obronie. Tymczasem, to Legro teraz rządzi w tej strefie boiska. Jeśli utrzyma ten poziom do końca sezonu to możliwe, że będziemy mieć najlepszą defensywę w lidze. Należy również zauważyć ciężką pracę wykonaną przez Legrottaglie. Nie chodzi mi tutaj tylko o umiejętności piłkarskie, lecz także o siłę psychiczną naszego stopera. Forza Legro!

5. Czy jesteś zadowolony z osiągnięć naszego zespołu w 2007 roku?
Z osiągnięć jestem bardzo zadowolony. W Serie B zajęliśmy pierwsze miejsce, a gdyby nie do, że wciąż jesteśmy okradani przez sędziów to w Serie A bylibyśmy tuż za interem. Zrobiliśmy duży postęp w stylu gry, gramy dużo inaczej niż za czasów Capello. Oczywiście były także słabsze mecze, jednak one przydarzają się każdej drużynie. Ech, gdyby nie sędziowie…

6. Czego oczekujecie od Juventusu w nowym roku?
Oczekuję walki do ostatniej kolejki w celu zdobycia Scudetto, które jest w naszym zasięgu. Jednak aby to osiągnąć potrzebna jest, oprócz dobrej gry i zwycięstw oczywiście, zmiana nastawienia sędziów. To, że musimy grać w Lidze Mistrzów jest oczywiste. Liczę także na sprowadzenie kilku zawodników, którzy będą stanowić o sile naszego zespołu. Głównie chodzi mi o skrzydłowego i środkowego pomocnika. Nie pogardzę też bocznym obrońcom.


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2007, 14:55

1. Vincenzo Iaquinta i Antonio Nocerino - chyba nie trzeba tłumaczyć.

2. Alessandro Del Piero - wybrałem Alexa ponieważ został królem strzelców Serie B i przekroczył granicę 200 bramek. Po powrocie do Serie A Del Piero gra znacznie słabiej, ale strzela bramki i to jest najważniejsze. Równie dobry był Trezeguet, ale w Serie B czasem stroił fochy. Oczywiście w tym gronie nie może zabraknąć Buffona.

3. Almiron - nie gra znacznie gorzej od Tiago, ale nie widzę u niego żadnych ambicji. Mówi, że jest gotów opuścić Juve, aby zagrać w River Plate, co wywołuje u mnie złość. Powinien skupic się na walce o wyjściową 11 i o niczym innym nie myśleć.

4. Antonio Nocerino - nie spodziewałem się, że ten chlopak ma takie umiejętności. Bardzo udana pierwsza część sezonu i mam nadzieje, że runda rewanżowa będzie równie udana w jego wykonaniu.

5. Jestem bardzo zadowolony. Co było do wygrania, to wygraliśmy. Milan, Inter, Roma, Fiorentina nie odebrały nam kompletu punktów. Sędziowie jak to sędziowie. Raz mylą się na naszą korzyść a raz na korzyść przeciwników - taki zawód.

6. Wywalczenie 2 miejsca w Serie A.


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
Pajo1906

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2007
Posty: 349
Rejestracja: 23 maja 2007

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2007, 15:12

1. Który transfer wykonany w 2007 roku był dla was najważniejszy? (zimą / latem)
2. Który zawodnik był po prostu najlepszy w 2007 roku?
3. Który okazał się największą „porażką” i zawiódł najbardziej wasze oczekiwania?
4. Kto okazał się największą niespodzianką roku?
5. Czy jesteś zadowolony z osiągnięć naszego zespołu w 2007 roku?
6. Czego oczekujecie od Juventusu w nowym roku?

1. V. Iaquinta
2 hmmm...chciałbym aby był to Nedved, ale chyba nie zasłużył] a więc David Trezegoooool
3.Almiron,- myślałem że naprawde będzie wymiatał... a co do Tiago to będzie dobrze.
4. myśle że Brazzo i Legro
5. Bardzo! naprawde nie wiedziałem że będzie tak dobrze... 1 pkt do Romy :prochno:
6.oczekuje Ligi mistrzów [może nawet być 4 miejsce] [ ale chciałbym abyśmy grali bez kwalifikacji... więc 2 miejsce lub MISTRZ :bravo:


Obrazek
Adrian13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 marca 2004
Posty: 94
Rejestracja: 25 marca 2004

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2007, 16:00

1. Za najlepszy transfer uważam podobnie jak większośc, ściągnięcie do nas Vicenzo Iaquinty, który rozegrał kilka naprawdę fantastycznych meczów(z Romą, Fiorentiną) i niejednokrotnie ratował nam skórę. Choc muszę przyznac, że na początku absolutnie nie byłem do niego przekonany. Na drugim miejscu znajduje się transfer Antonio Nocerino, który wprawdzie nie gra fantastycznie ale jest naprawdę pożyteczny w destrukcji, a braki techniczne nadrabia walecznością.

2. Jest kilku zawodników którzy grali wspaniale w Serie B, a przeciętnie w Serie A(Nedved, Del Piero), oraz kilku którzy grali wspaniale w Serie A natomiast w Serie B - słabo (Camoranesi, Trezeguet, Legrottaglie), ale tylko Zanetti, Buffon i Chiellini przez cały rok mieli równą formę i to oni w tym roku byli najlepsi.

3. Almiron - początkowo grał bardzo dobrze i myślałem, że to on pociągnie naszą grę, ale niestety obecnie jest kompletnie bez formy i powinien jak najszybciej opuścic Juve.

4. Największa niespodzianka to oczywiście Legrottaglie, kto by się spodziewał, że on nagle zacznie tak znakomicie grac. Obecnie stylem gry przypomina mi Cannavaro, za czasów jego gry w Juve.

5. Narazie tak, mniej jestem zadowolony z sędziów, przez których przeszło nam koło nosa wiele cennych punktów.

6. Będę zadowolony jeśli nasi zawodnicy do końca będą walczyc o scudetto i jeżeli zajmą miejsce premiowane bezpośrednim awansem do Champions League.


Obrazek
ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2007, 16:06

1. Vincenzo Iaquinta(pewno był to Andrade, ale nie grał długi czas, więc wole go pochopnie nie oceniać). Ahh te bramki rzutem na taśmę :]
2. Gianluigi Buffon. Nie ma sensu pisać czemu, a argument, żę graliśmy w SErie B uważam za śmieszny.
3. Sergio Almiron, wydaliśmy na niego trochę kasy, sam miał być naszym rozgrywającym z pierwszej półki, okazał się niewypałem jak niektóre dzisiejsze petardy.
4. Antonio Nocerino, nie wiedzialem ze tak szybko wpasuje się w zespół i bezie tak dobrze grał.
5. TAK. Pewny awans z 1 miejsca i 3 pozycja ze stratą 1 pkt do Romy - musi cieszyć.
6. Wicemistrzostwa Włoch.


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2007, 16:23

1. Który transfer wykonany w 2007 roku był dla was najważniejszy? (zimą / latem)
2. Który zawodnik był po prostu najlepszy w 2007 roku?
3. Który okazał się największą „porażką” i zawiódł najbardziej wasze oczekiwania?
4. Kto okazał się największą niespodzianką roku?
5. Czy jesteś zadowolony z osiągnięć naszego zespołu w 2007 roku?
6. Czego oczekujecie od Juventusu w nowym roku?

1. Vincenzo Iaquinta
2. Mysle ze byl to Gigi, ale rownie dobrze Treze moze zaslugiwac na to miano
3. Almiron, w wyzszych postach juz to jest wyjasnione, wiec nie bede sie rozpisywal
4. Legrotagglie i Nocerino - swietnie sie wkomponowali w zespol, ostatnio takze Hasan zaczal rozgrywac dobre mecze :)
5. Pewnie ze tak, 3 miejsce to dobry wynik, ALE gdyby nie sedziowie to bylibysmy byc moze na pierwszym miejscu
6. Minimum wicemistrzostwa i zwyciestwa w Pucharze Wloch :)


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2007, 16:42

1. Iaquinta ( ale coś czuje że gdyby nie kontuzja Andrade to byłby to portugalczyk).
2. Gigi - i wszystko jasne :D
3. Orginalny nie będę - ALMIRON
4. Legro zdecydowanie :D
5. Zdecydowanie tak - mogło byc lepiej (gdyby nie sędziowie) i nieco mniejsza strata do interu ale nie jest źle :)
6. Miejsca w pierwszej trójeczce conajmniej (a marzy sie wiadomo co :D), dobrej postawy w pucharze Włoch i wyjścia z 1 miejsca z grupy w przyszłorocznej LM. A z transferów to VdV :D , napastnika i obrońcę konkretnego.

Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku wszystkim kibicom JUVE!!!


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2007, 17:07

1. Vincenzo Iaquinta. Moim zdaniem świetny transfer. Vincenzo strzelił już wiele ważnych bramek mimo że nie jest podstawowym graczem.

2. David Trezeguet. W serie B może nie strzelał wiele goli, ale jednak trochę ich miał na koncie. W serie A jak na razie prowadzi w tabeli strzelców. Bez niego byłoby bardzo trudno. Dobrze że został.

3. Dla mnie największą porażką jest Sergio Almiron. Chyba każdy wie dlaczego.

4. Dla mnie największą niespodzianką jest Nicola Legrottaglie. Wreszcie zaczął grać dobrze. W tym sezonie gra w naszej obronie jak profesor.

5. Ogólnie jestem zadowolony. Pewny awans z serie B z pierwszej pozycji, 3 miejsce w połowie sezonu serie A. Jest dobrze, ale każdy by chciał czegoś więcej.

6. Chciałbym żeby w zimie kupiono jakiegoś obrońcę oraz pomocnika lewego. Jeśli utrzymamy się na trzeciej pozycji to będzie :ok:


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
ODPOWIEDZ